Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

+28
mirelinka
Cocaine`
Ricchan ^^
Comma.
nevitu
Ala-bala
{Bloody.Rose}
plami__96
Cloud
Mad.Soul
miss_kapriss989
NiKa-chan
Chocolate_Cookie
Plug in,Baby~
xXEndzeitXx
Enery
sunshine_star
~|~Crazy_kid~|~
Kreator
LiДо4o_O
CriminaL Baby.
AngeL_of_Death
Façade
Nessie
Little.Vampire
Amane-chan
obsessed.girl*
Koufuku ;3
32 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  Comma. Нед 18 Апр 2010, 13:51

Ами не харесват японското, но не ги интересува дали слушам, или не. За рок-а и метъл-а нямат проблем, дори я харесват ^__^
Comma.
Comma.

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 30.03.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  Ricchan ^^ Пон 19 Апр 2010, 01:38

На майка ми по-нежничките й харесват... За японското не желае да коментира... xD А по-хард не й пускам, щото я знам, че не ще.
Баща ми също е олд скул фен и заедно си слушаме Whitesnake, Deep purple, Rainbow... :D Ама ме дразни като каже "Ей те тва е музика. А не онези Адриани и не знам си кви" ;о Що, по дяволите, си мисли, че слушам чалга не мога да разбера =_= Иначе се кефи и на Linkin Park xD Като чуе тяхна песен и вика "А, твойте хора!" xD За японското не знае, едва ли ще му допадне ;о
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  Cocaine` Пон 19 Апр 2010, 11:57

Не им дреме. Аз съм си със слушалки и съм си мноу добре.... Иначе майка ми харесва музиката, която слушам.. А на баща ми не ми се вярва да му дреме хах xD
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  CriminaL Baby. Пон 19 Апр 2010, 12:11

Well, майка ми нищо не зачита за музика icon_lol Като надуя техното на макс само ми пищи, че съм 'и спукала тъпанчетата. Като пусна хаус, измисля някви весели танци и ми прай физиономий. Странно защо, ама харесва електро хаус о.о
За БГ рапа да не говоря... Това за нея е една от най-големите простотии, които слушам.
Баща нямам. Като беше жив не знаеше какво слушам.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  mirelinka Пон 05 Юли 2010, 11:19

Да видимм.. Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 69244 Мама слуша Хаус, Техно, Чалга..както и аз, но без чалга т'фа за мене не е музика Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 178153 , но когато стане въпрос за моята музика баба ми мрънка " Офф... нама ли ги тия само ми викът на главата ". Дядо ми " Мирелоо.. ква е тая музика от тебе бе " Баба ми и дядо ми само чалга и народно слушат.. за тфа с тях не се понасяме, когато става дума за музика. С сестра ми тя го кара на к'вото слушам и аз Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 980518 . Баща ми, когато беше жив само на чалга го карах с него Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 516582 . Брат ми и др. ми сестра го карат на ПИЕНЕ И СРЪБСКО .. Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 18498 , но и аз нали излизам с тях .. става ми лошо кът го чуя тфа сръбско.. Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 814745
mirelinka
mirelinka

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 28.04.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  beezbetz Вто 19 Окт 2010, 20:50

Майка ми слуша рок чалга сръбско и диско... баща ми само чалга и сръбско... qq абе като цяло няма никой от семейстото дет да слуша нормална музика. Ма нищо почти съм приучила мамз да слуша Amorphis и мн се кефи на Silent Waters noo
beezbetz
beezbetz

Female
Age : 31
Location : somewhere
Job/hobbies : killing people
Humor : :P
Reputation : 0
Брой мнения : 8
Дата на регистрация : 15.05.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  Na-chan no Hime Вто 19 Окт 2010, 22:13

    Well, майка ми се спогажда с музиката, която слушам, но предпочита сръбско. *гледа с досада*
    Баща ми напълно игнорира музиката, която пускам. Съмнявам се изобщо, че някога яе чул.
    А на брат ми редовната му реплика е: "Спри го т'фа, срам ме е от него." При което ми се иска да му забия един в лицето.
Na-chan no Hime
Na-chan no Hime
Модератор

Female
Age : 29
Location : Пловдив
Job/hobbies : Защото ти никога не плачеш, аз плача вместо теб.
Humor : Тръгвам си от мястото, на което ти продължаваш да живееш.
Reputation : 2
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 29.05.2010

http://fanfictionbg.bestforumlife.com/

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  kote_to95 Нед 07 Ное 2010, 03:00

Майка ми не харесва особено хип-хопа .. Сестра ми е тотална чалгарка (не че има лошо, просто на мен тая музика не ми харесва) . Бабами слуша само народно 64 , така че, въпреки че слуша метал само баща ми няма нищо против мойта музика icon_lol
kote_to95
kote_to95

Female
Age : 29
Location : Юпитер, предградие 13
Job/hobbies : Да споря, да слушам музика, да се забавлявам с приятели и да седя пред компа
Reputation : 0
Брой мнения : 105
Дата на регистрация : 28.10.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  ka6kaval4ety Съб 18 Дек 2010, 23:13

С майка ми харесваме почти една и съща музика, само дето тя не си пада особено по Brokencyde и Papa Roach, а аз много си ги обичам <333. Както и да е, майка ми и баща ми са разведени, така че за баща ми нищо незнам ;). Чалга никой от семейството ми не понася (и слава богу)! Не мога да ги понасям тия силиконови балони :crazy2:
ka6kaval4ety
ka6kaval4ety

Female
Age : 26
Location : In my world ;dd
Humor : Каква е тая поговорка за смеха?? То е ясно - който се смее последен, най - бавно схваща ;xx
Reputation : 0
Брой мнения : 33
Дата на регистрация : 22.09.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислят вашите за музиката, която слушате? - Page 2 Empty Re: Какво мислят вашите за музиката, която слушате?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите