Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

+44
Na-chan no Hime
diamantina
mirelinka
Xx_Uchiha_girl_Xx
Chaos
rock_pure3
nevitu
neli4ka
meow
lips_of_an_angel
Ala-bala
Katinkka
miss_kapriss989
AngeL_of_Death
angel_hope
NiKa-chan
obsessed.girl*
Angel of the dead
skindrawer
Blackie.
anifen.1gb.bg
Vampire_Love
black_warrior
Mad.Soul
Rena-Zlat
~[Twilight]~
LiДо4o_O
~|~Crazy_kid~|~
Shivers
Cocaine`
The Black Rose
CriminaL Baby.
Koufuku ;3
Plug in,Baby~
HellGirl
Kreator
Megaphy
c0lourblind-
Shinshoku
Enery
Façade
Ricchan ^^
Little.Vampire
Minche7o_96
48 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Minche7o_96 Пет 20 Мар 2009, 20:37

Аз най-много ненавиждам Български език - понеже ненавиждам класната ми icon_bduh все си мисла че и хлопа дъската ама това е друга тема :icon_bigrin: е очаквам и вашите мнения drop
Minche7o_96
Minche7o_96

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Little.Vampire Пет 20 Мар 2009, 20:42

Английски... icon_confused
И не за друго, а защото си го огворя като роден, а учим само глупости и ми е тъпо... wtf
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Ricchan ^^ Пет 20 Мар 2009, 21:32

Да ви имам причините

На мен ми е счетоводство, защото го имам 7 часа на седмица, а е изключително скучна и трудна материя + оценки не се изкарват без да учиш, а аз не уча... и става сложно...
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Façade Пет 20 Мар 2009, 21:42

Със сигурност това ще е математиката icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Enery Пет 20 Мар 2009, 21:51

Математика, защото нито я разбирам, нито ми е интересна, нито искам да я знам! Ненавиждам математиката. И последно, защото заради това, че не я разбирам имам шибани оценки, провалящи ми живота, защото майка ми е математик и само ме питиска. Всеки ден математика и аз все пак не я знам.

Физкултурата също я мразя. Просто ненавиждам да ме карат да си хабя времето в преобличане и подскачане нагоре - надолу залудо! Като през това време мога да правя къде, къде по - хубави и интересни неща!

Biig EDIT::

Историята също я мразя. Е няма толкова тъп предмет.. просто това нещо ми уби всичките мозъчни клетки >_< Не стига, че уроците винаги са хипер дълги, ами са и невероятно скучни! Едвам съм закрепила 3ката >_<


Последната промяна е направена от BookwoRm на Съб 21 Мар 2009, 00:00; мнението е било променяно общо 1 път
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Shinshoku Пет 20 Мар 2009, 23:07

Не мога да кажа точно че мразя математикато,но по скоро мразя ГЕОМЕТРИЯТА!Причини?Простички са,с алгебрата съм добре, но с тая геометрия,убийте ме не мога да се сборя. Тея чертежи,триъгълници,многоъгънлници,ситеми,линий,точни и дрън дрън....Второ скучна ми е и не го правя с удоволствие,а нещо което правя без удоволцтвие си ми е загуба на време щото не мога да го направя кат хората... :]
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  c0lourblind- Пет 20 Мар 2009, 23:28

BookwoRm написа:Математика, защото нито я разбирам, нито ми е интересна, нито искам да я знам! Ненавиждам математиката. И последно, защото заради това, че не я разбирам имам шибани оценки, провалящи ми живота, защото майка ми е математик и само ме питиска. Всеки ден математика и аз все пак не я знам.

Физкултурата също я мразя. Просто ненавиждам да ме карат да си хабя времето в преобличане и подскачане нагоре - надолу залудо! Като през това време мога да правя къде, къде по - хубави и интересни неща!


+1
Aбсолютно същото.
Математика - не мога да я разбера, дори и да искам.. И съм се опитвала, все още се опитвам и пак не мога. А пък майка ми разбира супер много от математика и все пак не желая да искам помощта 'и, понеже става сложно и тъпо - не мога да реша някоя задача и съм разсеяна, а тя ми крещи като ненормална -,- А в училище си преписвам от дъската, пък на контролни - от Лидочо =D
Геометрия - лесно.. Помня наизуст теореми и темподобни, баче с алгебрата хич ме няма.. Едно, че не мога да смятам, ама другото, което е, че запомням всяка задача наизуст и като учим нещо ново просто назубрям примерите и после като смениш дори едно число и не мога да ти реша задачата, даже и да е абсолютно същата =D Лошо е да имаш фотографска памет..


Физическо - спортен инвалид съм! Не мога да тичам, не мога да играя волейбол /ние друго не правим/, не мога да хвърля топка без някой да пострада. Даже и федербал не мога да играя без да пребия себе си или някой наоколо.. Страшна работа.. Ама пък предните часове убеждавах госпожата, че не мога да бия долен начален удар, а изкарах 6 без да искам. И то от първия път Кой е предмета, който ненавиждате в училище? 869273 Май има хляб в мене! Ама помня как Лидочо ме учеше да играя волейбол.. Трагедия..


Не харесвам и музиката. Просто тия часове са кошмар за мен =D /не мога да пея/. Историята също влиза в този списък - просто не ми е интересно това, което учим в училище..


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 12:05; мнението е било променяно общо 2 пъти
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Кой е предмета, който ненавиждате в училище? 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Megaphy Съб 21 Мар 2009, 00:12

История - просто не ме бива. drop
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Kreator Съб 21 Мар 2009, 10:08

Няма такъв предмет. icon_lol
Kreator
Kreator
Терорист

Female
Age : 79
Job/hobbies : Лъркър от класа.
Character : An echo
Reputation : 0
Брой мнения : 1456
Дата на регистрация : 20.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  HellGirl Съб 21 Мар 2009, 10:37

Математика, не разбирам нито дума от това, което се обяснява в часовете..


Последната промяна е направена от HellGirl на Чет 05 Авг 2010, 20:24; мнението е било променяно общо 1 път
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 28
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Plug in,Baby~ Съб 21 Мар 2009, 12:22

Sugarbloodsucker написа:
BookwoRm написа:Математика, защото нито я разбирам, нито ми е интересна, нито искам да я знам! Ненавиждам математиката. И последно, защото заради това, че не я разбирам имам шибани оценки, провалящи ми живота, защото майка ми е математик и само ме питиска. Всеки ден математика и аз все пак не я знам.

Физкултурата също я мразя. Просто ненавиждам да ме карат да си хабя времето в преобличане и подскачане нагоре - надолу залудо! Като през това време мога да правя къде, къде по - хубави и интересни неща!


+1
Aбсолютно същото.
Математика - не мога да я разбера, дори и да искам.. И съм се опитвала, все още се опитвам и пак не мога. А пък майка ми разбира супер много от математика и все пак не желая да искам помощта 'и, понеже става сложно и тъпо - не мога да реша някоя задача и съм разсеяна, а тя ми крещи като ненормална -,- А в училище си преписвам от дъската, пък на контролни - от Лидочо =D
Геометрия - лесно.. Помня наизуст теореми и темподобни, баче с алгебрата хич ме няма.. Едно, че не мога да смятам, ама другото, което е, че запомням всяка задача наизуст и като учим нещо ново просто назубрям примерите и после като смениш дори едно число и не мога да ти реша задачата, даже и да е абсолютно същата =D Лошо е да имаш фотографска памет..


Физическо - спортен инвалид съм! Не мога да тичам, не мога да играя волейбол /ние друго не правим/, не мога да хвърля топка без някой да пострада. Даже и федербал не мога да играя без да пребия себе си или някой наоколо.. Страшна работа.. Ама пък предните часове убеждавах госпожата, че не мога да бия долен начален удар, а изкарах 6 без да искам. И то от първия път Кой е предмета, който ненавиждате в училище? 869273 Май има хляб в мене! Ама помня как Лидочо ме учеше да играя волейбол.. Трагедия..


Не харесвам и музиката. Просто тия часове са кошмар за мен =D /не мога да пея/. Историята също влиза в този списък - просто не ми е интересно това, което учим в училище..


Съгласна съм за физкултурата...ненавиждам го това преобличане и преобуване.Ако нямаш анцуг и маратонки ти пишат забележка..Остави това ами имаме и допълнителен по физкултура...в 8 сутринта..в студа..вятър дъжд..нищо не го бърка господина..и ако си починеш дори минутка ти пише забележка..

Ненавиждам и Географията,но не толкова предмета,колкото господина..нищо не преподава в час,а после-изпитване и контролни..

Да не забравя безопасност на движението..може да е нещо просто ама питат адски тъпи неща..последния въпрос към мене беше дали има болни шофъори от некфа очна болест в моето семейство... icon_eek WTF!Да не говоря за разните им завеси,ледове и др. глупости..
Plug in,Baby~
Plug in,Baby~
Терорист

Female
Age : 28
Location : Безследно изчезнала...
Reputation : 0
Брой мнения : 507
Дата на регистрация : 09.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Koufuku ;3 Съб 21 Мар 2009, 13:44

Математиката!Защо?Защото някои работи не ги разбирам и когато ме изпитват - 3 или 4. 77
Някой като ядоса г-та по математика веднага "Отивай на дъската - ще те изпитам.
Или пък когато мой съученик ме дразни - ПОСТОЯННО!Заради него щях получа забележка...
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  CriminaL Baby. Съб 21 Мар 2009, 13:49

ГЕОГРАФИЯТА - просто е отвратителна, друго не мога да кажа.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  The Black Rose Съб 21 Мар 2009, 13:57

програмиране, заради госпожата 757
The Black Rose
The Black Rose
Терорист

Female
Age : 34
Location : The Kingdom OfThe Roses
Job/hobbies : Making Art
Reputation : 1
Брой мнения : 627
Дата на регистрация : 12.06.2008

http://bebo.com/TheBlackRoseF

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Cocaine` Вто 24 Мар 2009, 13:15

Ъх, моите са доста...

Математика - тва ми е най омразния предмет мразя го от дъното на душата си >_<

История - не мога да запомня и една ш*бана думичка!

Физическо - егати, пълно губене на време, много съм саката.. И никога не мога да удрям начален удар, само в хандбала ме бива >_<
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Shivers Вто 24 Мар 2009, 15:53

География... супер скучен предмет... никога не съм го харесвала и следователно никога не съм го учила icon_lol
Физика... абсолютно нищо не разбирам от тоя предмет... ама абсолютно нищо... и до днес госпожата се чуди как може човек, който е толкова добре по математика по физика да куца така...
Физическо... по-безсмислен час от това едва ли може да има...
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Сря 25 Мар 2009, 16:29

Химия !
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  LiДо4o_O Пет 27 Мар 2009, 12:45

География - една проста причина - това, да знаеш коя държава къде се намира, да й знаеш столицата и например БВП или колко хора има на кв.м., или ква руда има е мега, хипер тъпо.. и просто не заслужава внимание, естествено, че всеки трябва да знае къде е север и къде се намира Африка, но това е достатъчно да се научи за една година, а не да ти говорят всяка година за Джибути или Азайрбаджан...
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  ~[Twilight]~ Нед 29 Мар 2009, 09:01

Химия, математика ^^"
~[Twilight]~
~[Twilight]~

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 47
Дата на регистрация : 14.03.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Rena-Zlat Сря 01 Апр 2009, 19:10

Blue.Alien написа:История - просто не ме бива. drop

+тия разказвателните като човекът и природата /биология/,история, география,математика(в нея съм добре ама мн сложна е :icon_bigrin: )
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Mad.Soul Нед 12 Апр 2009, 19:12

Аз мразя историята -ОТЕГЧАВА МЕ!!!Разбирам я, но просто на моменти заспивам... 215
Mad.Soul
Mad.Soul
Терорист

Male
Age : 26
Location : София
Humor : ;D
Reputation : 0
Брой мнения : 617
Дата на регистрация : 07.11.2008

http://www.last.fm/user/Madzzy

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  black_warrior Нед 24 Май 2009, 14:12

Всичко друго си обичам направо...освен изобразителното единствено, защото не изобразително, а геометрия, която аз лично не понасям!(+ всичкото това не мога да рисувам!)
black_warrior
black_warrior
Терорист

Female
Age : 27
Location : нейде из небето:)
Job/hobbies : killer
Reputation : 0
Брой мнения : 392
Дата на регистрация : 07.03.2008

http://www.vbox7.com/user:nightwish3197

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Vampire_Love Пон 06 Юли 2009, 20:26

Физическо, Химия, Биология
Vampire_Love
Vampire_Love
Терорист

Female
Age : 32
Reputation : 0
Брой мнения : 172
Дата на регистрация : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  anifen.1gb.bg Пон 06 Юли 2009, 20:29

Математика,физика и самото училище :)
anifen.1gb.bg
anifen.1gb.bg

Male
Age : 30
Reputation : 0
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 06.07.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Ricchan ^^ Пон 06 Юли 2009, 21:11

Добавям математика. Учим ненужни неща, ЕТО ЗАТОВА!
До 8 клас е математиката, която ще ни трябва. Оттам нататък се учат косинуси и мосинуси,които не трябват на един нормален човек! Дават я колкото госпожите да вземат пари задето висят там и преподават "задължителен" материал, който, ако се замислим, можем да подминем с лека ръка, защото е НЕНУЖЕН, ПО ДЯВОЛИТЕ! В магазина като ти връщат рестото, ти си пресмяташ, не го мислиш тази монета колко е радиуса й или пък общувате с "Ми тва струва 2cos на четвърта + трети корен от втори корен на sin . cos6 в скоби, + периметъра на тригъълник със зададени данни примерно а=6, b=4, c=12 >.<

Максимум корените ни трябват и то в опростения им вид. Другото е излишно напълно! Който иска да става чертожник, проектант и архитект, да си влиза в институт и да си я учи, бах му.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите