Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

+44
Na-chan no Hime
diamantina
mirelinka
Xx_Uchiha_girl_Xx
Chaos
rock_pure3
nevitu
neli4ka
meow
lips_of_an_angel
Ala-bala
Katinkka
miss_kapriss989
AngeL_of_Death
angel_hope
NiKa-chan
obsessed.girl*
Angel of the dead
skindrawer
Blackie.
anifen.1gb.bg
Vampire_Love
black_warrior
Mad.Soul
Rena-Zlat
~[Twilight]~
LiДо4o_O
~|~Crazy_kid~|~
Shivers
Cocaine`
The Black Rose
CriminaL Baby.
Koufuku ;3
Plug in,Baby~
HellGirl
Kreator
Megaphy
c0lourblind-
Shinshoku
Enery
Façade
Ricchan ^^
Little.Vampire
Minche7o_96
48 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Shivers Пон 06 Юли 2009, 21:35

Стани, не се притеснявай...
Не само ти смяташ нещата които учим за излишни...
Дори госпожата ми по математика каза, че тези неща изобщо няма да ни трябват, но на матурата ще ги има и е длъжна да ни ги предаде...

Таа за да не е спам...
В последно време изобщооо ама изобщооо не ми се занимава с информатика..
А кофтито е, че това работя... icon_sad
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Blackie. Пон 06 Юли 2009, 21:38

Химия. Физика. Биология.
Не мога да понасям нито един от тези предмети.
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Façade Пон 06 Юли 2009, 21:47

    Попринцип харесвам всеки един предмет,но учителите,които ми преподават правят така,че учениците да намразят предмета :)
    Иначе...физическото,просто всеки час ендо и също - цар и лайно,а момчетата играят футбол..прекалено застреляно е icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  skindrawer Пон 06 Юли 2009, 21:53

Едно време ненавиждах Физиката... сега Икономика на Предприятията
skindrawer
skindrawer
Терорист

Male
Age : 37
Location : France
Job/hobbies : Anime, House Music
Humor : Do you know what they call a 1/4 pounder with cheese in France? -No. -Royal with Cheese. (Pulp Fiction)
Reputation : 0
Брой мнения : 499
Дата на регистрация : 12.05.2009

http://icesubs.info

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Angel of the dead Сря 09 Сеп 2009, 12:38

Определено математиката и химията.математиката заради сложните изчисления и трудни за решаване геометрични задачи колкото и да се блъскам главата не мога да разбера как да ги реша и защото преподавателката по математиката не обеснява добре и разбираемо а със доста трудно за запомняне изречения а химията защото половината от химията се иска да можеш да ицчисляваш ужасни уравнения.
Angel of the dead
Angel of the dead
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 239
Дата на регистрация : 07.09.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  obsessed.girl* Нед 15 Ное 2009, 16:46

Математика и история.
obsessed.girl*
obsessed.girl*
Терорист

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 292
Дата на регистрация : 15.11.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  NiKa-chan Пон 25 Яну 2010, 23:36

Химия и Физика
avatar
NiKa-chan
Терорист

Female
Age : 88
Location : here.. for now
Job/hobbies : skachane na 2 kraka xaxaaa
Humor : nqam humor, imam apetit :D
Reputation : 0
Брой мнения : 152
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Façade Съб 30 Яну 2010, 00:26

Математика - нито ми е интересно, нито ми се учи, нито пък го смятам за нужно, както каза Стани. Не смятам да се занимавам с математика, ама г-жата си е навила, че имам 'талант' и трябва да го развивам. Пу, да го ева, тея уравнения, триъгълници, ромбове, не-знам-си-още-кво...
Физическо - попринцип нямам нищо против предмета, хубаво е да си поиграе човек малко. Но като се затопли и играем навън става страшно. Само едно и също..
Физика - интересно ми е, ама като не мога да го схвана? А и след като математиката не ми върви, като вземем да ги решаваме онези тъпите задачи... Ако тока е толкова, напрежението не-знам-си-кво.. на кого ще му е нужно? А де.
Технологии - Е, тва е предмета, който наистина ненавиждам! Учим пълни глупости. Който има намерение да става техник - прав му път. Да си го учи.
Биология - Епа, не толкова предмета, колкото г-жата. Само не мога да разбера за кво ми е да знам, че растението имало митохондрии, пластиди и още куп глупости..
Литература - hotl Мразя го тоя предмет и толкова. Не ми е интересно. Г-жата ми се чуди как може да ми върви толкова по история и по български, но не и по литература. Ама то като ми е тъпо... И тея километричните стихотворения, оди, романи и още дивотии... И да ме обесят няма да ги науча! Биографии - хубаво, ама за другото. И разсъжденията. Нали ние трябва да покажем кво мислим по въпроса? Е, за кво ни карат да преразказваме от някакъви тъпи анализи, само че със свои думи ><

Едитнато от предишните icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Plug in,Baby~ Съб 30 Яну 2010, 18:43

Façade написа: И разсъжденията. Нали ние трябва да покажем кво мислим по въпроса? Е, за кво ни карат да преразказваме от някакъви тъпи анализи, само че със свои думи ><

Над това се чудя откакто ми лепнаха 4 на класното,защото бях казала какво мисля (А тея със шестиците бяха назубрили няколко анализа Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 228361 )

Иначе аз не карам много часове,но...Мразя Час на Класа по простата причина,че госпожата го обръща на немски и ни изпитва Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 228361
Музика-та също я мразя,защото учим глупости и госпожата ни е откачена в лошия смисъл. Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 228361
Най-много ненавиждам часовете от занималнята - пълно губене на време Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 228361
Plug in,Baby~
Plug in,Baby~
Терорист

Female
Age : 28
Location : Безследно изчезнала...
Reputation : 0
Брой мнения : 507
Дата на регистрация : 09.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  angel_hope Съб 30 Яну 2010, 20:37

математика. Винаги се дъня на нея :icon_bigrin:
angel_hope
angel_hope
Терорист

Female
Age : 32
Location : n0wHeRe
Job/hobbies : komputyren maniak
Humor : "none"
Reputation : 0
Брой мнения : 192
Дата на регистрация : 08.07.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  AngeL_of_Death Нед 31 Яну 2010, 09:50

история и биология.
Не мога да ги понасям.
AngeL_of_Death
AngeL_of_Death
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 28.10.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  miss_kapriss989 Съб 13 Фев 2010, 13:13

Математика,защото на госпожата сериозно и хлопа дъската, не стига това пък и ни е класна! 😪
miss_kapriss989
miss_kapriss989
Терорист

Female
Age : 28
Location : на подвижното столчи у стариъттт град^^
Job/hobbies : My hobby is to shatter the hearts of the innocent boys.
Reputation : 0
Брой мнения : 186
Дата на регистрация : 08.12.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Katinkka Пон 15 Фев 2010, 09:46

На мен попринцип ми вървят такива предмети като математика, физика, химия.. при тях проблема е, че не поглеждам учебник xD
Най-зле съм с БЕЛ и Биология :D
За тея двете.. просто не мога да изкарвам повече от 4.. и даже попринцип от мързел се дъня с 3 xD
По литература най-мразя часта с есетата, писмените работи и т.н. Никога не съм била добра на такива работи.. е защо подяволите.. то това си е чисто и просто разтягане на локум.. и то попринцип са ми давали разни - "какво е мнението на автора за еди-си-кво" еми извинявайте, ама аз от де по дяволите да знам мнението на шибания автор :D Все пак не мога да чета мисли.. и още по-малко пък мога да го питам.. xD
Ъъм.. биологията.. там се учат попринцип разни сложнотий.. и все изпитват на няколко урока.., а аз като не уча става сложно :D
Другитее.. не ги мразя особено.. ии хора.. защо по дяволите мразите даден предмет заради сегашната си даскалка.. темата не е ли попринцип като цяло защо мразите самия предмет.., а не даскала/ката ?

Ps Аз съм най-откачаната и любимия ми предмет е Математика ;D
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Ala-bala Сря 07 Апр 2010, 10:32

Математика

Всичко друго се търпи.
Ala-bala
Ala-bala

Male
Age : 34
Location : In the 666 plane of the Abyss
Job/hobbies : I kill pigeons for sport
Humor : Man if you die I'm gonna kill you!
Reputation : 0
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 06.04.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  lips_of_an_angel Чет 08 Апр 2010, 13:21

Ala-bala написа:Математика

Всичко друго се търпи.
и аз така :icon_bigrin:
lips_of_an_angel
lips_of_an_angel

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 47
Дата на регистрация : 04.02.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  meow Нед 11 Апр 2010, 18:23

математика, защото тея числа ме плашат
meow
meow

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 08.03.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  neli4ka Пон 12 Апр 2010, 15:57

В общи линии, на мен за в бъдеще ще са ми нужни само езици, български и литература. Всичко останало, което учим, ни най-малко не ме вълнува...
Мразя математиката, защото ме принуждават да я уча. А ако се преборя със себе си и седна да науча нещо, това, което досега съм знаела, моментално се изпарява. И после има едни контролни, едни чудесии... не е за приказка. А въпросният предмет няма нищо общо с интересите ми, нито пък ще ми потрябва някога да знам какво е това система линейни уравнения... на интервю за работа само това си умират да знаят.
Мразя също физиката и химията. Биологията ставаше със зубрене, ама физиката и химията просто не ги траех. Нищо не схващам от тях.
Физкултурата е поносима, стига да не покриваме нормативи, защото там съм гола вода. Иначе през останалото време е готино - играеш си, говориш си... Обаче не виждам смисъла. Вместо да имаме един час повече за английски, те ни карат само да се преобличаме и да киснем в салона.
Информатиката също е безсмислена, според мен. Разбирам горе-долу какво да пипна по компютъра, но го правя интуитивно, защо трябва да зубря някакви щуротии..
А и литературата ми стана неприятна откакто учим "Крадецът на праскови" и постоянно пишем нещо по него...
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Cocaine` Сря 14 Апр 2010, 18:12

Математика най-много, може би не нея, а госпожата, защото ще ме остави тая година на изпити , ама каакто и да е...

и Физиката по всички други предмети си се справям мн добре...
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  CriminaL Baby. Сря 14 Апр 2010, 18:21

Хмм, let's see...

Биология - отвратителен и ужасно скучен за мен предмет. Омръзнало ми е да уча за бактерии, глисти и тении... Ще имам късмет ако не остана на изпит тая година... То да учехме нещо свястно, пък то к'ви тъпни са...
Физика - Хич не я обичам. Раздела с ония формули и мерни единици беше приятен, науча формулата за 5 мин и съм си изкарала 5 на изпитване... Ама тоя новия раздел... То само определения, баце, дето тря'а се зубрят. Не е за мене.
Раздела геометрия от математиката - Алгебрата си я обичам, ама тая геометрия... Не. Сложна е.
Химия - намразих я покрай Сатаната. Свит ми е корема преди да вляза в час. Тая един път написа двойки на 8 човека, защото са се забавили с отговора 1 мин. Адски злобно създание, дошло е от ада за да ни вгорчава живота и винаги ще ни преследва... Като се разболя всички в 1 глас извикахме "има господ!" ...
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  nevitu Чет 15 Апр 2010, 14:50

Български и ам само тва са...
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 32
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  rock_pure3 Чет 15 Апр 2010, 16:47

Anery написа:Математика, защото нито я разбирам, нито ми е интересна, нито искам да я знам! Ненавиждам математиката. И последно, защото заради това, че не я разбирам имам шибани оценки, провалящи ми живота, защото майка ми е математик и само ме питиска. Всеки ден математика и аз все пак не я знам.

Физкултурата също я мразя. Просто ненавиждам да ме карат да си хабя времето в преобличане и подскачане нагоре - надолу залудо! Като през това време мога да правя къде, къде по - хубави и интересни неща!

+ !
Математика - никога не слушам, нито разбирам, но тая година 2-ри срок се наредих с петици.. Иии *Йеее* .
Физкултура - пфф, аз тва не го смятам за предмет. Изобщо не си правя труда и да играя.
и естествено География. Уроците са мега смучни, никога не слушам какво говори скапания даскал, който си реже ноктите докато изпитва.
Засега са тея.
dull icon_bduh
rock_pure3
rock_pure3

Female
Age : 28
Location : все някъде..
Humor : ь.ь
Reputation : 0
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 24.03.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Chaos Пон 19 Апр 2010, 19:29

Биологията за безгръбначните животни. ;X
Драскане, музика и подобни тъпотии, които са уж за да ми правят учебната програмата по-лека, а вместо това са единственото, което не обичам в нея.


Последната промяна е направена от Chaos на Нед 08 Авг 2010, 10:41; мнението е било променяно общо 1 път
Chaos
Chaos

Female
Age : 27
Location : Sf
Job/hobbies : Очерняне живота на другите~
Reputation : 0
Брой мнения : 68
Дата на регистрация : 19.04.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Xx_Uchiha_girl_Xx Пон 02 Авг 2010, 02:05

Хмм..да видим ся..


Математика-Мразя я!Нито разбирам тея цифри или ромбите и др чудесии....Не ми се учи колкото и да се натъвам нищо не става.Да науча нещо и опаа нищо не запомних от т'ва дет ''уж'' учих!!!Скучна ми е!!
Геогравия-Ненавиждам тоя предмет!! Даскала ми е кретен и перверзник
Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 378754 !!Уроците са хиперр-скучни нищо не схващам от тях!Мно ма е*е кво са расите или кой бил първия Афструнавт,хич ни ма интересува!!Нали съм от Европа не ми пука кой бил с мно косми,кой бил с глава кат яйце!
Музика-Мразя да пея тея бабушкерски песнички.Даскала ми е пияница кретен и кат се напие даже не забелязва,че половината клас ги няма
Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 3540 !Незнам как ми писа 6тица.. Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 516582 ? Каза ми да му кажа кой е изпълнителя на Химна на България казах и тоя ми писа 6 за годината!!!
Технологии-АААА!!Тая бабка дет ми стой прец фейса и ми обяснява как се включва и как са иключва компа,просто не мога да я гледам!Иам си комп в нас не ми трябва допълнителна информация -.-
Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 249819

Тес предмети кат ги имам и по добре да не си свалям слушалките от ушите!!
Толкова ми е скучно,че е имало случай да заспивам
Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 378754
Xx_Uchiha_girl_Xx
Xx_Uchiha_girl_Xx

Female
Age : 28
Location : VarNa ~...;; 33
Job/hobbies : Ммм..да слушам музика [[h] ~
Humor : Wиnаgи рaдosтtнa..~nо pоnяkоgа tъjна..~Където е купона там съм и аз~ ;; pp
Reputation : 0
Брой мнения : 44
Дата на регистрация : 30.07.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  mirelinka Пон 02 Авг 2010, 11:54

Xx_Uchiha_girl_Xx написа:Хмм..да видим ся..


Математика-Мразя я!Нито разбирам тея цифри или ромбите и др чудесии....Не ми се учи колкото и да се натъвам нищо не става.Да науча нещо и опаа нищо не запомних от т'ва дет ''уж'' учих!!!Скучна ми е!!
Геогравия-Ненавиждам тоя предмет!! Даскала ми е кретен и перверзник
Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 378754 !!Уроците са хиперр-скучни нищо не схващам от тях!Мно ма е*е кво са расите или кой бил първия Афструнавт,хич ни ма интересува!!Нали съм от Европа не ми пука кой бил с мно косми,кой бил с глава кат яйце!


Тес предмети кат ги имам и по добре да не си свалям слушалките от ушите!!
Толкова ми е скучно,че е имало случай да заспивам
Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 378754

+ 1
mirelinka
mirelinka

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 28.04.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  diamantina Чет 05 Авг 2010, 19:48

Days and Days написа:География... супер скучен предмет... никога не съм го харесвала и следователно никога не съм го учила icon_lol
Физика... абсолютно нищо не разбирам от тоя предмет... ама абсолютно нищо... и до днес госпожата се чуди как може човек, който е толкова добре по математика по физика да куца така...
Физическо... по-безсмислен час от това едва ли може да има...
абсолютно същото мнение без никаква разлика хах smile
diamantina
diamantina

Female
Age : 30
Reputation : 0
Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 05.08.2010

Върнете се в началото Go down

Кой е предмета, който ненавиждате в училище? - Page 2 Empty Re: Кой е предмета, който ненавиждате в училище?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите