Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Класът ви

+23
vampire_angel
nipper
miss_kapriss989
AngeL_of_Death
rock_pure3
nevitu
neli4ka
Mad.Soul
Cloud
Enery
Little.Vampire
Kreator
CriminaL Baby.
Plug in,Baby~
Cocaine`
Elune Be Praised*
~|~Crazy_kid~|~
Ricchan ^^
veli_star_1212
LiДо4o_O
Façade
Koufuku ;3
Nessie
27 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Класът ви Empty Класът ви

Писане  Nessie Съб 21 Ное 2009, 15:31

В темата за бягане от час някои от нас започнаха да обсъждат класовете си като цяло. Тук е мястото да си кажете всичко. icon_smile (Сори, ако е в грешен раздел)

Аз ще се отчета по-късно. drop
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Koufuku ;3 Съб 21 Ное 2009, 20:38

Аз съм първа. Класът ви 869273
Ами, колкото и да се дразним, колкото и да се бием, ритаме и т.н., винаги ще си останем приятели целия клас ... или може би, тъй като някои се мразят помежду си. Класът ви 228361
Един мой съученик веднъж ме ритна доста зверски, а аз после го ударих.Но все пак, когато го изпитват дали ще е той, дали някой друг, винаги му подсказваме.Дори миналата година намирах общи теми с хората от класа, с които не се разбирах и не бяхме в добри отношения ... но после всичко се оправи.
Ако няколко човека предложат да избягаме целия клас, сигурно и така ще стане.Но работата МОЖЕ БИ ще се провали заради една гадна зубърка.
Няма значение - аз мисля, че с моя клас винаги ще си останем приятели. Класът ви 29574
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Façade Съб 21 Ное 2009, 21:47

В моя клас.. как да го кажа? Ние сме просто познати. Не, не че не се разбираме, просто на никой за никого не му пука. А има ли причина, след като догодина всеки ще си хване пътя? Дори и да бях в гимназия пак щеше да е същото. Човек с помощта на лекарите се е родил и пак с тяхна помощ влиза в гроба*поне в повечето случаи*. За какво са приятелите, освен да си загубиш времето?
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  LiДо4o_O Пон 23 Ное 2009, 12:04

Хм.. мерси за приятната темичка, но ние, които `започнахме да си обсъждаме класовете като цяло` си имаме час на класа и ще си `кажем всичко`, когато решим - в този час..

И за да не е тотален спам - моят клас може да е всякакъв, но не си представям с друг клас да си изкарам до 12 клас..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  veli_star_1212 Пон 23 Ное 2009, 12:22

Мога да говоря за моя клас с часове без да ми писне, но това означава да изпозвам много думи,което означава да ми писне! drop Затова кратко и ясно:Класът ми е страшно забавен,независимо че понякога се дразним един от друг! icon_cool
veli_star_1212
veli_star_1212

Female
Age : 29
Location : Древна Атлантида!
Job/hobbies : Да не съм луда да кажа!?
Humor : R.I.P
Reputation : 0
Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 23.11.2009

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Ricchan ^^ Пон 23 Ное 2009, 17:55

Знаейки какво беше в 7 клас - тези съученици са ми самата манна небесна. Половината не ме броят за две стотинки, другата половина ме броят като "Стъмба", което не е броене, щото е мъжки прякор... И има две-три деца, които просто са си добрички и просто нямат нищо против мен. Но няма нищо от рода на тормоз или нещо такова. В осми и девети се опитаха, но вече порастнаха и са над тези неща. Търпим се и не се оплаквам :) Яни рулз icon_lol

Абе... прекалено съм им странна
icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Вто 24 Ное 2009, 09:52

    Падна ми се свестен клас.
    От всички осми класове попаднах в най-изродсктия
    26 човека, кой от кой по откачен, имаме си и бисери естествено. Винаги можеш да разчиташ на тяхната лудост когато ти е кофти . Да спомена и 'разгоненият' ни 'котарак' който прави верижна реакция и изведнъж в стаята усещаш как всеки почва да мърка, мяука и какви ли не още котекши идиотизми .
    На последък са решили да се дерат като деeт метъл група и става много забавно. Класната ми е ... печена е, ама искам Янкуми xD
    Момчетата ни не са нищо особенно, момичетата са супер печени.
    От 7 момичета, две не го караме на кифлички... като се замисля само за не го карам на кифла xD [всички сме кифли ^^']
    Единственият вариант да ми се падне по-добър клас е, ако събера Чики, Деси, Лора, Ани,Стани и още няколко чавета , но това си остава прозрачна мечта xD


Последната промяна е направена от ~|~Crazy_kid~|~ на Нед 28 Фев 2010, 08:28; мнението е било променяно общо 1 път
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Elune Be Praised* Сря 25 Ное 2009, 16:41

Класа ми е.. 90% кифли, които си нямат и на идея от обща култура, другите 10% са 2 селянчета с твърде детски мозък 1-2 свестни момичета, които не се превъзнасят с красотата си или каквото и да е било и аз и Дидо. Слава Богу има човек от класа с когото мога да си говоря на всякакви теми, а и той е от малкото хора, които не трябва да им обясняваш нещо детайлно, за да го разберът. Просто му го казваш и готово, без разтягания и тн. Останалите ако им направа IQ тест едва ли ще изкарат много.
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Nessie Чет 26 Ное 2009, 11:24

Току-що се прибирам от училище. Знаете какво е да си изнервен, нали? Е, умножете го по 10 и ще се разберете как съм сега... Добре, че една даскалка я нямаше, че не знам как щях да издържа още 2 часа с тия...

В часа по природо изпитваха един пълен простак и "приятелчето" му най-нагло отвори учебника и му изпя отговорите. Нищо де, и на мен ми подсказват, обаче преди това не бяха обиди, не беше лигавене, то просто не може да се опише... А и двамата са такива лицемери, уж всичси момчета са приятели и "една банда", а всеки прави каквото му оттърва. И тъй, аз понеже не съм клюкарка реших, че нищо няма да казвам, но пък нали нашите момиченца са специалисти в това, казаха на господина. И ония дваминцата взеха да се оправдават, да лъжат като циганчета и накрая единия се размина само с един шамар от мен, а другия бягаше и кълнеше.

След това си вървим след училище с най-вероятно единствения свястен човек в целия клас, Нанси и минаваме покрай тия. Кво да видим? Те двамата се наговарят с две момичета. Нищо особено? Щеше да е, ако с тия двете кифлички не ги разтървавахме от боища всяко междучасие и те са единствените по-обиждани от мен и приятелката ми в класа (за което причина според тях е, че сме "зубъри"). Та минаваме и се почва "Оооо, порти, порти" при условие, че аз не съм казала, беше друго момиче. А за ноия двете кифли да не говоря, такива лицемерки са... До преди 15 мин се трепеха, сега са си приятелчета. Пред мен "Иле, тва, Иле, онова, Иле, как беше оная задача...", а после "Илияна ти си толкова тъпа, кво се прайш като си отличничка?".

Спестявам твърде много, ако си мислите, че го разтегнах... А ако знаехте цялата историика щяхте да паднете... Толкова много го мразя тоя клас, че нямам думи да го опиша!
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Cocaine` Чет 26 Ное 2009, 13:59

    Аз мразя класа си от дъното на душата си. Когато бяхме до 4-ти клас си бяхме перфектен клас, без кифли и разни такива, ноо... Смесиха 2 класа в 1 и ето... Клас пълен с кифли; тъпнари и какво ли още не. Има 2 момичета, които просто не понасям, толкова са тъпи, че не е истина. Има 1 кифла, която не я мразя (: Т.е, не е баш кифла icon_lol Ама другите са толкова тъпи. Днеска Михаил от нашия клас като изчатка оная тъпата, направо не можах да си сдържа смеха, стана ми весело, к'во да напрая icon_lol Иначе имам точноо... 3 момичета от класа, с които мога да си говоря нормално. Има и един кретеноид дето гледа анимета, ама той е тъп. Се ме пита за анимета, и вика, че са тъпи после били яки, тъп е 1 дума. Просто нямам търпение да се махна от класа. Уча, единствено, за да мога да вляза в гиманзия, дето няма кифли (:

    Eдит: О, ама аз да не забравих да спомена, че именно тия кифлички ходят всяко междучасие да пушат? После ми се дерат в часа от кашляне, ми нека. Едната не може да пуши, ама не! Само хаби цигарите, да я ева. И там се събират цялото даскало и к'во ли не праят. Тъпи уора.
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Plug in,Baby~ Сря 16 Дек 2009, 16:58

Моя клас... Хм. Чувствам се излишна. Искам да съм в съседния клас,там е голяма забава. Не си мразя класа, но не го и обичам. Не знам.

I stand alone Класът ви 869273

2 месеца по късно---

Отвратителни,повърхностни хлапета!И съседния клас не е по-хубав...

Then again...I stand alone!
Класът ви 869273
Plug in,Baby~
Plug in,Baby~
Терорист

Female
Age : 28
Location : Безследно изчезнала...
Reputation : 0
Брой мнения : 507
Дата на регистрация : 09.11.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  CriminaL Baby. Нед 28 Фев 2010, 06:02

Лелее, как съм я изпуснала тая тема.
Просто... никой от тук няма представа колко си обичам класа icon_smile Ако съм била в лошо настроение сутринта, като отида на даскало моментално се развеселявам. Само простотии прайм в часовете и човек няма как да не се сцепи от смях. По АЕ 1 път бяхме играли хоро по средата на стаята icon_lol
Повечето момичета са лигави, ама като стане нещо сериозно са мн точни. С повечето момчета мога да си говоря на какви ли не теми. 1 път като бяхме избягали от час с 1 моя приятелка и 2 момчета за секс си говорихме icon_lol
От целия клас най-мн си обичам две момичета - Сиса и Денито. С Денито сме постоянно заедно. Именно заради тях двечките осъзнах много неща и се промених коренно.
Общо взето не искам учебната година да свършва. Страшно много ще ми липсват.
Едит: Забрайх да спомена Любчо - новия ученик. Пуши трева и цигари, пие и по цяла нощ не се прибира в тях. Общо взето е пич.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Kreator Чет 04 Мар 2010, 14:55

12 year old?
Ffs o_O


Класа ми?
Е ...
Имат още много да растат докато станат ... що - годе свестни. Точно ... седем - осем свестни човека, с които от време на време можеш да говориш "нормално" (естествено изключваме лигнята).
Но ... общо взето засега си остават мазни лигли и кифли, без никаква музикална или каквато и да е било култура.
Засега. =]
Kreator
Kreator
Терорист

Female
Age : 79
Job/hobbies : Лъркър от класа.
Character : An echo
Reputation : 0
Брой мнения : 1456
Дата на регистрация : 20.03.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Little.Vampire Чет 04 Мар 2010, 22:30

6 кифли като за 600
3 метъли
1 аниме фенка, която слуша чалга
4 хип-хопърчета
1 фрийрънър
11 неутрални

Всички ни знаят като "з клас чалгарите", заради музиката, която момичетата си надуват на уредбата, без да им пука... че и от други класове викат в нашата стая. На другите от класа не им пука.
Метълте са печени, но са само момчета и макар че съм на "ти" с тях, не мога да им бъда компания, защото съм момиче.
Рапетата ме будалкат, че съм единствената метълКА в класа, но са весели и добрички, не са ми правили нищо лошо, напротив.
Нямам някого, скойто да съм най - добра приятелка, но няма да оставам сама.
Така или иначе много си обичам класа - паднах се с доста познати, всички сме задружни и се подкрепяме, ако има проблем. Подсказавам на момчетата /правя го, откакто се помня в училище/ и те винаги могат да ме подкрепят, ако аз съм в затруднение. Помня, че се събираха да ядат голми пици, поръчани току-що, и само мен поканиха от момичетата, защото предния ден направих цяла система за преписване по немски, даже стана забавно. ^^"" Благодарни са и са добри хора, макар и с лоша дисциплина.
Но все пак съм като Ради. Някак всички са недорасли, прекалено разглезени, но с възрастта ще се променят, надявам се.
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Enery Пет 05 Мар 2010, 10:33

In conclusion: We're all stupid, spoiled brats, who don't know what they want and some other bullshit. :D And yes, I listen to chalga :D not that that has something to do with the rest..

p.s. just had the need to spam.. so, don't delete, pls :D
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Cloud Нед 07 Мар 2010, 11:53

Моят клас за нищо не става хД Попаднах в класа с най-грозите момчета. От всички осми класове нашият е с най-ниските, дебели и грозни момчета О.о Събдата винаги ми е такава >.< Колкото до момичетата - стават, ама не са ми особено приятни, едната половина - кифли, другата - чалгарки, а аз с една позната от старият клас седим по средата... Ех, и миналият ми клас не беше перфектен, ама поне имаше забавни хора, тези са като изпаднали от Сатурн icon_bduh
Cloud
Cloud
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 812
Дата на регистрация : 06.03.2010

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Mad.Soul Нед 07 Мар 2010, 18:24

Не си харесвам особено класа.Нито учителите.Нито училището.Но да се върнем на класа.Като цяло има към 10 по-печени хорица от които нито един не ми допада съвсем.Но к`во да се прави.Хора сме не сме перфектни.Но се живее.Плюс това имам много по-добри приятели извън училище така, че не е болка за умиране.А и си намирам приказка с маймуните от даскало.
Mad.Soul
Mad.Soul
Терорист

Male
Age : 26
Location : София
Humor : ;D
Reputation : 0
Брой мнения : 617
Дата на регистрация : 07.11.2008

http://www.last.fm/user/Madzzy

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  neli4ka Пет 09 Апр 2010, 19:27

Класът ми е супер! Чак не мога да повярвам, че случих на такъв. Цяла година за нищо не сме се карали, много се разбираме и като цяло сме готин клас. Учителките се оплакват, разбира се, но те така или иначе няма как от нещо да не се оплачат...
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  nevitu Нед 02 Май 2010, 11:28

кретени пълни кретени всички зубарчета изобщо много огреничени хора са без никакво изключение (е освен мен де) те си знаят само едно нещо учат (тва е хубаво) щото мама и тати така казват .Няма един свестен дет да си допаднем.Май аз съм странната.....има доста кифли както във всеки клас.


Последната промяна е направена от nevitu на Съб 11 Сеп 2010, 18:42; мнението е било променяно общо 1 път
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 32
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  rock_pure3 Нед 02 Май 2010, 19:08

Не си харесвам класа. И момичетата, и момчетата са кифли, за които освен чалгата друго нещо не съществува. А, да - и да пуснят някой гаден слух за някой, това им е като специалност. Незнам дали за хубаво или лошо, но най - красивото момче в даскалото е в класа ми и явно е един от малкото (около 3-4 човека), които са свестни. icon_bduh
rock_pure3
rock_pure3

Female
Age : 28
Location : все някъде..
Humor : ь.ь
Reputation : 0
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 24.03.2010

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  AngeL_of_Death Вто 04 Май 2010, 08:11

Нашия клас е най-щурия в даскалото...
Постоянно идват директоките да ни викат...
Много забавно става. Редовно ни задържат и ни викат... След това целия клас е нервен, а аз пуша двойно повече цигари от обикновено...
но да не се отплесваме от темата...
Класа е много луд и много спорим, но обвинят ли някой от нас в нещо се защитаваме много...
Момчетата... Повечето са тъпи чалгари и се обличат като гейчета...
Момичетата... Една част са тъпи кифли, другата са загубенчците и ние сме 3 момичета, които сме нормални...
AngeL_of_Death
AngeL_of_Death
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 28.10.2009

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Enery Вто 04 Май 2010, 11:03

Та, както се опитах да напиша в поста, който не ми излезна:
Класа се състои от кифли, тревомани и G-та. Кифлите + Симеон яко съкват и си мислят, че притежават света. Надути, просто, тесногръди, грозни и с плачевно селски манталитет. Тази година с мацката, с която се размятам се поприсъединихме към G-тата и тревоманите и живота в даскало стана значително по - забавен ;3. Тези от нас, които имаме смелостта постоянно се дървим на кифлите, а те все ни казват, че ще ни бият... не съм набита, нали? icon_lol Наскоро разбрах, че едно от момчетата в класа ми под псевдонима "Иисус" гледа анимета и бях убер щастлива, когато цял час си говорихме за това. И въобще тази година е значително по - добра от миналата, защото постоянно има смях и когато не ти се стои в час все се намира с кой да избягаш. А избяга ли се от час или се ходи да се пуши трева, или да се пие или просто безцелно да се цикли по пейките. icon_lol Във всички варианти е убер весело, защото момчетата са няк'вите пълни идиоти icon_lol
А, да, и сме най - лошия клас в училище. По - голямат част от класа са наказани да чистят, заради отсътвия, а отделно, че ни следят под лупа, защото имаше бой и още някои неприятни прояви. icon_lol
Да не забравя и денонощното играене на карти - в час, в междучасие, по всяко време.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  miss_kapriss989 Сря 12 Май 2010, 18:48

Моят клас е най-буйният в училище!
Всички ни обичат,всички освен даскалите!
Постоянно ни крещят,задържат
и разбира се даскалите ядат бой
от момчетата!Повечето момичета
са :кифли,зубари или злобарки!
Момчетата са : холиганчета,
чалгари,имаме двама гея,
метълчетата и зубарите!
miss_kapriss989
miss_kapriss989
Терорист

Female
Age : 28
Location : на подвижното столчи у стариъттт град^^
Job/hobbies : My hobby is to shatter the hearts of the innocent boys.
Reputation : 0
Брой мнения : 186
Дата на регистрация : 08.12.2009

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  nipper Съб 11 Сеп 2010, 17:54

Моят клас се състои от 27 момичета и 1 момче... Класът ни може да бъде наиста страхотен. Имаме много красиви момичета в класа никакви турци нито цигани (с извинение за думите). Но има една част от класа, една малка групичка от 6-7 момичета, която сякаш се е отделила от класа и мислят, че са 'царете' на каласа един вид, но към края на 9ти клас осъзнаха, че не са... и класа стана по сплутен :), това ме радва. Всички очители (които ни знаят така де) много ни харесват и хвалят тъй, като ние бяхма единственият 8 клас.. нямаше други зайчета. xD Така станахме любимци на учителите така да се каже. :) Аз лично много харесвам своя клас. Има много дружолюбни хора от класа и дори и да се дразнят, някои от момичртата една на друга, когато някоя е в беда винаги си помагат в нужда. :) Това ацки много ме радва и аз лично много харесвам класа си, има наистина невероятни хора всеки има своите малки сладки навици, които ме забавляват. xD (леле, колко много писах.. xD)
nipper
nipper

Female
Age : 30
Location : Пловдив
Reputation : 0
Брой мнения : 140
Дата на регистрация : 20.09.2009

http://animelovers.findtalk.biz/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  vampire_angel Нед 07 Ное 2010, 06:47

Ние сме 23 момичета и 7 момчета - пълно женско царство. Ужас! Момчетата ни обаче са свестни, за разлика от половината, че и повече момичета. Готин ми е класа, харесвам си го. Що-годе се спогаждаме през повечето време, но не сме единни. А, единни сме, когато трябва да бягаме от час, пък иначе ако ще и мътните да те вземат. Е, ще го изтрая още 2 години. Надявам се...
vampire_angel
vampire_angel

Female
Age : 30
Location : my crazy vampire world
Reputation : 2
Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Класът ви Empty Re: Класът ви

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите