Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво мислите за абитуриентския бал

+11
neli4ka
Shivers
Elune Be Praised*
{Bloody.Rose}
Cocaine`
CriminaL Baby.
c0lourblind-
Ricchan ^^
Sinner
nevitu
Apathy
15 posters

Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Apathy Пон 10 Май 2010, 07:15

Какви рокли? Костюми и т.н
Apathy
Apathy
Терорист

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 818
Дата на регистрация : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  nevitu Пон 10 Май 2010, 15:08

за мен бала е голямо разто4ителство.Хар4ат се много пари и то тварде илищни.
Даже наскоро имаше тема в сблъсък за баловете и за това колко много пари се хар4ат.
Аз ве4е съм си избрала рокля drop
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 32
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Sinner Пон 10 Май 2010, 15:47

Sinner
Sinner
Модератор

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 1676
Дата на регистрация : 14.05.2009

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Ricchan ^^ Пон 10 Май 2010, 17:15

Пълна отживелица и един шум за едното нищо. Най-обикновен запой с абсурдни тоалети D:
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  c0lourblind- Пон 10 Май 2010, 17:19

Глупости, можеш да си купиш нещо на прилична цена и достатъчно хубаво, за да отидеш там и да си изкараш добре. К'ви са тия рокли 5000 лева, дето като се напиеш да я скъсаш някъде или ако оцелее - повече никога да не я облечеш Какво мислите за абитуриентския бал 3540 Аз имам душевно противоречие - хем не искам, понеже не ми допада цялото това съревнование "яя виж, аз имам по-хубава рокля от твоята", от друга страна ми се ходи, понеже всеки ще тръгне на някъде и сигурно няма да можем да се видим всички заедно отново.. Вярно е малко разточителство, още повече, че след бала се местиш в друг град, трябва да си платиш семестърите в университета и т.н. Тоооо тия пари да не растат по дърветата Какво мислите за абитуриентския бал 869273
Мисля си, че бала е за да се съберете ей така, като за последно и да си направите кефа, а не коя женска е с най-хубавата и най-скъпата рокля, etc. макар, че на всеки бал стават точно такива селски изпълнения..

Едит: Още нещо забравих да кажа. Второ "против" /сиреч другата причина защо не искам да отида на моя/. Познавам баба си, ще иска да ми кани цялата рода - някакви ненормалници, дето дори не ги познавам, ще ми се изсипят у нас, хайде давай допълнително пари за тях - за да могат да се наядат и напият на ТВОЯ бал. Мииии да ги таковам в таковата, пък..

P.S> От сега съм заявила, че каквато и рокля да избера, ще ходя с гуменки - като ми дойде времето да няма "ама как така, ти акъл имаш ли" от страна на женските в семейството =D


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пет 23 Сеп 2011, 13:57; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Какво мислите за абитуриентския бал 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  CriminaL Baby. Пон 10 Май 2010, 17:50

Ами... к'во да кажа... Абитуриентския бал си е хубаво нещо, все пак всички се събират за последен път, за мен главно това му е целта. Относно дрехите - хубава рокля може да си намериш и евтина, може и някой вече завършил да ти заеме - не е проблем...
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  nevitu Пон 10 Май 2010, 17:57

- fuck off! написа:Ами... к'во да кажа... Абитуриентския бал си е хубаво нещо, все пак всички се събират за последен път, за мен главно това му е целта. Относно дрехите - хубава рокля може да си намериш и евтина, може и някой вече завършил да ти заеме - не е проблем...
за пове4ето моми4ета просто роклята трябва да е скъпа и много хубава но родители са виновни 4е дават толкова пари за една ве4ер не 4е не си заслужава просто може да се намери рокля за 200-300 лева а не за 1200
вярно целта да се саберат вси4ки но някои не идват на баловете си.... и аз познавам такива
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 32
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Cocaine` Пон 10 Май 2010, 18:16

    Дам, като видях тая година брат ми как изръси 50 лева само за КОПЧЕТА на сакото му, ми прилоша. А каза, че костюма му излязъл 500 лева, без обувки...

    А иначе, моята рода сериозно не е наред... Ако ще си купувам рокля ще е няква по-евтина, няма смисъл да изръсвам луди пари за една вечер...
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Apathy Пон 10 Май 2010, 18:23

Понеже е за един път, не бих казал, че парите са излишни, а и не излиза много скъпо.
Целта е да се съберете училището, тези които завършват, дискотета, едно-друго, да се видим за последен път с някои и да си прекараме добре.Не е много разтокващо или както там го написахте, учителите само искат пари и тв'а е :Д Останалото е от тебе и съучениците ти как ще си прекарате.
Има и скъпи и ефтини рокли, костюми и т.н, всеки с вкуса си!
Apathy
Apathy
Терорист

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 818
Дата на регистрация : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  {Bloody.Rose} Пон 10 Май 2010, 19:10

Ъх, днес това говорихме и в училище, отново..
Темата ми писна, повечето ми съученички от сега си избират дори прическите. А лудата ми майка вече е говорила с фризьор... Смятам че не е нужно да се бърза толкова, догодина много неща ще се променят все пак.. Първо не знам дали ще съм жива, камо ли да завършвам..
Еми аз също казах, че ще ходя с кецове, и сега искат да ме набият хДД
Просто това е още една вечер на алкохолни преживявания, които повечето едва ли ще помнят след това. Мога да кажа, че моят клас дори на бала няма да е заедно, просто не сме такива хора, че да успее нещо да ни събере на едно място..
Хъх, не ми се говори повече по темата, и без това утре пак ще ми надуват главата в даскало..
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Elune Be Praised* Пон 10 Май 2010, 20:15

Ами "сватбите", които правят са леко пресилени според мен, а и имайки впревдит музикалния вкус на повечето от класа ми, няма да ми хареса на ушите. От друга страна обаче наистина това може да е последния път когато се събираш с тези хора, с които си прекарал не малка част от живота си до момента, но държа да отбележа, че това, което Зи спомена(със стотиците роднини) и на мен ми е голяма мъка. Нямам желание да виждам сумати старци, някой, от които няма и да познавам как се напиват или кълчат на не благородна музика на МОЯ бал. Едната ми радост е, че вместо пискането на цифрите от 1 до 12 аз ще ги "growl" -вам на някое соло на "Hypocrisy" може би.. icon_lol Интересна идея а? hmmm

И все пак не бих отказал един скромничък бал, в който няма и грам чалга. drop
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  {Bloody.Rose} Пон 10 Май 2010, 20:32

Elune Be Praised* написа:

И все пак не бих отказал един скромничък бал, в който няма и грам чалга. drop

Живееш в България.. хД


Ъъъ.. и аз не искам хора, тоест роднини, които само ще ми щипят бузите и ще ми се `радват`.. *цупи се*
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Shivers Пон 10 Май 2010, 20:35

    И какво като живем в България? От сега си представям как с Йоли се отцепваме от класа и отиваме на някое място без чалга ;D
    Естествено това е в случай, че плана ми за бягство се провали.
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Ricchan ^^ Пон 10 Май 2010, 22:18

Прекарах 8 часа на нон-стоп кючеци и все още имам непоносимост. Дори не можах и да се напия като хората, та поне да ми е весело. Постоянно изтрезнявах след всяка една нова песен и така не ме хвана. Същата история и на бала ще стане. То че моя музика няма да пуснат - няма, но се надявам поне на бг музичка от 70-80-те ор смт, както и малко хорца да се мъча там ;D
Аз щастливо заявявам, че няма кой да ми дойде да ми "щипе бузите", така че поне от това съм отървана. Всичките живи роднини живеят на 300-500 км оттук, да не говорим, че вуйчо ми също има абитуриентка и и да иска, няма да дойде. (: Еми така, много народ измря, бог да ги прости. Ще се напия в тяхна чест... И за да прутъпя болката в ушите на бала...

ЕДИНСТВЕНОТО нещо, което обожавам от цялата тая простотия, е броенето и крещенето (: Е, няма такава тръпка... два дена после нямах глас, но поне беше весело (: Този половин час вървене към 1 часа през нощта беше най-хубавото от цялото изпращане...

Мисълта ми е, вие можете да си се запиете /буквално тва се прави/ и без да вдигате олелия до небето за рокли, прически и не знам си какво. Горките ми съученички... Знам, че доброто ми мислят, ама аман. Трета вече ми казва, че ако имам нужда, ще мипомогне за грима и косата, или ще ме разведе за рокля. ОМФГ, кво толкова специално бе... Един последен запой... на който ушите ми ще изпаднат в кома... Баси. Поне крещене ще има, нямам търпение да надуя главите на дъртите ;3
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  c0lourblind- Вто 11 Май 2010, 11:03

На мен пък и крещенето не ми харесва. Малко селско си пада - вървите и се дерете, че сте завършили? И к'во, нямате висше образование, я Какво мислите за абитуриентския бал 869273
С чалгата.. уф! Нямам нищо против, стига да редуваме различни стилове, но това няма как да стане, за това планирам да постоя час-два с Деница и после се изнасяме Какво мислите за абитуриентския бал 869273


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пет 23 Сеп 2011, 13:56; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Какво мислите за абитуриентския бал 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Ricchan ^^ Вто 11 Май 2010, 15:23

Е, значи съм горда селяндурка. Кво друго да излезе от тва село тука. Колкото и да е просташко и селско, поне е забавна традиция. За разлиак от традициите да си в бална, финтифлюешна рокля, и да си задължен да слушаш чалга, щото разбираш ли, на друго не можело да се куфее на по чашка. Поне е универсално и всеки може да му се наслади.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  neli4ka Чет 13 Май 2010, 21:50

Миналата седмица изпращахме абитуриентите... добре че в нашето училище момичетата бяха с вкус. Пак бяха с някакви скъпарски рокли, но не приличаха на торти както на бала на братовчед ми.
Аз самата мисля да отида на моя бал по дънки... вместо да пръскам пари за рокли и обувки, ще ги вложа в образованието си. Мога да си изкарам приятно и без да съм облечена в бална рокля...
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Ricchan ^^ Пет 14 Май 2010, 16:15

Хах... И аз искам така :< Е, малко по-официално, де...
Ама по цял ден само за това ми говорят майка и баща ми, а сега в понеделник ще ме влачат съученички да гледаме... /Ай ноу айм лейт, дън кеа/ Знам, че за добро го мислят, ама защо просто не могат да приемат различните? Не мога да ги разбера... Хаха, както и те мен .. ><
- Как си се представяш? В каква рокля?
- ...
- Кажи, де... Не може да не си си наумила нещо!
- ...
- Понеделник отиваме да гледаме, чу ли? Няма да се измъкнеш :D
- Аа...
Pretty much our conversation today after the exams D:
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  lips_of_an_angel Пон 17 Май 2010, 09:34

Абе като цяло абитуренския бал е як. За последен път си с твоите откачалки, кефиш се на макс и така. Въпреки че се съмнявам да се съберем на едно място. Ние до са не успяхме да се съберем на едно място камо ли за бала, а не излъгах ви на коледното парти бяхме заедно, като по чудо, как не замръзна ада не знам smile
Относно дрехите, кой по дяволите е казал, че задължително трябва да си купиш рокля за 5000 лв. Тва вече е изгъзица. icon_bduh Има мн хубави рокли на доста прилична цена.
Не съм особено убедена дали при нас ще станат изцепки, като кой има по-хубава скъпа рокля, но предполагам че да, до колкото ги познавам някоя ще гракне веднага, но в клас от 27 женски и 1 момчета (или поне за такова се води) кво очаквате.
Аз съм за поне за бала да се барнеш. Не ви разбирам, защо искате да ходите с кецове. Все пак това е един път в живата и нищо няма да ви стане ако се качите на ток, не казвам кокили но поне ток :icon_bigrin: Но вие си решавате icon_wink
Относно музиката не е проблем за мен, защото това е моита мезика. Да правилно сте разбрали слушам чалга и др стилове, но тук не му е мястото да казвам :icon_bigrin: Поне за едно сме единодушни с наште.
Абитуренския бал е забавно нещо, особено броенето love


Последната промяна е направена от lips_of_an_angel на Чет 27 Май 2010, 18:16; мнението е било променяно общо 1 път
lips_of_an_angel
lips_of_an_angel

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 47
Дата на регистрация : 04.02.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Blackie. Пон 17 Май 2010, 13:17

Суетенето наистина е прекалено, но в крайна сметка всички се събират, за да отбележат порастването на детето. Традицията си е останала от много време. Що се отнася до самия бал... аз самата бих искала да се видя в рокля. Кой е казвал, че трябва да се хвърлят луди пари? Нещо хубаво и оригинално винаги може да се намери на прилична цена ^^
В класа ми всички имаме сходни вкусове откъм музика и вероятно бихме си изкарали страхотно като за последно. А и кога друг път можеш да крещиш редом с още народ и да не те мислят за откачен? Веднъж си абитуриент, все си мисля, че човек трябва да му отдаде нужното внимание на бала, но да не се улива. ;о
Едно е важно - да си изкараш супер и да запомниш този ден, пък останалото вече са подробности и въпрос на предпочитания. icon_lol
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Ricchan ^^ Вто 18 Май 2010, 14:04

Момета, спокойно! Щом аз си харесах рокля, нищо не е невъзможно smile Учудващо, има и нефустести и разни накифленски. Е, моята имаше един противен колан, но ще го махнем icon_lol 30 кинта, пичовско просто. Карирана, с джобове. icon_redface Край, влюбих се icon_lol Както виждате, всичко на таз Земя е възможно, и вие ще си харесате нещо :Д На прилична цена дори ;3
Не си понасям обувките, но ще го преживея icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  fewgtg Вто 18 Май 2010, 16:11

В неделя е моята абитуриентска и нямам търпение. Учил съм четири години и се разделям с класа си, и според мен това е най-подходящия начин да се разделя с всичко това :)
fewgtg
fewgtg

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 12.05.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  rock_pure3 Пет 21 Май 2010, 20:02

Утре е бала на сестра ми и за съжаление аз няма да мога да отида да я видя, но като се сетя какви скандали й вдигаше баща ми (и то по телелфона) за едни обувки.. Абе за мен тея суетни и разни такива са си пълна загуба на време. Радвам се, че до моя бал има тооолкова много време.. :ballon:
rock_pure3
rock_pure3

Female
Age : 28
Location : все някъде..
Humor : ь.ь
Reputation : 0
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 24.03.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  c0lourblind- Съб 22 Май 2010, 20:53

Не ви разбирам, защо
искате да ходите с кецове. Все пак това е един път в живата и нищо няма
да ви стане ако се качите на ток, не казвам кокили но поне ток

Защото не искам да си опропастявам вечерта Какво мислите за абитуриентския бал 353307 Това, че харесвам обувки на високи токове, не значи, че мога да ходя на тях. Дори и да е два санта, пак не мога.
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Какво мислите за абитуриентския бал 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за абитуриентския бал Empty Re: Какво мислите за абитуриентския бал

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите