Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съновник.....

+41
Sea_girl
Nessie
Chocolate_Cookie
angel_hope
neli4ka
Crooks
happinesskillsinside
Koufuku ;3
Little.Vampire
Mad.Soul
Rena-Zlat
Plug in,Baby~
Megaphy
Elune Be Praised*
Naruto's Girl
PurE`~`Blo0d
gaara_sunshine
Alice
Rainy day
Blackie.
~Black rose~
Shinshoku
~#LaNa^SaMa#~***
ShikaShake
The Black Rose
...{Izumi Hyuuga}...
CriminaL Baby.
Cocaine`
{Bloody.Rose}
~[S u N s h I n E]~
~|~Crazy_kid~|~
~|| Hoshina Utau ||~
c0lourblind-
~Devil May Cry~
I'm Just a kid! :(
General_Grievous
Enery
Ricchan ^^
Kreator
Façade
Drama.Queen
45 posters

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~Devil May Cry~ Пон 04 Авг 2008, 12:52

Сънувах някакъв сън в който аз съм Наруто...и се намирам в някаква махала....навсякъде около мен има опустошени сгради....аз се намирам до една сграда....а до мен има един камион...и изведнаж гледа как от улицата се задава някакъв друг камион...а пък аз съм на тротоара...и изведнъж правя някаква атака която е от DBZ и улучвам отпред двигателя на движещия се насам камион...той си продължава по улицита обаче не успява да завие....и пада надолу в канала или там река...нз какво точно бе....но бе доста гадно...той се заби там...и по едно време от там излизат някакви нинджи които бяха доста зле....помня ,че в камиона бе Какаши и Ирука май...и май отбора на Конохамару...след това помня че аз се движих по улицата с моя отбор ,даже нз от къде се взе...и онези другите нинджи от разбития се камион дойдоха при нас....и по едно време действието минава...към едно място в срутените сгради ...мисля че бе гараж и ние се бяхме скрили там....аз и Какаши мисля че се превърнахме в някакви чудовища и се сбихме...малко докато не си върнахме обратно наща си човешка форма...а пък учениците ни се опитваха да сглобят някаква счупена чиния...която имаше три части...горна ,средна и долна... Suspect което доста ме изненада....тя бе доста голяма чиния..тоест дебела....А да и по едно време се узоваваме аз и моите ученици /нинджи/ в една голяма сграда....където е нещо като лаборатория ...поне така ми изглеждаше....и там имаше някакъв пазач който ни забеляза и тръгна да гони...ни минаваме през една врата...и я затваряме и заключваме и тя метална...а той блъска по нея но не успява да я утвори....а пък ние се намирахе при тоалетние....тоест бяхме близо до тях понеже на едно място забезах WC за мъже и жени....и по едно време онзи дето блъска вратата спря..за малко използва някаква сила...и гледам как врата бе изядена от някакви насекоми.../буболечки май,не съм сигурен/ и след това това той тръгна да ни атакува....някой от нас бяха повалени....след това той ни помоли да влезем в тоалетните...по-лесния начин...а пък тези които останаха не знам какво е станало с тях...и там като влязохме...ама то ми заприлича на стая за изобразително като си имаше мивка и тоалетна...само че не знам къде точно бе....и по едно време идва господина ми по информатика и ни дава някакви листа да си направим рисунки...по желание...е темата....тоест свободна тема ни бе...представяхме това което мислим в момента....и го нарисувахме...всеки от нас нарисувани доста странни картини ,даже и господина ми рисува....аз тогава мисля че бях аз...не Наруто...ама не знам...не си виждах вида тогава....виждах листа и това което рисувам...а пък другите си бяха нинджи от отбора ми...и по едно време свършихме и ни се събират рисунките и виждам и класната си там...седи на един стол....на лампа....която свети много тъмно ....сигурно е била прашна...и едва разбрах ,че е тя...и тя започва да ни гледа рисунките....и за продължение нататък...не знам...щото се събудих вече... icon_lol icon_lol
~Devil May Cry~
~Devil May Cry~
Зарибен

Male
Age : 33
Location : София/Поморие
Job/hobbies : Heaven / Hell
Humor : You can`t tell what you can`t see, you know!?
Reputation : 0
Брой мнения : 1722
Дата на регистрация : 25.02.2008

http://www.vbox7.com/user:dreadword

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Вто 05 Авг 2008, 12:59

Само аз ли снувам безсмислени сънища и такива, от които помня адски малко? sad

...
Сънувах, че с още две момичета с размазани физиономии, демек не ги знам кои са, планираме как да убием един непознат за мен човек... После си спомням някакво наше качване в кола и шофьора мн бясно караше...

Тва помня icon_confused

Установих, че сме извършили убийтвото, но просто не го помня и с колата бягаме icon_rolleyes Иии:

Съучастник - в престъпление, че си, сънуваш ли, ще те обидят несправедливо.
icon_suprised
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~Black rose~ Вто 05 Авг 2008, 17:36

Че толко мн съм говорила по ГСМ,че сметката ми е 41 лм icon_eek и не почня точнто погледите на нашите smile smile smile добре,че е сън smile
~Black rose~
~Black rose~
Терорист

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 997
Дата на регистрация : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Alice Сря 06 Авг 2008, 08:07

Сънувах,че ям в Китайски ресторант. Ама само това сънувах цяяла нощ. Първо ядох салата с бамбук, после някакви пилешки хапки, после ориз със месо, после спагети с нещо си и накрая сладолед.....
Alice
Alice
Терорист

Female
Age : 32
Location : Never comming home....
Job/hobbies : Sponger
Reputation : 0
Брой мнения : 338
Дата на регистрация : 01.08.2008

http://www.zazz.bg/user:gucity

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  CriminaL Baby. Чет 07 Авг 2008, 21:17

Такам... Последната нощ егати шантавия сън дето го сънуах smile smile smile Начи аз, майка ми, баща ми и Натсуки бехме на мойто село smile Ама то от селото останало само 1 къща / нашата къща hotl / и един магазин. И изведнъж къщата сама почва да се мести smile И останахме ние 4-мата с леглото на двора в царевицата hotl hotl И за да стигнеме до къщата тряя да минем по една пътека. Ама като отворим вратата, дето води към къщата едни кучета почват да излизат smile smile smile И изведнъж пак се озоваваме в къщата и баща ми почва да се държи странно ( as like charmain cross hotl ) и поръчва некви неща по телефона smile smile smile И Блеър, която междудругото имаше крила, донася нещата. И след тва баща ми ме пита кво искам да ми купи, и аз му викам че искам ягоди smile smile smile И в тоя момент баща ми излиза и подпалва къщата с онуй зеленото Серо, дето само Еспадата моат да ползват hotl И се оказа че баща ми е аранкар и иска да ме убие, щото тръгна да ме гони с едно Серо smile smile smile И аз излизам от двора и почвам да бягам, а баща ми продължава да ме гони с Серо smile smile smile А Натсуки избяга с едно странно моторче ...И съня свърши smile smile smile
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  CriminaL Baby. Чет 07 Авг 2008, 22:17

Също един път бях сънувала, че с Ями прекопаваме една градина smile smile smile smile smile
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  CriminaL Baby. Съб 09 Авг 2008, 10:54

Ми таа вечер ква простотия сънуах О.о

Начи аз, Ренджи, Ичиго и Тоширо сме се просали на леглото ф мойта стая (и напрао идеално се побираме на него) и пием бира, а стаята ми изглежда по-мръсна от обикновенно О.о И изведнъж влиза баща ми и почва да оглежда стаята и вижда де съм окъртила стената и че съм издънила и скъсала матрака. И се ухилва и ми вика:
- Браво, дъще, добра работа! - и зъба му блесва icon_lol
И след тва 5-мата почваме да къртим стените с чукове О.о
И се събудих icon_lol
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  gaara_sunshine Съб 09 Авг 2008, 11:39

Хах...моя сън е малко странен :crazy2: значи...аз,майка ми и групата от деца с която работи майка ми незнайно защо отиваме в Лондон и там казват че Луната ще се блъсне в Земята и всичкото човеци се озоваваме на една голяма магистрала която завършва с един гараж ахах.Луната е толкова голяма и надупчена...че нямам уми.И така де отиваме ние в този гараж и там се появява някфо пишлеме(циганче май си падаше) и взе че счупи главата на едното от децата с които бяхме и то си остана така с овиснала глава хаха и после телефона ме събуди...кой знае кфо щеше да е развитието :icon_bigrin: 757
gaara_sunshine
gaara_sunshine

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 08.08.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Чет 21 Авг 2008, 11:27

Аз, брат ми и некъв негов фр се срещаме на центъра, аз съм с колелото... И те ми дават мисия, да прескоча некъв трап и да се окажа на другфата страна, като преди това да се уверя, че никой няма да ме види... Имаше дори и таймер... Аз изпълних мисията в последния момент... Абе нещи като ГТА О.О
С брат ми после отиваме до една будка, уж за да си купим сокчета, че да си утолим жаждата... Той обаче е преди мен и почва да изрежда некви глупости... Спомням си само капаките за компот, дори се пазари, къв цвят да са и накрая склони на червени. Наорави към 30 лева сметка... Магазинерката ми е позната по принцип... И той вика:
- Вие хубаво искате парите, ама баба не ми остави пари.
Тя се намръщи, извади един тефтер и го вписа и после като си тръгвахме аз го питах как сметне да ги върне, а той каза. - Направих нещо мн лошо... Утре си заминавам и така и няма да й върна парите...
Аз се разстроих почнахме да се караме, казах му:
- Все пак ти си си такъв, но очаквах, че си се променил... Но изглежда съм грешала... Все същият си...
Неква хванах колелото и поех към къщи... Там беше майка, която била някъде на командировка... Нещо каза за това, че мязала на студентка и затпова минавала през Студентски град... После си пуснах ТВ-то... Некъв клип, по-скоро АМВ за Шизуру... И аз танцувах на него... И се събудих...
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  c0lourblind- Съб 30 Авг 2008, 14:26

Тц... много дебилен сън сънувах =D
Та значи аз и Нао-сенпай бяхме в апартамента на вуйчо ми (???) и гледахме Mai HiME. После изпозаспахме на дивана, а като се събудих чух как тя се опитва да сготви нещо, ама не 'и се отдаваше, та вдигаше повече шум, отколкото се е вдигало по време на 1-вата Световна :D
Смешното беше, че Нао не приличаше нито на Тани, нито на Нао. Тоест то си беше Тани, ама с червена (червено.. ама не тъмно-червено, а разбирайте много светло такова едно) коса и мнооооооого дълга (абе приличаше си на Санаке с червена коса!) icon_lol


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 11:25; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Съновник..... - Page 4 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  PurE`~`Blo0d Съб 30 Авг 2008, 20:50

та казаха ми да се приместя тука tooth
PurE`~`Blo0d написа:нз дали това е за тук ама определено трябва да се чуе hotl
та снощи аз си лагам към 2 часа и след пожелание за сладки съни6та и вс най хубахко да сънувам ето резултата xD нанкам си нанкам си и изведнъЖжжж smile Гледам аднимката на анимес ъс ( обле4ена така както и е аватара демек с броня) насо4ва ме4а си към мен и той се узовафъ то4ко между о4ите ми , наоколо зад нея обикаля нао-сенпай (с онея стрели4ки по пръстите ) и там около тези мацки и др потребители ( май и Зи искаше да ме трепе даже moo ) и хуу де аз ижглеждам не6то смесено между това : moo ко стаа тука , 30 пълна паника , 10 омг тез ше ма трепят !!! 59 ся ко ще правя дори и нелза викса и зи искат да ме убият 43 , 🇲🇺 защо ме плашите така бе хора nnb qq ... а през това време вси4ки си точат ножове мечове копоя кой кот има а то нямаше някой дет да няма и ме гледаха така :11211212: gh 🇨🇨 готови да 38 и сиг щях да бъда 103 ако някои не нахлу в стаята ми и аз не се събудих и зяпнах 105 когат ми казаха 4е съм затрила целия софтоер на лаптопиту на мама

ПС сори маме 101
хей нали не се сърдите
tooth mili ochichki
PurE`~`Blo0d
PurE`~`Blo0d

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 05.08.2008

http://www.atfreeforum.com/newgeneration/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  General_Grievous Съб 30 Авг 2008, 23:13

Ем безмислен сън но интересното беше че е от Маи-Химе Shocked

Така аз бях Мию /естествено/ и се биех срещу Маи Кагутсутски и Микото.Битката беше в моя полза тъкмо се бях измъкнал от поредния истел на дракона и замахвах да го убия когато Микото застана между мен и детето на Маи и проблясна ослепително бяла светлина.
После Микото бягаше по някаква патека и на гърба си носеше мен / тоест Мию/ и Май в безсъзнание icon_suprised .По пътя задминахме Нао която пък носише на гърба си Акира и Такуми icon_suprised .Стигнахме някакъв океан и Микото се хвърли в една моторна лотка.Ако не се лъжа бяла на сини ивици :icon_bigrin: .Плувахме доста време, накрая в далечината се видя някаква станция над водата.Микото се зарадва пак ни нагърби и скочи на перископа на някаква подводница която току ще беше исплувала icon_suprised .После ми се губи но си спомням че ми включиха системите /ем такаде робот сам :icon_bigrin: / чак в станцията и там имаше около 4 мъже на които неможех да разпозная лицата.Маи беше още в безсъзнание на пода а в саседната стая имаше хиляди копия на Мию които още бяха в разработка в някакви коинънери с зелена течност.Скъсах въжетата с които бях завързан искарах меча и се сабудих :icon_bigrin: .

Бахти съня а icon_suprised
General_Grievous
General_Grievous
Терорист

Male
Age : 31
Location : Hell of Blazing Fires
Reputation : 0
Брой мнения : 1137
Дата на регистрация : 05.03.2008

http://myanimelist.net/profile/LonelyStrategos

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Cocaine` Нед 31 Авг 2008, 22:29

Сънувах че някъв непознат ми казва да отида на село и аз му викам,че няма .. и той ме хвана за ръката аз почнах да пищя и дойде ГИН О.О и му заби един .. след тва дойде Тоширо аз го бъзикнах че е дребосък и така свърши.. О.О
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~Black rose~ Съб 06 Сеп 2008, 07:53

`†`Bloody Rose`†` написа:...


smile smile smile smile леле, къв сън smile smile


***
Не помня................................................
~Black rose~
~Black rose~
Терорист

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 997
Дата на регистрация : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Съб 06 Сеп 2008, 16:43

Panda-chan написа:-

Буахахаха, рулз, вече втори човек ме сънува ;о

Абе защо и аз не сънувам такива работи icon_sad icon_sad icon_sad

Все някви измищльотини... и по темата - ба ли го... Няям си и на идея ко сънувах... Аа, май сънувах, мче се логвам във форума и разглеждам темите ;)
Паххаха, зарибена.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Naruto's Girl Вто 09 Сеп 2008, 09:05

Хм 101 ами,то беше пред блока ми,бях с наи-големите си врагове 104 и си говорехме за нз кво 109 и по ено време еното момиче пусна мноооо силно музика 105 напрао ми гръмна главата 52 и имаше един питбул легнал там на пътя и кат се разлая 59 59 59 помислих си 103 и кат скочи и ме нападна,викнах на ония тъпанари да спрат музиката и те я спряха и избягаха :58: 102 кучето побегна към мен и аз ..............
бэрза кат стрела го наврях в един кош за боклук 88 88 и после не помня 04


Последната промяна е направена от Naruto's Girl на Вто 09 Сеп 2008, 11:22; мнението е било променяно общо 2 пъти
Naruto's Girl
Naruto's Girl
Терорист

Female
Age : 31
Location : В облаците ;)
Job/hobbies : КуХнятА, бАняТа, ВенИте, Краи нъ прОблеМитЕ, КреЩи, плачи, режи, умри!
Humor : По - добре с риск по върховете, отколкото на някого в нозете! :]
Reputation : 0
Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 20.08.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  ...{Izumi Hyuuga}... Вто 09 Сеп 2008, 09:08

Лелеееее, Ади, какъв сън!! hotl Аз тази нощ не сънувах нищо, което е странно...
...{Izumi Hyuuga}...
...{Izumi Hyuuga}...
Терорист

Female
Age : 31
Location : Варна, морето, сините вълни...
Job/hobbies : Да беснея и да купонясвам ^^
Humor : No comment. *Already dead from laughing*
Character : Selfish, stubborn
Reputation : 0
Брой мнения : 1245
Дата на регистрация : 08.06.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Naruto's Girl Сря 10 Сеп 2008, 07:14

Ами 00 тоя сън съм го сънувала мнооого пъти и е овратителен 424 еми бях в апартамента с наште и по ено време отидох пред вратата и какво виждам, тонове червеи 102 760 102 бяха адски много и препречваха врата и не можехме да излезем 34 ам те бяха некви мутанти дебели колкото кренвирш 30 и аз почнах да ги тъпча, ама те ставаха повече и по ено време изчезнаха,ама ние не се натуткахме и след ена минута пак се появиха 17 ...........и после се събудих 🇸🇸 moo moo нз може би сме умрели 17
Naruto's Girl
Naruto's Girl
Терорист

Female
Age : 31
Location : В облаците ;)
Job/hobbies : КуХнятА, бАняТа, ВенИте, Краи нъ прОблеМитЕ, КреЩи, плачи, режи, умри!
Humor : По - добре с риск по върховете, отколкото на някого в нозете! :]
Reputation : 0
Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 20.08.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Kreator Сря 10 Сеп 2008, 07:57

Убииства и кървища. Както обикновенно...
Kreator
Kreator
Терорист

Female
Age : 79
Job/hobbies : Лъркър от класа.
Character : An echo
Reputation : 0
Брой мнения : 1456
Дата на регистрация : 20.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  {Bloody.Rose} Съб 22 Ное 2008, 12:27

Хъм .. това е последният ми сън..
Не помня много подробности ..


Бях на един острав заедно със Стиф ..
Тои беше странен .. Тук не си спомням мн добре .. леко ми е мъгливо ..
Имаше пирати ..
Такам .. имаше едно момче с дъличка косичка .. хубави очички .. ауе добре изглеждащо .. /ако го сънувам пак ще го убия../ Стиф му каза че го обича .. sad
Незнам как .. но в следващият мих бях заварзана .. и се гатвеха да ме екзекутират ..
защото обичам Стиф .. ък и бях от пиратите .. по-точно капитан ..
Такам .. Стиф беше с прекрасна рокля .. направо перфектна .. love
Ама беше до момчето .. icon_sad и се държаха за ръце .. bb
Ъх .. тъкмо да ме убият и изневеделица се появиха пиратите ..
-Докара си всичко това само защото се влюби в нея .. Глупаво и наивно момиченце ..-каза един от тях и отряза въжетата , с които бях завързана ..-Трябва веднаха да се мажнем оттук ..
-Но аз не искам .. Аз ще остана тук с нея .. и по-добре да умра, отколкото да я виждам с друг ...
-Върви си -каза студено тя и ме погледна за момент
Взех пистолет от пича до мен и го насочих срущо хубавата главица на онзи идиот ..
-Не го убиваи ..-ми каза тя ..
-Толкова ли го обичаш .. sad
-Не можеш да го убиеш! ..
-Защо да не мога ...
-Защото тои е бъдещият ми съпруг и ... твои брат ..
Последва минута мълчание и тъп коментар от моя страна към момчето.
-Странна прическа ..
-Твоята е същата-отговори ми тои ..
/извод-не си харесвам косата/
-Хаиде хванете я ..тя трябва да умре ..-пак тои
-Еи за-ник ще ти се :vcv: .. по-скоро ще прослушам чалга ..
-Бляк /тои/
-Хъх .. ти наистина може да си ми брат ..
-Казах ти .. аз винаги съм права -Стиф ...
-Значи обичаш него повече от мен?!Въобще обичала ли си ме някога?! ..-казах аз .. и последва мълчание ..
А пиратите ме викаха .. за да си тръгваме .. Странно .. но стражите стояха по местата си ..
"Брат ми" вдигна едната си ръка и каза ..
-Готови за стрелба ...
Стиф мълчеше .. само го погледна влюбено .. после нз защо пистолета в ръката ми изчезна ..
Озовах се пред нея .. гледах в очите и .. love и казах ..
-Живота ми е в твоите ръце ...
-Ккаквоо - се чу някъде отзад ..
А тя само ме гледаше ... момчето се опида да ме махне оттам .. а аз му фраснах един по носа и маи му го счупих .. тои беше на земята и ме погледна ...
-Не ми се пречкаи .. женчо .. -само казах аз ..-Не ме интересува дали искат да ме убият или не .. аз винаги ще сам до теб .. ще направя каквото пожелаеш .. ти си всичко за мен .. обичам те повече от собственият си живот ..
-Но .. любовта ни е забранена /Стеф/
-Забранените неща са наи-хубави-добавих аз ..
Тя погледна надоло и каза ..
-Ауе .. маи някои ми е завързал връзките icon_suprised /бтв .. винаги ходи с разбързани връзки love но беше с рокля и не се виждаше .. /
-Мм .. трябва да се саблечеш за да видим .. /гениално../
Тя кимна
-Дрехите само пречет .. а роклите са тъпи ..
-Мъже имаме нова кралица .. :11211212: .. -казах аз- Пиратиии .. време е да си вземем съкробището и да тръгваме ..
Пиратите станаха мн повече ..и всики държеше страшно много злато ..
Аз хванах Стиф за ръката `Време е да тръгваме Любов моя..`Отведох я до караба си ..
Качихме се на борда и се озовахме в зъмък ... огромен и прекрасен ..
-Мерлин .. Мерлин ..прибрах се ..
-Краино време беше .. уроците ти започват .. /тои не е в стаята чува се само гласът му ../
-Стар досаднико .. наи-накрая съм с любовта на живота си .. а ти ми говориш за уроци .. магиите ще почакат ..
Тук питах за едно момче .. което явно съм простреляла с лък .. :getr: Мерлин влезе в стаята ..
и беше Хю Лори /др Хаус/ ..
-Леле .. тя е прекрасна .. -каза и извади викодин от пере лината си-Заболя ме малкото краче ..
-Тя е моя.Ясно?!..Ако я пипнеш ще ти съкратя съществуването с точно девет живота .. педофил гаден ..
-Не съм гадин-тои
-Значи признавеш че си педофил?!..
-ти наистина обичаш да спориш-Стиф
Влезе Анджелина и аз я гръмнах ..
-Никога не съм те харесвала..
После двете със Стеф се отправихме към голямата спалня .. /там имаше и рс/
Роклята и се беше превърнала в къса нощничка .. 368
Заведох я до леглото ... легнахме .. аз я целунах ..
И се събудих ..
tears
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Elune Be Praised* Сря 26 Ное 2008, 17:52

Отивам на фитнес , а в залата няма никой , гледам си програмата тряя неска да тренирам гърди и трицепс.Лягам на лежанката 90 кг нормално.. правя 1 серия след малко странно защо се озовавям в няква съвсем друга зала , която е претъпкана с хора , аз пак съм на лежанката , лягам повдигам щангата свалям до доло и осъзнавам , че тва са поне 130 кг , немога я отлепя.След точно 5 секудни се явява Винсент от Ergo PRoxy в Proxy формата и с няква светкавична скорост ме цепи от врата до корема.Все още санувам гледам как ми тече кръвта след малко идва Re-l и ми вкарва 2 патрона с пушката в главата.Двамата си тръгват уш...след още 5 секудни лицето на Винсент стои точно пред мен крещейки името ми.

Сабудих се беше 4:00 точно WHAT THE FUCK..... icon_bduh
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Enery Чет 11 Дек 2008, 13:55

ОмГ, този път съня ми беше убийствен icon_lol

Значи първо сънувах един сън, който всъщност и друг път съм го сънувала.
Намираме се в няква зала, аз и две мои приятелки (не съм ги виждала никога през живота си) И там правим няква странни номера. От някво люлеещо се нещо се превъртаме и скачаме от 20 метра надолу до земята. Не се пребиваме. И там тоя сън ми се губи, но имаше някви там спорове и т.н... абе нещо бозаво беше. И значи момчето, което харесвам се спасява от конкуренцията, която е пребила едната ми приятелка. Като се прибирам, виждам наще и те казват, че ще се приберем с колата. Поглеждам през прозореца и виждам игрище за волейбол. КАзвам на мама да поиграем о.О А то там не волей, а лед, само лед. И хващам аз майка ми и започваме да летим по леда.. бях зверски добра (а всъщност нищо не мога) о.О.о Излизаме от там.. изведнъж се появи народ. Вървим из студа и стигаме до няква спирка. Предлагам да се качим на рейс, но майка ми от отказва. Продължаваме.. по някакъв странен път се оказаваме при квартала. А малко преди това съм видяла 3 момчета от моя клас и те сега се каваха на някакъв страннен градски транспорт появил се в кваратала. Изведнъж се оказваме в кола. С баща ми сме на задните седалки, а мам я няма. Питам баща ми къде е мама.. и защо никой не кара колата. А той ми отговаря, че колата вървяла правилно , пък и нямало полицаи. Аз се паникьосвам, че никой не я управлява и започвам да му крещя. Той пак ми излиза с номера, че няма ченгета, а за малко да сгази неква жена и да се блъсне в рейс. (постоянно сънувам, че никой не управлява колата или аз я карам..) Казвам му, че има ченгета, но той се мести зад волана, ак когато ги подминаваме.. Возя се. Оглеждам се и виждам умрели кучета.. по пътя, по тротоарите, навсякъде. Казвам на баща ми, а той ми казва, че имало нещо като резерват наречен ъъъ.. на някоя от планетите беше. От тия по-големите. И там имало някакъв метал или ддз, некво химично. Май плутоний каза.. ^^''. А времето навън е някакво хипер, облачно и ветровито. Спускат се невероятно червени светкавици удрящи земята и всичко е зверски мрачно с червени отенъци. Стигаме някакъв магазин, май за техника беше. Майка ми изведнъж се появява на седалката до баща ми. о.О.о Той паркирва, ама нещо колата продължава да се движи. То не тя, а земята. Решаваме, че ще отидем да паркираме в "Метро" което е съседната сграда. Обаче там ни искат повече пари, за да оставим колата и да отидем да пазаруваме в тфа за техниката. И наще решават, че ще напазаруваме за вкъщи. И точно на входа ни дават някакви колички.. които се свързваха с ръцете и някои други части от тялото и дърпаха и пускаха кръв. Никой не забелязваше. На вратата няква като прислужница стоеше и се усмихваше. А върху престилката й имаше голямо червено петно или по-скоро торба за кръв. Влезнахме вътре. Наще започнаха да се държат странно. Нещо ми говореха. То не ми се нравеше и се развиках. Нещо стана и те хванаха някво оставено палто и го помирисаха и веднага индетифицираха човека о.О.о Аз изръсих : " Чувствам се като принц във филм на ужасите".. нямам идея защо принц. ^^'' И там усетих странното присъствие на някой. Огледах се и видях момиче в черно-бяло карирана блуза и черно-червено карирана пола. Стояща на нещо като люлка по средата на магазина в очакване на нещо. Погледнах към нея и тогава видах, че съм момче (ОмГ, първо си бях аз) и там реших да се събудя, макар че мисля, че знам какво става нататък.. icon_lol

Едит: Когато ми сложиха тия неща, дето ми дърпат кръвта, мойто не тръгна. Дръпна малко черна кръв и я върна, системата не функционираше на мен. Затова си останах в съзнателно състояние. (прекалено много Soul Eater icon_lol )
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Megaphy Съб 13 Дек 2008, 20:06

Много често сънувам, че динозаври нападат Видин. icon_eek
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Megaphy Чет 18 Дек 2008, 13:21

Снощи сънувах, че ми светва екрана на телефона и аз почвам да викам от кеф. icon_lol (Това е защото тела ми се прецака и не му свети екрана и сега е на ремонт icon_sad )
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Вто 03 Мар 2009, 12:04

Сънувах нещо като депресиращ daily life на Томоя и Ушио, сми, те живеят заедно, но срещат някви трудности, ба ли го, забравих го вече съня icon_sad После се събудих, но се завих през глава и си измислих алтернативен край на Афтър Стори с познайте кой icon_lol За жалост за да е трогателно трябваше Ушио да не сподели радостта ми, if you know what I mean >< Чак се просълзих, гениално беше icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 4 Empty Re: Съновник.....

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите