Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

+36
tsunade_87
rock_pure3
nevitu
Mary
Comma.
lost_ mind
CriminaL Baby.
zaharn0to
xXEndzeitXx
*Rain_Down_Love*
miss_kapriss989
NiKa-chan
Koufuku ;3
c0lourblind-
Shivers
Angel of the dead
Chocolate_Cookie
Katinkka
Elune Be Praised*
skindrawer
angel_hope
Vampire_Love
Little.Vampire
Shinshoku
HellGirl
neli4ka
LiДо4o_O
Apathy
~|~Crazy_kid~|~
Drama.Queen
Ricchan ^^
Mad.Soul
Façade
Cocaine`
Enery
{Bloody.Rose}
40 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Пет 04 Сеп 2009, 04:56

Мда бе.. Първо, откъде знаеш, че моята представа за нещата е грешна?!
Второ - ето ти ситуацията - момче и момиче, най добри приятели, споделят си всичко, имат сходни интереси, ходят навсякъде заедно, etc.,etc., е то им е в природата просто да се влюбят..такаче или твоята най-добра приятелка е лесбийка, което забравих да спомена, или ти си изпитвал нещо повече към нея, или тя - към теб..
Друг поглед над нещата няма, ако хетеро момче и хетеро момиче се съберат и имат какво да си кажа, рарзбират се и се забавляват заедно, то е нормално това да прерастне в нещо повече.. и без да се обиждаш, хрумвало ли ти е, че тази твоя `най-добра приятелка`, щом си толкова добър слушател, те е изплозвала за психиатър или иначе казано - душевно кошче...
Да се отбележи, че аз не говоря просто за приятели, сиреч да се напивате заедно, а за най-добри приятели...
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  neli4ka Пет 04 Сеп 2009, 09:31

LiДо4o_O написа:Мда бе.. Първо, откъде знаеш, че моята представа за нещата е грешна?!
Второ - ето ти ситуацията - момче и момиче, най добри приятели, споделят си всичко, имат сходни интереси, ходят навсякъде заедно, etc.,etc., е то им е в природата просто да се влюбят..такаче или твоята най-добра приятелка е лесбийка, което забравих да спомена, или ти си изпитвал нещо повече към нея, или тя - към теб..
Друг поглед над нещата няма, ако хетеро момче и хетеро момиче се съберат и имат какво да си кажа, рарзбират се и се забавляват заедно, то е нормално това да прерастне в нещо повече.. и без да се обиждаш, хрумвало ли ти е, че тази твоя `най-добра приятелка`, щом си толкова добър слушател, те е изплозвала за психиатър или иначе казано - душевно кошче...
Да се отбележи, че аз не говоря просто за приятели, сиреч да се напивате заедно, а за най-добри приятели...

Ами да... точно тогава между момче и момиче не може да се стигне до повече от приятелство, когато са най-добри приятели. В един момент се сближавате толкова, че може да се възприемате като братче и сестриче... Аз лично няма как да се влюбя в човек, който възприемам като брат.
А пък от друга страна, това момче може да не е твой тип... или той да си има приятелка... или пък ти да си влюбена в друг.
Ако приятелството не се е задълбочило до толкова... може да прехвърчат искри и ако се появят взаимни чувства да се съберете.
Говоря от личен опит... един от най-добрите ми приятели е момче, преди ходехме, но откакто скъсахме се сближихме много повече и сега го чувствам като брат.
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Пет 04 Сеп 2009, 13:18

LiДо4o_O написа:Мда бе.. Първо, откъде знаеш, че моята представа за нещата е грешна?!
Второ - ето ти ситуацията - момче и момиче, най добри приятели, споделят си всичко, имат сходни интереси, ходят навсякъде заедно, etc.,etc., е то им е в природата просто да се влюбят..такаче или твоята най-добра приятелка е лесбийка, което забравих да спомена, или ти си изпитвал нещо повече към нея, или тя - към теб..
Друг поглед над нещата няма, ако хетеро момче и хетеро момиче се съберат и имат какво да си кажа, рарзбират се и се забавляват заедно, то е нормално това да прерастне в нещо повече.. и без да се обиждаш, хрумвало ли ти е, че тази твоя `най-добра приятелка`, щом си толкова добър слушател, те е изплозвала за психиатър или иначе казано - душевно кошче...
Да се отбележи, че аз не говоря просто за приятели, сиреч да се напивате заедно, а за най-добри приятели...


Май имаш предвит Стефани? ор уатева така ми се струва, но аз не говоря за нея и когато имате достатъчно добра представа 1 за друг не виждам, защо трябва да следвате "природата" и да се влюбите веднага.
Не тя не беше лесбийка, и далеч не ме е използвала, защото по тая логика и аз можех.. Момента е друг представата ти е грешна, просто защото не си срещала подобен човек, което говори, че има още хора да срещаш като цяло. Достатъчно богат опит имам с човешката психика, за да кажа, какво съм за 1 човек. Да най-добри приятели, без нищо повече и само заради това е толкова невероятно? Просто точното копие на мен без "дарк сайд" си беше и нито тя е крила нещо от мен нито аз от нея, макар и всички да си имаме тайни ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Пет 04 Сеп 2009, 14:56

Нямах предвид Стеф, ако не си забелязал, говорех хипотетично.. и по принцип, че момичето може да е лесбийка.
Сега, да си имаме уважението, но в тоя спор нещо кво го обърна - колко си по-вещ от мен, по-добър едва ли не.. Айде да не си мерим пишките, не знаеш аз колко житейски опит имам, няма и да узнаеш, защото явно мен не ме предразполагаш към `споделяне`.

Не тя не беше лесбийка, и далеч не ме е използвала, защото по тая логика и аз можех..

по тази логика и ти си можел, но само ако си знаел, че тя те използва, никой не е съвършен, не можеш да знаеш всичко icon_wink , или греша?

когато имате достатъчно добра представа 1 за друг не виждам, защо трябва да следвате "природата" и да се влюбите веднага.

Да съм казала веднага?! Със стечение на обстоятелствата.. Защо трябва да следват природата ли? Първо, защото това ни е вродено...

Просто точното копие на мен без "дарк сайд" си беше и нито тя е крила нещо от мен нито аз от нея, макар и всички да си имаме тайни ^^

Значи искаш да ми кажеш, че ти знаеш тя какво мисли, тя дали крие нещо от теб, какво се случва в съзнанието й... Дааам, колко пари ще ми вземеш да ми гледаш на ръка, може би ще ми кажеш кога ще ме оперират от апандисит или коолко съм неопитна.. Моля ти се не се имай за нещо повече от другите, първо е обидно, второ - не им знаеш възможностите ^^
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Пет 04 Сеп 2009, 14:58

neli4ka написа:Ами да... точно тогава между момче и момиче не може да се стигне до повече от приятелство, когато са най-добри приятели. В един момент се сближавате толкова, че може да се възприемате като братче и сестриче... Аз лично няма как да се влюбя в човек, който възприемам като брат.
А пък от друга страна, това момче може да не е твой тип... или той да си има приятелка... или пък ти да си влюбена в друг.
Ако приятелството не се е задълбочило до толкова... може да прехвърчат искри и ако се появят взаимни чувства да се съберете.
Говоря от личен опит... един от най-добрите ми приятели е момче, преди ходехме, но откакто скъсахме се сближихме много повече и сега го чувствам като брат.

Един въпрос - не можеш да обикнеш някой, който смяташ за брат, но можеш да възприемеш някой като твой брат, когато допреди седмица си се натискала с него и си правила още Бог знае какво?..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Пет 04 Сеп 2009, 15:43

LiДо4o_O написа:Нямах предвид Стеф, ако не си забелязал, говорех хипотетично.. и по принцип, че момичето може да е лесбийка.
Сега, да си имаме уважението, но в тоя спор нещо кво го обърна - колко си по-вещ от мен, по-добър едва ли не.. Айде да не си мерим пишките, не знаеш аз колко житейски опит имам, няма и да узнаеш, защото явно мен не ме предразполагаш към `споделяне`.

Не тя не беше лесбийка, и далеч не ме е използвала, защото по тая логика и аз можех..

по тази логика и ти си можел, но само ако си знаел, че тя те използва, никой не е съвършен, не можеш да знаеш всичко icon_wink , или греша?

когато имате достатъчно добра представа 1 за друг не виждам, защо трябва да следвате "природата" и да се влюбите веднага.

Да съм казала веднага?! Със стечение на обстоятелствата.. Защо трябва да следват природата ли? Първо, защото това ни е вродено...

Просто точното копие на мен без "дарк сайд" си беше и нито тя е крила нещо от мен нито аз от нея, макар и всички да си имаме тайни ^^

Значи искаш да ми кажеш, че ти знаеш тя какво мисли, тя дали крие нещо от теб, какво се случва в съзнанието й... Дааам, колко пари ще ми вземеш да ми гледаш на ръка, може би ще ми кажеш кога ще ме оперират от апандисит или коолко съм неопитна.. Моля ти се не се имай за нещо повече от другите, първо е обидно, второ - не им знаеш възможностите ^^

Първо не съм тръгнал да си "меря пишката" с теб поради простата причина, че нямаш такава? О.о Стига базици имах предвит просто, че след като дори не разбираш половите разлики няма как да приемеш въпросната теза. Много добре знам кога 1 човек ме използва (или поне се опитва) друг е момента, че хората не ме викат само когато им трябва някъде да се изплачат. Колкото до природата пак ще спомена половата бариера, която за теб явно е чисто сексуална след като няма иначе как да е без любов? И по последната отметка след като разсъждава по моя начин има моите интереси не е особено трудно? При това след като опозная 1 човек не е много трудно да се сетя какво си мисли или как би реагирал в 1 ситуация. Мислиш до 1 степен нататък ти е невъзможно, пак заради тая непреодолима полова бариера . Пак казвам напълно възможно е ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  neli4ka Пет 04 Сеп 2009, 16:15

[quote="LiДо4o_O"]
neli4ka написа:Ами да... точно тогава между момче и момиче не може да се стигне до повече от приятелство, когато са най-добри приятели. В един момент се сближавате толкова, че може да се възприемате като братче и сестриче... Аз лично няма как да се влюбя в човек, който възприемам като брат.
А пък от друга страна, това момче може да не е твой тип... или той да си има приятелка... или пък ти да си влюбена в друг.
Ако приятелството не се е задълбочило до толкова... може да прехвърчат искри и ако се появят взаимни чувства да се съберете.
Говоря от личен опит... един от най-добрите ми приятели е момче, преди ходехме, но откакто скъсахме се сближихме много повече и сега го чувствам като брат.

Един въпрос - не можеш да обикнеш някой, който смяташ за брат, но можеш да възприемеш някой като твой брат, когато допреди седмица си се натискала с него и си правила още Бог знае какво?..
[/]

Става въпрос за период по0дълъг от една седмица, а и няма как да знаеш дали съм се натискала с него, нали? Не написах това с цел да споря с теб...
Просто не смятам, че приятелството между момче и момиче винаги води до нещо повече. Ве пак всеки си има някакъв тип и предпочитания... Ти едно и също ли търсиш у приятелите и у гаджетата си?
Както и да е... това си е мое мнение...
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Chocolate_Cookie Пет 04 Сеп 2009, 16:39

Ъм...Според мен всичко е възможно.. И немога да разбера защо намесвате ''половата бариера'' - както каза някой.

Приятелството си е приятелство.То може да е между всеки,било то момче и момиче, лезбийка и гей,гей и гей и подобни.

Често се случва в едно приятелство между момче и момиче да се стане така,че момчето да харесва момичето и това разваля всичко защото (сега не искам да обиждам мъжката аудитория но според мен е така) просто момчетата..самото им държание го показва,когато харесват някое момиче..
Има и изключения ,разбира се,но те са доста малко. Колкото до момичетата,да понякога се случва обратното ,но по принцип ние умеем да прикриваме това icon_cool и не че се хваля,но е факт.
Не е казано,че винаги се случва,така , но просто във така наречения пубертет , момчетата са по сексуално активни за разлика от момичетата(е тук пак има и изключения ,доста малко) ии така.. според мен всичко се дължи на това :Д до някаква степен : )
Chocolate_Cookie
Chocolate_Cookie
Терорист

Female
Age : 28
Location : Spellbound Land
Job/hobbies : Art, Music, etc
Humor : ъ
Reputation : 0
Брой мнения : 269
Дата на регистрация : 06.05.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Пет 04 Сеп 2009, 17:42

neli4ka написа:Става въпрос за период по0дълъг от една седмица, а и няма как да знаеш дали съм се натискала с него, нали? Не написах това с цел да споря с теб...
Просто не смятам, че приятелството между момче и момиче винаги води до нещо повече. Ве пак всеки си има някакъв тип и предпочитания... Ти едно и също ли търсиш у приятелите и у гаджетата си?
Както и да е... това си е мое мнение...


аз не споря с теб, задавам ти елементарен въпрос, на който ти не отговори, ти си тази, която избухва, я по-спокойно, скоро ще ми пораснат рога, ще бълвам огън и ще стана форумният дявол.. dull
У гаджетата си и приятелите си какво търся - нищо.. не мога да търся хора с определени качества, прекалено ограничително е, при това не можеш да си избираш приятеля, то просто.. става
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  neli4ka Пет 04 Сеп 2009, 20:19

LiДо4o_O написа:
neli4ka написа:Става въпрос за период по0дълъг от една седмица, а и няма как да знаеш дали съм се натискала с него, нали? Не написах това с цел да споря с теб...
Просто не смятам, че приятелството между момче и момиче винаги води до нещо повече. Ве пак всеки си има някакъв тип и предпочитания... Ти едно и също ли търсиш у приятелите и у гаджетата си?
Както и да е... това си е мое мнение...


аз не споря с теб, задавам ти елементарен въпрос, на който ти не отговори, ти си тази, която избухва, я по-спокойно, скоро ще ми пораснат рога, ще бълвам огън и ще стана форумният дявол.. dull
У гаджетата си и приятелите си какво търся - нищо.. не мога да търся хора с определени качества, прекалено ограничително е, при това не можеш да си избираш приятеля, то просто.. става

Напротив... не избухнах... докато четях и отговарях, бях много спокойна... а и отговорих на въпроса ти-не съм се натискала с него, не станахме приятели за една седмица. Да, не мога да се влюбя в човек, когото възприемам като брат, но ако някога съм била влюбена в някого и после чувствата ми са отминали, не ми е проблем да се сприятеля с него... В случая така се получи, че се сближихме доста и ми стана един от най-добрите приятели. И няма как да изпитвам чувства към него отново, защото и двамата сме се променили.
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Съб 05 Сеп 2009, 04:52

neli4ka написа:Напротив... не избухнах... докато четях и отговарях, бях много спокойна... а и отговорих на въпроса ти-не съм се натискала с него, не станахме приятели за една седмица. Да, не мога да се влюбя в човек, когото възприемам като брат, но ако някога съм била влюбена в някого и после чувствата ми са отминали, не ми е проблем да се сприятеля с него... В случая така се получи, че се сближихме доста и ми стана един от най-добрите приятели. И няма как да изпитвам чувства към него отново, защото и двамата сме се променили.

Едно не разбирам, какво правят гаджетата в днешно време? icon_lol Сигурна ли си, че ти е бил гадже? icon_lol Пък и приятелството след връзка е нещо съвсем различно, вече сте доказали, че можете да не сте само приятели и, че е имало, а може и все още да има искра.
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Пон 07 Сеп 2009, 00:39

Тук ще защитя Лид.

Приятелство може да има, ако ще говорим за добри приятели.

Стане ли на въпрос за най-добри приятели, нещата стават доста по-объркани... Какво е това "да го чувствам като брат/сестра". Не знам вие как сте с вашите, но аз и моя просто се разбираме добре, което преди дори го нямаше, но разстоянието го промени, и това е. Вярно е, че ми бе отдушник, единственият когато бях на дъното на депресията, но той ми е брат! Това "Чувствам те като брат, съжалявам, но не мога да отговоря на чувствата ти" е извадено от ВСЯКА сапунка, която ще видите на екрана и е дотолкова клиширано, че чак и вие не знаете защо го казвате. Братът е един /или ако имаш повече/, сестрата е една! Не може чужд човек да заеме това място. Затова и съществува думата "най-добър приятел".

Освен ако не си някоя, която категорично не приема различен външен вид от този на идеалния мъж, а най-добрият ти приятел е грозноватичък, не виждам как няма да се влюбиш в него. Като цяло, определени момичета имат такива. Момичета, които гледат душата -- те затова си се движат с него, защото им е приятно, не просто "за да се напием тая вечер" или други такива. Щом го смяташ за твой най-добър приятел, който ще те подкрепя във всичко, невъзможно е да не изпиташ нещо...

За момчетата не мога да говоря; но мисля, че дори едностранната любов го доказва. Именно - доводът, който Лид така ожесточено бори и то с право.

А вие които твърдите, че между вас и най-добрите ви приятели няма нищо -- ще ви попитам едно: Абсолютно убедени ли сте, че отсрещния не изпитва НИЩО към вас? Нямате си и на идея колко сме изобретателни особено жените, когато стане на въпрос за прикриване на чувства.

И тук идва моментът да попитам "Какво точно разбирате под любов?"
Мисля, че не толкова секса, целувките, милувките и тези подобни я изобразяват. ХА! Защо мислите 50% от браковете завършват с развод? Ще кажа едно... Твоят съпруг или твоята съпруга трябва и да е най-добрият ти приятел, за да се получи. Далеч по-важно и на далеч по-високо ниво е топлото чувство, което изпитваш към душата на отсрещния, отколкото това, което чувстваш когато докоснеш плътта му, вкараш език в устата му и т.н. Изкарвате го един вид, че любимия кучета го яли, с най-добрия си приятел се разбирам най-добре! ................... Е как тогава искате да ви провърви в брака и прочее?

И един цитат: същите думи, но с примери от аниме:

неслучайно съм съпортвач на Томоя х Кьо
неслучайно не харесвам Нагиса х Томоя

момиче, дошло от немай си къде, привличане, етк... Това е така наречената фалшива любов, която сулю и пулю изпитват, женят се и затова накрая тези сулю и пулю се развеждат
Здравите бракове са тези между хора, които считат отсрещния за най-добър приятел. Сравни просто арката на Кьо и Томоя - те си бяха бест фр, нали? Карахе се, но обичаха душата на другия. На Томоя му отне време, но сама видя, че подсъзнателно избра аметиста, който Кьо искаше. Просто му трябваше да проумее, че я обича. А тя пък, с течение на времето се влюби в него още повече - ако помниш, бе почнало с нормлано привличане от нейна страна... Аз съм просто ЗА реалните двойки, това е. Затова и тази любоФ със сенпайката е лейм. Дори няма причина да се обяснявам. Убедена съм, че между Ачан и Фуми ще стане нещо; друг въпрос е, че Фуми не я заслужава, но това е просто колелото на съдбата.

неслучайно и подсъзнателно предпочиташ Кьо х Томоя, въпреки че Томойо ти е любимка
ти просто подсъзнателно си видяла дека е истинската любов :D

да не споменавам бест къпъл евър, Едуард и Уинри, които са бест фр от деца
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Пон 07 Сеп 2009, 08:21

Първо, Стани, мерси, че ме защити, убедена съм, че твоето мнение във форума се зачита много повече от моето мнение на 15 годишна пикла, която, според великият Радо, нищо не е преживяла.. както и да е..

Elune Be Praised* написа:Първо не съм тръгнал да си "меря пишката" с теб поради простата причина, че нямаш такава? О.о Стига базици имах предвит просто, че след като дори не разбираш половите разлики няма как да приемеш въпросната теза. Много добре знам кога 1 човек ме използва (или поне се опитва) друг е момента, че хората не ме викат само когато им трябва някъде да се изплачат. Колкото до природата пак ще спомена половата бариера, която за теб явно е чисто сексуална след като няма иначе как да е без любов? И по последната отметка след като разсъждава по моя начин има моите интереси не е особено трудно? При това след като опозная 1 човек не е много трудно да се сетя какво си мисли или как би реагирал в 1 ситуация. Мислиш до 1 степен нататък ти е невъзможно, пак заради тая непреодолима полова бариера . Пак казвам напълно възможно е ^^

От твоят пост разбрах само `бла-бла-бла-бла`
Мерси, че ме осветли по темата за половите различия между мъжете и жените, ако не беше ти и досега щях да си мисля, че имам пишка, явно винаги приемаш нещата доста буквално, а?
Не бъди толкова самоуверен, защото, както казах, не можеш да знаеш всичко както и кога един човек те използва.. А това, че `друг е момента, че хората не ме викат само когато им трябва някъде да се изплачат` тук започваш да си противоречиш, защото в първия си пост си казал, че хората едва ли не те възприемат като техен психиатър.. Извинявай много, но чак когато ми покажеш диплома на такъв ще те възприема така, другото си е твои убеждения, че си велик в тази област..

Колкото до природата пак ще спомена половата бариера, която за теб явно е чисто сексуална след като няма иначе как да е без любов?

Чакай, чакай, не беше ли ти този, който каза, че момчетата могат да имат сходни интереси с момичетата? това не изключва ли точно бариерата за интересите... пак си противоречиш..


При това след като опозная 1 човек не е много трудно да се сетя какво си мисли или как би реагирал в 1 ситуация. Мислиш до 1 степен нататък ти е невъзможно, пак заради тая непреодолима полова бариера .

Светът не се върти около теб, не говорим специално за твоят случай, тази тема е `по-принцип` , и пак казвам, хората не са толкова предвидими, а ти не си най-добрият психиатър на света или греша?

пс: когато спориш обикновено се дават доводи, доказващи и опровергаващи твоята теза и страна, но това което ти постоянно натякваш е колко си велик, как разбираш психиката на хората, малко факти, моля
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Пон 07 Сеп 2009, 13:38

Моля. А аз се отбих да споделя още един аниме пример~

Такасу и Тайга. Съюзяват се, за да си помогнат взаимно да спечелят тези, които харесват. Сприятеляват се, сближават се, споделят мъки и радости заедно... И какво? Влюбват се един в друг! Колкото и да ме боли сърцето за Минори, която също го обичаше зверски, това е просто поредния пример... А после аниметата не били давали поуки... Еми като масово се гледа шонен, да, така ще е. icon_wink

И обявявам, че вече и с мен си имате работа icon_lol Особено ТАЗИ тема ми е болна, няма да си оставя магарето в калта и докрай щще ви отговарям на въпреки. Очаквам ^.^ Напомня ми за момента като спорех и дуднех, че е невъзможна любов от пръв поглед... Толкова лях гайки в главта, че на хората не им се спореше вече. Както и спора за интернет любовта ;) Трите ми болни теми, + фенгърлстването и любимите ми жени. За друго не се драча.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Enery Пон 07 Сеп 2009, 14:24

Лидия го обърна на ебаси заяждането, ама заеби..
По темата, по темата * кефи се, че ше спори * Леле, пичове, докато ви четох дивотиите много се смях, заклевам се. Дес може да потвърди icon_lol За кфо говорихме? А, да, сетих се. Може, абсолютно възможно е да има приятелство м/у двата пола. Са ш' ми искате доводи, аз знам. Моите доводи са смотани и сбъркани, ама не ме грее, ако не схванете.
Та значи, аз защитавам страната на Радо. Абсолютно прав си е. Пък и вие си го казахте - щом има сходни интереси ще могат лесно да общуват помежду си и да се разбират, нали? Да, ама според вас така се стига до брак, етк.. простотии. Не е задължително, по дяволите! Кой ви налива тия простотии в главите се чудя само. Всичко си зависи от човека. Не можете вие да определите, че нещо не става, само защото вие никога не сте попадали на такива, които могат да държат на приятелите си, без да се привързват прекалено. Всичко е възможно, ако знаеш как да го постигнеш и запазиш, нали? Да, и точно затова казвам, че може да съществува такова приятелство. Добре, ще кажете, че до тук нищо съществено не съм казала. Да, така е. Вие давате много странни примери, това с аниметата не го схванах, но заеби.. Примери, примери? Еми, мога да дам пример със себе си, ама някой ще изръси, че " целия свят се върти около мен ", ама все пак ще го кажа. Преди, ъм, 2 години? Да, толкова бяха си падах по един от моя клас, ама шанс никакъв.. Съдба. След половин година всичко ми мина и си паднах по един друг. Тогава се сближих с този първия, не знайно как, просто се получи. Следващата година и половина постоянно си споделяхме, забавлявахме се и разни такива. Знаехме всичко един за друг. Той смени две женски, пък аз нищо не намерих, оплакваше ми се от едната, разправяше ми как другата нещо не била святна и така.. префектно, нали? Откакто станахме толкова добри приятели даже за миг не си помислих да го харесвам отново, просто не ми идваше отвътре.. така си ми беше идеално. Е, като сменихме училищата се отдалечихме, но мисля, че това се случва изключително често. Виждате, че може да има приятелство.
Друго. Майка ми има най - добър приятел от 20 години. Преди няколко той се премести да живее в Белгия, но те все още поддържат връзка. И двамата са женени и всичко, но продължават да си споделят всичко, да си говорят разни простотии и така. Все едно да гледате себе си и най - добрата/добрият си приятел.
Мога да измъкна още хиляди неща от архивите в главата си, но само за тези се сещам. Пък и на всичкото и отгоре, предпочитам момче за приятел, защото я няма женската злоба и завист и ония гадни дребни неща, които ме карат да мразя жените.
Omg, и пак не казах нещо съществено.. няма значение.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Пон 07 Сеп 2009, 14:41

Възразявам, хора, с които е имало съприкновение или е имало помисли не се броят. Защото един вид знаеш, че не се е получило и тогава. Това е съвсем друга бира. А стигнах до брака, защото това е нашумяла тема. Защото е очеизвадно какви са проблемите на хората. Просто ми е забавно като чуя, че някви се оженили след 2 месеца познанство... Как да не им се радваш...? Но това е друга тема. А относно майка ти, не че нещо, но поколенията са различни. Пък и кой знае какви са били обстоятелствата, може и те да са били бивши гаджета, знам ли.
Аниметата, общо 4 изброени, бяха за пример да се види, че просто добрите двойки са от такива съюзи предварителни. Знаеш ли колко мило и драго давам за Фуми мърла и нейната сенпайка, дето след 1 ден познанство се разцелуваха? Само някой да не почне с любовта от пръв поглед smile

А ти не бой се, има време да си го захаресаш пак, една сламка трябва само да ти подаде и ще те видим тогава icon_wink

То сега кво излезе? хД Лид и Стани, загубените романтички дето вярват в тези неща какво ли ще кажат? :Д 99,99% някой от двамата проявява интерес. Другата нищожна част е Лора и себеподобните й, макар че ти казах, че никога не е късно. А и не знам обстоятелствата как са при теб. Да не би да има друг? То никой не е казал, че веднага ще му се лепнеш. А и ти е възможно подсъзнателно да отблъскваш идеята, защото знаеш или по-точно си убедена /а може и да не е така, знам ли/, че те иска само за най-добра приятелка. Всичко е на психологична основа. Забележете и вие поне малко, как все вашите най-добри приятели, ако не са "потенциални любими", то са бивши. Любовта и приятелството вървят ръка за ръка и това е. Възможно е дори да се каже, че от приятелството се заражда любов, и от любовта приятелство. Но лично смятам първия вариант за доста по-добър, защото лично не се срещам на поразия с който падне.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Пон 07 Сеп 2009, 21:37

LiДо4o_O написа:Първо, Стани, мерси, че ме защити, убедена съм, че твоето мнение във форума се зачита много повече от моето мнение на 15 годишна пикла, която, според великият Радо, нищо не е преживяла.. както и да е..

Elune Be Praised* написа:Първо не съм тръгнал да си "меря пишката" с теб поради простата причина, че нямаш такава? О.о Стига базици имах предвит просто, че след като дори не разбираш половите разлики няма как да приемеш въпросната теза. Много добре знам кога 1 човек ме използва (или поне се опитва) друг е момента, че хората не ме викат само когато им трябва някъде да се изплачат. Колкото до природата пак ще спомена половата бариера, която за теб явно е чисто сексуална след като няма иначе как да е без любов? И по последната отметка след като разсъждава по моя начин има моите интереси не е особено трудно? При това след като опозная 1 човек не е много трудно да се сетя какво си мисли или как би реагирал в 1 ситуация. Мислиш до 1 степен нататък ти е невъзможно, пак заради тая непреодолима полова бариера . Пак казвам напълно възможно е ^^

От твоят пост разбрах само `бла-бла-бла-бла`
Мерси, че ме осветли по темата за половите различия между мъжете и жените, ако не беше ти и досега щях да си мисля, че имам пишка, явно винаги приемаш нещата доста буквално, а?
Не бъди толкова самоуверен, защото, както казах, не можеш да знаеш всичко както и кога един човек те използва.. А това, че `друг е момента, че хората не ме викат само когато им трябва някъде да се изплачат` тук започваш да си противоречиш, защото в първия си пост си казал, че хората едва ли не те възприемат като техен психиатър.. Извинявай много, но чак когато ми покажеш диплома на такъв ще те възприема така, другото си е твои убеждения, че си велик в тази област..

Колкото до природата пак ще спомена половата бариера, която за теб явно е чисто сексуална след като няма иначе как да е без любов?

Чакай, чакай, не беше ли ти този, който каза, че момчетата могат да имат сходни интереси с момичетата? това не изключва ли точно бариерата за интересите... пак си противоречиш..


При това след като опозная 1 човек не е много трудно да се сетя какво си мисли или как би реагирал в 1 ситуация. Мислиш до 1 степен нататък ти е невъзможно, пак заради тая непреодолима полова бариера .

Светът не се върти около теб, не говорим специално за твоят случай, тази тема е `по-принцип` , и пак казвам, хората не са толкова предвидими, а ти не си най-добрият психиатър на света или греша?

пс: когато спориш обикновено се дават доводи, доказващи и опровергаващи твоята теза и страна, но това което ти постоянно натякваш е колко си велик, как разбираш психиката на хората, малко факти, моля


Незнам, защо се засягаш от отговорите ми, след като въобще нямам за цел да те обидя на тема житейски опит? Каква е тая моментна емоционалност, след като си убедена в мнението си? Това, че ме възприемат като "психолог" пак не означава, че просто идват и ми изплакват цялата си мъка, за да си я изхвърлят някъде? А споменах половата бариера 3 пъти или 4 ъъъ все 1, защото да може да имаме общи интереси, ама за теб твърде общи означава връзка, соооу.. не си противореча, а точно обратното, ти не възприемаш "най-добри приятели" защото неможеш да я разчупиш, извън кръга на обикновенното приятелство. И да... ТОчно защото се е получило дори при 1 човек, означава, че може да стане при всички, което пък води до положителен отговор на въпроса: "Могат ли момче и момиче да са най-добри приятели?" .... и за буквалното приемане icon_lol вкарвам частичка идиотизъм, за да стане по цветен разговора.
Величието ми(колото и нескромно да звучи) си е достатъчно солидно за да го твърдя, макар и, че не се опитвах да го констатирам в постовете, а просто да ти обясням, че ситуацията "Best friend with other sex" е възможна, друг е момента иии това ми е чудно(всъщност не е ама ще напиша твърде много) защо се обиди и почна да пишеш едва ли не на заяждане ? ^^ И това, че от обясненията ми ти изниква, че натяквам колко съм велик? Не е сложно след като опознаеш 1 човек или няколко или десетки да знаеш как ще реагират в отделни ситуации, пак го потварям ама явно от моите пръсти звучи "велико" .
Другоо.. а относно " Светът не се върти около теб" не се сдържам да напиша; Така ли бе, Шерлок? icon_lol Повтрарям се дори при 2ма души да е възможно, е възможно при всички! ^^ Няма невъзможни неща, има хора със слаба воля ^^ По-добре ако наистина можеш да си защитиш тезата извади нещо сериозно, освен прогресивната атака в/с огромното ми самочувстие. ^^ Нямам лоши чувства просто в изблик на несмогване, го отбиваш на "байтинг"
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Enery Вто 08 Сеп 2009, 17:00

Загубила съм тренинг! Искам на училище, за бога! Добре че има ентусиасти готови да спорят, за да ми опрявят настроението. icon_lol
Всичко зависи от нагласата. Всеки човек е различен с различни подбуди и виждания. Всеки смята едно за добро, друг - друго. Това, че булшинството смята, че такъв вид приятелство е невъзможно, не значи, че е така. Боже, даже не мога пиша.. отклоних се, извинете. icon_lol Няма невъзможни неща! През всичките години не стигнахте ли до този извод? Винаги може.
Има хора, които не смятат за необходимо м/у него и най - добиря му приятел да има нещо. Начин на мислене.. Всичко е въпрос на здрава психика, поне според мен. То по вашата логика отдавна да съм се нахвърли на най - добрата ми приятелка. Да, ама даже не съм си и помисляла. Божкее.. защо ли споря? Загубена кауза сте. То за т'ва ли хората казват, че гейовете имат за най - добри приятели момичета? Да, ама вие виждали ли сте истински такива, за да потвърдите? Ама какво ли се мъча? Човек като си науми нещо не се отрича от него.. Нищо де, аз все пак ще си продължа. То, ако е невъзможно приятелство м/у двата пола, значи света ще е напълно еднообразен.
Продължавам да си твърдя, че има, макар да съм толкова зле в споренето в момента, че няма накъде повече..
Все едно слушам дядо си, ама според него жената трябва само да стои в кухнята и да върши домакинска работа. И, да, твърди, че м/у жена и мъж не може да има приятелство..
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Katinkka Вто 08 Сеп 2009, 17:41

::Anery. написа:Загубила съм тренинг! Искам на училище, за бога! Добре че има ентусиасти готови да спорят, за да ми опрявят настроението. icon_lol
Всичко зависи от нагласата. Всеки човек е различен с различни подбуди и виждания. Всеки смята едно за добро, друг - друго. Това, че булшинството смята, че такъв вид приятелство е невъзможно, не значи, че е така. Боже, даже не мога пиша.. отклоних се, извинете. icon_lol Няма невъзможни неща! През всичките години не стигнахте ли до този извод? Винаги може.
Има хора, които не смятат за необходимо м/у него и най - добиря му приятел да има нещо. Начин на мислене.. Всичко е въпрос на здрава психика, поне според мен. То по вашата логика отдавна да съм се нахвърли на най - добрата ми приятелка. Да, ама даже не съм си и помисляла. Божкее.. защо ли споря? Загубена кауза сте. То за т'ва ли хората казват, че гейовете имат за най - добри приятели момичета? Да, ама вие виждали ли сте истински такива, за да потвърдите? Ама какво ли се мъча? Човек като си науми нещо не се отрича от него.. Нищо де, аз все пак ще си продължа. То, ако е невъзможно приятелство м/у двата пола, значи света ще е напълно еднообразен.
Продължавам да си твърдя, че има, макар да съм толкова зле в споренето в момента, че няма накъде повече..
Все едно слушам дядо си, ама според него жената трябва само да стои в кухнята и да върши домакинска работа. И, да, твърди, че м/у жена и мъж не може да има приятелство..

+1 На абсолютно същото мнение като тебе съм =)
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Сря 09 Сеп 2009, 07:22

Да, няма невъзможни неща, да, всяко правило си има изключение, даа.. вярно е.. но това не изменя същността на правилото, нито изменя действието му. Винаги има и ще има изключения за абсолютно всичко, факт, но това не означава, че щом един може всички могат, напротив, това означава, че той/тя/то е нещо различно, така че тези изключения не могат да се взимат в предвид...
И тъй като вие давате примери от живота си и казвате, че аз не давам никакви доводи ще ви дам, това е най лесното.. Да видиим най-добър приятел момче, мда, имала съм, в началото много го харесвах, после го превъзмогнах, както и да е, важното е, че го харесвах докато бяхме приятели, не казвам, че съм си мислела, че можем да станем гаджета или нещо подобно, не, даже си мислех, че това ще развали нещата и въпреки това го харесвах и не можех да променя фактите, както и да е. Защо просто не можете да приемете, че нещата между хората с толкова общи идеали, идеи, разбирания могат да прераснат в нещо повече от просто приятелство? Хората са устроени така - какво лошо има да се влюбят, а? Не вярвате в любовта ли? Това е ваш проблем.. Не се изкарвам голяма романтичка или нещо такова, но е нормално мъжът и жената със сходни интереси и привличащи се характери да се съберат и да се влюбят. Какво ти пречи да обичаш приятелят си, освен ти самият, подтискащ това чувство?


Каква е тая моментна емоционалност, след като си убедена в мнението си?

Отговарям - аз съм емоционален човек, който се дразни, когато хората не приемат неговото мнение, да, може и да не е вярно, за вас, но просто се дразня, защо ли? Не знам, просто съм такъв човек, няма нищо общо с най-малко колебание от моя страна..

А споменах половата бариера 3 пъти или 4 ъъъ все 1, защото да може да имаме общи интереси, ама за теб твърде общи означава връзка, соооу.. не си противореча, а точно обратното, ти не възприемаш "най-добри приятели" защото неможеш да я разчупиш, извън кръга на обикновенното приятелство.

Ами, защо не, защо твърде общи да не означава връзка, какво му пречи, а, обясни ми?
Много добре знам какво значи `най-добри приятели`, все пак имам най-добра приятелка, да, момиче е, иначе бих си противоречала на теорията.. Но мога да различа най-добрата си приятелка от приятелите си от компанията, останал си с грешно впечатление..

защо се обиди и почна да пишеш едва ли не на заяждане ? ^^ И това, че от обясненията ми ти изниква, че натяквам колко съм велик? Не е сложно след като опознаеш 1 човек или няколко или десетки да знаеш как ще реагират в отделни ситуации, пак го потварям ама явно от моите пръсти звучи "велико"

Не, не е много сложно, но ти твърдиш, че след като опознаеш един човек, малко или много, можеш да предвидиш всяка негова реакция, не е така, не знаеш колко много хората могат да те опознаят. Пък и какво, ще ми кажеш, че не мислиш, че си велик ли, или че си по-добър от половината форум тук, убедена съм, че си го мислиш, че даже си сигурен в това си убеждение, така че няма за какво да ме съдиш, изказвам своите впечатления от твоето държание, опознавам те и се опитвам да отгатна какво си мислиш ;)


Има хора, които не смятат за необходимо м/у него и най - добиря му приятел да има нещо. Начин на мислене.. Всичко е въпрос на здрава психика, поне според мен. То по вашата логика отдавна да съм се нахвърли на най - добрата ми приятелка.

Не е начин на мислене, даже напротив, дори някои, даже повечето хора в началото подтискат тези чувства, защото кой иска да се влюби в най-добрия си приятел и ако се обърка нещо да го загуби?
Тук става въпрос за отношенията между момчетата и момичетата, а не между хора от един и същи пол, което е нещо съвсем различно. А това дали си се нахвърлила на най-добрата си приятелка само ти го знаеш...

И пак ще кажете, че се заяждам, ами такава съм си, но, Katinkka, защо не напишеш твое мнение по въпроса , а не само да копираш?
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Angel of the dead Сря 09 Сеп 2009, 10:50

Мисля че наистина е въжможна да има приятелство между момче и момиче даже приятелството между момче имомиче е по здраво от колкото между две момичета защото момчето няма да ревнува изпитва злоба или завист или още по-малко да предаде своята приятелка за р азлика от момицетата който все казват че са ти приятелки а накрая се окадваш използвана от уж най-добрата си приятелка . Момчета са верни на приятелите си до гроб дори биха дали и живота си с тях спокойно можеш да си говориш и да си споделяш проблемите защото те гледат обективно на нещата докато при момичета не е така. Вярно с момчета не можеш да си клюкари или да се говори за мода и грим но пък те са искрени и пак да с е забавлявате. Единствения проблем при момчета което дразни момичета е че те трудн опоказват чувствата си и често когато са с приятели правят че не познават дадено момиче . Това е понеже не искат да се покажат пред своите приятели в по мека светлина а се правят на мачовци но момчета си остават даже по-чувствителни създания и от момичетата те не говорят празни приказки а действат даже тайничко си п оплакват но е факт че им е трудно да си покажат чувствата или да кажат на чочиче или своя добра приятелка какво действително мисли за нея.Докато момичета много бързо могат да заменят приятелката си с друга има и такива приятелства между момичета к ойто са вечни и искрени но са много малко тези случай.
Angel of the dead
Angel of the dead
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 239
Дата на регистрация : 07.09.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Сря 09 Сеп 2009, 11:01

"но това не означава, че щом един може всички могат, напротив, това означава, че той/тя/то е нещо различно, така че тези изключения не могат да се взимат в предвид..."

Значи по тая логика, има много различни хора? icon_lol

"Ами, защо не, защо твърде общи да не означава връзка, какво му пречи, а, обясни ми?"

- Къде казах, че не може да стане нещо? Нека става това е прекрасно, момента е друг.. Просто 2-та персонажа не се възприемат като такива.. Друг е момента, че трябва и да имаш достатъчна воля, за да си контролираш чувствата. ^^

"Не, не е много сложно, но ти твърдиш, че след като опознаеш един човек, малко или много, можеш да предвидиш всяка негова реакция"

- И това също не е особено трудно, като се има в предвит, че повечето хора са еднотипни в реакциите си като цяло, а иначе точно този човек нямаше как да не го познавам, прекалено добре. ^^

И да велик съм, и да най-добрия съм icon_lol ама пак казвам, постовете ми не целяха да ми изкарат величието на показ, а просто да ти опровергаят тезата, която няма дори основа или поне стабилна такава.

"но това не изменя същността на правилото, нито изменя действието му"

Ако хората вървяха по правилата винаги, значи не би трябвало да има хомосексуални, бисексуални? Нали правилото е мъж><жена , е да ама от доста отдавна не е така. Човекът от край време си ходи с/у природата и точно това му е най-човечното. ^^


...Щрак... А кво? там рам..
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Сря 09 Сеп 2009, 12:00

Значи по тая логика, има много различни хора? icon_lol


Не, това е по твоята логика и по твоята теория, не означава, че това е истината ;)


- Къде казах, че не може да стане нещо? Нека става това е прекрасно, момента е друг.. Просто 2-та персонажа не се възприемат като такива.. Друг е момента, че трябва и да имаш достатъчна воля, за да си контролираш чувствата. ^^

Обобщавам. Сега тук казваш, че може да стане, може и да не стане, но ако стане трябва да си достатъчно силен, че да успееш да прикриеш чувствата си.. Какво съществено каза, не знам..



"Не, не е много сложно, но ти твърдиш, че след като опознаеш един човек, малко или много, можеш да предвидиш всяка негова реакция"

- И това също не е особено трудно, като се има в предвит, че повечето хора са еднотипни в реакциите си като цяло, а иначе точно този човек нямаше как да не го познавам, прекалено добре. ^^

Предполагам изключваш себе си от еднотиповите хора, тъй като ти си по-различен и велик.. Ами не, повечето хора не са еднотипови, тъй като всеки има различен характер и разбирания за нещата, затова има толкова много хора с различни мнения и затова има толкова много диспути и теми на разговор с разнообразни тематики и мнения..



И да велик съм, и да най-добрия съм icon_lol ама пак казвам, постовете ми не целяха да ми изкарат величието на показ, а просто да ти опровергаят тезата, която няма дори основа или поне стабилна такава.

Да, разбра се, че си мислиш, че си велик - от предишните ти постове - ще разбереш, че има много по-добри хора от теб и ти не си незаменим, но това с времето си - не знам какво си целял с по-горните си мнения на познавач, но това излезе


Ако хората вървяха по правилата винаги, значи не би трябвало да има хомосексуални, бисексуални? Нали правилото е мъж><жена , е да ама от доста отдавна не е така. Човекът от край време си ходи с/у природата и точно това му е най-човечното. ^^


Не говоря за такъв тип правила.. не говоря за писани правила, нито наложени, говоря за правилата в природата - пък и това да си хетеро никога не е било `правило`, знам, ужасно ми е да го кажа, но гърците са били би и хомосексуални, римляните и животните също..- никога никъде не е имало правило за сексуалността.. нещо си се объркал...
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  {Bloody.Rose} Сря 09 Сеп 2009, 12:33

Боже, някои хора трябва да прогледнат.
И няма да е зле да започнат да виждат по-далече от носа си.
И да осъзнаят някои прости неща, които дори ние, обикновените
и незначителни хора знаем, колкото и странно да звучи ..
Пха явно не сме толкова глупави и прости.
Я, каква изненада! Сипваите шампанското ..
Не мислех да пиша тук, по-скоро се стараех да не го парвя, но вече ми е смешно.
Доста коментари и забележки имам относно написаното по горе,
но честно казано нз дали искам да го споделя, защото ще стане мътна и кървава ..
Пък и веднага някой ще скочи и ще каже .. бля бля .. всъщност пълни глупости.
Повечето заучени и без никакъв смисъл ...
Просто не искам да се замесвам в предстоящите караници.
Защото го смятам за глупаво. Също така и абсолютно ненужно.
Ролята на страничен наблюдател, който не взима гласно страна ми се харесваше доста.
Затова и няма да пиша километрични постове, за това, което бих написала,
ако бях малко по-различен човек. Знам си интереса, в повечето случаи.
Само не ми е ясно защо някои хора .. кхм, намесиха сексуалната ориентация.
/Сега същите тези хора ще кажат, че се хващам за сламки.
И скачам само като чуя една дума. Е, не е така. Просто това почти преля чашата/
И е глупаво да ... не това ще го премълча, защото ще има засегнати.
Просто ... абе стига толкова.
Вероятно ще съжалявам, ако изпратя това, ноо .. майната му!
Хайде чао.
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Сря 09 Сеп 2009, 12:44

Ахаааа.. Я ми кажи къде е правилото, че мъж и жена неможе да са най-добри приятели? icon_lol

Колкото до "моята теория" доста хора преди мен също написаха, че е възможно като някои от тях дадоха лични примери, сооу.. да.

"Обобщавам. Сега тук казваш, че може да стане, може и да не стане, но ако стане трябва да си достатъчно силен, че да успееш да прикриеш чувствата си.. Какво съществено каза, не знам.."

ЪЪъъъ имах предвит, да конмтролираш да не стане, защото ако е станало вече е малко късничко?

"Предполагам изключваш себе си от еднотиповите хора, тъй като ти си по-различен и велик.. Ами не, повечето хора не са еднотипови, тъй като всеки има различен характер и разбирания за нещата, затова има толкова много хора с различни мнения и затова има толкова много диспути и теми на разговор с разнообразни тематики и мнения.."

О, напротив. Повечето хора се подтчиняват на общ стереотип, а друг е въпроса колко се правят на различни ^^, а всъщност са си обикновени въздухари с позьорско мислене или иначе казано чисто копиране. ^^

"Да, разбра се, че си мислиш, че си велик - от предишните ти постове - ще разбереш, че има много по-добри хора от теб и ти не си незаменим, но това с времето си - не знам какво си целял с по-горните си мнения на познавач, но това излезе"

Къде ги видя тия хора :О. А сериозно ли не съм незаменин? icon_lol йеее яко. Кхм та. Щрак х2 ..

Ъъ.. отново всичкото, което правиш е да не вадиш никави доводи а просто да не осъзнаваш, че не премисляш нещата от моята гледна точкоа, точно защотото ти се струва невъзможно? ^^ Примери безброй, ама кой да вярва като му е невъзможно разбирането ^^



Колкото поста на БОби да поясня, намесих я, защото приница е същия просто пак му трябва малко рабиране или иначе казано дадох алтернативен пример. Незнам защо се обиди след като е "преляло чашата" амаааа... да.


Твърде многото емоция прекалено разконцентрирва и в крайна сметка пак не води до нищо ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 2 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите