Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

2 posters

Go down

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Empty Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Писане  General_Grievous Вто 02 Дек 2008, 13:29

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2cnfjo6

Тип: ТВ
Епизоди: 26
Статус: Завършен
Излъчено: 1-ви октомври 2002 год. до 1-ви октомври 2003
Продуценти: Production I.G, Kodansha, Trilogy Future Studio, Bandai Entertainment
Жанрове: Екшан, Меча, Sci-Fi, Военни, Полиция, Сейнен, Киберпънк
Продължителност: 25 мин. за епизод

В не толкова далечно бъдеще, човечеството се развило до такава степен в която пълното трансплантиране на органи от плът в искуствени машинни е възможно.Но това също така позволява на пристъпниците да се възползват от тази технология, водейки до нови и понякога, много опасни престапления.В отговор на тези иновативни методи, Японското правителсво създава Отдел 9 , самостоятелна полицейска единица, която се занимава с такива високо технологични пристапления.

Водени от Дайсуке Арамаки и Мотоко Кусанаги, Отдел 9 се занимава с такива престъпления през целия социален спектър, обикновено с успех. Въпреки това, когато са изправени пред ново ниво хакер с прякора “The Laughing Man” екипът е хвърлен в опасна игра на котка и мишка, следвайки хакера катойто оставя своя отпечатък върху Япония.


Последната промяна е направена от General_Grievous на Нед 27 Дек 2009, 23:37; мнението е било променяно общо 1 път
General_Grievous
General_Grievous
Терорист

Male
Age : 31
Location : Hell of Blazing Fires
Reputation : 0
Брой мнения : 1137
Дата на регистрация : 05.03.2008

http://myanimelist.net/profile/LonelyStrategos

Върнете се в началото Go down

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Empty Re: Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Писане  Katinkka Нед 27 Дек 2009, 22:48

Айде да напиша първия коментар за това аниме ^^
Таа... In love with the opening! In love with the story!
Освен, че много ми харесва как е направена историята и всичко останало едва ли има нещо да добавя...
Тезии.. Тачикома/роботчетата/ много ме радват. Толкова са жизнени.. и някак весели на фона на всички дето са толкова сериозни :D
Майорката също много ми хареса. Тя е с много хубава прическа.. има и готин характер.. харесва ми че е една от най-силните. Особено ме радва като я включат в битка xD. Но това което не харесвам /почти единствено нещо в анимето/ е облеклото й. Просто много ме дразни.. в моментите когато се облече и си сложи нещо пооо-дългичко /пола/панталон/ много ме радва.. ама иначе просто не ми харесва.. можеха да й сложат къси гащи поне...
Другите герои нито ме дразнят, нито ме кефят особено.
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Empty Re: Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Писане  Katinkka Вто 23 Фев 2010, 07:11

Малко добавка :D
Сред любимците ми е и "The Laughing Man" тоя се оказа доста умен.. малко даже ми заприлича на L по външен вид <3
Има мозък и знае как да разсъждава.., а накрая като се оказа как всичко е свързано.. направо останах така - о.О
Заслужаваше си да се гледа до тоя момент :D
Spoiler:
Накрая също ми стана много тъжно за Тачикомите icon_sad
Spoiler:
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Empty Re: Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите