Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

+36
tsunade_87
rock_pure3
nevitu
Mary
Comma.
lost_ mind
CriminaL Baby.
zaharn0to
xXEndzeitXx
*Rain_Down_Love*
miss_kapriss989
NiKa-chan
Koufuku ;3
c0lourblind-
Shivers
Angel of the dead
Chocolate_Cookie
Katinkka
Elune Be Praised*
skindrawer
angel_hope
Vampire_Love
Little.Vampire
Shinshoku
HellGirl
neli4ka
LiДо4o_O
Apathy
~|~Crazy_kid~|~
Drama.Queen
Ricchan ^^
Mad.Soul
Façade
Cocaine`
Enery
{Bloody.Rose}
40 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  {Bloody.Rose} Сря 09 Сеп 2009, 12:58

Твърве много емоция .. бля бля ..
Пак нищо не каза.
Да знаеш трябва да се замислиш за кариера на пумпал.
Въртиш се на едно и също място и нищо не казваш.
Ммм .. добра перспектива. Аз например искам да стана жаба, отконих се.
И не съм обидена, Велики мислителю. Не знам, как аз простосмъртната, се осмелих да пиша след вас ... Сега очаквам да ме затрупат камъни .... или друга подобна щуротия ..
Просто т`ва че имаш пишка, не те прави мъж.
Така е и с мислите, имаш ги, ама твоите - вятър.
И не се засягай, дадох пример. Нали така се прави.
Нали разбираш ... нищо лично, ама си в поредната грешка ..
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Сря 09 Сеп 2009, 13:02

Ахаааа.. Я ми кажи къде е правилото, че мъж и жена неможе да са най-добри приятели?

Няма го написано, няма как да ти го покажа, къде е, ами не знам, не ходя по него.. правило е, да, природно, къде е.. - все някъде е..


ЪЪъъъ имах предвит, да конмтролираш да не стане, защото ако е станало вече е малко късничко?


И макар да не го контролираш да не стане, това не променя чувствата ти към съответния човек, даже и да си най-волевия на света. тва втората част за късничкото не я разбрах, но това е щото съм толкова проста. ;)



О, напротив. Повечето хора се подтчиняват на общ стереотип, а друг е въпроса колко се правят на различни ^^, а всъщност са си обикновени въздухари с позьорско мислене или иначе казано чисто копиране. ^^

Да, точно така, всички хора са еднакви роботи, които знаят само да ядат, серат, и правят секс, а останалото е въпрос на изградени навици, всички се правят на различни, но никой не е такъв.. Всеки копира, идеала си, а именно ?.. ами кой ще е различния, тогава?



Къде ги видя тия хора :О. А сериозно ли не съм незаменин? icon_lol йеее яко. Кхм та. Щрак х2 ..


Видях доста в Пазарджик, Пловдив, в София, когато бях, по селата, в циганската махала.. Да, незаменим си, ако ти умреш светът няма да спре да се върти, нито някой ще пусне траурния сигнал, просто защото ти не си велика личност нито си центъра на света.. това `щрак` го казваш защото се смяташ за фотоапарат ли?



Ъъ.. отново всичкото, което правиш е да не вадиш никави доводи а просто да не осъзнаваш, че не премисляш нещата от моята гледна точкоа, точно защотото ти се струва невъзможно? ^^ Примери безброй, ама кой да вярва като му е невъзможно разбирането ^^

Да, определено ти си от хората, които копират, тъй като аз казах това на теб, но само да отбележа, че ти също не даваш кой знае какви опровергаващи мнението ти доводи, освен, че си незаменим.. Ами осъзнай ти, че не премисляш нещата, от моята гледна точка, защото ти се струва невъзможно, `Примери безброй, ама кой да вярва като му е невъзможно разбирането ^^`



А ти какво каза в поста си? и в предишния, в по-предишния? само плямпаше колко си велик, а сега се нахвърляш срещу нашия `спам`, извинявай, кой сега не е уверен в теорията, това което в момента правиш е не да спориш, а да се опитваш да ни насъскаш срещу себе си, о, успял си отдавна със своето наперено поведение, ще те светна само за едно нещо, не, не си велик, ако беше сега щеше седиш на златен трон, докато курвичкити в краката ти ти целуват ръката, вместо да седиш в мръсната си стая, да се ядосващ на това, че не можеш да измислиш нищо свястно за казване и да се чудиш с кво да се храниш, че да ти порасне х*я..
всъщност, щом се мислиш за толкова голям, защо въобще спориш с нас, а, защо не си намериш по-достойни противници, като например.. ъъ.. Господ? Може да разсъждавате заедно кой е по - велик.
Само едно нещо ще те попитам, ти същия, с най-доброто приятелство между момичетата и момчетата, в момента имаш ли и една приятелка, която да може да разговаря с теб нормално и една, която да не си унижил? Не, в момента въобще имаш ли приятелка?


Последната промяна е направена от LiДо4o_O на Сря 09 Сеп 2009, 13:15; мнението е било променяно общо 1 път
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Сря 09 Сеп 2009, 13:05

Омоширеее icon_lol
2 коментара които са спам и нямат нищо общо с темата icon_lol
"РИли хард траинг" icon_lol

Същото като при Лид. Само щракане на копчета, при привидно нищо срешу солдиния пример sad icon_lol и все пак е забавно nod

Таа време е малко да се върнете на темата или поне да вземете нещо да опровергаете, че стана на "артилерия" вс мен icon_lol А може и да не спирате де то пак яко хД
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Shivers Сря 09 Сеп 2009, 13:08

Elune Be Praised* написа:Омоширеее icon_lol
2 коментара които са спам и нямат нищо общо с темата icon_lol
"РИли хард траинг" icon_lol

Същото като при Лид. Само щракане на копчета, при привидно нищо срешу солдиния пример sad icon_lol и все пак е забавно nod

Таа време е малко да се върнете на темата или поне да вземете нещо да опровергаете, че стана на "артилерия" вс мен icon_lol А може и да не спирате де то пак яко хД

    Може би не казват нищо по темата защото и ти не го правиш?
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  {Bloody.Rose} Сря 09 Сеп 2009, 13:12

Кхммм .. тук не спамя само аз. Аз поне отговарям пред шефките хД
Твоя пост какво е? Катерица?
Пък и Радославе, знам че си зажаднял за женско внимание и един
вид компания, ама не е това начина ...
Т`ва че Дес и Ради си говорят с теб и ти е самотно ...
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Сря 09 Сеп 2009, 13:19

само да кажа, че си едитнах мнението, че да не спамя, но повечето няма да забележат..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Сря 09 Сеп 2009, 13:43

3 вс 1 Shocked Викнете още някой smile

Кхм такаам. Винаги съм си бил уверен, защото винаги си подчертавам примера, а вие вече взехте да ме ядете Suspect :icon_bigrin:

Ще го потретря ама айде. Това, че не разбираш или неприемаш подобна връзка, не означава, че е невъзможнаа. А всъщност стаята си ми е много чиста! nod И аз съм единствения, който е запазил спокойствие май?

" момента имаш ли и една приятелка, която да може да разговаря с теб нормално и една, която да не си унижил? Не, в момента въобще имаш ли приятелка?"

Брей то имало още 1 човек, който ми знае целия живот :icon_bigrin: и случайно и тоя човек е момиче :icon_bigrin: ... Опа издадох и 3-тия icon_lol

А защо споря ли? Защото обичам ^^ Забавно е пък и току виж си започнала мааалко да разчупваш мисленето си, кой знае? ^^

Таа. "ък и Радославе, знам че си зажаднял за женско внимание и един
вид компания, ама не е това начина ...
Т`ва че Дес и Ради си говорят с теб и ти е самотно ..."

ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ
Рофл? и О небеса не само Ради и Дез говорят с мен Suspect icon_lol

Киип гоинг, вече става само на оправдания icon_lol
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Сря 09 Сеп 2009, 13:49

Elune Be Praised* написа:3 вс 1 Shocked Викнете още някой smile

Кхм такаам. Винаги съм си бил уверен, защото винаги си подчертавам примера, а вие вече взехте да ме ядете Suspect :icon_bigrin:

Ще го потретря ама айде. Това, че не разбираш или неприемаш подобна връзка, не означава, че е невъзможнаа. А всъщност стаята си ми е много чиста! nod И аз съм единствения, който е запазил спокойствие май?

" момента имаш ли и една приятелка, която да може да разговаря с теб нормално и една, която да не си унижил? Не, в момента въобще имаш ли приятелка?"

Брей то имало още 1 човек, който ми знае целия живот :icon_bigrin: и случайно и тоя човек е момиче :icon_bigrin: ... Опа издадох и 3-тия icon_lol

А защо споря ли? Защото обичам ^^ Забавно е пък и току виж си започнала мааалко да разчупваш мисленето си, кой знае? ^^

Таа. "ък и Радославе, знам че си зажаднял за женско внимание и един
вид компания, ама не е това начина ...
Т`ва че Дес и Ради си говорят с теб и ти е самотно ..."

ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ
Рофл? и О небеса не само Ради и Дез говорят с мен Suspect icon_lol

Киип гоинг, вече става само на оправдания icon_lol


hotl hotl hotl hotl hotl

Допреди малко се ядосвах, сега вече знам, ти си напълно изперкал, изпитвам само огромно съжаление към теб hotl hotl hotl Вече си ми смешен... Оправдаваш се с емоциалността на другите, когато ти си този, който ги напада, ти също не можеш да разбереш и осмислиш моята теория, но предполагам това е защото мозъкът ти е изпълнен с мисли за твоето величие и превъзходство над останалите...

Жалък си вече, забавен, но жалък hotl
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  {Bloody.Rose} Сря 09 Сеп 2009, 13:54

Поправи ме, ако греша, но си казвал,
че аз съм от хората които те познават най-добре!?
И не, не само ти си запазил спокойствие.
Аз ядосани не виждам хД
И да само оправдания - ама от твоя страна.
Аз за заучените фрази казах нещо ..
Ама пей ли си Пенке, кой ли те слуша ..
Просто разбери, че не може ти да знаеш всичкo
и да си прав ..
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Shivers Сря 09 Сеп 2009, 13:55

Elune Be Praised* написа:3 вс 1 Shocked Викнете още някой smile

Кхм такаам. Винаги съм си бил уверен, защото винаги си подчертавам примера, а вие вече взехте да ме ядете Suspect :icon_bigrin:

Ще го потретря ама айде. Това, че не разбираш или неприемаш подобна връзка, не означава, че е невъзможнаа. А всъщност стаята си ми е много чиста! nod И аз съм единствения, който е запазил спокойствие май?

" момента имаш ли и една приятелка, която да може да разговаря с теб нормално и една, която да не си унижил? Не, в момента въобще имаш ли приятелка?"

Брей то имало още 1 човек, който ми знае целия живот :icon_bigrin: и случайно и тоя човек е момиче :icon_bigrin: ... Опа издадох и 3-тия icon_lol

А защо споря ли? Защото обичам ^^ Забавно е пък и току виж си започнала мааалко да разчупваш мисленето си, кой знае? ^^

Таа. "ък и Радославе, знам че си зажаднял за женско внимание и един
вид компания, ама не е това начина ...
Т`ва че Дес и Ради си говорят с теб и ти е самотно ..."

ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ
Рофл? и О небеса не само Ради и Дез говорят с мен Suspect icon_lol

Киип гоинг, вече става само на оправдания icon_lol

    Зададох въпрос на който ти не отговори..
    Ех.. жалко е да не можеш да отговориш на такъв прост въпрос ;х
    Както и да е...
    Мислех да не се бъркам тук.. за това оставям теб и величието ти... като гледам се чувствате добре заедно..
    Дори не знам защо писах.. като знам, че ти просто различно от твоето мнение не приемаш..
    По-добре да си говоря със стената в стаята..
    Поне няма да ми натяква колко е по-добра от мен във всичко..
    И тн.
    Айде със здраве.. беше ми приятно, че си поговорихме хД
    Поне се посмях хД
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Сря 09 Сеп 2009, 14:13

ЪЪъ пак 3 спам мнения ? hmmm
"Винаги съм си бил уверен, защото винаги си подчертавам примера, "
това Стефани отговаря и на твоя въпрос? nod
Аз нападам? ъъъъъ? а?
Странно ама до преди 4-5 години съм мислил точно като теб. От рано разбрах, че не ми трябва да изпитвам нещо по-силно към момиче задължително след като имаме общи интереси иии да. Колкото до емоционалността ви.. тя е забавна! И оправдание е че ви казвам, че просто си спамите вс мен а нищо по темата?
И Боби казвал съм, че си от хората, които знаят маалко повече за мен а и това си е доста тъй, че даа ^^ И ъ сменете заглавието на темата вече icon_lol Само аз си лафя по темата hmmm
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  c0lourblind- Сря 09 Сеп 2009, 16:12

Лидия, вече сериозно се оплете... В опит да браниш със зъби и нокти своята теза, вече и ти започна да си противоречиш и да се повтаряш.
Първо казваш, че не е възможно Радо да знае как реагират хората, просто защото всички са различни (на всичкото отгоре и спориш за това му твърдение), после се оказва, че влюбването в приятел е първичен инстинкт и вече казваш, че хората мислят еднакво, бла бла?
... Тия километрични постове вече от пръстите ли си ги смучеш, не мога да разбера. Защо въобще скачаш в "боя", след като много добре знаеш, че всеки има различна гледна точка и никой не е длъжен да приема било то твоето или нечие друго мнение?

И още нещо - Радо си го каза. Влюбен или не, важното е да знаеш как да запазиш приятелството ви.


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 11:56; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Сря 09 Сеп 2009, 21:21

Гледната точка е едно, друго е самото чувство, което бива притискано и му бива забранено да излезе наяве. Ще дам пример с нещо коренно различно -- колкото и да ми е близък някой човек, като го видя за пръв път и не желая и с пръст да ме докосне. По-точно, идва ми отвътре. А същевременно нямам нищо против да сме заедно и бих искала да се забавляваме, но винаги първия път нещо ме дърпа назад. Не знам причината, някоя от поредните ми душевни травми като малка е сигурно~ Просто казвам, че едно е какво мислиш, а друго е начина, по който ще процедираш, ще реагираш и т.н.
Една хипотетична ситуация, седят си най-добри приятели и си приказват. Момичето разсъждава като Лора, "Той ми е най-добър приятел, не искам повече". Какво става ако изведнъж този приятел я целуне? Абсолютно ли сте убедени, че тя няма да отвърне, че и още да иска, без да мисли колко ще е неловко после? Има чувства, които просто чакат да бъдат отключени. Просто е нужно да се даде нужният тласък за това.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  c0lourblind- Сря 09 Сеп 2009, 21:41

Не мисля, че е задължително да се дава тласък.
В единия случай ще си траеш, чувствата ще минат и заминат, в другия рискуваш да прецакаш всичко, т.е. не е задължително да целуваш някого нито пък той да те целува.


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 11:55; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Enery Сря 09 Сеп 2009, 21:53

Waa.. Да обобщим. За две страници се повторихте около 10 пъти и така и не можах да разбера nещата написани от Боби, защото нямаха смисъл и си бяха чисти нападки. ;о Ама сте смешни. Забавно е човек да ви гледа сеира.
Та, Лидия защо започна с тези красиви и необмислени нападки? Не разбирам как може да нападате човек, който всъщност почти не познавате? Защо си вадите изводи от нещата, които казва, като не можете да сте сигурни, че той не ви лъже? Не сме много интелигентни, а?

Допреди малко се ядосвах, сега вече знам, ти си напълно изперкал, изпитвам само огромно съжаление към теб
;о оу, не. Това не е високомерие, не.. После Радо бил велик. Тукзе очаквам нападки от някои хора. icon_lol

Не смятах, че можете да паднете толкова ниско, за да спорите за подобно нещо. Наистина сте прости.. Да не забравяме, че докато си низахте простотии така хубаво се оплетохте, че чак започнахте да пишете с левите си атрибути.

Ебати животните сте, заклевам се! Защо не можете мирно и спокойно да изразите мнение като Стани? Един - два пъти да го кажете, да го докажете и да си млъкнете? Нее.. ако не е вашето не може! Не можете да приемете, че има хора, които разбират повече от вас, които са по - велики и безсмътни от вас и няма да отстъпят своето, както вие не го отстъпвате, но кой знае.. може да са по - прави от вас. Разчупете леда, бе хора! Малко разнообразие, тфа - онова? Не, защо да има? Вие нали си знаете всичко.

Аз все още си смятам, че има, нищо че след години това може да се опровергае.. не отхвърлям тази възможноста. За доста други неща съм се съгласявала, че са възможно, но все пак съм държала на своето..
Защо не проумеете, че не винаги и всички ще са на вашето мнение?

Добре да си представим най - добри приятели момче и момиче. Те си имат здраво приятелство, което според вас най - вероятно ще прерасне в нещо повече. Да, ама ако двамата харесват съвсем различен тип хора? Какво правим? Меним си вкусовете? Не става много лесно, ако не знаете.
Всичко е възможно! Защо не си го набиете в кухите глави?!?

Е, както и да е. Заболя ме врата и вече ме мързи да пиша, защото и да напиша нещо едва ли ще проумеете, така че няма смисъл. Само се чудя на Радо какво ви се връзва на простотиите..
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Сря 09 Сеп 2009, 21:54

Не мисля, че е задължително да се дава тласък.
В единия случай ще си траеш, чувствата ще минат и заминат, в другия рискуваш да прецакаш всичко, т.е. не е задължително да целуваш някого нито пък той да те целува.
Естествено, че не е задължително да се дава тласък. В повечето случаи любовта е съзнателна. Да разбирам ли, че мислиш като мен с Лид? Това със запазването на приятелството сега няма нищо общо бтв. Говорим хипотетично как са нещата, вече дали ще "консумираме" тази любов си е по наша преценка.

Добре да си представим най - добри приятели момче и момиче. Те си имат здраво приятелство, което според вас най - вероятно ще прерасне в нещо повече. Да, ама ако двамата харесват съвсем различен тип хора? Какво правим? Меним си вкусовете? Не става много лесно, ако не знаете.
Всичко е възможно! Защо не си го набиете в кухите глави?!?

Как така харесваш различен тип хора? Ми извинявай, ти к'во, по дяволите, търсиш в любимия, ако не човек, който да те разбира, подкрепя, да те цени. *шепне: нещо като най-добър приятел* Лори, в такъв случай ще приема, че подценяваш любовта. Неслучайно я смяташ за мит. :) Според мен не си наясно какво точно е, дори е възможно да си я изпитвала вече, но да не си разбрала...

А относно всички тези караници, нямам коментар. Просто искам да си поддържам тезата като цивилизован човек и го направете и вие ^^


Последната промяна е направена от Ricchan ^^ на Сря 09 Сеп 2009, 21:59; мнението е било променяно общо 1 път
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Enery Сря 09 Сеп 2009, 22:05

Пич, уважавам те, не като някои недоносляци!
Не знам как да го обясня точно, защото не мога да обяснявам, но да, аз харесвам определен тип хора. Например никога не бих взела за гадже човек с характера на един от най - добрите ми приятели, ама по никакъв начин.. просто колкото и да го харесвам не е човекът, който може да ми даде това, което желая в сферата на любовта. Хората са различни, начините са различни, всичко е различно. Нали, затова водим спорове? Защото сме различни.. с различни гледни точки и опит.
Пък и знаеш, че не веднъж съм отстъпвала от убежденията си, след като съм чела твои доводи. =)
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Сря 09 Сеп 2009, 22:28

Е, в случая лично смятам, че ти си един единичен случай... Просто не си представям как човек ще живее заедно с друг, ако нямат сходни разбирания и ако не се уважават като личности.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  c0lourblind- Сря 09 Сеп 2009, 22:30

Да разбирам ли, че мислиш като мен с Лид?

Не icon_smile Просто не си натрапвам мнението и не вадя душичките на хората, само защото не мислят като мен.


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 11:55; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Сря 09 Сеп 2009, 22:37

Ничие мнение не натрапвам, изказвам доводи, които според мен са правилни и очаквам такива и от останалите. Така човек обогатява общата си култура и мислене и опознава начина на мислене на отсрещния. Това си е дебат, нормално е човек да си държи на тезата. Друг е въпроса, че не трябва да се подхожда с обиди и начини, които не са свързани с темата. Не ме интересува дали Радо е велик, интересува ме как мисли и как може да ме обори. Това е.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  c0lourblind- Сря 09 Сеп 2009, 22:39

Нямах предвид конкретно теб, говоря за хората като цяло и то не само в тази тема. Както и да е, стига спам, аз се изказах вече.


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 11:54; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Чет 10 Сеп 2009, 01:12

Ама ся излезна и, че се връзвам ли? icon_lol Аз просто си се забавлявах и си лепях "logical traps" по мненията, та да изтърсят още нещо остро по мой адрес. nod Колкото до приятелството вече мисля, че нещата са ясни ^^

    Разбира се, че това си правил..
    Ти винаги всичко планираш =)
    Както беше планирал и това да спра да ти пиша за да си починеш от мен, нали?
    Пффф.. не знам кой би ти се вързал на думите..
    Смешен си =)
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Чет 10 Сеп 2009, 07:15

Days Go By написа:Лидия, вече сериозно се оплете... В опит да браниш със зъби и нокти своята теза, вече и ти започна да си противоречиш и да се повтаряш.
Първо казваш, че не е възможно Радо да знае как реагират хората, просто защото всички са различни (на всичкото отгоре и спориш за това му твърдение), после се оказва, че влюбването в приятел е първичен инстинкт и вече казваш, че хората мислят еднакво, бла бла?
... Тия километрични постове вече от пръстите ли си ги смучеш, не мога да разбера. Защо въобще скачаш в "боя", след като много добре знаеш, че всеки има различна гледна точка и никой не е длъжен да приема било то твоето или нечие друго мнение?

И още нещо - Радо си го каза. Влюбен или не, важното е да знаеш как да запазиш приятелството ви.

Не казвам, че влюбването в приятел е първичен инстинкт, а влюбването в човек с когото се разбираш, с когото имаш сходни интереси и човек, на когото се доверяваш.. Ъъ, скачам в боя, защото искам, ти защо скачаш? За да ме унижаваш ли?

Spoiler:

Не виждам в това си свое мнение, изцяло критикуващо моето мнение по въпроса, което е различно от твоето и което ти няма да приемеш, някакви доводи за твоята теза.. Да знаеш как да запазиш приятелството не променя факта, че си влюбен, само го прави по-сложен..
Значи вече след като си защитавам мнението ставам оплетен недоносляк, найййс.. Както и да е.. Все пак, след като ви паднах в очите на всички да си продължавам ли да си натяквам моето тъпо мнение без никакви факти и прочие.. Даам, интересноо..
Защо не можете да приемете, че е естествено да се влюбиш в приятеля си, просто защото с него се чувстваш добре, спокоен и сигурен? Това дали ще му кажеш или ще си мълчиш е съвсем друга тема. Но за да се разбираш с любимия трябва да споделяш и да си приятел с него.. Това, което те привлича моментно може да е съвсем друго, но то си е чисто привличане, даже и никога да не си вярваш, че можеш да се влюбиш в най-добрия си приятел, даже и да не вярваш, че той е за теб, не избираш в кого да се влюбиш.. Ето, това е моето ш*бано мнение и то няма да се промени от вашите недоразвити теории..


eдит: много добре различавам приятелството от любовта, явно не ми четеш постовете, повтаряш се, питал си го, отговорила съм ти.. Да, пак повтарям, нищо не пречи да сте само приятели, ако не сте най-добри приятели, тогава влюбването може да не стане - запознавате се и бум.. А за обикновеното приятелство - не смятам, че излизането заедно, клюкаренето и напиването на купони могат да доведат до здраво приятелство, затова го изключвам.


Последната промяна е направена от LiДо4o_O на Чет 10 Сеп 2009, 10:33; мнението е било променяно общо 1 път
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Чет 10 Сеп 2009, 09:30

LiДо4o_O написа:
Days Go By написа:Лидия, вече сериозно се оплете... В опит да браниш със зъби и нокти своята теза, вече и ти започна да си противоречиш и да се повтаряш.
Първо казваш, че не е възможно Радо да знае как реагират хората, просто защото всички са различни (на всичкото отгоре и спориш за това му твърдение), после се оказва, че влюбването в приятел е първичен инстинкт и вече казваш, че хората мислят еднакво, бла бла?
... Тия километрични постове вече от пръстите ли си ги смучеш, не мога да разбера. Защо въобще скачаш в "боя", след като много добре знаеш, че всеки има различна гледна точка и никой не е длъжен да приема било то твоето или нечие друго мнение?

И още нещо - Радо си го каза. Влюбен или не, важното е да знаеш как да запазиш приятелството ви.

Не казвам, че влюбването в приятел е първичен инстинкт, а влюбването в човек с когото се разбираш, с когото имаш сходни интереси и човек, на когото се доверяваш.. Ъъ, скачам в боя, защото искам, ти защо скачаш? За да ме унижаваш ли? Не виждам в това си свое мнение, изцяло критикуващо моето мнение по въпроса, което е различно от твоето и което ти няма да приемеш, някакви доводи за твоята теза.. Да знаеш как да запазиш приятелството не променя факта, че си влюбен, само го прави по-сложен..
Значи вече след като си защитавам мнението ставам оплетен недоносляк, найййс.. Както и да е.. Все пак, след като ви паднах в очите на всички да си продължавам ли да си натяквам моето тъпо мнение без никакви факти и прочие.. Даам, интересноо..
Защо не можете да приемете, че е естествено да се влюбиш в приятеля си, просто защото с него се чувстваш добре, спокоен и сигурен? Това дали ще му кажеш или ще си мълчиш е съвсем друга тема. Но за да се разбираш с любимия трябва да споделяш и да си приятел с него.. Това, което те привлича моментно може да е съвсем друго, но то си е чисто привличане, даже и никога да не си вярваш, че можеш да се влюбиш в най-добрия си приятел, даже и да не вярваш, че той е за теб, не избираш в кого да се влюбиш.. Ето, това е моето ш*бано мнение и то няма да се промени от вашите недоразвити теории..

Кое му е неразвитото? Или просто неможеш да различиш приятелсвто от любов или w/e? Както казах, да нормално е и защо не да се влюбиш, обаче трябва ли винаги да става?Ами не, защото нищо не пречи да сте си сами приятели и да нямате по-сериозни чувства да криете ^^.. Стеф още нещо спамерско сети ли се icon_lol

За нея не знам, ама аз се сетих... Ако нямаш с какво да я обориш, стига поства. Така това ще продължи до безкрай. В този си пост само каза "Ама може и да не се влюбят". Аха... Убеди ме... А предния беше някакво обяснение защо си отговарял? Просто спри, че моите нервички почват се късат, ще затрия темата, кълна се.
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Chocolate_Cookie Нед 27 Сеп 2009, 11:18

Аве да ви и*а вв писателите :icon_bigrin:

Всичко е възможно и може да има приятелство между момиче и момче.. Както може да има и любов.. Това е icon_smile
Chocolate_Cookie
Chocolate_Cookie
Терорист

Female
Age : 28
Location : Spellbound Land
Job/hobbies : Art, Music, etc
Humor : ъ
Reputation : 0
Брой мнения : 269
Дата на регистрация : 06.05.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` - Page 3 Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите