Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съновник.....

+41
Sea_girl
Nessie
Chocolate_Cookie
angel_hope
neli4ka
Crooks
happinesskillsinside
Koufuku ;3
Little.Vampire
Mad.Soul
Rena-Zlat
Plug in,Baby~
Megaphy
Elune Be Praised*
Naruto's Girl
PurE`~`Blo0d
gaara_sunshine
Alice
Rainy day
Blackie.
~Black rose~
Shinshoku
~#LaNa^SaMa#~***
ShikaShake
The Black Rose
...{Izumi Hyuuga}...
CriminaL Baby.
Cocaine`
{Bloody.Rose}
~[S u N s h I n E]~
~|~Crazy_kid~|~
~|| Hoshina Utau ||~
c0lourblind-
~Devil May Cry~
I'm Just a kid! :(
General_Grievous
Enery
Ricchan ^^
Kreator
Façade
Drama.Queen
45 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  {Bloody.Rose} Чет 19 Юни 2008, 18:41

В чяса по математика сънувах как ме убиват..беше мн яко..кэрваво и болезнено.. :icon_bigrin: ..точно като за мен.. :icon_razz:
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  ShikaShake Чет 19 Юни 2008, 18:53

Сънувах как се срещам с всички от класа и правим оргия омг hotl НЕЕЕ БОЖИИИ 252
ShikaShake
ShikaShake

Male
Age : 30
Location : Konoha
Job/hobbies : Music&basketball
Humor : STFU no jutsu! * - -
Reputation : 0
Брой мнения : 139
Дата на регистрация : 28.05.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~#LaNa^SaMa#~*** Пон 23 Юни 2008, 11:16

ShikaShake написа:Сънувах как се срещам с всички от класа и правим оргия омг hotl НЕЕЕ БОЖИИИ 252

х2 icon_bduh

Блазе ви .. вие поне сънувате смислени работи а аз всяка проклета вечер сънувам едно и също и тва вече 2-ри месец ма*ка муууу - едно момче ... накрая се оказа ,че го харесвам dull
~#LaNa^SaMa#~***
~#LaNa^SaMa#~***

Female
Age : 31
Location : Varna
Job/hobbies : Anime/manga, Art, Music(Rock,Punk;J -music, OST, metal,gothic), Photoshop, FanArt, FanFic
Reputation : 0
Брой мнения : 47
Дата на регистрация : 30.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  c0lourblind- Пон 23 Юни 2008, 11:37

-


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 11:24; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Съновник..... - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Пон 23 Юни 2008, 17:17

И аз искам да сънувам аниметааааааа, сасчо и Киба най-вечееее 252 *хлип*
Бахти, аре кажете уеее, какво правите, колко епа гледате, искам да станеее 252

Последното, което помня, беше оня ден, ама забрайх да го разкажа.
Отивам в отсрещния блок и се оказва, че последните два етажа са заети от богаташки семейства, има караули пред вратите, изискани асансьори, полилеи... И зяпах. Това беше 88
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Ricchan ^^ Чет 03 Юли 2008, 18:36

Сънувах, че LK умира (Little Kuriboh, създателя на Yu-Gi-Oh The Abridged Series) и Safty(жена му) плаче и... във форума техния всички питат кога ще има нов епизод и един от модовете ги ругае, как не ги е срам, след като LK e умрял да говорят такива работи...

Май е крайно време да продължа да превеждам тези епове. icon_suprised
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Façade Чет 03 Юли 2008, 18:40

сънувах че някви маймуни ме гонят за да ме изкормят smile
то бяха живи мутирали горили де ама все тая smile брои се за моймуна smile
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Shinshoku Чет 03 Юли 2008, 18:41

сънят ми беше мн странен icon_suprised сънувах че се бия с брат ми Пейнчо Shocked и тъй се бихме и бихме и никой не победи smile котката ме събуди и неможах да разбера кой победи smile надявам се да има продължение тая вечер icon_redface
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~Black rose~ Чет 03 Юли 2008, 19:11

Имах един период който всеки ден сънувах едно и също нещо....

Такаа....излизам навън..на гаража нна къщата...гледам си на улицата (вечер е и е мн тъмно) и изведнъж започва да вали мн силно...дуХа МНОООГО силен вятър...а аз кокалче все едно ме духва,но яз се хванах на едни железа..и идва един човек който ме хваща за ръката ам...ме пуска и аз изхвърчах и таман щях да видя какво ще стане,дърлли съм жеива долу.... и се събудих..И ТАКА МЕСЕЦ НАРЕД ЕДНО И СЪЩО! hmmm
~Black rose~
~Black rose~
Терорист

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 997
Дата на регистрация : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  ...{Izumi Hyuuga}... Чет 03 Юли 2008, 21:12

A aз сънувах, че даскалката по психология иска най-добрата ми френдка да й е дъщеря!!!! smile smile smile smile smile smile
После се събудих и продължих някакъв много странен сън (с Наруто мамка му), в който Шика плачеше над трупа на Темари в един гроб и аз седях отгоре и глееедах.... ама че тъпо.... после Шика падна при нея и Наруто ги зарови smile smile ....Уникални сънища.... редовно сънувам такива тъпни
...{Izumi Hyuuga}...
...{Izumi Hyuuga}...
Терорист

Female
Age : 31
Location : Варна, морето, сините вълни...
Job/hobbies : Да беснея и да купонясвам ^^
Humor : No comment. *Already dead from laughing*
Character : Selfish, stubborn
Reputation : 0
Брой мнения : 1245
Дата на регистрация : 08.06.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 07 Юли 2008, 04:05

Сънувах че ме гони някакво лапе icon_bduh с много непочтени намерение icon_bduh и така летяхме из малко промененото ми даскало че се фраснах двапъти в стената (нз как) icon_bduh извода е .... Не гони Марто и Мони за да не сънуваш че после теб те гонят hotl
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Façade Пон 07 Юли 2008, 07:11

сънувах/ако може да се каже така/това ми беше живата фантазия докъто зяпах тавана снощи...тая сутрин де icon_rolleyes //
та сънувах че аз съм някъв мъж и изнасилвам някъв друг мъж/който беше мн секси icon_redface /и имам ...... smile
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Façade Пон 07 Юли 2008, 11:20

/сега вече наистина сънувах/

начи аз съм Аму и сме се събрали пред нас/истинското пред нас/и там има мюзик айдъл и има песни на Skillet ама само техни icon_rolleyes обаче има някво хълмче наблизо със няква порутена постройка на него и директора там прави експерименти/лоши ест/които използва върху хората и те стават нещо като зомбита обаче всеки път с различно ДНК оъ животно...тоя път е избрал охлюв/нз що/ и без да иска се е заразил и вижда че зъбите му са пожълтели и падат лиги и т.н.и започва да разпръсква вируса обаче аз и една моя фр сме били в кенефа/не заедно ест./ и не сме се заразили.
и така излизаме ние и гледаме всички със някви жълти зъби и лигите им текат....и аз викам на Ева/фр-то ми,което по незнайни причини познава Хинамори Аму icon_rolleyes /
"ихааа винаги съм искала да видя зомбита...ама то тва кво е о.О" и ни почваме да се хилим и гледаме зомбиподобните идват към нас и аз пак казвам "добре де...вече може да пробължавате с песните"ама те не спират и ние тръгваме да бягаме обаче се разделяме и аз тичам по хълмчето към леговището на ''др.Франкенщайн'' и само пред мене Икто/леле удар щях да получа тогава hty / и ме хваща там както младоженеца хваща булката и започва той да си подскача по неговия секси начин и аз само седя и го гледам опулено/може да се каже че имаше и тук там червено по лицето ми icon_rolleyes /и той най накрая спря на покрива и аз се трансформирах/ icon_bduh /и двамата влязохме вътре и гледаме едни такива схеми на експериментите и най накрая виждаме това с охлюва...после излизаме и се връщаме пред къщи обаче там нямаше никой и Икто реши да провери кво става вътре обаче аз изчаках навън зада пазя ако дойде нещо/ето поредната ми глупост icon_bduh /и гледам по едно време през прозореца как Икто се бие с редактора и той го ухапва и писито става един от тях обаче не му пожълтяват зъбите и така нататтък ами само го хипнотизират.
като виждам това тръгвам да бягам като се надявам да видя поне някой който да не е хипнотизиран и по едно време точно на ъгъла на улицата Ева ме дърпа и аз виждам че не е хипнотизирана и тръгваме да търсим още хора за да сме сигурни че заразата не е разпространила из целия град....
Тръгнахме ние и пред нас няква група мутирали експерименти/нали не същите да им тече само лигата и да са им жълти зъбите ами този път са мутирали/ и забелязваме че са станали малко по бързи от обичайното.
Същевремено при Икто...
сега отивам да разбера кво става vv
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Blackie. Пон 07 Юли 2008, 12:04

Suspect Сънувах че съм в даскалото и е понеделник и ни казват, че няма да имаме 7ми час и всички почваме да се оправяме и да се изнасяме, но тогава влиза Венера Младенова / мразя я тая даскалица, искам да я убия :bash: / и ни казва да извадим 'нещо' и всички освен мен вадят 'нещото' или по-точно линолеом, мастило и резец. Тогава питам какво става и дали имаме изобразително. В отговор една фр ми казва, че това трябва да носим в сряда в час по природо, но сега ще имаме природо icon_bduh И изведнъж влиза някакъв нисък и дебел господин с очила, който ама изобщо не познавам и почва да ни дава задачи по физика, но чантата ми изчезва и аз седя на чина и нищо не правя. Тогава въпросния господин минава през чиновете и ме пита защо не работя и му казвам , че чантата ми я няма, но тоз дебелак ми иска бележника, 10 а аз му повтарям че чантата ми я няма и изведнъж се озовах в спортната зала и гледам г-жата по математика да се кара на един сладур от 10клас, който само съм виждала по коридорите, защо е изритал топката толкова високо, че е направил дупка в тавана / да поясня, от дупки таван не е останал, като за полувината от тях е виновен моя клас / а аз тръгвам към тях и ми излиза г-жата по БЕЛ и ми вика
" Деси къде беше в петък''
" На изследвания г-жо" - аз
" Но къде се губиш вече 3 седмици, не мога да те видя да ти дам грамотата " - г-жата
И аз зяпнах като не знам какво, усмихнах се с капка пот на челото и й викам
" Бях заета, нямах време '' и тогава се събудих легнала на опаки на леглото, а главата ми беше там, където обикновенно седят краката ми ... това си беше кушмар, и бате е виновен, да не ми беше давал задачи вчера 01
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 21 Юли 2008, 21:07

Проста работа...
обградена съм от някакви роботи със странен вид и чудам вик и се обръжам и почвам да говоря на някакъф рицар ли там че ще го спася и че всичко е наред и той казва че няма смисъл тогава аз казвам че има надежда и ме прави Отоме icon_suprised аз тръгвам да избивам всичко наоколо но нещо не се получава ... тогава той ме прегръща и тръгва да си сваля шлема и опа
- Ири ставай ще закаснееш dull
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Cocaine` Пон 21 Юли 2008, 21:22

Ами сънувах Рен (NANA) icon_redface
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Чет 24 Юли 2008, 10:12

icon_rolleyes вече се плаша от сънищата си
за малко да преспа с тоя тайнствен рицар :girl_werewolf: луда съм
пак с повтори там с роботите , Ставам Отоме , онзи рицар , гуш mili ochichki и изведнъж в кякаква кула 252 и аз истърсих sleep well my Lord /побърках се по тази реплика много радва ieeeii / и нещо какво стана там реши да се обърне да ме гушне и :11211212: опа ... и зех че се събудих :girl_werewolf: icon_confused icon_confused
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Rainy day Чет 24 Юли 2008, 11:04

~|~Crazy_kid~|~ написа:icon_rolleyes вече се плаша от сънищата си
за малко да преспа с тоя тайнствен рицар :girl_werewolf: луда съм
пак с повтори там с роботите , Ставам Отоме , онзи рицар , гуш mili ochichki и изведнъж в кякаква кула 252 и аз истърсих sleep well my Lord /побърках се по тази реплика много радва ieeeii / и нещо какво стана там реши да се обърне да ме гушне и :11211212: опа ... и зех че се събудих :girl_werewolf: icon_confused icon_confused



icon_lol icon_lol icon_lol hotl hotl О боже аз пък непрекъснато сънувам че летяяяя :ballon: free 6654
Rainy day
Rainy day

Reputation : 0
Брой мнения : 32
Дата на регистрация : 22.06.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  The Black Rose Съб 26 Юли 2008, 06:34

Някакъв ожасяващ кошмар 01
Не си спомням всички неща, но на моменти беше забавен хах 44
От части си спомням че Орочимаро ме гонеше 099
The Black Rose
The Black Rose
Терорист

Female
Age : 34
Location : The Kingdom OfThe Roses
Job/hobbies : Making Art
Reputation : 1
Брой мнения : 627
Дата на регистрация : 12.06.2008

http://bebo.com/TheBlackRoseF

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Shinshoku Съб 26 Юли 2008, 23:49

последно сънувах 3 торнадута hotl минаха през града и за да се спасим трябваше да обуем розови ботуши на токчета icon_suprised считам го за кошмар hotl
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  {Bloody.Rose} Нед 27 Юли 2008, 13:09

Ето спох аз една нощ и това е ..

Бях вързана за едни стълби с въжета , които изведнъж се запалиха .. изгоряха ми ръцете .. както и да е въжетата изчезнаха .. после тръгнах да бягам по един коридор , които беше нереално дълъг .. но се оказа че имам само един крак .. и нямам идея какво се беше случило с другия ... паднах на земята и пропаднах на друго място .. всичко беше зелено! .. доидоха някакви странни същества .. кръстоска между катерица , кон и зния .. /на такова ми прилича поне / и почнаха да тичат след мен .. погледнах напред и ръцете ми отново бяха вързани и някаква откачалка ме теглеше напред .. Въпросната откачалка беше някакъв човечец на не повече от 500 годинки и оприделено беше вампир имаше писнолети и ласо ... избягахме от тези същесва и бяхме в нещо като барака от където ни взе странен автомобил .. и отидохме в някакъв стар замък ..там ме вързаха за няква маса и почнаха да ми вадят очите .. тука страннота беше че очите ми бяха 8 .. ъх .. ма не беше това края .. затвориха ме в странна стоя в която нямаше почти никакво светлина .. нз как ама виждах без очи .. на една от стените имаше голям прозорец .. тръгнах да слизам .. но беше адски високо .. и се върнах тогава вратата си отвори и същия вампирец доиде ама до него имаше и някакво блонди със странна кожа -беше лилава .. та те ми заведоха на някакъв покрив /не беше на замъка / и ме бутнаха от там като преди това ми забодоха химикалка в сърцето и грозната жена каза `Sekinite-nasai` /което на японски значи `по бързо`../ ии вампира ме погледна с червените си очи и каза `Gomen-nasai /пак он яп. Мн съжалявам../ аз му се усмихнах .. тои каза `Okaeri` /Добре дошла вкъщи..!?/ и ме бутна ..



Ето такива са ми сънищата и този е от наи-нормалните които съм имала ...
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Enery Пон 28 Юли 2008, 11:18

Сънят ми е към Боби..

Значи разхождаме се из НДК-то и не знам кфо стана и Боби тръгна да пада през парапета надолу във фонтана и тоя русичкия скейтър я сграбчи.. Ъъъ.. нещо се разпищях и се насъбра тълпа. И той я издърпа и тя припадна, щот бяха зверски близо. Той зе че и напраи изкузтвено дишане, а аз си седях отстрани и треперех, тогава се появи тоя с псп-то и ме загърна със суичера си ieeeii и ми каза да се успокоя. Боби се съвзе и се метна на врата на русокосия, той я гушна и целуна. Тя се дръпна от него и ме погледна, а аз й се усмихнах. Боби го дръпна и целуна.. Таа.. цял следобед се мотахме с тях и като требеше да тръгваме, те казаха че ше ни изпратят така и стана де..
Та русичкия изпращаше Боби и точно пред входа я блъсна в стената. Тя нещо измърмоти и му дръпна косата назад, таа взе че го ухапа по врата.. кръв му потече на момчето, тогава той каза нещо от сорта, че му харесва. Боби му махна тениската и го одра. Той я захапа за ушото и започна да спуска ръцете си навсякъде, буквално.. Почна да вали, двамата бяхте мокри. От някъде се появи някакъв мъж и застреля момчето, Боби изпищя и аз се събудих mmm smile
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  {Bloody.Rose} Пон 28 Юли 2008, 11:19

*_Fuck!ng_B!tch_* написа:Сънят ми е към Боби..

Значи разхождаме се из НДК-то и не знам кфо стана и Боби тръгна да пада през парапета надолу във фонтана и тоя русичкия скейтър я сграбчи.. Ъъъ.. нещо се разпищях и се насъбра тълпа. И той я издърпа и тя припадна, щот бяха зверски близо. Той зе че и напраи изкузтвено дишане, а аз си седях отстрани и треперех, тогава се появи тоя с псп-то и ме загърна със суичера си ieeeii и ми каза да се успокоя. Боби се съвзе и се метна на врата на русокосия, той я гушна и целуна. Тя се дръпна от него и ме погледна, а аз й се усмихнах. Боби го дръпна и целуна.. Таа.. цял следобед се мотахме с тях и като требеше да тръгваме, те казаха че ше ни изпратят така и стана де..
Та русичкия изпращаше Боби и точно пред входа я блъсна в стената. Тя нещо измърмоти и му дръпна косата назад, таа взе че го ухапа по врата.. кръв му потече на момчето, тогава той каза нещо от сорта, че му харесва. Боби му махна тениската и го одра. Той я захапа за ушото и започна да спуска ръцете си навсякъде, буквално.. Почна да вали, двамата бяхте мокри. От някъде се появи някакъв мъж и застреля момчето, Боби изпищя и аз се събудих mmm smile

Абе всичко е перфектно .. до един момента .. icon_sad
Както и да е .. то явно не само не сънувам нормални съница ами и не участвам в такива .. smile
По-късно ще пусна един мои..може и всичките за последните 24 часа да сложа .. smile
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  {Bloody.Rose} Вто 29 Юли 2008, 19:15

Т`ва е от снощи ..

Значи бях в някакво училище .. беше изоставено .. или поне така изглеждаше .. беше огромно .. беше адско лято и..аз и доста хора /вс момчета и едно момиче ,то беше с пипала/ и се замеряхме със снежни топки .. /нз откъде през лятото сняг ама караи .. все пак това е мои сън а те вс са откачени../ както и да е ..и замеряхме се ние .. и изведнъж се озовахме в огромна стая .. със странни знеци по стените .. едно момче ме уциле с пистолет като от тези на пеитбол а /и тои нз ат каде се взе/ и аз паднах от леглото ..
_________________
Т`ва е от нощескЪ..

БЯх в легълценцетУ си .. когато 4 страшни момчета .. /имз милички бяха ... единият имаше кука вместо ръка и обезобразено лице..ама имаше много секси глас.. другият имаше мн готина усмивка ама беше мноу никък -1,70- ..третия имаше готино дупе и секси синьо-зелени очи .. а четвъртия беше перфектен -с дълга черна косичка ..вампир и червени оченца..а и ох..като се сетя за него и настръхвам../
Ъх .. отплеснах се .. значи те ме дръпнаха ... и незнам що бях с рокля /а аз такива гадости рядко обличам да не кажа почти никога / .. и те ме изведоха през прозореца!! .. ама вместо пред блока бяхме в някакъв замък .. /ох ..нещу ми стана с тия замъци/ и отидохме и там имаше бал на вампирите .. беше мноу кефскУ .. Танцувах валс и с четиримата /един след друг де ../ .. после доиде няква крава .. и каза че за да запазя чистата си кръ в .. тука единия пич и запуши устата и се приближи към мен /номер 4 беше/..
-Трябва да запазим чистата кръв на семеиството ../той/
Аз го гледам втренчено и неразбиращо ..
-Ъъ .. чиста кръв ..семеиство ..ъм ама ние за първи път се виждаме ../аз/
Пичовете кимват .. аз още гледам к```ат кравЪ без тревЪ ..
-ъъ .. т`ва някаква шега лие ..обяснете ми ..
Те вълчат..
-Тръгвам си тогава ..
Четиримата ме обграждат и ми казват че трябва да си намеря съпръг и да се омъжа ..
-Вие сте мръднали .. аз да се омъжа никога! ..Няма шанс .. просто няма да се случи ..отказвам ..
-Трябва или ще разгневиш семеиството ..
-К`во семеиство .. к`ви 5 лева .. обяснете ми ..
-Това не е важно .. /втория/
-Е как да не е ...
-Млъкваи и стои тука .. /третия/
Първият само гледаше врата ми .. icon_eek icon_bduh .. и после четвъртия ми дръпна за ръката и ми прошепна че трябвало да ги убия .. за да не ме убият те .. аз още гледах мноу тъпо ..
-Вижте с`я аз си вдигам парцалите оттука и повече няма да ме видите .. и к`ъв е тоя шибан театър за бракове и семеиства .. аре без такива .. аз съм само на 16 ..
-Всъщност днес ставаш на 666 .. честит рд ..
Аз гледам още по-объркано .. чак очите ще ми паднат ..
-Ъъъ както и да е .. та за к`во съм тукъ ...
-Да избереш един от нас четиримата /1-вия/
-Ъъ .. ебала ли съм ви уеее..
-Ами да /те в един глас/
Аз се хванах за главата и се извъмпирчих .. взех от някъде един тиган и почнах да ги удрям по главите .. нз как ам те умряха .. и се превърнаха в захарин памук .. после от 4-та пичаги имаше един .. ама беше нечовешки як .. ъх .. исе появи със един скеит .. погледна ме и ми се усмихна ..аз също на него .. Тои ми подаде ръка и аз изведнъж си бях с кефки и дънки и абе въобще бях хубава /не приличах особено на себе си / и та нз как на мястото на скеита имаше мотар и се качихме и отпрашихме с мръсна газ ... дотука добре .. ама тъкмо слънцето залязваше и щеше да последва една целувка когато мака ми ме събуди с въпроса
`Къде са ми ключовете?`
/Е аз си и казах къде са .. цитирам се `В на маика ти ГъзЪ ..` / /веднъж един мои сън да свършва що годе добре .. а блонди ще прецака нещата ../

____________________________________________________

Т`ва е от преди малко....заспах си на стола .. както и да е ...

ЗНачи нощ е и си седя в столецъ .. моиту хубаво кожено президинтско столче пред компа ..
И бях обградена от вампири .. ама не кои да е .. ами нощната смяна от ВК ..
И изведнъж един пичага казва `Убихмя Юки ..`
Аз се усмихнах злобничкУ и казах `Добре свършена работа момчета` усмихнах се перверзно .. `А сега се събличаите ..`
Тъкмо бях хепи когато изведнъж се ококорих и казах ..
`Ъъъ Хари Потър ти к`во правиш тук ?!?.. /демек Даниел Радклифката .. icon_suprised /.. Ти си гей ..ама от лошите ..`
И се събудих ...
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  c0lourblind- Сря 30 Юли 2008, 13:41

hotl
охх.. сълзи ми текнаха от смях icon_lol icon_lol



моите сънища в последно време опират все до Айдоу icon_eek
все се събуждам с думите "Айдоу- сенпаа~ай" и течаща лига icon_lol


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 11:24; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Съновник..... - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Съновник..... - Page 3 Empty Re: Съновник.....

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите