Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Класът ви

+23
vampire_angel
nipper
miss_kapriss989
AngeL_of_Death
rock_pure3
nevitu
neli4ka
Mad.Soul
Cloud
Enery
Little.Vampire
Kreator
CriminaL Baby.
Plug in,Baby~
Cocaine`
Elune Be Praised*
~|~Crazy_kid~|~
Ricchan ^^
veli_star_1212
LiДо4o_O
Façade
Koufuku ;3
Nessie
27 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  Ricchan ^^ Сря 17 Ное 2010, 23:27

Много съм си доволна от групата! х3

80% са или метъли/рок/пънк/аниме фенове, или някви убер пеканите зубъри/книжни плъхове... И 20% кифли енд/ор гърците, дето не знам как да причисля ;D

С една колежка много си се разбираме и много ме кефи, защото е убер сладкото лоли, нищо, че ми е онее-чан ^_^ Има и един метъл Пешо, с който ходим да си пушим долу ;dd Общо взето съм доволна, въпреки че има скрити лимонки и то там, където най-малко очаквах ;о /една яои метъл фенка, дето е пич, ама нещо се е надула/

Една мацка (разбрана кифла) от групата написа: Абе, така като ви гледам всички... Говорите само за анимета, японистики... Така като гледам и музикалните ни вкусове не съвпадат... Баси, чувствам се като малцинство! :D
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  {Bloody.Rose} Чет 18 Ное 2010, 19:37

Ако има грешки, вината е на АБВ, кирилизирах си мнението, за да мога да го пусна, без да нарушавам правилата.

Хн, тази година станахме 27, преобладаваме момичетата - 18 на 9. Като цяло не сме задружен клас, въпреки че доста сме си помагали през годините /това ни е петата, поне с повечето/. Естествено имаме и няколко групички, а моя милост не се причислява към нито една, а хвърчи от цвят на цвят. хД Отношенията ми с всички са добри, въпреки че се е случвало да си кажем по някоя лоша дума или да се погледнем накриво, но това е неизбежно. Няма да казвам колко кифли и т.н. има в класа ми. Смятам, че е излишно. Това да те нарекат `кифла` не може да покаже какъв човек си. Давам пример, Моник може да е от въпросната `група`, но е един от най-готините хора в живота ми. Няма да категоризирам останалите, против това съм, някак си ограничаващо е, а аз съм за свободата, във всеки един аспект. Така.. имали сме много забавни моменти, случки, които ще помня, но с хубавото идва и лошото. Няма как да си толкова време с група хора, повечето пълни твои противоположности, и всичко да върви по вода. Грандиозни скандали не е имало, няколко караници и сърдения между отделни момичета - да. На контролни и изпитвания гледаме да си помагаме. Все пак едни са добри в една област, а други - в друга. Някак си.. се допълваме. Когато искаме, това не се случва често, сме като семейство, споделяме си и си помагаме, поне повечето от нас. Случва се да ни накажат за някоя и друга глупост, но гледаме да не си забиваме ножа в гърба, най-вече тази последна година. Мисля, че всички осъзнават, че това е края на 12 а и им е мъчно, въпреки че повечето се правят на непукисти. Хн, момчетата в някои отношения са.. първобитни! Борят се за територия. хД Не, сериозно, забавно е да гледаш как се съревновават. По отделно всички, и момчета, и момичета, са страхотни, всеки с недостатъците и положителните си страни, но когато сме повече всеки е някак различен. Няма да давам примери, защото ще пиша да утре. Обичам да си седя тихо на чина и да ги наблюдавам, запаметила съм мимиките и движенията им, дори когато не ги гледам мога да кажа как жестикулират и т.н.. Мдам, някои часове са скучни и си нямам друга работа. Цяла седмица наблюдавах поведението на близнаците и ги анализирах. хД С момичетата сме много по-близки от преди. Ходим на кафе, понякога през учебно време, както казах има скучни часове, слизам с тях да пушат, аз рядко се включвам. Някои от тях ме затрупват с подробности от личния и сексуалния си живот, обсъждаме всичко и всички. Единодушни са че съм странна. хД Всички ме смятат за много мила, добра и отзивчива, което показва, че не са от най-умните, не, това в кръга на шегата. Ще спирам да пиша, защото пак ме хваща носталгията. Може да не сме идеален клас, но си обичам класа, когато не ги виждам ми липсват, те са шантавото ми, не винаги разбиращо ме семейство, с което не искам да се разделя май месец..
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  CriminaL Baby. Сря 24 Ное 2010, 19:36

Е, мога само да кажа, че са ни събрали най-олигофренясалите говеда от бившите 4 седми класа! Още по-побъркан и от стария ми клас.
За разлика от миналата година обаче, вече няма мълчащи и слушащи в часовете. Постоянно се изпростява. МноУ ме радват всичките, жалко, че следващата година няма да съм с тоя клас. Аа, да, имаме и 3 нови в даскалото индивида, единият от които е дошъл днес и явно петъка ще се запознавам с нея.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  Гост Сря 24 Ное 2010, 20:27

Стават за кафеберачи.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  tonchetooo_12 Чет 09 Дек 2010, 17:00

моят клас е най-обсъждания и най-нежелания от даскалите.какво ли не сме правили(момчетата) редили сме пирамиди от чиновенете,гонили сме госпожите и все такива работи.сега пък има нова мода при момчетата,сами да се ебът icon_lol чесно казано не ги разбирам hmmm на кратко ние сме най-лудия клас в цялото даскало icon_bduh icon_bduh icon_bduh icon_lol icon_lol icon_lol
та в моя клас момчетата натделяват, те са много повече от момичетата.често повечето ме молят да им подсказвам и твърдят, че съм най-умната в нашия клас въпреки, че това не е вярно, има много по-умни от мен :icon_bigrin: :icon_bigrin: в класа ми има една кифла (много я мразя), която превърна всички момичета в кифли, освен мен :icon_evil: аз горе-долу се разбирам и с момчетата, и с момичетата, но понякога се чувствам излишна


Последната промяна е направена от tonchetooo_12 на Пон 07 Фев 2011, 16:10; мнението е било променяно общо 1 път
tonchetooo_12
tonchetooo_12

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 77
Дата на регистрация : 07.12.2010

Върнете се в началото Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  ifeto Чет 13 Яну 2011, 22:07

Хммм... 29 момиче... А по списък сме 31. О да ! Само момичета сме, нито едно момче. Никой не се е запознавал с никой. Всички се знаем по номера и име... научихме ги защото нямаше как ! Първия 1 месец щяхме да се избием... да не говорим за 2-ри и 3-ти... тогава наистина се пребихме и убихме...
Просто смеее Уникални ! Много ги уважавам как личности всички... еее без листопада... От тях имаше една, която много се правеше на велика. Един път в час ми кипна, започнах да се заяждам с нея ... каза, че щяла да ме бие. icon_lol Няколко дни не се появи на даскало, когато дойде веднага започна да ми се заяжда... с мех и всички останали... игнорирахме я. И най-накрая се премести ! Целия клас беше толкова щастлив, че си нямате и на представа. И сега класът е много по-добре без нея. nod Дори и г-жите са щастливи icon_lol !
ifeto
ifeto

Female
Age : 30
Humor : Дали да се усмихна, защото сме приятели ? Или да заплача, защото никога няма да сме нещо повече...
Reputation : 0
Брой мнения : 77
Дата на регистрация : 10.06.2009

Върнете се в началото Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  - Chii ;3 Нед 10 Апр 2011, 12:32

Façade написа:
Spoiler:

Добре казано от моя страна, но накрая кой си изрева очите? icon_lol И честно - сега ми липсват. 7ми клас станахме много по-сплутени, познавахме се достатъчно и всеки знаеше как да се отнася с другия.
Сега... Сега е пълна анархия. 25 човека, всеки си мисли, че едва ли не, света се върти около него. ИМаме 2ма зубрачи, които винаги развалят нещата, ако се опитаме да направим нещо. Отделно си имаме 1 клюкарка..
Отделно, че има 1 свестен човек, с който мога да си говоря за всичко icon_lol
Водя се с кифла, но в класа само такива има. Момчетата.. са някви тъпи, накратко казано. Да не говорим, че един рядко се появява icon_lol
Но си харесвам класа. Или поне го предпочитам пред другия, където всичките са някакви заспали.
Да не говорим, че още октомври месец се чупихме почти целия клас и щяхме да пологаме обществено полезен труд, но ни сме размина (нали сме зайци xD).За сега сме имали само 1 сериозен скандал и то точна заради споменатата по-горе клюкарка.
Като не ми се влиза час винаги ще си намеря с кого да вися (дори и да не е от класа). Но заради това бягане сега повечето очители са ме нарочили, но така става като висиш в даскало icon_lol
- Chii ;3
- Chii ;3
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 1
Брой мнения : 390
Дата на регистрация : 02.10.2010

Върнете се в началото Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  Plug in,Baby~ Чет 07 Юли 2011, 20:12

Plug in,Baby~ написа:Моя клас... Хм. Чувствам се излишна. Искам да съм в съседния клас,там е голяма забава. Не си мразя класа, но не го и обичам. Не знам.

I stand alone Класът ви - Page 2 869273

2 месеца по късно---

Отвратителни,повърхностни хлапета!И съседния клас не е по-хубав...

Then again...I stand alone!
Класът ви - Page 2 869273

Ми... от трън та на глог. Ама вече съм им теглила майна, макар че класната ми намила сол всеки ден, задето не съм излизала с класа си. *свива рамене* Само едно момиче става и то щото я знам от преди това :Д
Ся ще видим групите за Лайстунгскласе-то. (Специалният немски клас.)
Plug in,Baby~
Plug in,Baby~
Терорист

Female
Age : 28
Location : Безследно изчезнала...
Reputation : 0
Брой мнения : 507
Дата на регистрация : 09.11.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви - Page 2 Empty Re: Класът ви

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите