Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съновник.....

+41
Sea_girl
Nessie
Chocolate_Cookie
angel_hope
neli4ka
Crooks
happinesskillsinside
Koufuku ;3
Little.Vampire
Mad.Soul
Rena-Zlat
Plug in,Baby~
Megaphy
Elune Be Praised*
Naruto's Girl
PurE`~`Blo0d
gaara_sunshine
Alice
Rainy day
Blackie.
~Black rose~
Shinshoku
~#LaNa^SaMa#~***
ShikaShake
The Black Rose
...{Izumi Hyuuga}...
CriminaL Baby.
Cocaine`
{Bloody.Rose}
~[S u N s h I n E]~
~|~Crazy_kid~|~
~|| Hoshina Utau ||~
c0lourblind-
~Devil May Cry~
I'm Just a kid! :(
General_Grievous
Enery
Ricchan ^^
Kreator
Façade
Drama.Queen
45 posters

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Enery Вто 07 Юли 2009, 08:20

Първото беше някакво с роботи. icon_lol Прекалено много филми, но беше олигофренско.. Бях в някаква улична банда, в която разработвахме суперкопютри, за да свалим правителството и да управляваме света, болно. Тъ, в засекретените документи на правителството намерихме напреднала технология и решихме да я използваме, но всичко се обърка и вместо да свали правителството, тръгна да изтребва всичкия народ, също така и нас ни погна. Та там трябваше да се свържем с хора от правителството, за да ни помогнат. Разбрахме, че технологията е извънземна и ни предоставиха материалите от проучването й, за да се пробваме да разрушим системата, след като вече сме успели да я включим.. От там като се започна едно преследване. Роботът бе изградил още свои и групата ни се беше разпръснала, нищо че поддържахме връзка. Ахаха.. и там се научих да използвам пистолети, базука icon_lol и разни подобни. xD Губят ми се моменти, но знам, че накрая след като хакнахме робота, той ме уби точно преди да изключи icon_lol Беше много добро, с много ефекти, майна. icon_lol

Второто беше в някакъв град, не знам даже дали беше в Бг..
Знааачи, беше Зима и както си се разхождах през Зимната ваканция и гледам някакво момиче. Беше ебати хубавото животно =D, с тая червеникава косица <33 Тогава се пребих за първи път. Забих се в дърво. След ваканцията я съкивах в даскало.. и от там се започна едно. Едната ми приятелка се опитваше да ме запознае с нея, но нещо не се получаваше, а всеки път щом аз опитех, или се пребивах някъде, или се излагах прекалено много.. Тука ми се губят разни нещо, но накрая й казах, а па тя взе че ме отряза. icon_lol
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Shinshoku Вто 07 Юли 2009, 16:00

Сънувах че сме с няква група, седим си на един склон, под формата на стъпала сълга с километри. Най отгоре имаше една стена. Аз седях до стената. Изведснъж тая стена се спука и вода почна да тече с голяма скорост, но аз успях да се задържа на крака, както и всички останали. После няклъв викна "водна пързалка" и айде всички се пуснахме по водата на долу по склона. Аз плувах и се мъчех да си намеря чантата (за ко ми е притрябвала нз) icon_lol После се кефих и с часове уж се пързаляхме на долу. По едно време дойде края на склона и се озовахме в някъв басейн. Аз все още си търсех чантата. Изведнъж се озовах в старото си даскало, с некви олигофрени, от които единия го познавам. Те нещо ми говориха, а аз кат некво олигофренче отговарях само с “Ъхъъ..“ icon_lol
После пак се пренесох на пързалката. Все още извираше вода от стената. Тоя път си намерих чантата, и си извдадих портмонето, аз вътре £100 мокрии...после се сетих че телефона ми е в джоба, ама дори да беше подгизнал си беше наред.
После майка ми се появи от никъде в съня ми и се плискаше в басейна =.+
И се събудих icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  neli4ka Вто 07 Юли 2009, 17:35

Сънувах, че Какаши ми е учител по химия (а аз по химия изкарвам много слаби оценки) и той ме мъчи и ме изпитва на дъската, а аз съм си учила урока, обаче нищо не помня... sad и той накрая ми написа 2 и каза, че ще говори с родителите ми. Пълна липса на приключения... сънищата ми винаги са някакви такива скучни icon_rolleyes
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  angel_hope Пет 10 Юли 2009, 10:46

Най-откаченото нещо и най-сладкото което съм сънувала беше, че се намирам в къщата на баба си. Излизам навън и пред нас имаще паркирам мотор, който очевидно беше мой. Опитах се да го запаля ама не искаше и затова тръгнах пеша. Стигнах пред някаква гора,не много гъста, но са да се влезе в нея трябваше да се слезе по някаква стръмна патечка(не много дълга). Когато влязох в гората имаше много хора там и на дърветата имаше някакви огромни балони и вътре бяха пълни с азот, обаче не знам защо. Търсех някого и затова влязох по-навътре в гората. По-късно разбрах кого търсех, той беше много красиво момче, с дълга до кръста черна коса и уши като на елф. А на всичкото отгоре беше върколак и мое гадже. Аз трябваше да му дам някакво лекарство за да може да не излиза отконтрол и да започне да убива. Докато си говорехме, за да му дам лекарството разбрах че и аз съм била върколак, но после са ме излекували и отново съм станала човек. Най-накрая му дадох лекарството и той отново си стана кротичък. Но тогава гората се подпали и тея балончета започнаха да гърмят. Всъчко беше в пламъци. Ние и истаналите хора успяхме да се спасъм и с нас бяхме взели два от тези балона. Закачихме ги на мотора ми, който по незнайно каква причина беше се озовал пред горатаа. Накрая се целунахме и той щеше да ми каге нещо, ама алармата ми ме събуди за даскало.

Е кажете ми това не е ли откачено? :crazy2:
angel_hope
angel_hope
Терорист

Female
Age : 32
Location : n0wHeRe
Job/hobbies : komputyren maniak
Humor : "none"
Reputation : 0
Брой мнения : 192
Дата на регистрация : 08.07.2009

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Сря 05 Авг 2009, 14:41

Сънувах, че някакъв хакер е пробил в системата на сайта и форума на Лейзи и променя абсолютно всичката информация, която съм въвела с някакви псувни и теглене на майни по негово осмотрение... Аз тъкмо бях постнала сайтовете за масово разглеждане и изпаднах в паника >.< Отидох в темата, в която единствена може да пишат и гости и почнах да си мисля, че пак съм осрала нещо и той така е пробил... Постнах следното: "Някой се ебава с всичката информация и пише пълни глупости, ако разбера кой е, ще му се иска да не се е раждал!" Некви такива... Общо взето цяла нощ *т.е. ден* сънувах как вървя след него и поправям информацията, а той отново я осира... Накрая се отчаях и почнах да крещя, даже проговорих насън и леко се събудих по тва време и видях опулената физиономия на майка... "Стига вече бе, не ти ли писна, тъп хакер такъв! Аз за кво се мъчих толкова време, аааа... Няма ли най-сетне да свърши този сън?! Да, сън е!" И пак заспах... И пак ходих след него... И уж към края почна да му писва да променя инфото... СЪбудих се.

Too much site and forum work these days drop
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Съб 22 Авг 2009, 22:02

Накратко - ожених се за - N a g i s a -, като аз бях мъжа, а майка ми бе против ор смт... И нещо май се заклехме във вярност на един баир до спортното, помня, че много го изкачвах нагоре-надолу, защото правех нещо, което да се хареса на "избраницата" ми... ор смт... Дебилия! icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Chocolate_Cookie Нед 23 Авг 2009, 11:10

Сънувах ,как Хелсъън се материализира и почва да прави стриптийз О_O :bash: :icon_bigrin: icon_bduh
Chocolate_Cookie
Chocolate_Cookie
Терорист

Female
Age : 28
Location : Spellbound Land
Job/hobbies : Art, Music, etc
Humor : ъ
Reputation : 0
Брой мнения : 269
Дата на регистрация : 06.05.2009

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  c0lourblind- Нед 23 Авг 2009, 12:49

Първо сънувах Едуард от Здрач, обаче не онзи смотаняк Робърт Патинсон, а мой си прототип =D И, да, беше с червена коса, после някъде зачезна, а аз се мотках из разни гори и полянки..
Тук май съм сомнамбулствала.. Не помня как съм станала или защо, обаче се събудих когато разкачвах кабелите от компютъра и търсех по кабела на мишката нещо, което се намира на слушалките Suspect Зарязах кабелите и май пак съм легнала..
После сънувах, че някаква мацка стои на гарата, обаче вали сняг, а тя само с един суитшърт ии си стои там на пейката..
Последва телекинеза. Стоях в библиотека и си смъквах книжки от най-горния рафт без да ги докосвам. И ми беше много забавно =D Даже май се хилих на сън, защото пак се разбудих..
Следващия сън беше отново гарата, само че през лятото. Аз се бях намърдала в някакви треволяци с кутия цигари до мен и уиски icon_bduh Домъкна се Лора и се търкаляхме в тревите, след което тя заспа, а аз се ядосах и тръгнах да пресичам релсите, за да си ходя, но ми хрумна идеята да вървя по тях и да видим къде ще стигна (Гледах Stand by me преди да заспя)... Не знам колко съм вървяла, но Лора ме догони по някое време и ми подаде цигара. Иии съня свърши.
Последно се сънувах как съм си в леглото и се събуждам, до мен са цигарите и се протягам да си взема, но като отворих кутията, започнаха да ми говорят... Изскачаха една по една и тръгнаха да се самозапалват и овъгляват.. При което се събудих с думите "Къде са ми цигарите?!!"


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 12:09; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Съновник..... - Page 6 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Chocolate_Cookie Нед 27 Сеп 2009, 12:00

Аз пък сънувах , как си купувам бира и я оставам на терасата и после майка ми ми се караше о.О icon_lol
Chocolate_Cookie
Chocolate_Cookie
Терорист

Female
Age : 28
Location : Spellbound Land
Job/hobbies : Art, Music, etc
Humor : ъ
Reputation : 0
Брой мнения : 269
Дата на регистрация : 06.05.2009

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Enery Нед 27 Сеп 2009, 14:19

Самоубийство. Няколко на брой. Различни хора. Изобщо не участвах в този сън. Помня, че познавах двама от самоубийците, но няма да казвам кои са. И нататък стана дума, че са били причинени от халюцинации, които бяха предизвикани от изтичане на някакъв химикал и по света масово умираха хора и някакъв мъж, на който му бе умряло цялото семейство бе успял да преодолее халюцинациите и след т'ва бе неуязвим към веществото и започна изследвания и откри, че е оръжие за масово унищожение, създадено от Ам'риканската нация, защото имаше некви реформи и жестока криза тогава и държавата за мираше, а той свали цялото правителство.. И накрая Американците сами се унищожиха, след някакъв взрив и континента изчезна + малко от Канада.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Nessie Нед 27 Сеп 2009, 14:22

Тая вечер сънувах, че ни искат още 50-70 лв. за тетрадки и учебници. :icon_bigrin: Ааа не, тва беше миналата вечер. А тая... А да, сънувах, че има супер много коментари за наруто поемата/баладата, която пуснах и според всички фика е тъп. hotl icon_redface
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  c0lourblind- Вто 29 Сеп 2009, 21:41

На мен пък майка ми каза, че онзи ден, като спах у тях, на сън съм я питала "Къде са овцете" и после съм ги била броила на френски icon_suprised


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 12:58; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Съновник..... - Page 6 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Nessie Сря 30 Сеп 2009, 10:53

ТАя вечер сънувах някъв кошмар... Имали сме воина между "а" клас и "б" клас и като са ме подгонили няколко момичета от "б" клас са ме пребили жестоко. Обаче аз не съм заплакала и съм избягала от тях да ида да се оплача на някоя даскалка, а учителите въобще не знаят за тая воина. И пред нея нарочно съм се разплакала да види, че наистина ме боли, щото не си личеше, че са ме биели. Накрая ме е завела в тяхния клас, докато те са карали някъв час и аз съм легнала на чина (не буквално де), зяпала през прозореца и тогава очите ми са се насълили наистина (смис без да се правя). А ония дето ме пребиха ме гледаха с някви изражения на съжаление...

Докато съм го сънувала всичко това не съм чула алармата цели 2 пъти! А момичетата, които са ме пребили са ми горе-долу приятелки. Направо от тоя сън ме побиват тръпки, като се сетя за побоя... 43
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Façade Нед 04 Окт 2009, 10:09

Пхахахах, моите сънища никъде ги няма! icon_lol
Вече съм в друго училище, 2ра година и караме някакъв час, обаче класния ни щял да се мести и затва назначават 2ма нови учителя. И тоя дето сме сега с него * май беше английски* ни казва, че единия е бив ученик, а другият бил от Япония * smile * И всички почват да се подсмихват и да се чудят дали ще са хубави и т.н., ама аз нищо не съм разбрала, щото съм със слушалки в ушите и съм откъртила. И тогава някой ми бута лакътя * нали съм се облегнала на ръката си* и аз си цапнах главата в чина. Надигам се изнервено да видя кой е и пред мен застанал Джин *от Каттун, да icon_lol * и аз вече си мисля `Кво става тука?!`
- Сигурно сънувам...
И пак се облягам на ръката си, за да заспя, обаче от другата ми страна някой ми дърпа слушалката и ми казва:
- Лапе... ставай!
Стреснато подскачам на стола и поглеждам. Батко ми. И по едно време се усещам, че той говореше, че си е намерил работа, а той беше учил за учител или нещо подобно. И аз вече не мога да се осъзная дали спя или не. Гледам него, гледам Джин и по едно време се изцепвам:
-Да ама Баканиши не е истинки.
И всички започват да се смеят, а г-ина се приближава към мен заплашително.
- Той ви е новия класен! Как може да се обръщаш така към него?! + това, името му е Аканиши, а не Баканиши...
И говори си там, а аз спрях да го слушам и погледнах към Джин, който се подсмихваше. Ако не бяхме в клас щях да го убия, колкото да го харесвам icon_lol
И така, беше петък, последен час, и след като звънеца би си тръгнахме. И бати с мен. Започна да ме разбитва дали съм познавала новия учител от някъде и бла-бла... Нищо не му казах.
В понеделнки отиваме и първи час при чичо класен icon_lol Сядаме си по местата, аз най-отзад, и чакаме класния да дойде и всеки си върши работата. На мен ми се спи, разбира се, и си пускам телефона и си слагам слушалките и си пускам KAT-TUN - 1582, като изобщо не се съобразявам кой ще влезе в стаята след малко. И така или иначе - откъртила съм. Чичо класен е влязъл и написал следното нещо на дъската, като ме е посочил: `Някой да 'и сложи кърпичка отдолу, че скоро ще и потекът лиги :D`
И той си приказвал, приказвал и като наближи края на часа дошъл при мен и ми бутнал лакътя * пак същата поаза*.
- Ебах го, пак същия номер ли? - казвам аз, като изобщо не обръщам внимание на кого и какво говоря, бършейки лигите от лицето си понежа малоумниците не сложили кърбичка, а някаква найлонова чантичка, в която се събрало всичко. В същия момент звънеца би и Джин се врътна на пети и освободи всички. `Добре, колкото и да е готин, с него няма да се разбираме!` помислих си и си събрах работите и точно преид да изляза той ме спира * и осталата част от класа, понеже аз излизам първа* и ни съобщава радостната новина, че ще ни преподава и по английски. Понеже изглежда супер, женската част от класа вече започва да си вади гримовече и да се навърта около него, и понеже е пич момчетата му се кефят, а аз си излязох от стаята.
СЛедващия час имахме при батко ми - история. Щях да избягам, обаче обичам историята и затова карах. Едвам с еобрайх с това, да му казвам 'господине', а не 'бате'. И понеже батко ми е "пич", аз имах честта да бъда първата изпитана. Ама аз си знам уроцитеее! Принуди се да ми напише 6 icon_lol
И последен час английски. Понеже през първия час беше дрънкал глупости искаше да се представим. Аз, както винаги със слушалките и нищо не съм чула, затова моите мили съученици решили да отговорят вместо мен.
- Не си харесва името, затова всички 'и викат Чики или Чери. Както ви дойде.
И в същото време аз кихам и всички започват да се смеят и кабела на слушалките ми се откача, щото си е хлабав попринцип и се чува Каттун. И останалите започват пак да обесняват, понеже аз съм прекалено заета да си търся телефона.
- Слуша японска музика. Луда е по някакви си Каме и Мияви и любимата 'и група е това, което слушаме вмомента. - и всички започват отново да се хилят. Аз изключвам телефона и поглеждам ядосано тоя, дето е говорил * в случея не помня кой* Намериха да говорят пред Баканиши за Каме и Каттун. Е, явно не знаеха, че той е от групата.
След това Джин започна да си преподава урока, а накрая на часа ми каза да остана, щото имал нещо да ми казва.
Всички излязоха и аз стоя пред дъската, която е почти до вратата.
Започна да ми говори, че никой не трябвало да разбира, че е от групата и еди кво си... и накрая аз реших да се направя на пич.
- А? - това става след половин час, през който той ми е говорил разни неща * освен тва за групата не можах да запомня друго icon_lol *. И в следващи ямомент усещам как съм се ублегнала на дъската, а неговата ръка е точно до главата ми. И .. ъъ.. да.. после си тръгна, а аз стоях вцепенено и го гледах.
На другия ден пак ме накара да остана след часовете и ме замъкна на някъде. В последствие разбрах, че отиваме към тях и започвам да се чудя 'Кво ще правим пък там?', 'Какво толкова съм му направила?' и най-накрая: 'Е, не че имам нещо против де.'. И както стояхме в колата му така ме досмеша, че едва не се изхилих. По едно време започна да с еправи на Джеймс Бонд * или Джин Бонд icon_lol *
И когато пристигнахме, влизам вътре и гледам Каме и Матсу Джун. Имах чувството, че бях по-изненадана от тях. После кво стана не помня. Явно сме вечерялли(?), но някак си се озовах в кухнята и с Джин миехме чинии. И аз започвам да си приказвам за Каме и Джун. Понякога наистина не с еусещам кво говоря и пред кого го правя. И той изведнъж остави чиниите и .. да кажем, че този път минахме само с целувка icon_lol И аз вече не мога да го разбера кво се опитва да направи и му оставих чиниите и си тръгнах, минавайки разбира с епрез хола, където заварих Каме и Джун да с епрегръщат и ръката на Джун беше в панталоните на Каме. Престорих се, че нищо не съм видяла и казах набързо 'чао' и излязох, цялата зачервена като домат. И в същото време си мисля : `Дали Джин ще се включ? Боже, защо си тръгнах?! Можеше да се върна в кухнята при Джин и да наблюдавам.. Ама пък тогава не се знае какво щеше да направи Джин. Все тая.Вече няма връщане Т__Т`
И след това се събудих icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Нед 04 Окт 2009, 11:31

    Лeле ... Чики ... не не не не не smile smile smile

    При мен , беше кратко и просто xD

    Вече съм 11 клас и се занимавам с танци и пеене и се обучавам в агенция с други момичета и момчета и живеем в апартаменти . Всичко хубаво обаче нашата агенция и някаква друга се събират и тези които тренираме там се събираме с другите които тренират. Обаче се получаваме нечетен брой момичета и нечетен брой момчета , което означава , че момиче и момче трябва да живеят заедно.
    Седим си няколко човека и обсъждаме новите , когато Чики на чело на някаква малка тълпа влиза в салона където тренираме.
    В момента в който с нея се виждаме следва бурен писък от моя страна и невярващ поглед от нейна xD
    Аз и Джин с който бяхме най-близки от групата , ставаме за да я поздравя, а те да се запознаят . Чики ест. идва към нас като изоставя групичката хора , но забелязвам , че с нея тръгва и някакво супер познато момче. xD
    След като си поговорихме малко с нея и всички се запознаха (освен мен и момчето) се оттеглих на страни , защото забелязах , че Джин и Чики показват някакъв интерес един към друг + и двамата тренираха Балет за момента .
    Докато им се радвах от разстояние момчето което беше дошло с Чики се приближи и реших да се запознаем .
    "Здрасти , добре дошъл при нас" измърморих нещо то този род . Той ми благодари представи се и се оказа , че имаме еднакви уроци и ще учим в едно училище , и Се казва Leeteuk .
    Идва инструктора и започват да ни говори , че трябва да теглим жребий за да се разбере кое момиче и кое момиче ще живеят заедно понеже нямали достатъчно апартаменти xD
    Ние с Чики се споглеждаме и си спомням , че комуникирахме само с поглед - беше нещо то рода на "Хахаха ще има и момчета с момчета" , " ДА се обзаложим кои ще са първите които ще се из~~кат" и някакви такива. Не знам после какво стана , но се оказахме Четиримата в един апартамент icon_suprised
    Чики и Джин тръгнаха след три седмици , но скъсаха защото тя му изневери с Каме , а той на нея с Коки ... не че тя имаше нещо напротив за втората част xD После пак се събраха и всеки път като тренираха аз и Теуки ги гледахме и повечето време се смяхме на простотиите им.
    Вече Джин не ми беше най-близкият , Теуки го замести изцяло . Грижеше се за мен , появяваше се всеки път когато имах нужда то нещо. Чики вечно ни базикаше , че е крайно време да се оженим , а ние придобивахме доматен отенък защото не ходихме като гаджета xD
    Последното което помня е , че ме блъсна кола и беше супер трагично за всички. И си гледах погребението xD
    И всичко се развиваше сякаш някой разказва и ние се движим по приказка Оо
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Nessie Чет 08 Окт 2009, 04:09

Тва беше преди доста време, ама сега се сетих. Значи, сънувах зайчетата от рекламите на Дюрасел. hotl Ама някво супер идиотско и бебешко беше. Съзтезаваха се пак с някви си колички и само аз съм била от страни и съм викала за някое от тях... Определено има място в моя топ 5 най-тъпи и бизсмислени сънища. Всъщност кой ли сън, които аз съм сънувала има смисъл...
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Sea_girl Пет 16 Окт 2009, 07:55

Даже не можах да го доизсънувам като хората.xD
Значи.. 12 октомври, концерта на Таря Турунен в София. Нашите са ме изпратили от Бургас сама, защото не им се идвало. И стоя си аз там, звучи първата подгряваща група. До мене седи някакъв мъж, който застрашително прилича на Туомас. Иии.. Така. Побутва ме той, аз се обръщам леко нервна и - О, кого виждам! Това наистина е Туомас. Та, пита ме той дали това е бенда на Таря, ама на перфектен английски. Аз му викам "Не, това е подгряващата група." ест. на инглиш. И той "Да, добре.". И си се обърна човечеца. :icon_bigrin: И по едно време го бутам аз и му казвам "Ъм.. Такова.. Може ли автограф?" и той се съгласи. Ама това през цялото време на инглишки, по който аз дори не съм чак толкова добра. Та.. Даде ми автограф и тогава излезе Таря. И тогава се събудих. dull
Sea_girl
Sea_girl

Female
Age : 27
Location : По света и у Вас...
Job/hobbies : Анимета, манги, музика..
Humor : Къф хумор?
Reputation : 0
Брой мнения : 113
Дата на регистрация : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  c0lourblind- Съб 17 Окт 2009, 16:56

-


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 11:28; мнението е било променяно общо 2 пъти
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Съновник..... - Page 6 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Nessie Съб 17 Окт 2009, 17:16

Току-що сънувах, че след като пресичам улица срещу магазина, които е до нас откривам някво помещение пълно с женски дрехи - сутиени, къси поли, обаче и някви супер готини театрални костюми. Тва го сънувам за пореден път и направо не знам какво значи. icon_confused Почвам да се плаша... Добре де, не помчвам. И както и да е. Този път бях там с Нанси и едно момиче и едно момче - бротовчеди. И аз и театралната ми група решаваме да им направим изненада и започваме да събираме разни неща - дрехи от онова помещение, някви снимки, все щуротии. И момчето го обличаме като момиче, а момичето не помня. После ги откарваме в някви лимозини да се срещнат. Аз седях на задната седалка до момчето и се оказа, че то всъщност е влюбено в братовчедка си, обаче въпреки това ме целува и аз му казах, че току-що е сбъднал късче от мечтите ми. :icon_bigrin:
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Façade Съб 17 Окт 2009, 20:20

Това го сънувах оная вечер xD

Значи, понеже преди да си легна гледах в las.fm scrobbler-а, че ми излиза, че слушам най-много Джин и в последствие печеля някаква награда да се видя с изпълнителя, който слушам и да взема 1 човек с мен. И нали, ще се срещам с Джин, но взех и Ирито.
И така, отиваме ние в Джапания, в някво кафе, и стоим, обаче Джин домъкнал и Каме. И цари пълно мълчание. По едно време гледам Ямапи да се разкарва с Коки и питам кво е тва заведение. Каме ми обесни, че било някакво специално, само за звездите на JE и някакви такива и започнахме да говорим, обаче аз се изтървах за Акаме. Те двамата явно не знаеха и попитаха кво е и Ирито започна да им обеснява, обаче аз споменах, че според мен щеше да е по-добре, ако беше Бакаме.
И нали, Ирито им обесни за Акаме и после ми се наложи да обеснявам, че Бакаме, защото Джин е Баканиши и с Джин започнахме да се дразним и свършихме с това, че аз му казах, че не може да целуне Каме, но той го направи и аз и Ирито стоим и гледаме като телета телеграма, а Каме изглеждаше все 1 е видял призрак. После Джин стана и отиде на някъде, а аз се нацупих и повече нищо не казах.
Отначало Каме и Ирито ми се подиграваха, обаче после започнаха да си говорят нещо и аз отидох до тоалетната. И влизам си аз, нали, и заставам пред огледалото и какво се обърнах към вратата и там стоеше Джин, облегнат на стената. Изправи се и започна да върви към мен, обаче точно тогава ме събудиха icon_lol


Това го сънувах снощи icon_lol

Тъ, значи... Джин ми беше доведен брат и родителите ни бяха заминали за няколко дена някъде, щото някой се бил разболял и някакви такива и ние с Джин смао в апартамента. Обаче аз пуша, а той не знае.
И една сутрин аз съм изключила, че трябва да ходя на даскало и съм висяла цяла нощ на компа и Ева и Ирито идват да ме викат. Обаче аз нищо не чувам щото съм със слушалки и Джин отваря вратата и им казва да изчакат. Влиза той в моята стая и кво заварва? Дрехите по земята, леглото на никъде, опаковки на разни работи, празни бутилки и мен, застанала на колена на стола пред компютъра, с цигара в ръка, само с тениска, с гръб. Обаче аз съм му забранила да влиза в стаята и това му е първия път и той остава шокиран, че стаята на едно 16 годино*на толкова бях* момиче може да е в такова състояние. Аз явно не съм го забелязала и той е излязъл и е казал, че днес нямало да ходя на училище. И когато се върна в стаята ми намери един използван презерватив и се скарахме. Аз обух набързо някакви дънки и излязох, но сле дмлако се върнах, защото бях излязло с тениската, с която спя. И точно, когато я бях съблякла, той влезе и ... хм, прайхме секс. После се събудих icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  nendi_chan Пон 28 Дек 2009, 19:20

Последния сън, за който се сещам беше... височинен о.О
Основно ставаше въпрос за живот на едни адки високи скали... Та имаше 3 къщи, или поне за толкова се ещам. Явно за първи път отивам там, защото някаква (която май беше злобарка) ме развеждаше с нещо като влак по релси (от тея, които са с 2 метални пръчки, едни нови и модерни) Та тя ме развяждаше покрай тея 3 къщи на адски супер невероятно високи скали и ме попита дали харесвам една, която беше на скала, обвита с мутирал бръшлян. Тогава осъзнах че ако ще трябва да живея на толкова супер невероятно високо (а явно ми се е налагало), сигурно ще полудея и ще се самоубия, защото имам ужасенн страх от височини, а тея къщи бяха на толкова високо, чеее тръпки ме побиват само като се сетя. И явно не можеш да живееш само на 1 скала, 3-те бяха свързани с мостове, по които също щеше да ми се налага да минавам. Този сън определено влиза в списъка ми с най-ужасаващите сънища...
nendi_chan
nendi_chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : I'm assassin... It's natural not to tell you where I am
Job/hobbies : ...
Humor : JUST STOP THE FUCK BOTHERING ME, YOU JERK *picks up the gun and shoots the poor man* That's better^^ *then continues watching Lucky star*
Reputation : 0
Брой мнения : 203
Дата на регистрация : 08.05.2009

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Нед 30 Май 2010, 03:53

Почти не помня нищо от него вече, но~

Сънувах, че Япония се бие с Полша icon_lol Имаше и още няква държавица, но тя бе само подгрявка, нашият голям враг бе Полша!!! icon_lol Ама беше някво драматично... Имаше няква преграда отвъд океана, която ни пазеше и тъкмо си викаме, че докато я има, сме в безопасност, и те я срутиха о.О Остана само преградата точно пред крепостта в Япония и вече ясно можехме да видим как полските флоти наближават ;о Напомни ми по някъв странен начин Fairy Tail о.О
Няква женка придоби нормалният си вид /на сбръчкана вещица/ и почна да мъмри някви неща... Общо взето тук се събудих и на практика, не сме победени официално от Полша :D:D Ама аз не участвах в съня, просто го наблюдавах, но от гледната точка на Япония, така че бях за тях един вид и страдах заедно с тях, че ще ни завземат D: Интересен сън, ноо забравих 95% от него ><
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Kótaro Fúuma Вто 15 Юни 2010, 11:29

Аз пък по някой път имам много странни сънища ...

Преди няколко дена имах един сън бях посредата на голяма битка армиите които се биеха бяха прекалено големи за да ви кажа мащаб icon_lol но беше огромно и аз държах един огромен полеарм накрая беше раздвоен и беше много голям и аз го държах с лекота и се втурнах към всичките войници като през това време около мен гърмяха мини ... и аз скочих на първите редици който видях .. незнаех от коя съм така че сцепвах всеки който видя icon_lol и изведнъж гледам как много хора се разлетяват от някакъв удар и гледам пред мен Lu Bu ии си казах омфг какво по дяволите ко прави тоз тука .. и тогава се сетих че само мога да го сънувам и навлязах в ареата на осъзнат сън icon_lol icon_lol и ми скочи да ме бие Lu Bu но аз го изненадах в гръб и като го наръгах в гърба с целия полеарм чак отдругата страна го изкарах ( А пък Lu Bu е мега огромен ) той експлодира и всичко ми стана бяло .. след това видях всичко беше мъртво около мен и аз бях наръган от собствения си полеарм и така се събудих като видях кръфта да шурти от мен icon_lol icon_lol icon_lol
Kótaro Fúuma
Kótaro Fúuma
Терорист

Male
Age : 31
Location : In The Shadows of Darkness
Job/hobbies : Ninja Style , Final Fantasy , Samurai Warriors , Random Anime , Devil May Cry , To Annoy General_Grievous xD
Humor : Victory is merely nothing in a world of chaos.Chaos shall crumble before me
Reputation : 0
Брой мнения : 157
Дата на регистрация : 10.06.2010

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Boddah. Вто 15 Юни 2010, 12:00

Сънувах, че Деси е у нас. И на връщане си забравя телефона и ключодържателя icon_lol
После си идва да го вземе, но не знае в коя стая са. icon_lol
... И след това не помня. icon_lol
Boddah.
Boddah.
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 361
Дата на регистрация : 10.05.2009

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  neli4ka Вто 15 Юни 2010, 15:04

Сънувах, че продавам грънци... никакъв сюжет, никакво действие, просто сергия с грънци и аз пред нея :icon_bigrin: ох... напоследък все едни такива ги сънувам.
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 6 Empty Re: Съновник.....

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите