Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

+36
tsunade_87
rock_pure3
nevitu
Mary
Comma.
lost_ mind
CriminaL Baby.
zaharn0to
xXEndzeitXx
*Rain_Down_Love*
miss_kapriss989
NiKa-chan
Koufuku ;3
c0lourblind-
Shivers
Angel of the dead
Chocolate_Cookie
Katinkka
Elune Be Praised*
skindrawer
angel_hope
Vampire_Love
Little.Vampire
Shinshoku
HellGirl
neli4ka
LiДо4o_O
Apathy
~|~Crazy_kid~|~
Drama.Queen
Ricchan ^^
Mad.Soul
Façade
Cocaine`
Enery
{Bloody.Rose}
40 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Koufuku ;3 Съб 21 Ное 2009, 10:46

Разбира се, че може.Даже в повечето от случаите, приятелствата с момчета са много по-здрави от тези с момичета.Някои казват, че не е възможно.Е, грешат, защото, например, ако едно момиче има приятел момче, може да не е нейния идеал за гадже.
Тъй като на някои момичета всичките им приятели са от мъжки род, по логиката на тези, които казват че не е възможно приятелството между момче и момиче, момичетата са к***и /с извинение `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 869273 /.
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Little.Vampire Съб 21 Ное 2009, 11:28

!Music Doll! написа:Разбира се, че може.Даже в повечето от случаите, приятелствата с момчета са много по-здрави от тези с момичета.

С това съм напълно съгласна, знам от личен опит...
Но много редко се среща чисто и невинно приятелство. Почти винаги от едната страна чувството ще прерастне в нещо повече. Понякога се превръща само в закачливо харесване без бъдеще, но понякога и в луда любов. И за жалост много редко и от двете страни прехвърчат искри и айде, пламва...
хД Днес съм поетична...
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  NiKa-chan Пон 25 Яну 2010, 22:57

Естествено ,че може .Аз се познавам с едно момче от 10 години и му имам пълно доверие .Той никога не би ме предал :) .
avatar
NiKa-chan
Терорист

Female
Age : 88
Location : here.. for now
Job/hobbies : skachane na 2 kraka xaxaaa
Humor : nqam humor, imam apetit :D
Reputation : 0
Брой мнения : 152
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  miss_kapriss989 Чет 25 Фев 2010, 19:12

Естествено, че момичетата и момчетата могат да бъдат много добри приятели,но разбира се при повечето момичета и момчета "най-добри приятели" се ражда една такава "приятелска любов".Всичките ми приятелки, които са имали добри приятели момчета сега ходят с тях. drop[b][i]
miss_kapriss989
miss_kapriss989
Терорист

Female
Age : 28
Location : на подвижното столчи у стариъттт град^^
Job/hobbies : My hobby is to shatter the hearts of the innocent boys.
Reputation : 0
Брой мнения : 186
Дата на регистрация : 08.12.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  *Rain_Down_Love* Вто 16 Мар 2010, 16:20

Може, обаче е рядкост според мен.Случвало ми се е момче да ми се прави на супер близък само щото ме харесва и като го отрежа ме зае*бава...и то не веднъж.Иначе имам мн приятели момчета и са мега пичовете и даже са по-усложливи и не са толкова завистливи като момичетата.Сякаш някакси виаги се опитваме да се прецакаме ама тва е др тема...
Иначе във взаимоотношенията момче-момиче винаги има период, в който се харесвате.Важното е да си кажеш, че сте просто приятели и като отмине тоя период всичко е ок.. icon_smile
*Rain_Down_Love*
*Rain_Down_Love*

Female
Age : 29
Location : Wonderland
Reputation : 0
Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 16.03.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  xXEndzeitXx Вто 16 Мар 2010, 17:46

Ми че да...ест че може...имам дооооста момчета само приятелки >.>
xXEndzeitXx
xXEndzeitXx
Терорист

Male
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 228
Дата на регистрация : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  zaharn0to Пон 22 Мар 2010, 15:53

Разбирасе !
Макар , че много често приятелството междо момче и момиче може да се превърне в нещо повече ..., но това са само подробности
icon_lol Примерно аз нямам "най-добра приятелка"... пък имам "най-добър приятел" noo
zaharn0to
zaharn0to

Female
Age : 27
Location : The midle of nowhere
Job/hobbies : photographies
Humor : oh my god xDxDxD
Reputation : 0
Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 21.03.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  CriminaL Baby. Пон 22 Мар 2010, 16:12

Че как да не може? Имам доста приятели момчета, за които не ми е и хрумвало да става нещо повече хД
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  lost_ mind Пет 26 Мар 2010, 08:45

Може, макар и рядко. Аз никога не съм била човек, обграден от приятели, но и малкото които имам са момчета. Отраснах заедно с тях и се познаваме перфектно и никой няма нещо повече освен приятелски чувства, което е едно от най- хубавите неща. Винаги съм била на мнение, че да дружа с тях е по- добре отколкото да съм с лиглите, интересуващи се само дали гръдната обиколка на едната е по- голяма от на другата. :icon_bigrin:
lost_ mind
lost_ mind

Female
Age : 29
Location : Някъде, между нищото и нещото, между живота и смърта, да при лонгониерите.
Job/hobbies : Да не излизам от стаята си
Humor : Защо да оставяш днешната работа за утрем като можеш да я свършиш и в други ден!
Reputation : 0
Брой мнения : 84
Дата на регистрация : 25.03.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Comma. Сря 31 Мар 2010, 13:48

Разбира се, че може. Според мен може да се разчита на едно момче много повече, от колкото на момиче, но това зависи от човека ^^
Comma.
Comma.

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 30.03.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Сря 31 Мар 2010, 14:07

Ами май само аз ще се намеся за всичкото това "момчетата са по-добри приятели". Не че не са, ама просто не мога да ви разбера. Като момичета, които искате другите да проявяват разбиране към вас и да може да разчитате на тях, това би трябвало да значи, че искате да ви се "отвърне със същото". Сиреч, и на вас може да се разчита и сте добри приятелки. Искате да ми кажете, че вашите приятелки мислят, че от вас нищо не става, а момчетата са им по-добри приятели ли? Тук ми куца яко.
Цялото това разделение не трябва да го има. Стига да намериш правилния човек, няма значение от какъв пол ще е, а ако ще и животно да е. Да, има самотници, които смятат кучето си за най-добрия им приятел. Go figure.
Аз пък повече разчитам на някои мои приятелКИ, ама пък не съм тръгнала да зачерквам и момчетата, нали? За мен е глупаво.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Mary Сря 31 Мар 2010, 14:45

Напълно съгласна със Стани. Пример - имам най-добри приятели както момичета, така и момчета. Може би момчетата.. се опитват да ходят на токчета и ми пробват дрехите без мое разрешение.. но няма значение. Както по-горе - стига да намериш правилния човек, пола няма значение!
Mary
Mary

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 18
Дата на регистрация : 18.03.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  nevitu Нед 18 Апр 2010, 12:33

Хмм... за жалост може да са само приятели но става много лошо когато единия се влюби в другия тогава вси4ко пропада
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 32
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  rock_pure3 Сря 05 Май 2010, 21:04

Ricchan ^^ написа:Ами май само аз ще се намеся за всичкото това "момчетата са по-добри приятели". Не че не са, ама просто не мога да ви разбера. Като момичета, които искате другите да проявяват разбиране към вас и да може да разчитате на тях, това би трябвало да значи, че искате да ви се "отвърне със същото". Сиреч, и на вас може да се разчита и сте добри приятелки. Искате да ми кажете, че вашите приятелки мислят, че от вас нищо не става, а момчетата са им по-добри приятели ли? Тук ми куца яко.
Цялото това разделение не трябва да го има. Стига да намериш правилния човек, няма значение от какъв пол ще е, а ако ще и животно да е. Да, има самотници, които смятат кучето си за най-добрия им приятел. Go figure.
Аз пък повече разчитам на някои мои приятелКИ, ама пък не съм тръгнала да зачерквам и момчетата, нали? За мен е глупаво.

+ 1 !!
rock_pure3
rock_pure3

Female
Age : 28
Location : все някъде..
Humor : ь.ь
Reputation : 0
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 24.03.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  tsunade_87 Нед 23 Май 2010, 12:15

Според мен могат. Даже мисля, че най-добрите приятелства са между момиче и момче.
tsunade_87
tsunade_87

Female
Age : 37
Reputation : 1
Брой мнения : 59
Дата на регистрация : 15.08.2009

http://naruto-fans-bg2.forumotion.net/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  CriminaL Baby. Пон 24 Май 2010, 06:41

Fuck yeah, как няма да могат. Тая година особено се сприятелих с доста съученици и въобще момчета и си ми е перфектно. Все пак не може да имаш приятели само от 1 пол, нали? За някои неща момче по-би ти помогнало отколкото момиче (пример: Свети Валентин. Ако Ванеса нямаше приятели момчета нямаше да има кой да измисля абсурдни подаръци за приятеля 'и, от сорта на четка за зъби с името му, секс кукла и белезници.) Никой не е казал, че непременно момче трябва да ти е най-добър приятел, в който да се влюбиш с времето; аз си имам най-добра приятелКА, но и съм на приятелски отношения с много момчета.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  bepp Пон 24 Май 2010, 17:24

Никой не е казал, че става като по филмите. Момиче, момче- най- добри приятели, той е влюбен в нея,а тя в някой идиот. Идиота й разбива сърцето и най- добрия й приятел е там за да я утеши и накрая познайте какво? Те се влюбват. Никога не става така. Естествено може да има приятелство между момиче и момче
bepp
bepp

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 03.05.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  unreal girl Вто 15 Юни 2010, 11:18

Честно казано зависи от характерите. Има хора които не могат да бъдат приятели с противоположния пол,ако преди това не са били нещо повече. Аз мисля, че приятелствата между момче-момиче е по добре от момче-момче/ момиче-момиче,защото така всеки учи на нещо другия. Честно казано ние се различаваме един от друг само по телосложение. Едно е обичта която изпитваме към приятел,а друго е към любимия човек. Има доста случаи в които се започва с приятелство, което се превръща в романс, но както вече казах зависи от характера на човека.
unreal girl
unreal girl

Female
Age : 29
Humor : Live for the people,not for their views.
Reputation : 0
Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 13.06.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Kótaro Fúuma Вто 15 Юни 2010, 15:35

Естествено че могат да са приятели ... ( карай че аз имам повече приятели от приятелки ) 20:3 <-- icon_lol icon_lol
Kótaro Fúuma
Kótaro Fúuma
Терорист

Male
Age : 31
Location : In The Shadows of Darkness
Job/hobbies : Ninja Style , Final Fantasy , Samurai Warriors , Random Anime , Devil May Cry , To Annoy General_Grievous xD
Humor : Victory is merely nothing in a world of chaos.Chaos shall crumble before me
Reputation : 0
Брой мнения : 157
Дата на регистрация : 10.06.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  PhanTom RiDeR Чет 17 Юни 2010, 11:57

Защо не?
PhanTom RiDeR
PhanTom RiDeR

Female
Age : 27
Reputation : 0
Брой мнения : 64
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Гост Чет 01 Юли 2010, 15:28

Могат разбира се. А и е много хубаво да имаш поне едно момиче приятел. Писнало ми е от момчета приятели. Сичките миришат на риба и чесън. ;/
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 4 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите