Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Истинско приятелство реалност или просто лъжа

+2
tenten_sakura
temari_sakura_
6 posters

Go down

Истинско приятелство реалност или просто лъжа Empty Истинско приятелство реалност или просто лъжа

Писане  temari_sakura_ Вто 31 Авг 2010, 20:54

Интересно ми е дали наистина съществува нещо като ,,истински приятел", и колко от вас имат такива. Колкото до мен, аз отдавна съм го открила. dattebayo, drasni i ti ne6to de mmm
temari_sakura_
temari_sakura_

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 13.05.2010

Върнете се в началото Go down

Истинско приятелство реалност или просто лъжа Empty Re: Истинско приятелство реалност или просто лъжа

Писане  tenten_sakura Нед 05 Сеп 2010, 22:17

Ха, к'во става Eli-chan. Значи се реши да пуснеш тема. Та моето мнение по въпроса е, че съществува такова нещо като истински приятел, човек само трабва да го открие ^^. Аз си имам две такива същества и се радвам, че е така. Но не забравяйте, че няма как да имаш истински приятел, ако самият ти не си такъв. noo
tenten_sakura
tenten_sakura

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 18
Дата на регистрация : 14.05.2010

Върнете се в началото Go down

Истинско приятелство реалност или просто лъжа Empty Re: Истинско приятелство реалност или просто лъжа

Писане  Na-chan no Hime Пон 06 Сеп 2010, 00:28

Аз казвам, че няма неща като истинско приятелство и т.н. И няма да разпъвам лукуми и да ви обяснявам защо, а просто ще напиша нещо, което прочетох наскоро: "Няма приятели и най-добри приятели. Има само хора, които са ти близки, и такива, които са ти по-близки."

Spoiler:
Na-chan no Hime
Na-chan no Hime
Модератор

Female
Age : 29
Location : Пловдив
Job/hobbies : Защото ти никога не плачеш, аз плача вместо теб.
Humor : Тръгвам си от мястото, на което ти продължаваш да живееш.
Reputation : 2
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 29.05.2010

http://fanfictionbg.bestforumlife.com/

Върнете се в началото Go down

Истинско приятелство реалност или просто лъжа Empty Re: Истинско приятелство реалност или просто лъжа

Писане  nipper Съб 11 Сеп 2010, 18:45

Na-chan no Hime написа:Аз казвам, че няма неща като истинско приятелство и т.н. И няма да разпъвам лукуми и да ви обяснявам защо, а просто ще напиша нещо, което прочетох наскоро: "Няма приятели и най-добри приятели. Има само хора, които са ти близки, и такива, които са ти по-близки."

Spoiler:


Тhe same. Но пък аз съм наивен човек и може да се каже, че вярвам в истинското приятелсво и имам истински приятел, но може той/тя е може би просто 'по-близък приятел/ка..', чесно казано не знам..
nipper
nipper

Female
Age : 30
Location : Пловдив
Reputation : 0
Брой мнения : 140
Дата на регистрация : 20.09.2009

http://animelovers.findtalk.biz/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Истинско приятелство реалност или просто лъжа Empty Re: Истинско приятелство реалност или просто лъжа

Писане  bocho151 Пет 17 Сеп 2010, 17:30

Като за начало аз си мислих ,че има нещо като истинско приятелство ,но ( няма да споменавам кои ден ) разбрах ,че няма такова нещо просто такова нещо не съществува ако си мислите ,че имете най-добър приятел просто спрете да мислите СЪВЕТ ОТ МЕН !!! АЗ ВЕЧЕ СПРЯХ !!![b] 🇲🇺 🇲🇺 🇲🇺 Този ваш най-добър просто ви използва точно както и най-големият ти враг ,а и всички около него 🇲🇺
bocho151
bocho151

Male
Age : 30
Job/hobbies : tennis
Reputation : 0
Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 31.08.2010

Върнете се в началото Go down

Истинско приятелство реалност или просто лъжа Empty Re: Истинско приятелство реалност или просто лъжа

Писане  tenten_sakura Сря 22 Сеп 2010, 08:46

За 20 дена се убедих, че няма такова нещо като истински приятел. Ирония, а? Както по-горните кометнари пише - има само хора, които са ти близки и такива, които са ти по-близки. Замислете се колко приятели, са на разположение 24/7. Николко, нали? Приятел е този, които ако се oбадиш в три часа през нощта и още преди да си казал, това което те безпокои, той вече да взима ключовете за входната врата и да се запътва към вас. Ето това е истинско. А не само да те има за даденост. Например ако няма с кои да изиза или му е скучно те вика... Това е идиотщина... Първо си мислих, че имам много приятели, от които двама са истински...но уви отново сгреших... Така че ви съветвам, да си отворите очите! Ако искайте ме слушайте, ако искайте недеите... wall
tenten_sakura
tenten_sakura

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 18
Дата на регистрация : 14.05.2010

Върнете се в началото Go down

Истинско приятелство реалност или просто лъжа Empty Re: Истинско приятелство реалност или просто лъжа

Писане  AngeL_of_Death Съб 04 Дек 2010, 13:16

Няма такова нещо като истинско приятелство.
Всички хора се делят на познати и по-близки познати. Такова нещо като ней-добър/ра приятел/ка няма. Всички са егоисти и са с теб само когато на тях им е изгодно или когато им потрябваш за нещо.
Все пак народът е казал "Боже пази ме от приятелите ми. От враговете сам ще се пазя"
AngeL_of_Death
AngeL_of_Death
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 28.10.2009

Върнете се в началото Go down

Истинско приятелство реалност или просто лъжа Empty Re: Истинско приятелство реалност или просто лъжа

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите