Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANIVENTURE 2008::30-31.08

+14
akira
Blackie.
Façade
Cocaine`
Shivers
{Bloody.Rose}
Alice
*za®aTan4o - Lee*
Ricchan ^^
~Black rose~
Apathy
What's up?
Enery
~|~Crazy_kid~|~
18 posters

Страница 7 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Нед 31 Авг 2008, 17:45

и аз се завърнах О.о Мамка му цях да се разплача ня места icon_rolleyes особенно в края
Дани наду ни главатаааааааааааааааа smile smile smile smile
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Blackie. Нед 31 Авг 2008, 17:55

smile И аз съм в нас...колко мн се смяхме, а аз се разревах на снимките ни с Дани и косплейчетата hotl
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Drama.Queen Нед 31 Авг 2008, 18:04

Данито какво да направи като някои индивиди бяха отчайващо грозни icon_rolleyes

Аз няя да спя със години защото ще ме е страх да не ме задушат със сланини :getr:

Човекът просто е ужасно грозен и не мисля,че е чувал за фризюор или за стил или нещо от сорта..Съжелявам,но той беше ужасен!


Бай дъ уей чак сега се прибирам 252

Умряха ми краката,ама Марто беше мн мил и изчака с мен рейса 44

10х,Марто 44
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Blackie. Нед 31 Авг 2008, 18:08

Марто винаги е мил, как ме разтри само smile мн миси, имах нужда и бтв Дани, умирам да видя на компа снимките ни, какъв урод бях...разревах се от смях hotl hotl hotl
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Drama.Queen Нед 31 Авг 2008, 18:13

Не се притеснявай,аз винаги излизам като урод..Поне Акира беше сладурана icon_wink
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Нед 31 Авг 2008, 18:14

... искате да ме убиете ли ?!?
Дани , Дани ...
Деси,Деси...

Айде аз да не подхващам темата за грозотия и ... айде да не я , че ще се отвратиш съвсем icon_lol
виж са дано само Лора да не се гръмне като ти види поста че мани ... бай д уей
де е моята мила Акира love love love love love Очите и къртят love love love
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  akira Нед 31 Авг 2008, 19:26

Много зле ли съм излязла?Подгответе ме психически hotl
akira
akira

Female
Location : Тъмната страна на Земята
Job/hobbies : да подлудявам хората...
Humor : -Името на болестта ти е...точно така!Болест на перверзника!Неизлечимо е!
Reputation : 0
Брой мнения : 131
Дата на регистрация : 19.08.2008

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Drama.Queen Нед 31 Авг 2008, 19:33

Паххаха,Михару icon_lol icon_lol icon_lol

Знавм ли,аз към мн зле icon_lol

Мили боже,голяма съмч грозотия icon_lol
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Blackie. Нед 31 Авг 2008, 19:42

Drama.Queen написа:Паххаха,Михару icon_lol icon_lol icon_lol

Знавм ли,аз към мн зле icon_lol

Мили боже,голяма съмч грозотия icon_lol

О.о толкова си сладка на снимките, мн ме радваш, аз пък съм урод и полувина, да се скрие човек icon_cool
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  ~Devil May Cry~ Нед 31 Авг 2008, 19:45

akira написа:Много зле ли съм излязла?Подгответе ме психически hotl
добре си излязла...бай дъ уей...това е един от аватарите на Дани.... icon_lol icon_lol
~Devil May Cry~
~Devil May Cry~
Зарибен

Male
Age : 33
Location : София/Поморие
Job/hobbies : Heaven / Hell
Humor : You can`t tell what you can`t see, you know!?
Reputation : 0
Брой мнения : 1722
Дата на регистрация : 25.02.2008

http://www.vbox7.com/user:dreadword

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Нед 31 Авг 2008, 20:04

АБЕ ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО Е ЗЛЕ ИЗЛЯЗЛА ... http://i.data.bg/08/08/31/1129673_orig.jpg
ГЛЕДАЙТЕ ЗЕЛЕНОТО ЧУДоВИЩЕ ... ЩЕ СЕ ГРЪМНА icon_lol
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  ~Devil May Cry~ Нед 31 Авг 2008, 20:06

Стига де сис...добре си излязла....наистина.... icon_smile
~Devil May Cry~
~Devil May Cry~
Зарибен

Male
Age : 33
Location : София/Поморие
Job/hobbies : Heaven / Hell
Humor : You can`t tell what you can`t see, you know!?
Reputation : 0
Брой мнения : 1722
Дата на регистрация : 25.02.2008

http://www.vbox7.com/user:dreadword

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  LzpreslaV Пон 01 Сеп 2008, 05:31

Аз пък ще повторя думите на другите, защото постовете на някои не съм ги чел, само на които искам (:

О, ми ... беше си супер, точно това очаквах от "такъв формат", малко странна идея за конвеншън в БГ, но пък се получи все пак. И, при това, доста добре.
"Сувенир шоп-а" беше леко беден откъм разнообразие, а и цените бяха леко ... странни оO Death Note тетрадка със залепени надписи - 5лв, не че не ги дадох, но това бе главно за да събера каквото ми беше интересно от Венчъра, не съм пестил нищо май тия два дни откъм ... всичко, пях чалга дори (: Но за това после
    Ден 1
Та, откриването, страхотни водещи, направиха всичко по-забавно, не знам дали всичко е било сценарий или са импровизирали, но ... харесаха ми и двамата много. Самото откриване също беше супер, някакси се получиха малко празнини през цялата програма, прозорците не бяха отворени в началото, но това си беше предсказуемо
Лекцията за JRock-а я хванах от частта "Имате ли въпроси?", затова няма да казвам нищо (: Малко тъпо се получи, че по едно време Екстази каза "я, ама какво изпускаме в момента", но предпочитах на кафенце и без друго~ Тази за историята на мангата обаче беше интересна, забавно беше как листите хвърчат на земята, а и беше написано наистина добре, макар че останаха доста сухи факти; но бях на фотьойл до първия ред и си беше върха xD
Сега докато пиша превключвам на програмата, защото нещо губя представа за времето, мина по доста странен начин и не помня кое след кое и т.н.

Всичко, що беше свързано с игрите и турнирите, някакси го пропуснах, въобще не ми беше интересно, само прегледах повечето от заглавията, които продаваха от Ozone, за жалост май нямаха много клиенти, макар че се бяха постарали толкова + спонсорираха събитието и даваха отстъпки за игри, имах намерение да си взема Starcraft, но чакам 2-ката първо ^^

AMV конкурс - останах разочарован, едно е, че чакахме много дълго време и оправянето с техниката като че ли беше супер сложно (дъъъ), пак добре, че някой по някое време се сети да пуска клипове и музика, между които пак имаше дълги и скучни паузи . . . Поне видяхме и burgas amv hell 2, което си беше май най-забавно от следобеда (: Като цяло amv-тата не ми харесаха особено, Afrikaans Accent го бях гледал и не ми беше толкова смешно, но ... най-добро като цяло като идея, а драмата по ~eF~ - върховно (сравнено с останалите), умерени ефекти, красиви сцени, приятна музика - просто си беше красиво
Не разбрах защо имаше един клип, нищо в който не беше дори забавно, в категория Fun, а в една от драмите имаше повече екшън от amv-тата в едноименната категория

А, а след като всички излязоха докато се разбере кой накъде е и дали ще се спи изобщо беше много "бавно" (времето течеше супер бавно, десет минути ми се сториха като час) и най-накрая какво се оказва - че в крайна сметка пак по телефоните се доразбраха всички, и то доста по-късно, но нощта беше забавна, като изключим някои крайности (ще питам всички дали разрешават да кача снимките, има някои плашещи истории ... Костен е ненормален), всеки спи където намери, Ванката особено беше доста смешно като му дадох плейъра да слуша музика и буквално след 10сек, облегнат на шкафчето за обувки, си отпусна главата и заспа, а после си и легна на плочките, останалите бяха на легла, а ние с Йо-чан - напред-назад, на компютъра и на терасата и като цяло аз заспивах, гледайки я колко заспало изглежда, но си и личеше, че не й се спи. И, дам, задрямах прав в автобуса : ) Друг път поне преди да ходя до София ще спя, щото там не се спи особено много, поне от моя гледна точка

Понеже денят свърши, а ми се пишеше още малко за него - да спомена малко за щандовете на Анивенчъра
Рисунките и "картините" (принтирани) бяха на малко нелогично място, докато не се загледах какво има там нямаше и да разбера, че някои се продават, но като знам какво стана с плаката ми Изход (няколко пъти просто сядаха върху него, последния път като си хванах раницата и аз го досмачках и от този момент нататък не ме интересуваше какво се случва с него много-много, и без друго си беше малък и нямаше какво да го правя) просто нямах и желание да си купувам такъв : )
За Сувенир шопа като цяло - фигурките бяха наистина красиви, но това си е фолио все пак, не рискувах да си взема нещо, което и 10мин нямаше да издържи, добре, че Транс ми уреди да си оставя раницата до техниката, че е много неудобно така :) Eva-та не разбрах защо бяха само 8те DVD-та, и то английски и неоригинални, виждал съм оригиналните cover-и и не изглеждат по този начин, ако поне имаше оригинално End of Evangelion не бих се замислил колко струва, също мангата - добре, ако се продаваха първите томове от доста заглавия щеше да има дори борба да си ги купиш, а така с малко заглавия и повече на брой томове някакси не ми се стори особено логично, карай. Значките бяха добри, поне някои, радвам се МНОГО също, че си взех втората част на Изход, която още не съм прочел, преди да си легна (колкото и да ми се спи), защото много се изкефих и на първа част, а току-що, докато пиша, се досещам, че забравих да искам автограф от Рикае и на новата книжка. Но пък на бункасая, когато си взех Изход I, бях първи, който поиска автограф, така че поне за мен си е нещо : ) Верижките си бяха върха, страхотна идея, докопах се до Otaku, бяха останали доста ninja, които не ми харесаха особено, но щеше да е по-добре да си поръчваш надписа на място, нищо, че лакирането отнема време, пак не изсъхва толкова бавно, според мен така много повече хора си биха купили, и то не само по една бройка (пример - аз).

Арт шопа някакси ... не ми допадна, имаше и красиви тениски (идеята за чашите така и не я схванах, затова нищо не казвам за тях), и то някои наистина много добри, но не си взех така или иначе
Около оригамите имаше от време на време доста хора, научете се, хора, да си правите ^^ Стават много красиви неща, а не говоря за изложените там, става въпрос за наистина красиви~
    Ден 2
Като пропусна факта, че спах от 8 и нещо до към 11 и нещо, а и че търсихме и бяхме на суши, което отне доста време (но си заслужаваше, велико, обожавам морска храна), логично бе да пропуснем всичко преди косплея, за който така или иначе чакахме с часове, но ... си заслужаваше, напълно! Беше страхотна сценка как с Ивчо носихме Гъндама нагоре и как го гледаха странно (we were the Meistern)
А между временно пак се помотах в околността, започвам да опознавам София, което си е ... хубаво ^^

Косплей! Много ми хареса, повечето бяха много притеснени, дори външно да не им личеше толкова, рядко някой се сещаше да потърси микрофон (и точно така се оказа, че който се усещаше, че не се чува ясно, беше с добро представяне + игра, така че нещата са си свързани (: ) Никой, ама никой, освен Харухитата, не си каза номерчето :/ И много малко си казаха ника от форума + героя, на мен лично би ми било по-интересно да чуя как и за колко време са направили костюма и защо точно този герой са си избрали, отколкото да слушам в коя игра го има, в кой чаптър се появява и т.н.
А и за пореден път потвърждавам, че си изкарвам по-добре, когато не снимам (:

Хайде и за косплейърите да пиша най-накрая, че вече ми се струва тъпо колко време изгубих, докато пиша всичко това, при положение, че така или иначе никой няма да го прочете (съкратих всичко у Рами, защото мога да напиша още толкова, но не си заслужава); Само за когото имам по-ясни спомени и който ми направи (по ред) по-голямо впечатление:

inc - страхотен костюм, цветовете направо ... абе страхотен костюм, а и прилика ^^
Yamato - ти какво, каза кой няма да се представя, а самия ти не си представи Тоби май, а и пропусна да се сетиш, че се говори на микрофона xD
Манци - това "раздвоение на личността" обаче много, ама много скучно ...
Хидан - невероятен косплей! страхотен, направо ... фаворит ми беше, радвам се, че спечели
shiningshadow - страаааашно сладко!
Грижовните мечета - защо чувам за това може би за първи път? Поне да беше нещо нашумяло в предишните седмици, ама ... хайде, имаше и забавно моменти
Гъндам - хахаха lol жалко, че не го включиха в сценка, идеята беше супер
Death Note - е, малко изкопирана идея, ама пак си беше много забавно xD
frozen - с червена коса много ти отива! Костюмът беше супер, това зеленото на главата обаче ми се стори твърде голямо, а и беше много притеснен и така се получиха комични ситуации ^^ Но пък сценката как се удряхте с Цаца по главите беше едно от най-оригиналните и забавни неща вчера : )
Allen - Арен е нисък =/
Riku, Yuna (или както се казваха) - нищо не се чу, а и не схванах ролята на второто клипче с плововете, но костюмите бяха ... много .. ^^
Хипи - е това не го очаквах, страхотно изпълнение

И като цяло голяма част от сценките бяха не толкова изпипани, всичко се получи смешно главно заради огромната публика и тези, които добре си изиграха ролите
На самото представяне стана страхотно объркване и тук не бях толкова доволен, как за толкова герои има цяла презентация, като някои са и с отделни клипове, просто :/ Лошо

И все пак косплейът беше най-интересната част!


(от програмата), а на мен винаги ми харесва повече да се виждам с приятели и да се запознавам с нови такива, например с extasy, Recca бях изключително радостен да се запозная! Както и с Мира-чан, CLC и останалите, с които май само се поздравихме (: И естествено да не забравя, софийските баки са на върха, и в частност тези, с които попринцип се виждам, но и бях супер радостен, че и "Ейнджълката", както й казват, JoJo (особено тя), Риса~chan ии кой още :o Май забравям няколко лица, но надявам се да си спомня. Също с пловдивските майни, но с повечето от тях само се видяхме, защото предпочетоха втория ден, който почти изпуснах, и така~
А пък ми стигаше само да видя Снууки, не, мерси : )

Снимки ... не съм снимал, но както мисля, че казах, така се порадвах повече на програмата nod Само от Рами, но май няма да ги качвам =)

Повечето снимки, които видях, въобще не ми харесаха, изглеждат изкуствени.

Благодарности на екипа, организирал и помогнал за организацията на това събитие, хора, справихте се страхотно и всички сме много щастливи, че бяхме част от него!
avatar
LzpreslaV

Male
Age : 33
Location : Za Warudo 2.0
Reputation : 0
Брой мнения : 61
Дата на регистрация : 08.08.2008

http://forum.animes-bg.com/

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  LzpreslaV Пон 01 Сеп 2008, 05:33

+ хайде нещо и за този форум, всички се отцепихте от останалите, което беше супер тъпо
А и много се радвам, че се запознах с Ири : )

+ това amv контеста не струваше, не сте гледали нищо интересно явно.

понеже неделя се прибрахме сутринта към 8, сега съм буквално мъртав.


и, да, drama queen, благодаря много за поздравите, и аз много те обичам, както и прекрасния дизайн на сайта nod (за който само говориш, чудя се защо ли и каква е връзката между моето приличане на нищо и някакви рандъм глупости, които си измисляш на момента)
я, какво е това фризьор, някаква напитка ли е hmmm

а какво ли се занимавам да загрозявам този прекрасен портал ( ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 I_icon_mini_portal ) , ще взема нещо да го разваля icon_smile


Деца, избивайте си комплексите на друго място ^^

~Devil May Cry~ написа:бай дъ уей...това е един от аватарите на Дани.... icon_lol icon_lol
това е един от аватарите на Crazy_little_crow icon_wink
avatar
LzpreslaV

Male
Age : 33
Location : Za Warudo 2.0
Reputation : 0
Брой мнения : 61
Дата на регистрация : 08.08.2008

http://forum.animes-bg.com/

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  c0lourblind- Пон 01 Сеп 2008, 06:27

LzpreslaV написа:
Деца, избивайте си комплексите на друго място ^^

тц.
Не мисля, че някой тук има комплекси за каквото и да е и още повече пък ги избива някъде си icon_smile Извинявай много, но въобще не е приятно да се заяждаш с хората. Сигурно си имаш причина... не те знам, обаче е пълна глупост. Като не ти харесва "прекрасния" по твои думи дизайн, нито хората не ти допадат просто не влизай и това е.
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Alice Пон 01 Сеп 2008, 10:35

Panda-chan написа:
LzpreslaV написа:
Деца, избивайте си комплексите на друго място ^^

тц.
Не мисля, че някой тук има комплекси за каквото и да е и още повече пък ги избива някъде си icon_smile Извинявай много, но въобще не е приятно да се заяждаш с хората. Сигурно си имаш причина... не те знам, обаче е пълна глупост. Като не ти харесва "прекрасния" по твои думи дизайн, нито хората не ти допадат просто не влизай и това е.

Доста добре му го каза Зи...
А ти, както ти е там името, защо не спреш да се правиш на много умен и да се заяждаш... Само дразниш хората.
Alice
Alice
Терорист

Female
Age : 32
Location : Never comming home....
Job/hobbies : Sponger
Reputation : 0
Брой мнения : 338
Дата на регистрация : 01.08.2008

http://www.zazz.bg/user:gucity

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Drama.Queen Пон 01 Сеп 2008, 10:38

Напълно съм съгласна със Зи.Къв ти е проблема?!Всъщност аз съм страшно мил човек и не се занимавам с такива като теб,но просто си ми твърде протинвен!И да ти кажа,миличко,лазиш ми по нервите,като не ти харесва тук,няма защо изобщо да влизаш,защото освен да мрънкаш и да се заяждаш нищо др не можеш.Аа,да и да ти кажа от тук само ти имаш комплекси icon_wink Така,че прав ти път!


Едит:О,и,любов моя,вземи порасни!


Последната промяна е направена от Drama.Queen на Пон 01 Сеп 2008, 10:53; мнението е било променяно общо 1 път
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  c0lourblind- Пон 01 Сеп 2008, 10:53

И на мен вече ми лазиш отдолу нагоре по десния нерв на търпението и злобните коментари въобще не ми се нравят, така че ако мислиш да се заяждаш по-добре не пиши. И макар, че го правиш с ирония, пак е обидно.
Съжалявам, но всички тук си имаме търпение, а и ти нямаш право да ни късаш нервите. И все пак ако продължиш да се правиш на интересен, мисля, че знаеш какво би последвало от страна на Дани, така че сам избираш. Пък и ако имаш акъл можеш да забележиш, че форума дори и една годинка няма, за това СПРИ СЕ!
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 01 Сеп 2008, 11:04

косплей РулЗзз .Признавам си не го очаквах ! Умрях си от щастие при физиономийте на Микки , Снууки , Ямато , Ивчоу и др. ... подскачах си из залите , отпред , из улиците , по стълбите , в градинката Laughing ... вообще идиотщина на МАХ . Искам паккк ! Искам да се запозная тоя път с ората , а не да зяпам като фенгърлка и да снимам като откачена(Ъъъ , някой да е намирал 30-40 батерий Laughing изгубихме ги по време на косплея). I want пак Very Happy ! и Повече значки другият път Laughing А и , Който иска (не)качественни снимки да пише Laughing имам много .
П.П. не може поне снууки , около който минах поне 300 пъти да не ме е видял (особенно като си тръгваше) , просто такава изтеричка в розово(е розово-тениска , иначе нямах мн розово \m/) няма никаде , то не беше търчане , не беше викане , хранене ...


до тук прекрасно , Аз... просто останах стъписана от някой хора и тяхното държение . За първи път ги виждам в такава светлина и не бях особенно очарована от тяхното държание. Запознах се с неколко пипълчета , скучах в градинката и така (Лоли ай ноу , че стана лезби покрай мен)


надявам се повече да не се налага да разкриват тази част на характера си пред мен защото .... да кажем че се побърках и ми идваше в повече
е ест и гейските пускания на езици от страна на юзъри на АнимеС-а направо ме разбиха но от смях не от досада или твръщание


прзнавам си беше забавно до едно време но после стана банално ...
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  c0lourblind- Пон 01 Сеп 2008, 11:07

Аз искам снимкиии, Ири-чан, онегааааай, прати по скайпа love


Последната промяна е направена от Panda-chan на Пон 01 Сеп 2008, 11:08; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  akira Пон 01 Сеп 2008, 11:07

~Devil May Cry~ написа:
akira написа:Много зле ли съм излязла?Подгответе ме психически hotl
добре си излязла...бай дъ уей...това е един от аватарите на Дани.... icon_lol icon_lol
Опс,не знаех,съжалявам :sorry: Ама още щом я видях тази картинка ме грабна.
Всъщност АМВ контекста не беше толкова зле,но истински добрите амвита бяха малко...
А за колсплея съм съгласна,беше супер яко,само 4е останах без крака 2 часа да седя права.Но пък си заслужаваше spinin

Пхъх,не се притеснявай,сега няя да издребняваме за една анимацийка,пък аз като си го сложих това за аватар си го харесах от фото бъкета/а за Crazy_Little_Crow ..ми съжелявам незнаех,пък и не ме грее особено.. icon_rolleyes Михару е страшно сладък love поне човекът има вкус,не е като някои др индивиди icon_rolleyes
akira
akira

Female
Location : Тъмната страна на Земята
Job/hobbies : да подлудявам хората...
Humor : -Името на болестта ти е...точно така!Болест на перверзника!Неизлечимо е!
Reputation : 0
Брой мнения : 131
Дата на регистрация : 19.08.2008

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 01 Сеп 2008, 11:07

Радвам се , че се запознах с Акира . Очичките и рулз
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 01 Сеп 2008, 11:08

akira написа:
~Devil May Cry~ написа:
akira написа:Много зле ли съм излязла?Подгответе ме психически hotl
добре си излязла...бай дъ уей...това е един от аватарите на Дани.... icon_lol icon_lol
Опс,не знаех,съжалявам :sorry: Ама още щом я видях тази картинка ме грабна.
Всъщност АМВ контекста не беше толкова зле,но истински добрите амвита бяха малко...
А за колсплея съм съгласна,беше супер яко,само 4е останах без крака 2 часа да седя права.Но пък си заслужаваше spinin
до година ще стана ще те намеря и ще те сложа да седнеш при нас
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  akira Пон 01 Сеп 2008, 11:08

~|~Crazy_kid~|~ написа:Радвам се , че се запознах с Акира . Очичките и рулз
Ох с тези очички ме караш да се изчервявам icon_redface
akira
akira

Female
Location : Тъмната страна на Земята
Job/hobbies : да подлудявам хората...
Humor : -Името на болестта ти е...точно така!Болест на перверзника!Неизлечимо е!
Reputation : 0
Брой мнения : 131
Дата на регистрация : 19.08.2008

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  akira Пон 01 Сеп 2008, 11:08

~|~Crazy_kid~|~ написа:
akira написа:
~Devil May Cry~ написа:
akira написа:Много зле ли съм излязла?Подгответе ме психически hotl
добре си излязла...бай дъ уей...това е един от аватарите на Дани.... icon_lol icon_lol
Опс,не знаех,съжалявам :sorry: Ама още щом я видях тази картинка ме грабна.
Всъщност АМВ контекста не беше толкова зле,но истински добрите амвита бяха малко...
А за колсплея съм съгласна,беше супер яко,само 4е останах без крака 2 часа да седя права.Но пък си заслужаваше spinin
до година ще стана ще те намеря и ще те сложа да седнеш при нас
О,уеаа!Нямам търпение :icon_bigrin:
akira
akira

Female
Location : Тъмната страна на Земята
Job/hobbies : да подлудявам хората...
Humor : -Името на болестта ти е...точно така!Болест на перверзника!Неизлечимо е!
Reputation : 0
Брой мнения : 131
Дата на регистрация : 19.08.2008

Върнете се в началото Go down

ANIVENTURE 2008::30-31.08 - Page 7 Empty Re: ANIVENTURE 2008::30-31.08

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите