Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мислите ли, че вампирите съществуват?

+11
Façade
CreepyDoll
Shinshoku
Little.Vampire
angel_hope
Comma.
Sinner
HellGirl
Koufuku ;3
Ricchan ^^
nevitu
15 posters

Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  nevitu Пет 30 Юли 2010, 18:14

Е какво мислите аз лично мисля че съществуват
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 32
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Ricchan ^^ Пет 30 Юли 2010, 23:45

Не. Фенгърлизмът ви е обладал напълно. Всичко е до внушение.
И понеже знам, че сега ще се изсипете с енергийните вампири - не съм срещала, не вярвам. Пък и те не са точно вампири. Ми то аз вампир мога да нарека и онзи, който "изпива" от мен лошото настроение и ми го подобрява, ффс. TOO MANY MOVIES.

But maybe I'm just a vampire hater, dun mind me.


Последната промяна е направена от Ricchan ^^ на Съб 31 Юли 2010, 13:34; мнението е било променяно общо 1 път
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Koufuku ;3 Съб 31 Юли 2010, 09:04

И аз не вярвам /изключват се онези малки прилепи кръвопийци и комарите, нали? Мислите ли, че вампирите  съществуват? 869273 /. Yup, и сега сигурно Анита ще скочи. Може преди еди-си-колко милиона години да са съществували, ама сегаа ... не ми се вярва.
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  HellGirl Съб 31 Юли 2010, 13:34

И аз съм скиптично настроена към идеята, че вампири може да съществъват. Според мен те са просто внушение на хората през изминалите векове, което обладава и някои от нас сега. Просто мита за магии, вампири,върколаци и др. се е запазил и до днес, но единствените мяста, на които можем да срещнем такива неща са книгите, филмите и фантазията.
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 28
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Sinner Съб 31 Юли 2010, 16:44

За миналото нищо не мога да кажа.
Що се отнася до настоящето - не вярвам,че съществуват,но митовете за тях са забавни,понякога не е лошо да се отделяме от реалистичното.
Лигавенето,си е лигавене,но това внушение - вече е глупаво.
Sinner
Sinner
Модератор

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 1676
Дата на регистрация : 14.05.2009

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Comma. Пон 23 Авг 2010, 15:59

Не вярвам, а и шанс да повярвам ... няма. :icon_bigrin:
Comma.
Comma.

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 30.03.2010

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  angel_hope Пон 23 Авг 2010, 18:05

Според мен съществуват. Какво са комарите??? Нещо като вампири, те се хранят с кръв :icon_bigrin:
angel_hope
angel_hope
Терорист

Female
Age : 32
Location : n0wHeRe
Job/hobbies : komputyren maniak
Humor : "none"
Reputation : 0
Брой мнения : 192
Дата на регистрация : 08.07.2009

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Sinner Вто 24 Авг 2010, 13:26

angel_hope написа:Според мен съществуват. Какво са комарите??? Нещо като вампири, те се хранят с кръв :icon_bigrin:

Кръвопиици,а? hotl
Sinner
Sinner
Модератор

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 1676
Дата на регистрация : 14.05.2009

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Little.Vampire Вто 24 Авг 2010, 13:52

Koufuku ;3 написа:И аз не вярвам /изключват се онези малки прилепи кръвопийци и комарите, нали? Мислите ли, че вампирите  съществуват? 869273 /. Yup, и сега сигурно Анита ще скочи. Може преди еди-си-колко милиона години да са съществували, ама сегаа ... не ми се вярва.


  Не скачам, ще изкажа мнение.
Кръвопиеши вампири съществуват, доказано е. Но не са като тези, които ние харесваме, хорицата са или луди, или болни от бяс, всичко е с научно обяснение... за жалост.
Отделно има и енергийни вампири, познавам лично такива, например майка ми. Имат отделни изблици на определено поведение, само в тяхно присъствие може да се депресира човек, да се умори и т.н.. Дължи се на електрони, мозъчни вълни и такива...

Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Shinshoku Сря 25 Авг 2010, 00:13

Ricchan ^^ написа:Не. Фенгърлизмът ви е обладал напълно. Всичко е до внушение.
TOO MANY MOVIES.
But maybe I'm just a vampire hater, dun mind me.

+1 Thumbs up! =w=
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  CreepyDoll Сря 25 Авг 2010, 09:34

angel_hope написа:Според мен съществуват. Какво са комарите??? Нещо като вампири, те се хранят с кръв :icon_bigrin:

И бълхите също icon_lol
CreepyDoll
CreepyDoll

Female
Age : 29
Location : Сунагакуре
Reputation : 0
Брой мнения : 11
Дата на регистрация : 20.08.2010

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Façade Сря 25 Авг 2010, 11:18

Ами, не вярвам попринцип, но понякога ме хваща параноята icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  ka6kaval4ety Сря 22 Сеп 2010, 16:59

Мислите ли, че вампирите  съществуват? 223597 Не скачам, ще изкажа мнение.
Кръвопиеши вампири съществуват, доказано е. Но не са като тези, които ние харесваме, хорицата са или луди, или болни от бяс, всичко е с научно обяснение... за жалост.
Отделно има и енергийни вампири, познавам лично такива, например майка ми. Имат отделни изблици на определено поведение, само в тяхно присъствие може да се депресира човек, да се умори и т.н.. Дължи се на електрони, мозъчни вълни и такива...
[/quote]

И аз днес четох, че симптомите на бяс и митовете и легендите за вампири удивително много си приличат. Аз лично съм вманиачена на тема вампири, но имам малко здрав разум и знам, че вампири, които не могат да понасят светлина, силни миризми и т.н. НЕ съществуват.
Съвсем друго ми е мнението за енергийните вампири. Две от моите "вечни до гроб приятелки" са енергийни вампири, въпреки че те не го осъзнават.
Интересувам се от сръхестествено и всякакви такива неща ;dd и мога да кажа, че енергийните вампири изсмукват енергията от теб, т.е. ти се чустваш отпаднал, дори само от един разговор с тях. Забелязала съм още, че когато някой си мисли със злоба за мен, започва да ме боли главата, или по - точно от дясната страна. (Не ме питайте как съм го забелязала, имам си начини Мислите ли, че вампирите  съществуват? 570457 )
Ta така.. пак казвам, че не вярвам във вампири кръвопийци, но за енергийните вампири съм 100 % сигурна, че съществуват.
ka6kaval4ety
ka6kaval4ety

Female
Age : 26
Location : In my world ;dd
Humor : Каква е тая поговорка за смеха?? То е ясно - който се смее последен, най - бавно схваща ;xx
Reputation : 0
Брой мнения : 33
Дата на регистрация : 22.09.2010

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  -LuNa Сря 09 Фев 2011, 11:47

Façade
Сря 25 Авг 2010, 13:18
Ами, не вярвам попринцип, но понякога ме хваща параноята

1+ mili ochichki mili ochichki
-LuNa
-LuNa

Female
Age : 30
Reputation : 0
Брой мнения : 11
Дата на регистрация : 08.02.2011

https://www.youtube.com/xxxRankaLee123xx

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  RAWRR Вто 05 Апр 2011, 23:22

Не знам, мисля че да ... въпреки, че не съм сигурна дали ги искам. Ами ако са зли и гадни и искат да на избият ? :icon_bigrin: ... Ще бъде .. кофти xD but they are so frickin smexy :3
RAWRR
RAWRR

Female
Age : 29
Location : Between your girlfriend legs ;]
Humor : Tisk
Reputation : 3
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.04.2011

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  ~Awaken_Demon~ Сря 11 Май 2011, 18:20

00 Знаете ли, всичко е до това в какво вярваш... Имаше една песен на Jason Derulo- in my head.. Въпреки че в песента се пее за друго, заглавието е много подходящо. Ако мислиш, че ги има - никой не може да те обеди, че ги няма и обратното. Всичко се свежда до това, какво ще сътвори твоето въображение.
Аз лично, не заемам ничия страна - нито тази на "вярващите", нито тази на "антагонистите", по простата причина, че "сегашните" вампири нямат нищо общо с понятието вампир.
А колкото до самата "представа" за сегашните вампирите, мога да им кажа на създателите само едно, че имат оОогромно въображение... Нямаше ли да им е по - лесно просто да потърсят в една енциклопедия, какво всъщност значи митичното създание - вампир...
Е, аз май пак се разприказвах... Съжалявам ако с философските си разсъждения съм досадила на някого... Такаа.. на кратко - ако ти искаш да ги има, вампири ще има - е, поне в твоето въображение.
~Awaken_Demon~
~Awaken_Demon~

Female
Age : 31
Location : Hell...
Humor : ~I'm here, aren't I?!...
Reputation : 0
Брой мнения : 57
Дата на регистрация : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Мислите ли, че вампирите  съществуват? Empty Re: Мислите ли, че вампирите съществуват?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите