Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I want a new life or just my boring?

2 posters

Go down

I want a new life or just my boring?  Empty I want a new life or just my boring?

Писане  Wr1tinGLuna7icX Съб 26 Фев 2011, 17:49

Начи само идеята и накой части от фика са мои ,a за втората глава незнам кога момичето което го пише ще е готова с нея и май натам става сасусаку ама не съм сигурен.

Глава Първа

Go!!
So 1, 2, 3, take my hand and come with me
because you look so fine
and i really wanna make you mine.
Момчето стана и вдигна телефона ,а от другата страна се чу странен звук ,но той беше така да се каже свикнал и държеше телефона за няколко минути далеч от ухото си.
- Yoo.. Саске или вече Соуске .. всичко е готово вече се казваш Соуске Узумаки [момент на мълчание ..] ебавам се бее .. не ми се мре още ;д ,казваш се Соуске Наджима и вече си уж преместен в моето училище.. и да кажеш нещо . . благодаря . . мерсии . . и да тоя път чули баса в началото а ;]]
- Да кажем благодаря Наруто.. на практика беше задължен да го напаравич поради куп причини ,но няма значение -.-.. и не не го чух -.-... към втория час ще дойда ..чао ~~~
- Втория ?! ч-чакай .. ама ... тва ти е пър.. затвори нали чуваш ли бе .. тц .. пак студен е както винаги .. ;дд
-Да се представя аз съм Учиха Саске даа .. от богата фамилия Учиха -.- ,но точно това ми омръзна да уча в богати частни училища пълни с богати лигави момченца и момиченца откоито половината ми се лепят включително и момчета които просто се лепят на парите ми .. май и буквално ,но се тая .. да беше само т'ва баща ми очаква да заема източната компания ,а за брат ми Итачи остава северна като го знам би взел и двете всъщност ако не го мразех бих му я отстъпил ама явно не е роден с късмет .. да на главния въпрос защо си сменям името амии просто е омръзна ми всички да очакват толкова много от мен все пак съм още на 16 години исках поне малко нормален или поне личен живот ,но не.. всеки ден минаваше като предния учене практика в компанията на баща ми пак учене и накрая имах чуството че ще полудея и изведнъж ми звънна Наруто за да ме покани на рд-то си.. е това си беше като знак от съдбата и реших пак да избягам от нас тоест от самия град вмомента съм в Япония с нова самоличност и ми е интересно този път за колко време ще ме открият. Хмм.. май ще успея за средата на първия час.. хах.. I'm awesome ;д.
Той си облече черните дънки и няква тениска обу си кецовете и тръгна към даск .. [ по пътя си спря taxi .. ;d]
- Наруто каде е новия ученик ?!
- Амии .. да ви кажа.. то .. стана.. ии.. налии.. т'ка.. и .. тоя... такковаа.. налии.. ии.. после..
- Накратко..
- Накраткоо.. е що ме гледате т'ка.. май не ме харесвате а Какаши сенсей и ми говорите някак саркастично а ?!
- Имаш ли представа какво значи думата саркастичен ?!
- Е що ми отговаряте на въпроса с въпрос а ?! не е приятно :/
- Кхъм.. Наруто.. НАРУТО ..
- Имам идея що не си прочетете още малко от оная ваша интересна книжка.. ^^
- НАРУТО КЪДЕ Е НОВИЯ УЧЕНИК НАЛИ ТИ ЩЕШЕ ДА ГО ВОДИШ ?!?!
- Май сте нещо много нервен днес неприятна нощ или сутрин ?!
- . . . .
- Май ще питате каде е а ?! ами .. той .. е..амии..начиии.. ооо чувате ли тоя басс аа тряя си го сваля , а не чакай тцц.. тва ми е телефона тцтц.. ;д таа питахте каде е новия ученик а ?! емиии е са ще го доведа ;]]
- Това момче ТОВА МОМЧЕ може даа ме сложат на електрическия стол ,но някой ден ще го убия -.-
-Тц Саск..
-ИДИОТ.. соуске[казва го тихо]
-опаа ;дд Соуске ;]
-.. -.-..
- каде беше тц не няма значение не кажи не недей тоест..
-млъкни -.- .. ае да влизаме..
-ама ти сериозно ли има време дай да мине поне половината час и ще кажеме че сме се изгубили [самодоволен поглед]
- Ти си гении Наруто.. ще се загубиш в собственото си училище и как бе ИДИОТ ..не всъщност за теб е възможно да .. не не дори ти неможеш .. -.-
- мда.. като се замисля май си прав .. е щом толкова искаш ае влизаме..
- Такаа ДАМИ И ГОСПОДА и Какаши сенсей .. Това е Сас..
-да умреш ли искаш [казва го т'ка че само Наруто да го чуе..]
-Сас сис сос сус тамтарарам ;дд таа на главния въпрос Това еее..
-мерси сам ще се представя изчезни -.- [последното пак само наруто си го чува .. ;дд]
- Казвам се Соуске Наджима приятно ми е ;]
В ума на Саске:
- моля ти се господи досега не съм те признавал мислих се за повече от тебе ,но моляти се нека момичетата да не ми скачат на врата тъкмо почна да се възстановявя и най-вече да не ме познаят ;х

Wr1tinGLuna7icX
Wr1tinGLuna7icX

Male
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 26.02.2011

Върнете се в началото Go down

I want a new life or just my boring?  Empty Re: I want a new life or just my boring?

Писане  tonchetooo_12 Нед 27 Фев 2011, 18:49

фикът е интересен, чакам следващата глава с нетърпение icon_smile icon_smile icon_smile icon_smile
tonchetooo_12
tonchetooo_12

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 77
Дата на регистрация : 07.12.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите