Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

+53
Kagura-sama
ИvИtУуУ ДqНkОvА
Na-chan no Hime
shi
Ronrinesu
nipper
Chaos
nevitu
rock_pure3
Comma.
balito
Cloud
Plug in,Baby~
miss_kapriss989
nendi_chan
sunshine_star
nini_chan
sasusaku_4ever
xYoshix
Invisible
Little.Vampire
Chocolate_Cookie
ChaosLegion
* Le jour de ma mort *
MoonChetyYy
Elune Be Praised*
Yuuki-chan
Amane-chan
Boddah.
Mad.Soul
HellGirl
Rena-Zlat
skindrawer
Sinner
~|| Hoshina Utau ||~
Bloody Iti-sama
Megaphy
Vampire_Knight_Rima
Nessie
Shivers
Blackie.
Dia-chan
Kreator
Isi-chan
Shinshoku
`†`ShInIgAmI`†`
Enery
Little`DeviL
c0lourblind-
Drama.Queen
Ricchan ^^
CriminaL Baby.
Façade
57 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Façade Чет 25 Сеп 2008, 20:44

Таа въпроса е ясен icon_rolleyes
Soo~....В моя клас,изпълнен със идиоти,няма такъв екземпляр icon_lol Говедата го мислят за поредната анимациика и ми се подиграват,че все още гледам такива работи....Ама какво ли разбират и те icon_lol Има едно момиче,което УЖ гледа Ю-Ги-О,ама то нейното гледане е гледане на пикчета на Мерик,по който я зарибих и ся ми се подиграва.По едно време беше почнала и Наруто да гледа,нооо това не я прави аниме фен....Така че може да се каже,че съм само аз във класа,а може би и във цялото даскало,но това не мога да кажа щото то мн народ мн чудо icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  CriminaL Baby. Чет 25 Сеп 2008, 20:45

Няма др. аниме фенове освен мен в класа ми icon_lol
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Ricchan ^^ Пет 26 Сеп 2008, 08:33

Не съм много сигурна дали няма повече, но съм сигурна за една. И е моят идол 368 368 368 368 Идол, който ме гледа отвисоко и аз й махам 101 Но не го разбирайте погрешно, просто аз не смея да се доближа до толкова "dazzling creature" /от Анимето, в което участва Сунако-ан, забрайх името/
Та тя гледа, гледала е Death Note, Darker thatn Black и май това е инфото, до което успях да се добера като седеше с мен по немски 368
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Drama.Queen Пет 26 Сеп 2008, 09:20

В моя клас е само едно дете .. и то не мнредовно,но гледа .. оказа се,че е гладала дооста .. Само дето не знае какво е Яой .. ама това ще го оправим.Пък и на мен доооста ми се подиграват .. Пък и като ми видяпха и самоучителя по японски .. направо pokey

ПП:СУнако - чан рулз и си е САМО моя!А анимето е Yamato Nadeshiko Shichi Henge icon_wink
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Ricchan ^^ Пет 26 Сеп 2008, 09:29

Дам, относно кво мислят останалите... те не знаят, че съм аниме фенка. С Яни грижливо си пазим тази наша малка /огромна/ страст в тайна и така, а другата, която знае е Гери, а тя е пекана и никога не би ме издала и така ^^
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  c0lourblind- Пет 26 Сеп 2008, 10:47

Емиииии
двама~
аз и другото ми "аз" icon_smile
Днес ме попитаха "Гледаш ли Наруто" icon_suprised
- Не.
- А Ю-Ги-О
- Не dull
- Амииии Покемон????
- Дразниш... (май Тани-сенпай и Дани-сан се сещат с кого беше този разговор)

Та така
самотна съъъъъъм Т^Т
но в училището познавам поне двама, които гледат
nyaa~
Ама и двамата са 11 клас и не са в моята смяна icon_confused
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 29
Groups I'm in : Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Little`DeviL Пет 26 Сеп 2008, 17:22

В моя клас никой освен мен не гледа аниме...То само 2-3 човека от класа знаят че гледам аниме.А в училището само за Рафи знам че гледа...
Little`DeviL
Little`DeviL
Терорист

Female
Age : 28
Location : The Hidden Leaf Village
Reputation : 0
Брой мнения : 303
Дата на регистрация : 31.07.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Enery Пет 26 Сеп 2008, 17:23

Аз и Аз.. за други не знам, но май има некви дет' са гледали Наруто xD
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  `†`ShInIgAmI`†` Пет 26 Сеп 2008, 17:54

Sode no Shirayuki написа:Няма др. аниме фенове освен мен в класа ми icon_lol

+1
avatar
`†`ShInIgAmI`†`
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 271
Дата на регистрация : 16.08.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Shinshoku Пет 26 Сеп 2008, 18:08

ми моя клас са само 6 човека smile ми 2 човека гледат анимета (+мене 3) нз за момчетат не съм ги питала тях icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Isi-chan Пет 26 Сеп 2008, 18:59

В нашия клас почти всички гледат аниме...ама какво да очакваш от хора, които учат японски. icon_lol
Isi-chan
Isi-chan

Female
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Job/hobbies : Drawing ;P
Reputation : 0
Брой мнения : 90
Дата на регистрация : 20.06.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Shinshoku Съб 04 Окт 2008, 09:34

междо другото вчера докато имах арт клас аз и фр ми рисувахме ест аниме герой icon_lol и даскала който заместваше уюителката ни по арт ни попита дали харесваме анимета щото ги рисуваме и ние му отг че сме аниме фенки и се оказа че и той гледа анимета hotl гледа Нарту о и още нз колкоп даже му препоръчахме кои да гледа smile беше мн забавно да си има даскал който гледа анимета ave
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Kreator Чет 23 Окт 2008, 14:07

Аз, и едно момиче, дето беше модератор тук. Е да де, ама вече не гледа. (е да де, ама то те са само....3 - 4 анимета дето е изгледала.) А и почти целия клас не може да различи едно аниме от детско, тъй че.... аве мани, зле са.
Kreator
Kreator
Терорист

Female
Age : 78
Job/hobbies : Лъркър от класа.
Character : An echo
Reputation : 0
Брой мнения : 1456
Дата на регистрация : 20.03.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Dia-chan Чет 23 Окт 2008, 14:13

Освен мен, има още едно момиче, което е заклет аниме фен, и още едно момиче, което харесва анимтетата, но не може да се кажа, че им е фенка. И двете мислят, че анимето е нещо велико.
Dia-chan
Dia-chan

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 74
Дата на регистрация : 23.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Blackie. Чет 23 Окт 2008, 15:01

Little Girl написа:... А и почти целия ми клас не може да различи едно аниме от детско, тъй че.... аве мани, зле са.

И при мен тка T_T Единствено Асенчо гледа анимета от класа ми, ама не съм сигурна дали е мн редовно, има и едно момиче, което е гледало сиг най-мн 2 анимета, ама от там се почва и все пак я признавам, защото не твърди, че аниметата са за малки деца, както повечето идиоти, дето ми се подиграват за дето чета манга и гледам анимета dull
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Shivers Чет 23 Окт 2008, 15:22

Само аз... и двама които гледат наруто, но тях не ги броя за аниме фенове
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Nessie Нед 26 Окт 2008, 10:56

При мен няма.Има няколко човека дето гледат Ю-Ги-О и Наруто по ТВ,но за тях не са анимета,а детски.Да не говоря че дори не знаят какво е Аниме.Пълна идиотщина!
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Vampire_Knight_Rima Нед 26 Окт 2008, 13:31

Само Аз.Другите го смятат за анимация на Дисни.Като Цяло всички са Зле! :crazy2:
Vampire_Knight_Rima
Vampire_Knight_Rima

Female
Age : 31
Location : ShOtLaNdOpOlI4KoLaNdIq
Reputation : 0
Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 25.10.2008

http://zazz.bg/user:tainotomomiche

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Shinshoku Пон 27 Окт 2008, 11:51

Vampire_Knight_Rima написа:Само Аз.Другите го смятат за анимация на Дисни.Като Цяло всички са Зле! :crazy2:

Защо ли ми е познато като бях в бг де... icon_lol все още ли никой не загледал анимета в града бе icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Megaphy Вто 04 Ное 2008, 20:23

Нула понятие.Карат го на Наруто драсканици, събиране на картинки от кроасаните и тва си е. icon_lol Имам две приятелки, който гледат аниме като едната сигурно е гледала половината анимета в света а другата го кара на Инуяша и Tokio Mew Mew.А да има и едно момче, което уж гледа шипуден, ама като го питам кой е Пейн той не знае. icon_lol Поне Мадара знае.Ама той Мадара си е всеобщо известен даже тия дето не гледат Наруто знаят кой е. icon_lol (Между другото аниметата са за големи хора тия дето не гледат са зле.)
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Façade Вто 04 Ное 2008, 21:29

Направих проучване!Няма нито един по умен човек,който да гледа анимета.Има един на мойте години,който зяпа Наруто,ама то кво е тва drop
Има 2-3 човека,които успяват да направят разлика м/у аниме и анимация,а останалата част са пълни кретени,загубеняци и чалгарчета smile
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  c0lourblind- Вто 04 Ное 2008, 21:47

Лигочоооо love
Само тя от моя клас.. иначе за други не знам, но вероятно и брат 'и.. стават двама.. Останалите зяпат Ю-Ги-ГЪЗ и Наруто сигурно icon_lol
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 29
Groups I'm in : Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Ricchan ^^ Вто 04 Ное 2008, 22:02

Стига с тва Ю-Ги-Гъз де icon_sad
Анимето си е мн хубаво, с интелектуални битки ><

Ай да не е СПАM... Цял един човек! hotl Яни-чаааан love
Гледала е Death Note, Darker than Black и... това е информацията до която успях да се добера миналата година, когато за един единствен път успях да се докопам до нея и да я отскубна от ВИП-а /сиреч чалгарките на класа/ mn
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Bloody Iti-sama Вто 02 Дек 2008, 20:39

има едно момиче дето е гледало наруто от сам от там,едно друго дето е гледало vampire knight,едно момче е гледалo bleach ама няма истински фенове в моя клас. 00
Bloody Iti-sama
Bloody Iti-sama

Female
Age : 31
Location : The Hell
Job/hobbies : killings
Humor : В смисъла на смисъла няма никакъв смисъл,но точно в това има най-голям смисъл...
Reputation : 0
Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  ~|| Hoshina Utau ||~ Пон 18 Май 2009, 21:39

от моя клас сме само две, но иначе из даскалото се изпонамират...
Всички знаят, че ги гледам. Един път ме бяха питали защо се пиша в скайпа на япоски ама нищо повече... 109
~|| Hoshina Utau ||~
~|| Hoshina Utau ||~
Терорист

Female
Age : 30
Location : Dream's Land
Job/hobbies : sleeping ... sleeping... and smoking
Humor : I'm already covered in blood and poison so I'll end it with my hands and go staight to hell...
Reputation : 0
Брой мнения : 358
Дата на регистрация : 07.04.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите