Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съновник.....

+41
Sea_girl
Nessie
Chocolate_Cookie
angel_hope
neli4ka
Crooks
happinesskillsinside
Koufuku ;3
Little.Vampire
Mad.Soul
Rena-Zlat
Plug in,Baby~
Megaphy
Elune Be Praised*
Naruto's Girl
PurE`~`Blo0d
gaara_sunshine
Alice
Rainy day
Blackie.
~Black rose~
Shinshoku
~#LaNa^SaMa#~***
ShikaShake
The Black Rose
...{Izumi Hyuuga}...
CriminaL Baby.
Cocaine`
{Bloody.Rose}
~[S u N s h I n E]~
~|~Crazy_kid~|~
~|| Hoshina Utau ||~
c0lourblind-
~Devil May Cry~
I'm Just a kid! :(
General_Grievous
Enery
Ricchan ^^
Kreator
Façade
Drama.Queen
45 posters

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Вто 03 Авг 2010, 05:33

Много як сън xD
Поради няква причина бях в Софията със сестра си xD Аз нямам такава, ама беше смеска между Викууу и сестрата на една съученичка хД Май щеше да е 8 клас, т.е. набор на Викууу. Няква много по-отворена от мене и правеше проблелми, та я наглеждах хД От престоя ни в Софето не помня много, само че след три дена някъде трябваше да сме в Търново за Денят на анимето ;о Та Дани във форума се гневеше, че трябва да решават кога ще тръгват всички, за да се съберем там, и ако не тръгнат до два дни, няма да отиде о.О
Сестра ми после се запиля някъде о.о И се озовах с кученце със себе си, много сладко кученце хД Та някви до НДК ли бяхме, ба ли го, и то беше гладно, та отидохме до една будка и викам на кучето да каже какво иска xD И се изправя на две лапи и се вглежда в нея... /тоо мъч Дулитъл вчера/ и тя го гледа тъпо... Та й викам "Абе нещо няква наденичка или кренвирш нямате ли?" Отговаря ми "да" и почва да приготвя, но тръгма да вали, при кеото тя затвори будката като пич, без да я ебе за гладното ми куче, залости и няква се зави с огромен юрган о.О Можех да го видя през стъклото хД После ми се губи, ама отидохме инкогнито в Търговище и влязох в апартамента на дядо, без той да знае... Губи ми се, ама сигурно съм му дала да яде там хД И някви тихичко излизаме и слизаме по стълбите, да не правим много шум с асансьора... И точно като стигаме до входната врата, излизаме, а навън убер голяма вихрушка... И вали сняг, натрупало о.О По това време... Та кучето излезе за малко, ама измръзна и се върна... То въобще не стоеше мирно в ръцете ми хД Та го взех в себе си и му казах, че отиваме на гарата, като ще хванем такси до там, за да не мръзнем... Не знам защо, но като говорех на него, имах чувството, че говоря на сестра си xD И някви отиваме в Търново и там не знам кво е ставало... Пак се появи сестра ми, а кучето пък изчезна хД И кво стана на въпрос за подаръци и ивка, че на близначките от класа ми пратила за подарък слипове smile Та след това се озовавам в класната си стая о.О като няма почти никого, 4-5 човека и класната/тая по счетоводство, не помня коя от двете... И яни беше на обичайното си място... Сестра ми пък до мен. И аз няква се събуждам, с някъв убит вкус в устата и говоря несвързано...
- Къде сме уе...
- А, како, ми в даскало...
- Кво прайм тука уе... Кой ден сме...
- Вторник! /пък то в неделя беше онова събиране в Търново/
- Е кво, спала съм два дена ли? И защо ми е толкова зле... Кво сме прайли там...
- Ми изхарчихме всичките пари и се напихме убер здраво! /а то имаше вход 30 лева по принцип/
- Е как се върнахме тогава?
- Ми ти си имаше билет отиване и връщане, а на мен ми взе още отначало, за да не стане фал...
- И как реагираха нашите...?
- Майка побесня, а татко само мрънка, че трябва да внимаваме колко харчим щото няма пари... /бяхме профукали към 100-200 кинта хД/
Яни ме заглежда и ми се усмихва, както обикновено <3 Аз няква заспало също я оглеждам... И даскалката се приближава и ме пита защо така съм убита и къде съм била... И аз почвам да се обяснявам, че е било Денят на Анимето... Ама силно, че Яни да ме чуе xD И такива...
И после изведнъж със сестра ми се озоваваме в няква нелегална банка и майка отваря едно гърне и вътре убер мн пари... И я питаме откъде са и тя вика, че са наследство от баба Еленеа о.О Тя казала, че могат да се изтеглят само при определени условия, а именно: След приемането ми като студентка и точно на този денн, между 22 и 23 часа.
- Е че коя банка работи в толкова?
- Не задавайте въпроси хДД
И вика да не казваме на татко за тея пари, за да не ги профука... о ние се ядосахме и казахме, че тая няма да я бъде, още повече, че баба Елена е негова майка и не може майка да обере всички пари...

И се събудих хД Общо взето бе адски забавен сън, защото сестра ми беше убер пич :D Просто не й помня всичките изцепкйи ;о
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  mirelinka Вто 03 Авг 2010, 07:36

Aз отново сънувах ВАМПИРИ !! Съновник..... - Page 7 323707

Сънувах, че някакъв идва в стаята. После усетих как ме хапе и от вратът ми почна да тече кръв. Изведнъж се почувствах странно, а когато се обърнах сестра ми Никол бе изядена, главата и бе окъсната. Аз се ядосах и започнах да се бия с онзи, докато гледах кръвта на сестра ми и главата се ядосах още повече.... и после нищо повече не помня Съновник..... - Page 7 223597
mirelinka
mirelinka

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 28.04.2010

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  Гост Пет 06 Авг 2010, 18:49

В близките дни сънувах как бях на една поляна само с момичета. Много, млади и все хубави. Имах некъв скил да паузвам всикчко и такъв можех да гледам от всеки ъгъл, който си поискам. И почнах да им зяпам пантсутата естествено. Точно тогава тъпия мобилен оператор ми пратиха некъв умрел sms и ме събудиха мамицата им. :/

Оня ден пък сънувах как някви охлюви се търкаляха и състезаваха в същото време.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  Façade Пет 06 Авг 2010, 22:25

Значии... Сънувах, че с Джин ходехме, обаче нещо се скарахме и скъсахме.
След това аз нещо започнах да се занимавам с Каме, а Ирето през това време ми е водила дневник... и Джин някакси е намерил дневника и е прочел нещо от рода на "Тя все още го харесва, макар че не си признава.." и той идиота започна да се заяжда с мен за дневника, а аз му се чудех за какво говори...
Накрая, не знам как, ама се събрахме пак XD
И аз го питах за какъв дневник ми е говорел и той ми разказа, чее намерил МОЯТ дневник в стаята на Ирето. Тогава се усетих и тя, както си стоеше спокойно в стаята започна да се промъква, обаче аз я хванах и започнах да прилагам хватки от кеча върху нея XDDDDD
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  CriminaL Baby. Пет 06 Авг 2010, 23:32

Последния ми странен сън... Някакво състезание "Хвани кокошката". И аз явно бях кокошката. Тия, които ме гонеха, бяха доста... хм... странни - Ханибал Лектър, Джак Спароу, Гимли и "Пъзела", който търчеше след мен с бастун и някакъв грамаден капан icon_bduh Та, бягах си аз, тия ме гонеха и накрая изникна майка ми с някаква мрежа и ме хвана icon_bduh Щура работа.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  Cocaine` Съб 07 Авг 2010, 10:29

Аз пък сунъвах, че умирам... Бяхме там много хора и имаше някъв психопат и всеки ден правеше списък с хора, които ще умрат.. Първия път не бях аз в списъка, ама втория бях... Уби ме, и после се събудих, но не помня как ор смт.. omg icon_lol
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  Kreator Съб 07 Авг 2010, 18:02

Как се опитвам да възстановя отрязаният от мен крак на едната от 4 - те ми котки.
Kreator
Kreator
Терорист

Female
Age : 79
Job/hobbies : Лъркър от класа.
Character : An echo
Reputation : 0
Брой мнения : 1456
Дата на регистрация : 20.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  Гост Съб 02 Апр 2011, 20:51

Сънувах, че кандидатствах за работа като чистач в девическо училище. Даже в CV-то си бях писал, че за мен е удоволствие да работя и допълително. Ама нещо не ме приеха и саднах. ;/
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  Гост Съб 10 Сеп 2011, 16:51

me and megaphy

sitting on a tree
laughting



(copypasta ftw)
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 7 Empty Re: Съновник.....

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите