Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво е мнението ви за Емотата?

+28
Little.Vampire
Sinner
Façade
Megaphy
Vampire_Love
Liquid Sugar
Blackie.
Enery
Nessie
Naruto's Girl
Bloody Iti-sama
Cocaine`
Shinshoku
.:Лунен ВълК:.
~Black rose~
CriminaL Baby.
~|~Crazy_kid~|~
c0lourblind-
Kreator
Shivers
What's up?
Ricchan ^^
Exorcist
*za®aTan4o - Lee*
narutofox
I'm Just a kid! :(
B1nKaTa
Drama.Queen
32 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Какво е мнението ви за Емотата?

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_lcap27%Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_lcap27%Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_lcap8%Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_lcap15%Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_lcap4%Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_lcap13%Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_lcap6%Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 I_vote_rcap 6% 
[ 3 ]
 
Общо гласове : 52
 
 

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Shivers Чет 01 Май 2008, 20:56

MeTaL_HeArT // Нарутчо написа:Хъъъх, не ми се спори >.<

Тва ми е мнението и толкоз smile
Познавам ЕМО, ако искаш да знаеш smile По-точно момиче, което иска да стане ЕМО, защото тъжните й мигове са много повече от веселите и по-често е депресирана отколкото радостна. Всичко й е ЕМО - прическа, значки, дрехи... Но точно защото все още има и весели мигове, тя не се превръща все още в това. icon_smile
Ееее са сестра ми си е чисто хип-хопърче, дрехи, танци и кецове. Но ходи със значки по панталните и кецовете. Не само Емотата си слагат значки. Пък и моята коса повечето пъти ми закрива окото, но изобщо не мисля, че съм емо нито пък искам да ставам.
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Ricchan ^^ Чет 01 Май 2008, 20:59

Ми да де, и аз това казвам, това, че някои хора се обличат като ЕМОта или имат прически като тези на ЕМОтата не значи, че са такива, важно е те как се чувстват и т.н. Там няколко поста преди този съм писала xD
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  c0lourblind- Пет 02 Май 2008, 07:06

CrazZzy написа:
MeTaL_HeArT // Нарутчо написа:Хъъъх, не ми се спори >.<

Тва ми е мнението и толкоз smile
Познавам ЕМО, ако искаш да знаеш smile По-точно момиче, което иска да стане ЕМО, защото тъжните й мигове са много повече от веселите и по-често е депресирана отколкото радостна. Всичко й е ЕМО - прическа, значки, дрехи... Но точно защото все още има и весели мигове, тя не се превръща все още в това. icon_smile
Ееее са сестра ми си е чисто хип-хопърче, дрехи, танци и кецове. Но ходи със значки по панталните и кецовете. Не само Емотата си слагат значки. Пък и моята коса повечето пъти ми закрива окото, но изобщо не мисля, че съм емо нито пък искам да ставам.

Значките са произлезли от хипитата, по тая логика и депутатите са емота, 'щото раздават и носят значки по време на кампании hotl
С Нарутчо няма да споря, то се е видяло, че нямаш и идея за к'во говориш и защо го говориш.


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 16:17; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Ricchan ^^ Пет 02 Май 2008, 13:45

CookieMaster написа:
CrazZzy написа:
MeTaL_HeArT // Нарутчо написа:Хъъъх, не ми се спори >.<

Тва ми е мнението и толкоз smile
Познавам ЕМО, ако искаш да знаеш smile По-точно момиче, което иска да стане ЕМО, защото тъжните й мигове са много повече от веселите и по-често е депресирана отколкото радостна. Всичко й е ЕМО - прическа, значки, дрехи... Но точно защото все още има и весели мигове, тя не се превръща все още в това. icon_smile
Ееее са сестра ми си е чисто хип-хопърче, дрехи, танци и кецове. Но ходи със значки по панталните и кецовете. Не само Емотата си слагат значки. Пък и моята коса повечето пъти ми закрива окото, но изобщо не мисля, че съм емо нито пък искам да ставам.

Значките са произлезли от хипитата, по тая логика и депутатите са емота, 'щото раздават и носят значки по време на кампании hotl
С Нарутчо няма да споря, то се е видяло, че нямаш и идея за к'во говориш и защо го говориш.

Глей ся как ме изкара ЕМОфоб. Suspect
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Сря 21 Май 2008, 04:10

амм Харесвам ги ... плъзнала е няква манийка из даскало по тоя стил и има наистина яки комбинаций на обликло (говоря кат няква...нз нещо не в мой стил да обсъждам такива работи drop )
а и ЕМО не е секта (твърдо вярвам в това)
и онова с "Ножа па вените , край на проблемите " найстина ли е лого на Емотата :icon_question: drop
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  CriminaL Baby. Съб 31 Май 2008, 14:39

Ммм .. Уважавам истинските емота.Но позерите ги мразя.Кат почнат с тва драскане на ръцете,или като им стърчат косите 543 метра над главата >.< Мразя ги .. и като почнат с тва " Ааа аз не съм позер , аз съм фЙефън." пък са точно позери .. или пък " Аз съм 'Емо' " Бла бла бла ...
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  ~Black rose~ Съб 14 Юни 2008, 13:15

КАТО ХОРА не ме дразнят нито като стил...ест има и такива котио ме дразнят от даскало са....ноо.....повечето емота които познавам изобщо не са сухари,или поне не се надуват.....и ми е весело с тях.... :lol!: :lol!: :lol!: Емотата са си супер!
~Black rose~
~Black rose~
Терорист

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 997
Дата на регистрация : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  .:Лунен ВълК:. Пон 04 Авг 2008, 13:06

тези СМЕШКОВЦИ меко казано не ги харесвам....в даскало така се базикахме с един да му съберем пари да се подстрижи... thumbsdown thumbsdown
.:Лунен ВълК:.
.:Лунен ВълК:.
Терорист

Male
Age : 31
Location : Отвъд видимотО
Job/hobbies : ^_^
Humor : Да,да..сега и това ли трябва да измислям..
Reputation : 0
Брой мнения : 179
Дата на регистрация : 26.07.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Shinshoku Сря 06 Авг 2008, 18:47

пази боже бях такова за 1 месец маа му съжелявам за т'ва smile smile като се сетя и потъвам в земята от срам :getr: ся съм 100% хейтърка бате :40: мра имотата (ако тука има такива ни съ убиждайти просто ни въ харесвам) mmm но никога не бих тръгнала на бия някое емо тъй като аз съм против боя и никога не бих наранила някого щоото и той е човек като мен и мисля че боя върху емотат или какъвто и да е пънкар,метал,сййн,гъзар,луд и т.н. е адски тъпо 00 както и да е да се върна на въпроса мразя имотата :40:
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Cocaine` Сря 03 Сеп 2008, 21:40

мразя ги ^___^
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Bloody Iti-sama Вто 09 Сеп 2008, 16:00

много се кефя на стилът им mmm mmm mmm
Bloody Iti-sama
Bloody Iti-sama

Female
Age : 31
Location : The Hell
Job/hobbies : killings
Humor : В смисъла на смисъла няма никакъв смисъл,но точно в това има най-голям смисъл...
Reputation : 0
Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Naruto's Girl Съб 27 Сеп 2008, 06:22

Ами bbb имам приятелка емо и мнооо ме кефи как се облича и коса всичко mmm mmm
Naruto's Girl
Naruto's Girl
Терорист

Female
Age : 31
Location : В облаците ;)
Job/hobbies : КуХнятА, бАняТа, ВенИте, Краи нъ прОблеМитЕ, КреЩи, плачи, режи, умри!
Humor : По - добре с риск по върховете, отколкото на някого в нозете! :]
Reputation : 0
Брой мнения : 212
Дата на регистрация : 20.08.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Nessie Пон 13 Окт 2008, 18:39

До колкото съм чувала "истинските" ЕМО-та били тези дето си правят белези навсякъде,дето пишат с кръв "Ай лов ЕМО" (на англ.) или някакви подобни.Като изключим това нямам нищо прогтив ЕМО-тата,дори стила им ми допада донякъде...
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Kreator Пет 31 Окт 2008, 16:13

Из дневника на едно Емо:

5.00 Събуди ме пияната ми по-малка сестра. Прибра се!!! На нея и дай да пие водка и да се шляе по концерти, тя не ме обича. А ето аз на нейните години събирах монети. Сега отново няма да мога да заспя, ще трябва да си гриза лака.

6.00 Доогризвам лака си.

7.00 Майка ми за
малко не видя, че си гриза лака. Каза, че аз съм идиот - измъчен и, че трябва да отивам на училище. She makes me cry.

7.05 Започнах да се обличам, сложих си панталоните - теснички. Значки - повече, повече, повече. ФАК! Изгубил съм си една значка. Да не си забравя якето и да си направя очите по-черни.

7.20 Сестра ми ме видя и започна да вика. Тъпа пънкарка.

7.21 Една значка се откачи. Закачих я пак.

7.28 Една значка се откачи. Закачих я пак.

7.35 Сложих си якето. Излизайки от вкъщи забелязох, че една значка я няма. Намерих я и си я сложих.

7.50 Оказа се, че съм си сложил чорап, а не шапка (Ето защо ми е било малко по-тясна). Shit happens. Върнах се сложих си шапката и тръгнах на училище.

8.20 Закъснях за урок, не ме пуснаха, стоя в коридора. Плача.

8.41 Часа свърши. Влезнах в стаята, хвърлих чантата си и отидох да се цупя.

8.43 I hate my life. Стоим с емо-тата заедно и 5-мата плачем.

9.00 Седя в час и плача.

9.10 Изгониха ме от час, стоя в коридора, плача..

9.15 Отивам до тоалетната.

9.16 Стоя в тоалетната, за да се изпикая. Започнах да плача и забравих да *цензура*..

9.17 Излизайки от кенефа, една значка ми падна в чинията. Извадих я и я сложих.

9.18 Гледам се в огледалото, а аз съм симпатичен. Трябва да се снимам...

9.31 Междучасие. Дойдоха емовете и казаха, че съм истински. Мина малката ми сестра и започна да вика. Казах и, че има ебан вик. Ритна ме с кубинките си. She makes me cry.

9.35 Емовете и казаха, че не е права. Тя ги преби всичките.

9.37 Исках да избягам, и получих кроше.

9.44 Седя в час, болят ме вените.

10.10 Написах предсмъртно писмо на чина си.

10.12 Учителката го видя и ме изгони. Кучка. Стоя и плача.

10.21 Стоя в столовата. Започнах да плача и забравих да ям. Видях малката ми сестра - пак ме удари. Излизайки от столовата една значка ми падна в помията. Извадих я и си я закачих.

10.29 Видяха ме емовете и ми казаха, че съм истински емо.

10.40 Седя на урок и пиша предсмъртното си писмо. Все още няма лръв. е*** съм я, важното е да колкото се може по-тъжно.

10.50 Свърших и се опитах да го прочета пред всички, но учителката ме изгони. Значката ми падна зад парното, извадих я и си я сложих.

11.11 Междучасие. Емовете видяха значката ми. Казаха, че съм истински. Прочетох им моето писмо. Казаха, че съм още по-истински. Мина по-големията ми брат, показах му предсмъртната ми бележка, той каза че съм идиот, и че това не е истинско. Попитах го кое е истинско. Той ми даде да слушам плейъра му. Ramones и Sex Pistols.

12.30 Слушах ги на урока ми. Изплаших се и заплаках. Избягах от урок. ( Знаех, че брат ми слуша лайна, но чак такива...). Докато бягах ми падна една значка. Вдигнах я и си я сложих. Догони ме един учител завлачи ме в клас и ми каза, че съм *цензура*. Изгони ме в коридора.

12.45 Стоя и плача.

12.50 Дадох на приятелите ми плейъра. Кости падна по гръб, Вася заплака, Владо си призна, че му е свършил розовия лак и изпадна в депресия, Ленко избяга със вик, падна му една значка. Брат ми видя тази гледка, взе си плейъра, срита ме и каза, че сме педерасти.

13.00 Започнах да ухажвам Светла, каза че съм гаден *цензура* и *цензура*. YES! Това момиче ме харесва.

Седя и плача от радост.

13.20 Учителя ме изгони от клас.

13.40 Звънеца. Изчаках емовете. По ред, изпускайки си значките и закачвайки си ги, се прибрахме вкъщи. Разбрахме се да се видим в 4.

14.00 Прибрах се вкъщи, няма никой. Включих си Tokio Hotel, седя и си гриза лака на ноктите.

14.20 Дойде си малката ми сестра. Изключи магнетофона и легна да спи.

14.40 Включих магнетофона, събудих сестра си... Удари ме, а аз се опитах да и отвърна...

14.50 ААААА!!! She makes me cry.

15.00 Седя завързан за парното със кърпа в устата и слушалки в ушите. Свири нещо ужасно. I want to die!!!

15.10 Прибра се брат ми и неговите приятели. Хвърлиха върху мен якетата си и почнаха да ме ритат.

15.20 Майка ми се прибра, срита купчината дрехи, по стона разбра че там има някой.

15.30 Майка ми ме развърза и ме изпрати за хляб.

16.00 Стоя в магазина и си чакам реда, до мен стоята някакви гологлави деца и ме гледат странно (сигурно ми завиждат за значките).

16.10 Сритаха ме и ми взеха всичките пари. Опитах се да стана, но ми падна една значка - сложих си я пак.

16.20 Прибрах се, майка ми ме преби и отиде за хляб.

16.30 Закъснях за срещата с емовете.

16.35 Те ми казаха, че крясъка ми не е истински.

16.37 Падна ми значка

16.40 Сдобрих се с емовете, стоим и плачем.

16.55 До нас мина пънк. Казахме му, че е тъпанар, а той ни напсува. И ние цялата тайфа (25 човека) го пребихме. Леле колко сме истински!!!

17.10 Дойдоха 10 пънка, пребиха ни и си тръгнаха. СЛАБАЦИ!!!

17.30 Събрахме стотинки за един литър бира. Колко сме истински!!!

17.32 Продавачката не иска да ни даде бира. What's the *цензура*???

17.35 Уговорих я, и си купихме 2 литра бира. ( Йупиииииииии ние сме най-истински от всички)

17.50 Тъкмо щяхме да пием и дойде малката ми сестра със 4 пънка и ни взеха пиенето...

18.00 Минаваха 3 момичета, аз почнах да им намигам. Те дойдоха и ми казаха, че съм слаботелесен и *цензура*. Само колко съм сексииии, те ме искат и ми завиждат, че моя грим е по-хубав от техния.

18.15 Владо каза, че е цепеняк и изпадна в депресия.

18.20 Видяхме сватба. Саня каза, че булката е в бяло, защото е девствена.

(решихме от утре да носим бяло)

18.30 Прибрах се вкъщи и седнах да гледам анимации.

19.00 Анимацията свърши, седнах да пиша предсмъртно писмо.

19.20 Слушам Tokio Hotel, най-яката емо-група.

20.00 Прибра се малката ми сестра - срита ме и излезна...

21.00 Мама ми каза да лягам да спя. "Мамо аз съм вече на 17, може ли да си обръсна краката?"

21.05 Получих по задника от майка ми. Лежа и се опитвам да заспя. *цензура*!!!

21.10 Не ми се спи. Я чакай да си намеря лакираните нокти.

21.15 Погризах малко лак и заспах.

И ето едно бонус, за всички фенове на пънка icon_lol

Дневника на един Пънк !!!
Автор Георги Илиев


Вторник(един нормален ден)

06.00-Прибрах се от сбиването със назитата
06.02-Пия бира
06.10-Пикая
06.12-Пия бира и пикая
06.13-Заспах докото пикая
07.00-Баща ми ме събуди ,попита ме кв'о правя. казах му, че пикая на сън
07.02-Баща ми тръгна на работа и аз заспах на дивина в хола
10.00-Събудих се
10.30-станавам от дивана
11.00-станах от дивана
11.03-Пия Бира

11.04-Слушам The Casualties
11.07- ритам един стол докато слушам The Casualties-Unknown Soldier
11.10-В момнента върви The Exploited-Chaos is my live и ритам вратата на съседите
11.20-Отидох на гости на емото, която живее над нас
11.21-тя каза, че ще се самоубива
11.29-изнасилих я
11.31-самоуби се
11.23-прибрах се в къщи
11.35-заспах
12.30-събудих се и пия бира
12.32-Изпиках се
12.50-Оправям си гребена
13.20-Оправих си гребена, обляках си кожето яке(нищо, че е 28 градуса), на коеот има голямо червено А и тръгнах на даскало
13.40-Влизам час и обяснявам, че съм си оправял гребена
13.42-Даскалата ме изгони, щото я нарекох "Тъпа капиталистка"
13.43-Стоя в коридора и гледам тъпо
14.10-Часът свърши. Влязох в стаята и заспах
15.52-Дойде голямото междучастие, пред даскало срешнах малката ми сестра . Тя ми каза,че е депресирана, защото Пешо я зарязъл. Тъпа ЕМО
15.56-Сестра ми ще скача от покрива на даскалото
15.57-Довлякох Пешо горе и го накарах да се вземат пак. Тъпи емота. Аз като бях на тяхнта възраст палех контейнери.
16.00-Срещах активисти на "ФАБ" лепяха плакати с надпис "Анархизмът е нашето бъдеще"
16.01-Лепя плакати с надпис "Анархизмът е нашето бъдеще"
16.13-Влизам в час. Обяснявам на даскала, че съм лепял плакати
16.14-Изгони ме. Мразел анархисти
16.30-Пия бира
16.31-Директорът ме видя и двамата сега пием бира
16.40-Директорът ми предложи ракия, но аз отказах. Алкохол аз не ПИЯ
16.59-Влизам в стаята и гледам трезво
17.03-Заспах
18.31-Излизам от даскало видях Киро. Каза ми, че утре ще ходим на концерт на The Exploited. Аз казах "Ми убаво"
19.00-Аз, Киро,Иван Скейтъра и още народ стоим в парка пием бира
19.02- На съседната пейка седнаха малката ми сестра и група венорезци (емото)
19.04- Моята компания ритат тази на сестра ми
19.06-Скинарите ритат нас
19.08-Две патрулки дойдаха да видят к'во става
19.10- Ние и скиновете ритаме ченгетата
19.11-Едната кола гръмна
19.13-Дойдоха още ченгета и ни разпръснаха
19.14-Бягам
19.20-Бягам
19.30-Бягам
19.32-Стоя пред блока и пия бира
19.34-Влизам у нас и виждам големият ми брат-скин, който никой не бе виждал пет дни да пие бира с баща ми и да гледат телевизия
19.35-Седим тримата и пием бира. Все пак и тримайта имаме шеснайсет години
19.59-Прибра се по малкият ми брат-емо
20.00-Аз и по-големият ми брат бием нашето малко братче, защото каза "тате,тате вече съм на 15 може ли да си обръсна краката"
20.04-Звъни Иван скейтъра и ма вика да пием бира и да караме скейт. Не отидох, щото май много бира стана днес
20.07-Слушам Sex Pistols и ритам една лампа
21.00-Бия малкият си брат, за дето се лакирал
21.33-Пребра се мама
21.35-Доде си малката ми сестра. Пешо пак я е заразял, ще се самоубива.
21.40-Ядем
21.50-Баща ми отиде на нощната си работа
21.51-Брат ми напсува държава и отиде да бие Пешо
22.01-Взех кинтите на малките си брат и сестра,за да отида на концерта
22.04-Малкият ми брат каза, че светът е шибана и му падна едната значка
22.12-Пребих малкият си брат, защото се гримира
22.20-Излязох от вкъщи, щото ще се бием с назитата(скинари)
22.50-Паднах на земята от юмрука ня някъв скин
22.53-Пия бира и ритам скин
23.01-Ченгетата идват
23.02-Решихме да не се повтаря случката от днес и се разотидохме мирно
23.04-Стоя с пънквоте на една пейка и се чудя да не стана ли емо, но ме заплашиха със смърт
23.06-Подпалихме контейнер
23.09-Подпалихме колата на един човек, който ни каза, че не трябвада палим контейнери!
23.15-Прибрах се
23.16-Брат-скина пак събрал сестра ни с Пешо
23.17-Брат ми си пусна хардор и ме наби
23.30-Заспах

Сряда(Chaos, Anarchy...)
04.53-Телефона звъни
04.54-Телфона звъни
04.55-Телефона звъни
04.56-Майка ми вдига телефона, брат ми бил в ареста за побой на роми
05.05-Брат ми бил на 19 за тва тr може ли да го съдят, но все пак си го взехме
05.12-Пикая в толетната на районното
05.20-Прибрах ме се
05.22-Емотата се бяха събудили и започнаха да мрънката
05.25-Заспах
11.33-Събуди ме някво пищене идващо от тонколоните
11.35-Сестра ми заяви, че се мести при Пешо
11.36-Спрях Пищенето (Tokio Hotel)и пуснах Sex Pistols
11.39-Сестра ми си замина
11.44-Пия бира и се обадих на баща ми, че тъпата му дъщеря си е заминала
12.00-Заспах
12.34- Събудих се и отидох за пикая
12.54-Боядисaх си косата в червено и започнах да си оправям гребеба
13.19-Оправих си гребена и тръгвам към даскало. Днес ще съм без якето, че е леко топло (32 градуса)
13.31-Влизам в час
13.33-Даскалът ме изгоди, не харесвал червено
13.35-пия бира и стоя в коридора
14.13- С два пънка ритаме едно емоционално зайче.Носеше тениска на Taking Back Sundey и за да му спасим живота я подпалихме
14.17-Стоя с другите пънкове в дирекцията. Дадоха ни грамоти и ни черпиха бира
15.51-Излязох за голямо междучастие
15.59-Аз и двата пънка бием Пешо. Сестра ми каза,че ще си прережи вените. Падна и една значка
16.02-Мирно и кротко на едни стълби стоим пънкове, емове, метъли и скинове. Кой каза, че нямало толерантност.
16.03-Сбихме се. Причината. Емотата твръдяха, че пънка произлиза от емото, назитата, че всичко идва от хардкора, а метълите...те просто игреаха хек
18.34 Даскалото свърши и аз се прибрах да си оставя раницата. Видях некролог на емото над нас. Сигурно е много щастлива...там горе
19.04-Пънкарската тайфа се събра в парка и се насочи към концерта на The Exploited
19.09-Опустошихме магазин
19.12-Видяхме едни ченгета и започнахме да пеем "Cops Car"
19.30-Влизаме в залата
19.31-набихме Ъпсурт
19.33-Вайт Бучън ни каза,че сме пичове
19.34-Пием бира с Вайт Бучън
19.54-Скочих от снецата с една бутилак бира
20.01-Играя пого и пия водка
20.04-Вече не мога да играя пого
20.07-Вайт си хвърли тениската с надпис "АНАРХИЯ"
20.08-Имам си нова тениска с надпис "Анархия"
21.00-Пребихме следващата група и си тръгнахме от феста.
21.02- Ритаме банкомат
21.07-Двама от нашите скачат върху една кола
21.08-Скачам върху една кола
21.11-Колата гръмна
21.17-Пеем Punk's NOT DEAD!
21.20-Срещанах ме брат ми и неговете скинове
21.23-Разбиха ми зъбите. От утре слуша Skrewdriver
21.54-Всички заедно отидохме в парка
22.00-Брат ми рита по-малкият брат, който се целуваше с друго момче
22.03-Сестра ни, каза че ще се самоубива
22.15-Брат ми-скина изнасили три емота и си тръгна
22.17-Трите емота си прерязаха вените
22.18-Едно момиченце-емо ме хареса
22.20-Изчуках ся
22.21-самоуби се
23.00-Прибрах се в къщи
23.02-Пия Бира
23.04-Пикая
23.07-пикая и пия бира
23.12-Пия Бира
23.16-Пикая
23.18-Писна ми и отидох да спя
23.23-заспах


И НЕ БСРАВНЯВАМ ЕМОТАТА С ПЪНКА!!!!


Последната промяна е направена от Little Girl на Пет 31 Окт 2008, 17:20; мнението е било променяно общо 1 път
Kreator
Kreator
Терорист

Female
Age : 79
Job/hobbies : Лъркър от класа.
Character : An echo
Reputation : 0
Брой мнения : 1456
Дата на регистрация : 20.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Ricchan ^^ Пет 31 Окт 2008, 16:42

15.57-Довлякох Пешо горе и го накарах да се вземат пак. Тъпи емота. Аз като бях на тяхнта възраст палех контейнери.
smile smile smile smile

Мн яко icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  c0lourblind- Пет 31 Окт 2008, 16:44

НЕ сравнявай емо с пънк! fubar Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Spank


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 16:20; мнението е било променяно общо 2 пъти
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Enery Пет 31 Окт 2008, 16:46

http://www.zazz.bg/play:79f43ccf

И ето ви какво го правят едно емо smile .. няма бъркаш емо с ПЪНК!!!
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Blackie. Пет 31 Окт 2008, 17:02

smile smile smile Тия дневници къртят мивки! hotl
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Cocaine` Съб 01 Ное 2008, 23:10

Naruto's Girl написа:Ами bbb имам приятелка емо и мнооо ме кефи как се облича и коса всичко mmm mmm

ЕМО не е стил на обличане.. емо е да си емоционален просто то не се прави ей така .. тези, които взимат стила са позери те нямат нищо общо с емо .. истинските емота едва ли използват този стил на обличане.. това е измислен стил icon_rolleyes
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  CriminaL Baby. Нед 02 Ное 2008, 00:02

Съгласна съм! Може да си емо и без да изглеждаш така icon_rolleyes Стила е измислен и няма нищо общо с емотата. Не всеки, който е в такъв период изглежда така.
А позерите изобщо не ги разбирам.
Заради тях всичко стана позерско.
Кецовете, значките, Хелоу Кити XD ... drop drop
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  c0lourblind- Нед 02 Ное 2008, 00:51

Тъй наречения стил на обличане при емотата идва от пънка, но дооооста по-изкривен. С две думи - женствен пънк. Напълно пречупен, но все пак е пънк. Може би с малко 'краднати от готика мотиви

P.S> Говоря конкретно за дрехите, а не музиката


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 16:21; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Liquid Sugar Нед 09 Ное 2008, 10:30

Омд имота в България няма, това са само малки дечица, които всякчески се опитват да привлекат внимание. Замислете се само - някой да се е нарязал наистина? - Не. Драскат си вените с маркер и се снимат, за да са 'яки'. Повечето приличат на тотални палячовци. Да не говорим пък , че самият стил е една съвкупност от няколко други и всичките му елементи са псевдо превземки от други стилове като пънк, пертро, готик и т.н. А доколкото музиката - ако всяка балада или песен, в която се пее за рязане на вени се води за 'Е.М.О.', то половината и повече метал групи, щяха да са имо. Добре, че сега някои почнаха да се осъзнават малко по малко, трагедия е, но не толкова трагино положение като чалгарите.
Относно Katie и Dani Gore - те нямат нищо общо с имо smile hotl (по-добре им махнете снимките от темата)
Liquid Sugar
Liquid Sugar

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 06.10.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Vampire_Love Съб 09 Май 2009, 21:41

искат да привлекат внимянието
Vampire_Love
Vampire_Love
Терорист

Female
Age : 32
Reputation : 0
Брой мнения : 172
Дата на регистрация : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Megaphy Съб 09 Май 2009, 21:59

Нямам нищо против тях.Приличат на психота и са готини.(въпреки, че предпочитам готик)Гласувах, че се превземат.Може да са готини, но наистина ужасно се превземат, което хипер e тъпо.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Façade Съб 09 Май 2009, 22:16

Гласувала съм,но не знам за кое.Мснието ми е следното : има истински емота,но са рдкост.Повечето са позцорчета,,които си мислят,че като сложат млако черен молив,лакират ис ноктите р черно,надраскат си вените и облекат нещо по-така и ще привлекат вниманието на момчетата,които пък точно това чакат.Ся,квото и да си говорим - да си емо не е смао да се омацоташ и прочие,да лсушаш музиката,ами трябва и да мислиш като такова.Това,което го правят в българия си е чиста сцена.Тръгнал като емо да друса кючеците в пайнер клуба.Е,кво ще кажете? icon_lol Имам една приятелка пък - слуша си музиката,облича се като емо,режеше се по едно време,твърди си,че е емо,ама нито и се мре,нито мисли,че на никой не му пука за нея и прочие.Well,whatever - много се разприказвах icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е мнението ви за Емотата? - Page 2 Empty Re: Какво е мнението ви за Емотата?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите