Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

+36
tsunade_87
rock_pure3
nevitu
Mary
Comma.
lost_ mind
CriminaL Baby.
zaharn0to
xXEndzeitXx
*Rain_Down_Love*
miss_kapriss989
NiKa-chan
Koufuku ;3
c0lourblind-
Shivers
Angel of the dead
Chocolate_Cookie
Katinkka
Elune Be Praised*
skindrawer
angel_hope
Vampire_Love
Little.Vampire
Shinshoku
HellGirl
neli4ka
LiДо4o_O
Apathy
~|~Crazy_kid~|~
Drama.Queen
Ricchan ^^
Mad.Soul
Façade
Cocaine`
Enery
{Bloody.Rose}
40 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  {Bloody.Rose} Чет 08 Яну 2009, 15:37

Чакам мнението ви ...
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Enery Чет 08 Яну 2009, 16:29

Разбира се. Даже според мен приятелската връзка между момче и момиче е по-силна от другите. Всъщност мнението ми е, че е по-силно. Не знам, просто аз търся момчето приятел от много години и мисля, че поочти го намерих.. ^^
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Cocaine` Чет 08 Яну 2009, 16:36

И аз мисля, че момиче и момче може да са приятели. Ако разбира се не са станали `приятели` само защото единия харесва другия.. icon_smile
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Façade Чет 08 Яну 2009, 16:39

и аз съм на мението на Лорето (: icon_lol :
Момче и момиче могат да бъдат мн по-добри приятели отколкото момче с момче или обратното icon_rolleyes
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Enery Чет 08 Яну 2009, 16:43

Твърденията ми се обосновават на това, че момичето си харесва едно момче, а приятелката й ходи тайно с него.. забавно, нали? Заточва момиче и момче правят невероятно добри приятели, макар да са рядко срещани, което е доста жалко.. Просто като сса от един и същи пол в повечето случаи се получва съперничество, така чее.. разбрахте ме. icon_lol
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Mad.Soul Чет 08 Яну 2009, 20:33

BookwoRm написа:Твърденията ми се обосновават на това, че момичето си харесва едно момче, а приятелката й ходи тайно с него.. забавно, нали? Заточва момиче и момче правят невероятно добри приятели, макар да са рядко срещани, което е доста жалко.. Просто като сса от един и същи пол в повечето случаи се получва съперничество, така чее.. разбрахте ме. icon_lol

Да права си, но и момчетат могат да бъдат много добри приятели.
Моя най - добър приятел е момче и се разбираме идеално.Но и момичетата
са добри приятели.Според мен сички могат да бъдат приятели. icon_smile
Mad.Soul
Mad.Soul
Терорист

Male
Age : 26
Location : София
Humor : ;D
Reputation : 0
Брой мнения : 617
Дата на регистрация : 07.11.2008

http://www.last.fm/user/Madzzy

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Ricchan ^^ Чет 08 Яну 2009, 21:08

Могат.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Drama.Queen Пет 09 Яну 2009, 07:05

Ако трябва да сме честни,всичките ми приятелки момичета са ме преаквали и то жестоко!А нито едно от момчетата не са го правили.Когато и да се обадя на някой от тях винаги щ енамерят време да дойдат и да ми помогнат,докато с момичетата не е така.И за да ви стане по-ясно ще ви дам пример - преди няколко месеца ми разширяваха зениците и не виждах абсолютно нищо!Светлината изобщо не ми понасяше и направо ми избождаше очите.Исках да умра.Звънях на сестра ми,на Габи и на още дооста хора,при което на всички отговорите бяха почти едни и същи и гласяха,че ги мързи.Тогава звъннах на Росен (още не ходихме,беше дооста от давна) той каза само : "Идвам,по възможно най-бързия начин съм там!" . При което нямаше рейс и той тича от вкъщи до болницата да ме вземе,държеше ме,за да не се пребия( а повечето от вас знаят,че се спъвам там където иначе е невъзможно да се спънеш,ама така е,като съм кекава >__< ) и ме превеждаше през улицата,за да не ме отнесе нещо.

Приятелство между момичета никога няма да има и не е имало.Недай си боже да харесат едно и също момче,тогава става страшно!Повярвайте ми в женската злоба и завиждане няма нищо интересно и забавно,напротив - жалко е icon_confused

Приятелстово между момчета е нещо коренно различно.Момчетата са по-умни от женската половина и в повечето случеи ако харесат едно девойче или и двамата се отказват или по някакъв начин се разбират.Много е рядко двамата да се скарат или да се стигне до бой или нещо такова.Момчетата просот са по дорасли от нас в адски много отношения.И въпреки,че се държат детински в повечето случеи,това не им пречи да са страхотни приятели,любовници и каквото още се сетите.

Моето мнение е,че приятелството между момиче и момче може да съществува,но рано или късно ще се зародят чувства между тях,ако са двустранни - то тогава е чудесно,ако ли не - то тогава по-добре да си мълчите,защото не си струва да си загубите приятелството заради някое просот увлечение icon_rolleyes
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пет 09 Яну 2009, 17:06

Момче и момиче фту!!
Може icon_smile и е най-доброто приятелство icon_smile
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Apathy Нед 11 Яну 2009, 01:37

Не мисляяя... момче с момче бета : D
Apathy
Apathy
Терорист

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 818
Дата на регистрация : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Сря 14 Яну 2009, 11:48

Абсолютно е възможно... Но ако и двамата са хетеро... ще са само приятели до едно време... Просто щом момчето те разбира и ти си говориш за всичко с него, можеш да разчиташ на него или момичето те развеселява, дава ти съвети, прекарва повечето си време с теб няма как да стоите само на ниво приятелство.. Или момчето, или момичето ще хареса другия, все пак това е напълно нормално... Или в най-добрия случай и двамата ще се харесат, но щом са се опознали до такова ниво, по-скоро заобичат...


Последната промяна е направена от LiДо4o_O на Вто 28 Апр 2009, 12:58; мнението е било променяно общо 1 път
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  neli4ka Пон 27 Апр 2009, 19:56

Естествено, че могат да са само приятели. Моят най-добър приятел е момче /нищо, че преди доста време ходихме/ и сега ми е като брат, дори не бих си и помислила за нещо повече от приятелство между нас.
Друго, което не е вярно, според мен е, че момчетата не те прецакват. Да бе, ако това е вярно, значи аз съм голям карък, щом мен мн често ме прецакват и нараняват именно приятелите ми момчета.
Колкото до женското приятелство... може и да те прее*ат, може и да не те, зависи от човека. Мн пъти с една приятелка сме си падали по едни и същи хора, ама това ни най-малко не ни развали приятелството, щото тя е недълготрайно влюбчива :icon_bigrin: , а аз твърде отстъпчива sad ама в общи линии си запазваме приятелството след всичко.
Изводът, който си направих е, че няма значение какъв пол е човекът, а какъв е характера му.
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Façade Пон 27 Апр 2009, 21:12

Drama.Queen написа:Ако трябва да сме честни,всичките ми приятелки момичета са ме преаквали и то жестоко!А нито едно от момчетата не са го правили.
[...]

Моето мнение е,че приятелството между момиче и момче може да съществува,но рано или късно ще се зародят чувства между тях,ако са двустранни - то тогава е чудесно,ако ли не - то тогава по-добре да си мълчите,защото не си струва да си загубите приятелството заради някое просот увлечение icon_rolleyes

  • Oтносно първото - да така е и при мен.Пример давам с тази вечер:исакх да изляза.Отидох при "най-добрата ми приятелка" и отговорът,който получих беше `Не ми се излиза`.Отивам до друго момиче - `О,ще излаизам с мама,не мога`.Накрая си намерих другарче де,но знам,че ако бях се обадила на някое момче веднага щеше да се съгласи icon_rolleyes


  • Сега за 2рото - да и това е така.Има едно момиче,което на моменти може да ти докара удар от нерви,но гаджео е й страшно готин.Харесвах го,харесвам го и сега малко,но си мълча,защото знам,че това само ще прее*е приятелството ни.Е,може би не,но няма да е същото.Но иначе е страхотен приятел - всичко мога да му споделя(е,с малки изключения).Когато разбра за увлечението ми по...хм,да кажем мъжките индивиди с обратни наклоности го прие съвсем спокойно,а останалите ме гледаха втрещени.ПОсле ми се подиграваха,ама той ме защити.Но понякога момчетата могат да бъдат големи клюкарки.. сега защото Радо каза на Кристиан(един досаден клюкар),че харесвам Иво,целият град знае,даже и самият Иво icon_lol Е,Радо не е знаел,че Кристиан ще издрънка,ама да си беше мълчал...

Но в крайна сметка приятлеството м/у момче и момиче наистина е по-силно.Особено ако единият е хомо icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  HellGirl Вто 28 Апр 2009, 04:56

Момчетата и момичетата могат да бъдат приятели, но не всички. Аз лично предпочитам момичетата като приятели и за това имам повече от женския пол, но има момент, в които някои така наречени " приятелки " са постъпвали с мен адски подло и нахално, като при приятелите ми от другия пол това никога не се е случвало. За това според мен и момчетата могат да бъдат приятели на момичетата, всичко зависи от характерите.


Последната промяна е направена от dOpe на Чет 06 Май 2010, 06:28; мнението е било променяно общо 1 път
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 28
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Shinshoku Вто 28 Апр 2009, 17:51

Естествено че е възможно :)
На пример в момента в даскало с едно момиче постоянно си се водим,хихикаме се абее забавляваме си се,и сме добри приятели,ноооо някои хора са прекалено ограничени и си мислят че приятелството ни е всъшност харесване м/у нас. Дъ хел...само щото той е момче а аз съм момиче и си прекарваме чудесно не означава че аз го харесвам или той мен *лол*.Същотот се отнася и до другите ми приятели.
Мисля че приятелството м/у момиче х момиче и момче х момче са много по силни от момиче х момиче :)
Много по-здрави са ^_^
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Little.Vampire Вто 28 Апр 2009, 18:19

Не. Знам от личен опит.
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Shinshoku Вто 28 Апр 2009, 18:23

Anita san написа: Не. Знам от личен опит.


*lol* по директен отговор до ся не видях icon_lol
но...ще те успоря малко :)
това че си имала един случай,не означава че със всяко момче ще е така :)
Просто не сте си подхождали предполагам като интереси и за това приятелствотот не се е получило,
ако м/у хората няма поне минималка прилика в интересите...от личен опит знам че дали ще е момче или момиче приятелство няма да се получи :)
Така че..аз вярвам че може да има :)
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Enery Вто 28 Апр 2009, 18:32

Анитче, душицо златна, ти си подведено от живота дете. Причтелство между момиче и момче има и в доста от случаите е по - силно от другото.
Та, както каза Ради, това че са те подвели веднъж не значи, че всички са еднакви, макар че аз самата до известно време смятах, че всички мъжки са едни и същи. So~ търси и няма да намериш, надявай се и спри да гго гониш и той сам ще дойде да ти разправя разни простотии и да ти разправя коя го е зарязала. Просто не всички имаме късмет в някои неща.
В моя живот има точно 3 момчета, с които мога да говоря непрестанно, те просто ми пълнят душата. Единият е леко флегматичен и не го интересува както му говоря, ама винаги намира начин да ме разсмее. Другите двама пък винаги са зад мен, ако стане нещо, защитават страната ми и споделят. Така че не се опитвай да вадиш доводи, затова, че не може да има приятелство, защото аз и други ще ти извадим още 100 обратни на твоя. ^_^
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Vampire_Love Съб 09 Май 2009, 17:06

Да. Един от най-добрите ми фр е момче. Според мен момче с момиче се разбират по-добре отколкото момче с момче или момиче с мониче.
Vampire_Love
Vampire_Love
Терорист

Female
Age : 32
Reputation : 0
Брой мнения : 172
Дата на регистрация : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  angel_hope Сря 26 Авг 2009, 12:48

Определено. Аз имам много приятели, които са момчета.
angel_hope
angel_hope
Терорист

Female
Age : 32
Location : n0wHeRe
Job/hobbies : komputyren maniak
Humor : "none"
Reputation : 0
Брой мнения : 192
Дата на регистрация : 08.07.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  skindrawer Чет 27 Авг 2009, 20:29

Естествено че може...


Което не пречи обаче, че бих минал всичките ми приятелки поне по 2 пъти (колкото и вулгарно да звучи).
skindrawer
skindrawer
Терорист

Male
Age : 37
Location : France
Job/hobbies : Anime, House Music
Humor : Do you know what they call a 1/4 pounder with cheese in France? -No. -Royal with Cheese. (Pulp Fiction)
Reputation : 0
Брой мнения : 499
Дата на регистрация : 12.05.2009

http://icesubs.info

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Вто 01 Сеп 2009, 00:04

Може би най-добрата приятелска връзка може да е м/у момиче и момче тъй, че да ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  LiДо4o_O Чет 03 Сеп 2009, 07:00

да бе, не говорим за много добри приятели, а за най-добри.. освен ако момчето е гей, не знам как ще стане, просто защото мъжете и жените имат различни интереси.. а аз под най-добър приятел разбирам да си споделяте разни глупости, да ходите заедно на.. например футбол dull , просто си го представям.. момчето дава съвети на момичето заа.. женски работи hotl
няма как да стане, затова `Мъжете са от Марс, жените - от Венера`
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Katinkka Чет 03 Сеп 2009, 08:14

Може, защо да не може...
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Elune Be Praised* Чет 03 Сеп 2009, 22:07

LiДо4o_O написа:да бе, не говорим за много добри приятели, а за най-добри.. освен ако момчето е гей, не знам как ще стане, просто защото мъжете и жените имат различни интереси.. а аз под най-добър приятел разбирам да си споделяте разни глупости, да ходите заедно на.. например футбол dull , просто си го представям.. момчето дава съвети на момичето заа.. женски работи hotl
няма как да стане, затова `Мъжете са от Марс, жените - от Венера`

Малко погрешна представа излиза, че имаш. Не всички момчета са луди на тема някав спорт или говорят само за нещо, което всъщност никога не са правили.. Ситуацията е такава, че на мен ми споделят доста, тъй че и това не е проблем, а колкото до сходните интереси, могат да са хиляди. Най-добрата ми приятелка, ако така мога да я определя, защото беше малко повече hmmm не и правеше впечатление това, че съм момче даже и като съм хетеро на всичкото отгоре. Не е задължително, човека, с когото споделяш всичко, излизаш и така нататък да е от твоя пол. Друг е въпроса какво могат да си помислят всички комплексирани люде и не чак до толкова комплексирани, колкото завистливи, че изглеждате като нещо мнооого повече и слуховете тръгват.. Та по темата пак казвам напълно възможно е, защото и на всичкото отгоре, липсва тая завист и тая скрита злоба, която може да възникне заради момче или момиче ^^ Тя пак може да се прояви, но е по-лесно преодолима. ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?` Empty Re: `Могат ли момичетата и момчетата да са само приятели?`

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите