Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life Sucks

+43
Sea_girl
LiДо4o_O
Little.Vampire
Plug in,Baby~
`†`Tomb Raider Pro`†`
Bastor
Mad.Soul
{Bloody.Rose}
Naruto's Girl
...{Izumi Hyuuga}...
sani-chan
c0lourblind-
PurE`~`Blo0d
akira
LzpreslaV
*za®aTan4o - Lee*
Alice
Proks
Shinshoku
~Black rose~
Apathy
- Eti
-Obi
-vip-
~#LaNa^SaMa#~***
`†`GaArA`†`
ShikaShake
Fearless
What's up?
narutofox
I'm Just a kid! :(
~|| Hoshina Utau ||~
CriminaL Baby.
Cocaine`
Enery
Blackie.
B1nKaTa
Ricchan ^^
Kreator
~Devil May Cry~
Drama.Queen
~|~Crazy_kid~|~
Façade
47 posters

Страница 10 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Shinshoku Сря 08 Апр 2009, 20:20

Blue.Alien написа:Хора спокойно 2012 е края на света - потърпете до тогава.
Не разбирам какъв е смисъла в живота като през целия си живот учиш, учиш и накрая свършваш работещ.Няма почивка никога.Много ми се иска да се хвърля от блока, но единственото нещо, което ме спира е, че като ида на небето ще ме е яд, че не съм изгледала всички анимета, който съм искала и, че съм оставила цяла кутия цигари неизпушена.

ахаха +1 icon_lol
Лошото е че аз нямам блок drop
Но пък аз винаги съм си мислела "Можеби пък отвъд не е толкова лошо?А? Може пък да имам право на едно желание и да отида в някой аниме свят....Кой знае....Не мисля че да умреш е лошо drop
И без това от тоя живот на къде по-зле не виждам просто... :)

п.п. Що да свършва света тогава бе? icon_lol Те така и бяха казали за 2001 май беше ама още се гърчиме ... icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Cocaine` Чет 09 Апр 2009, 12:57

Съгласна съм с Ани до 50%.
Тва за тъпото училище е супер вярно, само ядове, недоспиване и още 10000 неща. Според мен то някаква степен е безполезно, да ни научат да смятаме да пишем да четем и до там. Кво друго ни трябва?
Нали като живеем ще научим нещо, големи злета са министрите и тея другите, те като по цял ден си стоят в кабинетите и не правят нищо. >>
А тва за края на света 2012, ъм не ми се вярва. То според "учените" всяка година е края на света, ама на.. Все още има свят..
И ако нямаше даскало светът ще е 50% по-добре..
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  CriminaL Baby. Чет 09 Апр 2009, 12:59

За даскалото съм съгласна. Нямаше ли да е по-добре ако всеки си учеше в къщи и само ходеше на изпити. Или да имаме право на избор - който иска да учи в училище, който иска в къщи?
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Ricchan ^^ Чет 09 Апр 2009, 17:10

Училище до 8 клас е абсолютно задължително. То ви дава обща култура. Спрете да разсъждавате като недораснали деца и се замислете. Каква полза да следваш примерно пеене, защото това те влече и в къщи си взимала уроци като дете и тийн и после си взела висшо, като документът за работа не може да си попълниш правилно, бъркайки "ът" с "а", пишейки "Аз съм от граТ Еди-кой-си" ? icon_smile Също като ти кажат "Въглероден Диоксид", ти да не гледаш като заколен заек и да мислиш, че това е някакъв велик учен, а да знаеш, че това е съединение на въглерод и кислород и е газа, който издишаме.

Съвсем друг е въпроса след това. Би трябвало ученикът сам да си избере предмети, които да изучава, да има по 2-3 часа макс на ден и да не се занимава с ненужни предмети. И без това Български след 8-ми НЕ СЕ УЧИ, а математиката след 8-ми не ви трябва освен ако няма да ставате чертожник или нещо свързано с математика.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Shinshoku Чет 09 Апр 2009, 17:41

Без образование бъдеще няма.Ей това му е гадното на БГ образованието че е прекалено високо (в смисъл от горните курсове се смъкват на долните курсове) и вече учениците "измират" с тея матеряли.Аз бях късметлийка че бях в година където не смъкнаха нещата,но тея които бяха 2 години след мен...въх...майка беше даскал по математика и физика и се хвана за главата с 5 и 6 клас....
Мога да ви кажа че без общо образователна култура ще изглеждате като пълни извънземни.Тука англичаните са ебаси и ограниченичените хора (не всички но повечето).Нямам обща култура и като отидат в чужда държава са като паднали от Марс (да не говорим какви оплаквания бях чела) от рода на "защо във брошурата за екскурзия не пишеше че в морето има риба?" -оплакване от англичанка...WTF?! това си е трагично....
поради факта че не можах да издържам на образованието в БГ (което вече не се зачита) се преместих :)
искам да постигна нещо в живота (колкото и да съква) и без учене не мога ^^
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Ricchan ^^ Чет 09 Апр 2009, 18:15

Наистина е забавно... Тук сме много по-умни от чужденците, пък сме бедни като църковни мишки... Не знам, въпреки това, предпочитам да се изуча, а тук да се оправят нещата и да има бъдеще за нашите умни деца... Затова аз ще се гърча в Бг, с надеждата децата ми да имат бъдеще в моята държава. icon_smile Трудно, но може и да стане до тогава drop
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  CriminaL Baby. Нед 04 Апр 2010, 12:13

Добре, че докато ровех из форума я намерих тая темичка. Имам нужда да си кажа проблемите и т'ва е...

Е, с майка ми едвам се оправяме с парите. Миналия месец сме пръснали 700 лева, а заплатата 'и е 400.
Баща ми почина. Не ми повлия много, ама ми остави някаква дупка. Не знам на кой свят бях като видях трупа му с тая пяна, излизаща от устата му и кръвта. Съмнявам се, че ще запомня 1-2та ми хубави мига с него. Ще помня как си разби главата в банята, как удари майка ми и как изнесоха трупа.
На гробищата хванах някаква болест, която тук-таме се обажда. В момента гърлото ме боли ужасно много, боли ме дори като дишам.
Имам проблеми с полицията и дирекцията на даскалото заради 1 момиче. Това момиче го пребихме от бой и ще си имаме проблеми и с него. В дирекцията ни привикват цялата компания, защото уж сме се били друсали и чукали за пари. В някои приятели е ходила полицията и сега си имат проблеми с техните.
Спряха ми детските, скоро може да ме изгонят от даскало.
Стана ми навик да съм пияна или надрусана. Навик ми е през ден-два да изшмърквам няколко натрошени хапчета. Като на седмото небе съм, ама след това е ужасно.
Сега не мога да спя, не съм спала от 2 дена, треперя, халюцинирам, вие ми се свят. Сигурно е заради нечовешкото количество алкохол, което често пия, заради хапчетата и многото цигари. Знам, че си съсипвам здравето и живота тотално, ама не ми пука.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Shinshoku Нед 04 Апр 2010, 22:22

Един съвет :о
След като едва се оправяте с парите, защо не вземеш да намалиш (спреш) твоите така наречени удоволствия :) Все пак ахъм...алкохола, цигарите и твоита така наречените ти наркотици не за безплатни, освен ако не ги гепаш? :о Не е кой знае какво като се замислиш но е нещо да ги спестиш вместо да ги прхосаш за пълни глупости...като гледам не са ти помогнали ех? >..>
та след като го преби това момиче, почувства ли се по-добре? ;о викаш си "еха колко сме яки, пребихме някого"...всички около вас "wow супер"? >.> идвало ли ви е до ума, че нещата които правите ви правят точно като тези хора които вие толкова много мразите...дори момичето да е било най-голямото курвенце, което само си бърка носа където не ѝ е работа (с други думи от онези малко проблематични идиотчета) пребивайкия, не те прави нещо по-голямо и велико :)
но много хора това не могат да го разберът...защото НЯМА С КАКВО?...защо ли се хабя? :о
p.s. Забравих да спомена...От всички проблеми които изреди, половината от тях ти сама си си ги създала, така че не обвиняваш "живота" за неща които сама си си докарала на главата. (:
Yes life sux...get over it!!!
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Ricchan ^^ Нед 04 Апр 2010, 22:44

Потресена съм просто от прочетеното. Виждам, че грам не ти пука за последствията, ама сякаш като че ли по-добре щеше да е да ти пука и да се бе депресирала... Тогава поне човек може да помогне някак си.
В момента вървиш по един несигурен и неясен, греховен път, както е станало с баща ти. Аз все си мисля, че ако го мразеше, нямаше да искаш да следваш стъпките му, а ти какво правиш? :/ Стегни се... Майка ти защо мислиш е търпяла всичко това? Заради теб. Искаш съвсем да я довършиш ли, превръщайки се в баща си номер 2? Това, което ти се е случило и обтановката, в която си живяла е нещо ужасно и съжалявам за това, но това няма да ме накара да одобря поведението ти... Недей, просто недей да си причиняваш всичко това.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  CriminaL Baby. Нед 04 Апр 2010, 22:47

Да, знам, че съм тотален провал, знам, че майка ми го знае и знам, че не 'и е лесно. Психиката ми за последната година тотално се разби, ако преди съм била слаба, сега съм тройно по-слаба и ако не съм взимала нищо съм абсолютен парцал, който не прилича на нищо.
Въобще не се оправдавам, просто подсъзнателно може би искам и физически да се довърша.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Ricchan ^^ Нед 04 Апр 2010, 23:06

Защо? Защо да си парцал? Защото си изживяла ужасно детство? Напротив! Точно сега трябва да си силна и да си поставиш цел в живота... Нали вече онзи изрод го няма? Или пък подсъзнателно все пак изпитваш някакво съжаление към него и се мразиш, заради това? Няма нищо нередно в това, просто проявяваш човечност. Но така и така вече е в миналото... Не искаш ли майка ти да се отърси от всичко случило се? Да я направиш щастлива? Постижимо е. Отърси се от миналото. Загърби го. Гледай напред, посвети бъдещето на майка си, както тя е посветила живота си на теб и е преживяла толкова много. Сигурна съм, че тя иска точно това, иска и ти да бъдеш щастлива. Не мога да проумея, ти нямаш ли близки хора? Има толкова много хора от Стара Загора, няма нужда да назовавам имена... Какво, никой ли не ти помага поне малко? аз ако бях там, да съм те заблъскала едно хубаво и наляла акъл в главата. Така от разстояние нищо не мога да направя... Но е изключително тъжно едно малко дете да пропада толкова много на толкова крехка възраст. Не, аз още не мога да го проумея. Стегни се. Да, животът съкс, но защото ти си го правиш такъв. Ако се съвземеш, нещата все някак си ще се наредят... Може с майка ти да живеете скромно и така нататък, но поне ще бъдете щастливи и ще живеете нормален живот. Не знам и аз какво пиша вече... Но това не е решението; Докато ти сама не го проумееш обаче, няма да се получи. Твърдиш, че си го разбрала, но действията ти показват друго. Заблудена си... което е разбираемо, и все пак, все още имаш шанс да се освободиш от всичко това, да продължиш живота си по по-нормален начин. Както казах: Не си го причинявай. И не карай майка си да изживее същото повече. Достатъчно е страдала, нали? Както и ти.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Elune Be Praised* Нед 04 Апр 2010, 23:09

Ако мога да продължа спама без да ме скрастрят за нарушението, мога просто да ти препоръчам да си намериш някаква цел, която да гониш или поне 1 мечта, която да не е свързана със "довършване" Колкото и да е банално от моя страна да кажа такова нещо, все пак се опитай да разбереш какъв ще е резултата от всичко това някой ден. Просто си намери някаква опора или изкопай от някъде воля, просто на такава възраст такива неща са прекалени о.о, а далеч има на къде да отидеш.
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  i_can_fly_a_plane Чет 05 Авг 2010, 06:43

Ricchan ^^ написа:Училище до 8 клас е абсолютно задължително. То ви дава обща култура. Спрете да разсъждавате като недораснали деца и се замислете. Каква полза да следваш примерно пеене, защото това те влече и в къщи си взимала уроци като дете и тийн и после си взела висшо, като документът за работа не може да си попълниш правилно, бъркайки "ът" с "а", пишейки "Аз съм от граТ Еди-кой-си" ? icon_smile Също като ти кажат "Въглероден Диоксид", ти да не гледаш като заколен заек и да мислиш, че това е някакъв велик учен, а да знаеш, че това е съединение на въглерод и кислород и е газа, който издишаме.

Съвсем друг е въпроса след това. Би трябвало ученикът сам да си избере предмети, които да изучава, да има по 2-3 часа макс на ден и да не се занимава с ненужни предмети. И без това Български след 8-ми НЕ СЕ УЧИ, а математиката след 8-ми не ви трябва освен ако няма да ставате чертожник или нещо свързано с математика.

Мога само да кажа ЕВАЛА! Тва е..
i_can_fly_a_plane
i_can_fly_a_plane

Female
Age : 25
Job/hobbies : Guitar, drums and singing! :] aaand ACTING
Reputation : 0
Брой мнения : 111
Дата на регистрация : 01.01.2010

Върнете се в началото Go down

Life Sucks - Page 10 Empty Re: Life Sucks

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите