Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimi Ga Nozomu Eien

4 posters

Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  Ricchan ^^ Сря 25 Юни 2008, 17:47

Kimi Ga Nozomu Eien Kimi2010

Тип: ТВ
Епизоди: 14
Статус: Завършено
От-до: 5 октомври 2003 до 4 януари 2004
Продуценти: Studio Fantasia, Lantis, Media Factory, Age
Жанрове: Драма, Романтика, Парче живот
Продължителност: 23 мин. за епизод
Аудитория: 18+, наличие на голота


Отначало, Такаюки Наруми се сприятелява с Митсуки Хаясе, само защото най-добрата й приятелка Харука Сузумия си пада по него. Но после, Такаюки, приятелят му Шинджи Таира и Митсуки стават най-добри приятели. Един ден, Харука признава чувствата си на Такаюки. Той не иска да я нарани и затова се съгласява да излязат на среща. След няколко инцидента, тяхната връзка започва да става интимна дори и това да е докато Такаюки и Митсуки започват да разбира за чувствата си един към друг. Но изведнъж, трагедия сполетява тези четиримата и вече нищо няма да е същото.


-----------------------
Внимание!
Можете да изтеглите анимето от Data.bg, само напишете името на анимето в търсачката. Всички епове от 1 сезон са там. Колкото до втори... ще видим дали ще намеря. Еповете са в .mkv формат, и за да ги гледате ви препоръчвам програмата GOM Player. Ами, хайде да го видим, аз все още не съм гледала smile


Последната промяна е направена от Ricchan ^^ на Вто 04 Авг 2009, 04:22; мнението е било променяно общо 2 пъти
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  c0lourblind- Сря 25 Юни 2008, 19:14

Втори сезон излиза в момента
има само 3 излезли еп-а (:

и аз пак да се набутам:
Темата е създадена със специалното съдействие на Vicious (сиреч АЗ =D)
благодарности и хонорар можете да пращате на ЛС
icon_cool

icon_bduh icon_bduh icon_bduh icon_bduh icon_lol icon_lol
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Kimi Ga Nozomu Eien 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  Ricchan ^^ Сря 25 Юни 2008, 22:09

Vicious написа:Втори сезон излиза в момента
има само 3 излезли еп-а (:

и аз пак да се набутам:
Темата е създадена със специалното съдействие на Vicious (сиреч АЗ =D)
благодарности и хонорар можете да пращате на ЛС
icon_cool

icon_bduh icon_bduh icon_bduh icon_bduh icon_lol icon_lol

Е да, това казвам трябва да намерим откъде да се свалят... или да се гледат онлайн...
Ауе, клонинг, мн си нахално уе smile
Пхаха, бъзик бре, и тя има дял в цялата работа ^^ icon_smile Голям дял icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  Ricchan ^^ Пет 04 Юли 2008, 00:07

Първия еп голяма сапунка, е smile Много бързо се влюби това момче hmmm Или пък само се прави на влюбен icon_eek

ЕДИТ: Ok, I guess he fall in love, all right icon_eek

Хухухуху, доста объркано стана, пускам си сега 3 еп :ballon:
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  c0lourblind- Вто 08 Юли 2008, 12:09

действията се развиват сравнително бързо, което е добре, не е като да влачат едно влюбване 6-7 епизода..
така като е бързо, историята става по-голяма, макар и само 14 епизода
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Kimi Ga Nozomu Eien 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  Ricchan ^^ Вто 08 Юли 2008, 12:44

Емз не разбирам от шоджота :ballon: Ся съм на 7 еп май icon_rolleyes
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  Ricchan ^^ Сря 09 Дек 2009, 17:08

Опааа, старши... icon_lol Откога го влача не е истина просто! о_о;;
Понеже не исках да се доверявам на нарутардските си спомени, направо го почнах отначало днес. Така...

История: Честно казано, не останах особено впечатлена от нея, или по-точно от начина, по който бе представена. Първите два епизода са въведение, така че бих казала да не им обръщате много внимание. Всичко става прекалено бързо и е малко... странно всичко. После пък, почват да се сучат едни локуми, и така историята става доста досадна и повтаряща се на места. Имало е епизоди, на които ми се е доспивало. Също така, от време на време даваха комедийни моменти с двете сервитьорки и, заклевам се, това е най-абсурдно поднесената, най-неправилно преценена кога да бъде сложена комедия, която съм виждала някога. За пример мога да дам последния епизод, където ей така, за рандъм-а ги дадоха, точно след една страхотна и сърцераздирателна сцена. /Която между другото е причината въобще да дам висока оценка на историята, а именно - 7/. 7 може да звучи малко, но за мен това е най-ниската хубава оценка, ако мога така да го нарека. Тук, освен че не ми допаднаха някак си локумите, имаше и абсурдни изцепки (не говоря само за комедията... Примерно, да осъзнаеш чак след 5 някъде епизода, че косата ти е по-дълга от обикновено? Стига де! Или пък да не забележиш промяната в останалите - като започнеш от порастналия бюст на сестра ти, минеш през по-мъжествения вид на гаджето ти и стигнеш до новата прическа на приятелката си.) И все пак - краят беше повече от перфектен, разбира се зависи какво разбирате под това - поне ми хареса, че не се превърна изцяло в True Tears #2 -- този път Говно-кун #2 разбра грешките си и че се е държал нелепо. Това ми хареса като за начало. Второ - абе от друга страна, въпреки че разбра, че е сгрешил, пак някак си не можаха да ме убедят, че я обича. Следователно и краят им не ми хареса. Това, което ме очарова обаче беше краят за момичето, което остана само - прие го толкова мъжки, че направо ми идеше да си изкарам червата и да ги смеля с тръба... Героинята меко казано ме дразнеше през цялото време, но тези ТРИ последни сцени с нея /броя и рисуваната книжка/ просто ме накараха адски да я съжаля. Ако беше останал с нея обаче, нямаше така да ме изкефи, така че краят нямаше да получи по-висока оценка. Като цяло ми хареса разитието на героинята й. На самата история дадох 5/10, а на края 9/10. Общо 7/10.

Арт: Предвид годината, която е правено, останах изумена от арта. Доста ми хареса, макар и на места да ми бе съвсем леко груб. 9/10

ОСТ: Нищо запомнящо се... Може би само сеютата на Харука и Акане много ми допаднаха. 8/10

Герои: Какво да кажа за героите? Мен лично никой не ме кефеше почти до самия край /като изключим Акане/, а към края тотално си промених представите. Така че каквото и да кажа, възможно е да не го възприемете по този начин. Краят играе особено важна роля. Има някои герои, които според мен са повече от излишни, или поне не трябва да бърборят глупости в най-неподходящия момент, но иначе нямам кой знае какви оплаквания. Не е кой знае какво самият каст; Просто към края е възможно всичко да се промени както казах, така че ще замълча хД Е, Акане-чан си рулираше още от малка, и до края много ме радваше. Особено като чете рисуваната книжка. 9/10

Наслада: Picture bookz are evil!! icon_sad Беше адски трогващо накрая, и макар почти през цялото аниме едвам да удържах клепачите и да се молех най-сетне да има развитие, ще дам 7/10. Какво да направя като обичам да ми късат сърцето. Особено когато са замесени рисувани книжки и когато изненадата ме секне изведнъж. Не съм и очаквала, че ще страдам заедно със загубилата героиня /още отначалото се бях спойлнала коя ще е "победител"/, но явно всичко е възможно.

пп: Не гледайте кви втори сезони сме писали със Зи, не е втори сезон, а ОВА с алтернативен край. Доволна съм от този, но може и да я видя и да коментирам после.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  Koufuku ;3 Пет 11 Дек 2009, 18:55

Ще го погледна, струва ми се интересно. Kimi Ga Nozomu Eien 29574
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  xXEndzeitXx Сря 16 Дек 2009, 17:10

мм интересно развитието на анимето

мен лично ми хареса

лична оценка : 7/10 :icon_bigrin:
xXEndzeitXx
xXEndzeitXx
Терорист

Male
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 228
Дата на регистрация : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Re: Kimi Ga Nozomu Eien

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите