Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

+44
Na-chan no Hime
diamantina
mirelinka
Xx_Uchiha_girl_Xx
Chaos
rock_pure3
nevitu
neli4ka
meow
lips_of_an_angel
Ala-bala
Katinkka
miss_kapriss989
AngeL_of_Death
angel_hope
NiKa-chan
obsessed.girl*
Angel of the dead
skindrawer
Blackie.
anifen.1gb.bg
Vampire_Love
black_warrior
Mad.Soul
Rena-Zlat
~[Twilight]~
LiДо4o_O
~|~Crazy_kid~|~
Shivers
Cocaine`
The Black Rose
CriminaL Baby.
Koufuku ;3
Plug in,Baby~
HellGirl
Kreator
Megaphy
c0lourblind-
Shinshoku
Enery
Façade
Ricchan ^^
Little.Vampire
Minche7o_96
48 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Na-chan no Hime Нед 08 Авг 2010, 19:47

    Френски - 14 часа на седмица и пак нищичко не знам.
Na-chan no Hime
Na-chan no Hime
Модератор

Female
Age : 29
Location : Пловдив
Job/hobbies : Защото ти никога не плачеш, аз плача вместо теб.
Humor : Тръгвам си от мястото, на което ти продължаваш да живееш.
Reputation : 2
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 29.05.2010

http://fanfictionbg.bestforumlife.com/

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  sunshine_star Нед 08 Авг 2010, 19:56

    География - супер скучен предмет, а даскалката е чудовище. Уча, уча и накрая всичко забравям. А и доста от уроците са дълги и скучни...

    Музика - повечето пъти мразя да пея, а и госпожата ни пуска тъпи песнички, които не са вписани в учебника. Плюс това иска да знаем всичко, да имаме изрядни тетрадки... абе ужас!

    Математика - нищо не знам и повечето неща не ги разбирам. Бива ме само в смятане на дроби. icon_lol

    Изобразително - мразя да рисувам. Бих казала, че този предмет ми е най-противен. Нито мога да рисувам, нито ми харесва, а темите са ужасни. Занимаваме се като децата в детската градина с пластелин. :puke:
sunshine_star
sunshine_star
Терорист

Female
Age : 26
Location : Хасково
Job/hobbies : books... writing...
Humor : 3in1 без нескафе ;3
Reputation : 1
Брой мнения : 202
Дата на регистрация : 26.07.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  c0lourblind- Нед 08 Авг 2010, 22:07

.:Daijobu desu - написа:
    Френски - 14 часа на седмица и пак нищичко не знам.


Питаш ли ме, първата година ни бяха 23 на седмица, втората 13, това ни е трета година и пак нищо не знаем Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 223597 като се има в предвид, че учим и някои предмети на френски.. просто е смешно =D


Хмм, кой предмет мразя.. Ами писала съм вече icon_smile

История, защото НИЩИЧКО не вдявам =D Не харесвам самата госпожа, явно за това и не ми се ще да уча (много скучно преподава..), уроците са хипер дълги.. Прочетеш го 100 пъти и пак нищо не можеш да запомниш (Лидия е свидетел!!) /оу, сега се сещам как ми обясняваше за някаква простотия там.. Значиии аз съм Ламя, която яде дъвки и живея на територия, която има нормално количество дъвки, обаче по някое време всичките ми дъвки свършват и трябва да отида и да си крадвам дъвки от вражеска територия. Но в същото време не мога, защото ако отида - ще ме нападнат, за това чакам другата ламя, която е в по-голямата територия да отиде на война в другия край на страната си, за да мога аз спокойно да вляза и да си взема Х количество дъвки без да ме забележат smile) Дааа, такива простотии помня..

Не харесвам и музика (безсмислени часове, а и не мога да пея) и физическо - спортен инвалид съм.. Няма как да хвърля топка без да пострада някой. Не мога да си покрия даже и нормативите (ми к'во да направя, да не ставам някъв атлет случайно о_о) ии т.н.

Бе много тъпи неща учим в училище.. Химия ftw =D



Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 12:06; мнението е било променяно общо 3 пъти
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Ronrinesu Чет 09 Сеп 2010, 18:08

Абе вие какво се оплаквате. В 8-и клас имах 39 часа фпенски седмично, така че винаги има по-зле.
Иначе ненавиждам от край време литература, защото ми се натрапва как да мисля. И психология и подобни също. Тук вече учителката е виновна.
Никога не съм разбирала от математика и физика, но попаднах на свестни учители и е много готино.
Ronrinesu
Ronrinesu

Female
Age : 30
Location : Градът на липите
Job/hobbies : Китайска императрица
Reputation : 0
Брой мнения : 114
Дата на регистрация : 09.09.2010

http://forest-goddess.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Passion Пет 12 Ное 2010, 19:27

физика dull все едно ми говорят на чужд език dull
Passion
Passion

Female
Age : 27
Reputation : 0
Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 12.11.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  kote_to95 Нед 05 Дек 2010, 12:52

Математика и Руски dull Винаги оспяват да ме приспят и все не мога да схвана нищо hmmm
kote_to95
kote_to95

Female
Age : 29
Location : Юпитер, предградие 13
Job/hobbies : Да споря, да слушам музика, да се забавлявам с приятели и да седя пред компа
Reputation : 0
Брой мнения : 105
Дата на регистрация : 28.10.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  CriminaL Baby. Нед 05 Дек 2010, 13:25

- fuck off! написа:Хмм, let's see...

Биология - отвратителен и ужасно скучен за мен предмет. Омръзнало ми е да уча за бактерии, глисти и тении... Ще имам късмет ако не остана на изпит тая година... То да учехме нещо свястно, пък то к'ви тъпни са...
Физика - Хич не я обичам. Раздела с ония формули и мерни единици беше приятен, науча формулата за 5 мин и съм си изкарала 5 на изпитване... Ама тоя новия раздел... То само определения, баце, дето тря'а се зубрят. Не е за мене.
Раздела геометрия от математиката - Алгебрата си я обичам, ама тая геометрия... Не. Сложна е.
Химия - намразих я покрай Сатаната. Свит ми е корема преди да вляза в час. Тая един път написа двойки на 8 човека, защото са се забавили с отговора 1 мин. Адски злобно създание, дошло е от ада за да ни вгорчава живота и винаги ще ни преследва... Като се разболя всички в 1 глас извикахме "има господ!" ...

+ Литература. Т'ва е нещо отвратително, учим неща, които определено НЕ са ми интересни. Хич не си падам по българска литература, пък точно т'ва учим. Само ми прецаква годишния успех т'ва чудо и за т'ва го мразя.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Shinshoku Нед 05 Дек 2010, 18:54

Не мога да повярвам че ще го кажа, но за момента е фотографията, главно защото учителя мие толкова досаден че не може да бъде. Не може да ни хване интереса да не говорим че теоритичните части така ги обеснява че нищо не можеш да хванеш. Също така времето ни е толкова малко а той ни влиза в часа и ни задава следните въпроси:

''Какво мислите за затворите?''

или

''Какво мислите за университетите сега?''

Вярно е че тук е пълен хаус в момента с увеличението на цените (бих казала ненормалните цени) на университетите, ама той ни заема малкия час развивайки ни теорий за неща които нямат нищо с фотографията и после се оплаква че сме нямали време...

also he creeps the shit out of me :/
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Гост Вто 01 Фев 2011, 18:32

Етика и право. Не мога да разбера къв е тоя закон, та един 19 годишен младеж не може да излиза и да се забавлява с 12 годишни момичета! (нощем) icon_mad icon_mad
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 3 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите