Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimi-kiss ~ pure rouge

Go down

Kimi-kiss ~ pure rouge Empty Kimi-kiss ~ pure rouge

Писане  Ricchan ^^ Пет 18 Дек 2009, 22:01

Kimi-kiss ~ pure rouge Kimikiss_pure_rouge

Тип: ТВ
Епизоди: 24
Статус: Завършено
От-до: 6 октомври 2007 до 23 март 2008
Продуценти: J.C. Staff, Bandai Visual, Lantis
Жанрове: Комедия, Романтика, Училище, Парче живот


Мао Мисузава, приятелка от детството на Коуичи Санада и Казуки Айхара, се завръща след две години отсъствие, понеже е била във Франция. Освен, че изцяло се е променила както на външност, така и по характер /поне на пръв поглед/, изглежда ще промени изцяло живота и на Коуичи, започвайки с нанасянето си при него. Казуки също ще преживее една учебна година, която ще запомни с най-различни емоции.


Be nice, опитах да напиша ревю icon_lol Това в MAL просто бе плачевно /не че това не е/... Както и да е...

История: Гледайки обложката, сигурно си мислите, че е харем? Не е :) Всъщност се разправя за два любовни триъгълника. Намерих историята за изключително проста и лека, но в добрия смисъл - всеки би могъл да я разбере. Ако не си падате по парчето живот, не е за вас icon_bduh Малко достичка се разточва, ама така пък се развиват персонажите на героите, така че ще го преглътна xD Възможно е и все пак някъде да я загубих логиката, но все пак ще дам 8/10 ;о
Арт: Изключително красив и детайлен за... героите. Ако се бяха постарали малко и с бекграунда, щеше да е 10/10. Но J.C. Staff са си такива (: По принцип са ми любимци не толкова заради арта си, колкото за успешното им реализиране на всеки един проект. 9/10
ОСТ: Опът е убийствено добър, сцепила съм се да си го пея :3 Първият ендинг ми хареса, втория не чак толкова. Хареса ми как пускаха ендинга по-рано, по време на последната сцена. Беше красиво ^w^ От самия ОСТ нямам много спомени... ;о Но нямам забележки към сеютата, дори може да се каже, че голяма бройка известни са наблъскани тук, макар и във второстепенни роли. Най се израдвах на Хирохаши Рьо :3 /сеюто на Кьо/ Озвучаваше една от главните героини. Щее даам 8/10
Герои: Няма да крия неприязъна си към Хошино, тя е типичният пример за аниме момичета, които ме дразнят -- по едно време исках да я прекръстя на Сумимасенка, сцепи се да се извинява и да ми дърпа нервичките.
Като изключим нея, бях много доволна от останалите главни момичета, че и от една от второстепенните също. Казуки беше адския пич и много ми допадна, но Коуиджи ми беше прекалено... НАИСТИНА прекалено... не-мъж и пълно леке. Айде към края малко се пооправи, ама все пак не разбрах какво видя в него Мао. >.> И да вметна, че луднах по Футами :333 И по нея, и по Сакино. Затова и ми бе трудно коя да харесам за Казуки >о< Целият триъгълник бе особено приятен за гледане xD Относно другия, или по-скоро четириъгълник, единственият начин повече да ви хареса е да изчакате до към 10 епизод, когато най-накрая почва малко да се заформя нещо, да одобрявате факта, че един мухльо обира мацките и наистина поне на някой от героите да симпатизирате, иначе няма да ви се получи; не бях особено очарована, защото... прекалено не насериозно ми се видя, особено внезапната промяна в поведението на Коуиджи. Едно е да симпатизираш на момичето, съвсем друго е да забравиш за всички вричания в любов, които допреди 5 мин си изрекал за друга. Да живее триъгълник Казуки х Футами х Сакино icon_lol Иначе и Мао си е пич, тя даже бе единственото хубаво нещо в този триъгълник. Не четириъгълник, защото по принцип и Кай ме кефи :) Държи се много зряло. 9/10
Наслада: 8/10 или 9/10 ? Не мога да реша, но и няма много значение. Все ще си остане 8 за крайна оценка. Беше приятно аниме за гледане, с някои моменти, които не ми допаднаха. Може би просто не харесах главния герой? Не знам, но нещо му липсваше откъм историята, откъм арта. Все пак е аниме, което бих препоръчала, ако искаш да се отпуснеш и искаш нещо романтично. :)
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите