Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Higurashi no Naku Koro ni

+18
sunshine_star
Megaphy
Invisible
xUnfeltxLovex
Ricchan ^^
ShizNat fan
Rena-Zlat
Cocaine`
~|~Crazy_kid~|~
Façade
CriminaL Baby.
† Akumu-chan †
{Bloody.Rose}
LzpreslaV
Shivers
Drama.Queen
c0lourblind-
RealizeR
22 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Higurashi no Naku Koro ni - Page 2 Empty Re: Higurashi no Naku Koro ni

Писане  xXEndzeitXx Чет 17 Дек 2009, 09:54

ммм най-великото аниме за мен... ave


Последната промяна е направена от xXEndzeitXx на Съб 13 Мар 2010, 20:17; мнението е било променяно общо 1 път
xXEndzeitXx
xXEndzeitXx
Терорист

Male
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 228
Дата на регистрация : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Higurashi no Naku Koro ni - Page 2 Empty Re: Higurashi no Naku Koro ni

Писане  nendi_chan Вто 19 Яну 2010, 00:03

Страхотно аниме! Едно от любимите ми~ Рика-чан мн ме кефи, особено като посред нощ заседне на някой прозорец с чашка вино в ръка и почне размисли и страсти за живота, смъртта,
Spoiler:
А на следващия ден - Пачи-пачи, ни-паа~, ~нанодесу... много е сладка~ Ханюю също е сладурче~ А психариите и кръвчицата в първия сезон просто ми пълнят душицата 44
nendi_chan
nendi_chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : I'm assassin... It's natural not to tell you where I am
Job/hobbies : ...
Humor : JUST STOP THE FUCK BOTHERING ME, YOU JERK *picks up the gun and shoots the poor man* That's better^^ *then continues watching Lucky star*
Reputation : 0
Брой мнения : 203
Дата на регистрация : 08.05.2009

Върнете се в началото Go down

Higurashi no Naku Koro ni - Page 2 Empty Re: Higurashi no Naku Koro ni

Писане  Cloud Пет 19 Мар 2010, 18:23

Първият сезон ми хареса що годе, ама прекалено бързо хванах смисъла. Скоро дано успея да изгледам ...ni Kai и ...ni Rei (мързелът ми е голяма нещо хДД)
Cloud
Cloud
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 812
Дата на регистрация : 06.03.2010

Върнете се в началото Go down

Higurashi no Naku Koro ni - Page 2 Empty Re: Higurashi no Naku Koro ni

Писане  Cocaine` Сря 28 Апр 2010, 11:23

love Преди време го гледах, ама нищо не помня (абсолютно), и сега го почнах наново.
Мион и Шион ФТУУ love
Много ми харесва, само остава някой да ми го поябясни малко, шот' съм зле icon_lol


NinjaEdit: Пффт, тая Сатоко е била баси ревлата, srsly. Шион мн 'убаво я нареди, само реве, Сатоши пък ко само я защитава не я ли вижда ква е

Бду, Сатоши ме радва love
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Higurashi no Naku Koro ni - Page 2 Empty Re: Higurashi no Naku Koro ni

Писане  Katinkka Сря 28 Апр 2010, 22:51

Higurashi no naku koro ni - хареса ми.. беше си яко брутално със сравнително добър арт, който си съкваше на моменти, ама карай. Историята тук е страшно объркана, но точно заради това е интересно да разбереш какво ще стане.. и естествено гледаш като побъркан серия след серия :D Ноо така и не ти задоволява любопитстото, щото свършва на никъде.., но пък си компенсира с други работи :D
kai - тоя ми хареса повече.., защото тук всичко ти става ясно.., а аз обичам да ми става ясно :D Цялата далавера с Рика-чан.. нипаа ~ :3 Оооо чакайте, че се отклоних малко.. тааа може накрая да се издъниха, но все пак сезона като цяло ми хареса повече
rei - беше страшно забавен и в същото време интересен.. добре ги сачетаха тоя път ;D Това с майката на Рика и идеалния свят си беше оригинално.. - уж е идеален свят, но в същото време не е никак идеален за Рика.., а би трябвало.. а бе объркващо е някво :D

За Higurashi Naku koro ni/ ni kai писах по-малко щото го гледах по-отдавна, а rei най-скоро, защото ми отне хилядолетие да изчакам епизодите му да се дръпнат :D
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Higurashi no Naku Koro ni - Page 2 Empty Re: Higurashi no Naku Koro ni

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите