Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мнението ви за анимефобите

+18
neli4ka
Little.Vampire
Megaphy
misashi
ton4encento
~Black rose~
CriminaL Baby.
~|| Hoshina Utau ||~
Exorcist
I'm Just a kid! :(
Shivers
c0lourblind-
Enery
General_Grievous
{Bloody.Rose}
*za®aTan4o - Lee*
Drama.Queen
Ricchan ^^
22 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Мнението ви за анимефобите

Писане  Ricchan ^^ Пон 10 Мар 2008, 10:09

Ок, има и друг форум, в който пиша, някои ще го нарекат "нормален", само защото такива като нас не се навъртат много там.
Само аз и още един се обаждаме от време на време за аниме, говорим си, постваме рисунчици, а нападките не спират.
Голям дисреспект има към нас. Защо? С какво сме по-различни?
Както може би вече се разбра, изгубих рисунката на Наруто, заради токов удар. Вече се поуспокоих, ама докато още бях ядосана, излях го и в спам темата на онзи форум. Какво получих като отговор? "Една японска простотия по-малко tooth "
Сериозно, иде ми да го убия тоя и да го наругая мн яко, ама не искам бан, а и всички ще защитят него или няма да вземат позиция, защото той е модератор.
Що за отношение?
А към вас как се отнасят или предпочитате да не раздувате много много, че гледате аниме, именно заради тази хорска реакция?
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Drama.Queen Пон 10 Мар 2008, 10:14

пхахахаххаха
хич не ми пука в мойто даскало само аз и 12 тите класове гледаме анимета....
пък и хеч не ми пука кво мислят др
на който не му харесва да не се занимава с мен
така както казваш за аниметата,на мен ми се подиграваха за уестлайф icon_mad
Изобщо мн заблудени хора има
тва което ще те посъветвам е да ги оставиш да си дрънкат и да им се смееш на ограничеността icon_rolleyes icon_wink

Пс,гласувайте за форума


http://bgtop.net/in.php/1205084992
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Ricchan ^^ Пон 10 Мар 2008, 10:19

~AnImE*fReAk~ написа:пхахахаххаха
хич не ми пука в мойто даскало само аз и 12 тите класове гледаме анимета....
пък и хеч не ми пука кво мислят др
на който не му харесва да не се занимава с мен
така както казваш за аниметата,на мен ми се подиграваха за уестлайф icon_mad
Изобщо мн заблудени хора има
тва което ще те посъветвам е да ги оставиш да си дрънкат и да им се смееш на ограничеността icon_rolleyes icon_wink

Пс,гласувайте за форума


http://bgtop.net/in.php/1205084992
Да, така е, ама...
И други хора има, които знаят, че гледам, ама нищо не ми казват. Говорим си за съвсем други неща и не се занимаваме с различните интереси на другия.
However, тези, които се обаждат ме нервят.
Накрая аз излизам спамерка, само защото съм пишела за това. ако толкова няма какво да каже, поне изрода да замълчи wtf Обаче нали е модератор, на него му е позволено да унижава който си поиска. В онзи форум са като богове, и всички им козируват.
Един път му се орепчих tooth и получих предупреждение за бан. ПХАХА.
Ама май си права. Я да си мълча аз, нали си намерих къде да си споделям аниме мненията и т.н 👋 👍

пп: Гласувах! 👶
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  *za®aTan4o - Lee* Пон 10 Мар 2008, 16:53

Абе пълно е с идиоти кво искаш. Аз познавам доста хора и само един е фен на анимета и на Наруто. Братовчед ми гледа от време на време Наруто и тва е не познавам др да гледа от даскало сиг от цялото училище има 1 фен освен мене ама не се знае може и аз да съм си само. Въпреки , че аз там не говора мн мн за Наруто. Седа си аз и си гледам некви клипчета и 1 вика абе кво беше тва бе Наруто ли много е тъпо дори не го е гледал.
*za®aTan4o - Lee*
*za®aTan4o - Lee*
Терорист

Male
Age : 35
Location : Hidden Leaf Village
Job/hobbies : Under Training
Humor : Enemies give me reason , to be the last mothefucker breathing !
Reputation : 0
Брой мнения : 315
Дата на регистрация : 01.02.2008

http://www.oborot-n.com

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  {Bloody.Rose} Пон 10 Мар 2008, 17:06

хора напълно ви разбирам...просто вече на се издържа :icon_evil: icon_mad ..от моето училище само аз гледам анимета. icon_sad е има и от малките няколко хлапета (имам предвид 4-5 клас) които гледат Наруто.
постоянно някои ми се подиграва за моята "мания" да гледам анимета. icon_sad е не ги разбирам тия хора.....
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  General_Grievous Пон 10 Мар 2008, 17:22

~Uzumaki_Naruto~ написа:Абе пълно е с идиоти кво искаш. Аз познавам доста хора и само един е фен на анимета и на Наруто. Братовчед ми гледа от време на време Наруто и тва е не познавам др да гледа от даскало сиг от цялото училище има 1 фен освен мене ама не се знае може и аз да съм си само. Въпреки , че аз там не говора мн мн за Наруто. Седа си аз и си гледам некви клипчета и 1 вика абе кво беше тва бе Наруто ли много е тъпо дори не го е гледал.
Така е като ме видят че гледам Наруто и "А това Наруто ли е много е тьпо" а дори не го е гледал! :icon_evil: Сигурен сам че ако гледа 1,2 епизода и на него ще му хареса! Хубаво е че почти целия клас гледа Наруто icon_lol
General_Grievous
General_Grievous
Терорист

Male
Age : 31
Location : Hell of Blazing Fires
Reputation : 0
Брой мнения : 1137
Дата на регистрация : 05.03.2008

http://myanimelist.net/profile/LonelyStrategos

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Ricchan ^^ Пон 10 Мар 2008, 18:48

Така е като ме видят че гледам Наруто и "А това Наруто ли е много е тьпо" а дори не го е гледал! Сигурен сам че ако гледа 1,2 епизода и на него ще му хареса! Хубаво е че почти целия клас гледа Наруто
icon_lol

Напълно съгласна съм!
Даже ме е срам от това, но и аз не признавах Наруто.
Малеее, като си пуснах един еп (май беше 29, абе там където Сакура захапва един за ръката, и тя уж "пораства" ) и... ПХАХА
Рекох си... айде само още един...
Попаднах на 3-ти епизод - е не, нямаше такъв смях! Зарибих се, и направо ме досрамя, че преди не съм го зачитала.
Без да си гледал нещо, не трябва да съдиш!!!
А анимефобите точно така процедират. Те сигурно и едно аниме не са гледали.
Иначе за много големи се пишат, а ние сме деца в техните очи.... Ама иначе веднага започват да реват, при най-малкият проблем. " оооо. какво стана, защо плачеш...? "Мисля, че Поли ми се сърдиии..."
Забележете! Мислила. ПХАХА. Същата тази Поли после ходи да й обяснява, че не й се е сърдела... а после ние сме били деца. :icon_evil:


Последната промяна е направена от MeTaL_HeArT на Пон 10 Мар 2008, 18:54; мнението е било променяно общо 1 път
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Drama.Queen Пон 10 Мар 2008, 18:52

MeTaL_HeArT написа:
Абе пълно е с идиоти кво искаш. Аз познавам доста хора и само един е фен на анимета и на Наруто. Братовчед ми гледа от време на време Наруто и тва е не познавам др да гледа от даскало сиг от цялото училище има 1 фен освен мене ама не се знае може и аз да съм си само. Въпреки , че аз там не говора мн мн за Наруто. Седа си аз и си гледам некви клипчета и 1 вика абе кво беше тва бе Наруто ли много е тъпо дори не го е гледал.

Напълно съгласна съм!
Даже ме е срам от това, но и аз не признавах Наруто.
Малеее, като си пуснах един еп (май беше 29, абе там където Сакура захапва един за ръката, и тя уж "пораства" ) и... ПХАХА
Рекох си... айде само още един...
Попаднах на 3-ти епизод - е не, нямаше такъв смях! Зарибих се, и направо ме досрамя, че преди не съм го зачитала.
Без да си гледал нещо, не трябва да съдиш!!!
А анимефобите точно така процедират. Те сигурно и едно аниме не са гледали.
Иначе за много големи се пишат, а ние сме деца в техните очи.... Ама иначе веднага започват да реват, при най-малкият проблем. " оооо. какво стана, защо плачеш...? "Мисля, че Поли ми се сърдиии..."
Забележете! Мислила. ПХАХА. Същата тази Поли после ходи да й обяснява, че не й се е сърдела... а после ние сме били деца. :icon_evil:


уаахаххахахахаххахах,кви недорасляци има smile smile smile

1.ест,че ще мислеища така,все пак тука сме аниме фенове icon_wink icon_wink icon_wink icon_wink icon_wink icon_wink icon_wink

2.не се ядосвайте!!!Не се заслужава за простаци да си хабем нервите nod nod nod nod nod nod nod nod nod nod
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Enery Вто 11 Мар 2008, 07:41

мене редовно ми се смеят че съм гледала тфа и онова че съм слушала тфа и онова....имаше един кретен дето мноуу обичаше да се подиграва че еди кой си гледал наруто и кат му се развиках и му казах да изгледа поне една серия и тогава да говори,той зе че верно изгледа един епизод и на другия ден дойде да ми опява колко готино детско било наруто.............просто си умрях от смях :icon_bigrin:
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Drama.Queen Вто 11 Мар 2008, 07:45

уахахаххахахах
баси кретена
тва ми се случва пастоянно!!!!Вече съм спряла да наливам акъл в кухите им тикви..... и тва е ..... drop dull
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Enery Вто 11 Мар 2008, 08:04

ми то май само така трее да си говорт кфо ти пука :icon_bigrin:
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Ricchan ^^ Вто 11 Мар 2008, 08:45

Анимефоби = пишман тийнейджъри, които се мислят за много големи и затова не одобряват техни връстници да гледат "детски", защото злепоставят тяхната "зряла" възрастова граница.

Е те, това е. ave
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  c0lourblind- Чет 01 Май 2008, 15:25

аз пък когато кажа на някого,че гледам аниме и чета манга и отговора е
"-ъЪЪъЪЪ!?,кфИ сЪъЪЪъ тИяЯяя дЕтсКиИИи we?!?!!?!?!?!"
и 1000 пъти съм им казвала че анимето не е детско..
ако искат детско да гледат картуун >_<
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Мнението ви за анимефобите 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Shivers Чет 01 Май 2008, 15:46

CookieMaster написа:аз пък когато кажа на някого,че гледам аниме и чета манга и отговора е
"-ъЪЪъЪЪ!?,кфИ сЪъЪЪъ тИяЯяя дЕтсКиИИи we?!?!!?!?!?!"
и 1000 пъти съм им казвала че анимето не е детско..
ако искат детско да гледат картуун >_<
Само, че е малко трудно да обясниш на ограничени хора. Това, че аниметата са рисувани не ги прави автоматично за деца. Интересно ми е дали ако пуснеш на някое малко дете Хелсинг ще му се отрази добре Suspect
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  I'm Just a kid! :( Пет 02 Май 2008, 11:31

Те си гледат тяхното, аз мойто.
I'm Just a kid! :(
I'm Just a kid! :(
Терорист

Male
Age : 33
Location : България, Варна.
Job/hobbies : Да ви скоча на главата
Humor : Шалалала....
Reputation : 0
Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Exorcist Пон 05 Май 2008, 15:37

Ем в моя град само аз съм фенка на анимета щот всички са ограничени прости олигофрени...знае се че гледам анимета но никой не ми казва нищо защото последния път един чалгар нещастен си го отнесе много здраво и оттогава никой не се осмелява ...
Exorcist
Exorcist

Female
Age : 97
Location : Hell
Job/hobbies : Serial killer
Humor : Black
Reputation : 0
Брой мнения : 75
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://uk.youtube.com/watch?v=JBbUWgFMTys

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  ~|| Hoshina Utau ||~ Чет 12 Юни 2008, 19:42

преди ми беше много гадно че никой от приятелите ми не гледаха анимета и ми се смееха малко за тфа ам аз не им обръщах внимание ...

сега две мой приятелки си гледаме анименца и много се радфам :lol!: и койт ни кай нещо яде бой :lol!:
~|| Hoshina Utau ||~
~|| Hoshina Utau ||~
Терорист

Female
Age : 30
Location : Dream's Land
Job/hobbies : sleeping ... sleeping... and smoking
Humor : I'm already covered in blood and poison so I'll end it with my hands and go staight to hell...
Reputation : 0
Брой мнения : 358
Дата на регистрация : 07.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  CriminaL Baby. Чет 12 Юни 2008, 20:55

Хех , тия мн ма нервят ! Включително и майка ми :icon_evil: Като почнат с тва "Аниметата са детски , щото са рисувани " , лелеее напрао не ги търпя.Ама нали детските са за деца , ако пуснеш наистина на едно лапе на 7 години Елфън лийд надали ше му се отрази мн добре >.< Добре , че поне Хрис гледка анимета :ballon:
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  ~Black rose~ Пет 13 Юни 2008, 12:28

мухах....не ми бреме изобщо кфо говорят.....от моя клас казвът,че били мн големи да гледът анимета или нещо от сорта......но от 9 класове и другите има хора които гледа.. smile
Емз не мее срам,изобщо даже.....!!!Пък да казват квот си щът....пхех! :icon_bigrin:
~Black rose~
~Black rose~
Терорист

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 997
Дата на регистрация : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  ~Black rose~ Пет 13 Юни 2008, 12:30

Anime*Freak ^_^ написа:Хех , тия мн ма нервят ! Включително и майка ми :icon_evil: Като почнат с тва "Аниметата са детски , щото са рисувани " , лелеее напрао не ги търпя.Ама нали детските са за деца , ако пуснеш наистина на едно лапе на 7 години Елфън лийд надали ше му се отрази мн добре >.< Добре , че поне Хрис гледка анимета :ballon:

И аз така мисля...ако пуснеш подобно аниме на некфо 7 годишно....едва ли много ще му се радва.....или някво с въмпири.....ИЗОБЩО ДАЖЕ!
Пък и щом ги правят,те са за всички...не зависимо от възраста!
~Black rose~
~Black rose~
Терорист

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 997
Дата на регистрация : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  ton4encento Сря 10 Дек 2008, 18:57

Имам подозрения че от мойто даскало само аз гледам анимета....С изключение на лапенцата дет гледат Наруто по Джетикса...И мн се дразня като почнат да ми каат "Ко си ги загледала тея детски" Ей тфа ме изкарва извън нерви и или го напсувам яко или се изнасям!!! :icon_thefinger :icon_bigrin: Да и наистина щом аниметата са детски що не пускат хентаец на 7-8 годишните...Нали е детско?!? 77 77 77 Или пък в един форум някфа ми писа: "Научили сте една нова дума и ся аниме, аниме..." 104 104 104 104 Охххх мн се ядосах ся ше си пусна някое аниме да се успокоя... mmm
ton4encento
ton4encento

Female
Age : 29
Location : JiGokU
Job/hobbies : AnimE & MangA
Humor : 100% hEntAi *¬*
Reputation : 0
Брой мнения : 117
Дата на регистрация : 20.10.2008

http://www.vbox7.com/user:ton4encento

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  misashi Съб 07 Мар 2009, 21:41

Абе честно казано за една голяма част от българите думата аниме е равна на детско.И колкото и да ме е срам ще си призная имаше момент в който употребявах същата терминология. icon_redface Слава богу имаше няколко сгодни добри дечица от класа ми,които се смилиха над смъртната ми душа и ме осветлиха по въпроса.Та от този ден си отстоявам ревностно аниметата пред тези така наречени "възрастни", които разбираш ли били надрастнали "детските".За мое щастие в класа ми сме към 4 -5 човека анимемани, който сме били контра на анимефобите и те не смеят да си отворят устите защото знаят че нашите са по-големи. icon_lol И въобще не ми пука за инфантилите...има два начина да се справиш с тях: игнорираш ги или ги надговаряш.Вторият действа безотказно поне при мене,ама и аз съм чеовек със който не може да се спори и няколко мили дечица го изпитаха на свой гръб и от тогава думи като "аниме","детско' и "тъпо" не се използват в ено изречение. Та на скъпите ни приятели анимефобите ще кажа: "FUCK OF!!"
misashi
misashi

Female
Age : 32
Location : Япония
Reputation : 0
Брой мнения : 58
Дата на регистрация : 18.02.2009

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Megaphy Пон 09 Мар 2009, 14:00

Ем не бих казала, че ми се подиграват.Имаше един такъв момент миналата година.И то много ясно заради Наруто то те други не знаят, а и да им говора нищо няма да разберат.Иначе да струвам им се различна за това, че гледам анимета, но тая година съм по тиха относно тая тема не съм казала на никой, че гледам анимета. (преместиха ме в друг клас)
За това говоря само с една моя приятелка, която също гледа.Вече не е много редовна, но пък обича да ме слуша като и разказвам за тия дето аз съм гледала.
Няма смисъл да се разправям с тия дето казват, че са за деца, защото те просто не осъзнават, че сме с една крачка по-напред от тях.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Little.Vampire Вто 17 Мар 2009, 19:35

Ами няма да се впускам в обиди...
Че почна ли, няма спиране smile ...
Едно ще кажа - ТЕ губят! fubar
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  neli4ka Пон 27 Апр 2009, 19:26

Мен пък в класа ми ме приемат с мн разбиране. Какво като гледам анимета? От кога това се смята за различие? Чак сега научавам, че има хора, които ги мразят толкова много и намират тези, които ги гледат за различни и странни. Е, познавам едно момиче, което мн мрази манга и като ме види да рисувам, само обиди ръси, ама мислех, че е единичен случай. Та, като цяло в класа ми доста хора се радват на анимета, повечето момчета, даже с тях дори и да се мразим, като стане въпрос за анимета, особено за Наруто, всички сме на едно мнение. Ех, един неразделен клас... ще ми липсват тези кретени. icon_smile
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

Мнението ви за анимефобите Empty Re: Мнението ви за анимефобите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите