Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бягане от час?

+22
tenten_sakura
temari_sakura_
Rena-Zlat
~|~Crazy_kid~|~
balito
nevitu
xYoshix
Nessie
Cocaine`
Boleyn
Enery
c0lourblind-
HellGirl
Sea_girl
Megaphy
Elune Be Praised*
Ricchan ^^
Koufuku ;3
Façade
CriminaL Baby.
Shivers
LiДо4o_O
26 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Бихте ли избягали с класа си, ако реши да избяга за целия ден?

Бягане от час? - Page 2 I_vote_lcap25%Бягане от час? - Page 2 I_vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Бягане от час? - Page 2 I_vote_lcap25%Бягане от час? - Page 2 I_vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Бягане от час? - Page 2 I_vote_lcap34%Бягане от час? - Page 2 I_vote_rcap 34% 
[ 18 ]
Бягане от час? - Page 2 I_vote_lcap6%Бягане от час? - Page 2 I_vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Бягане от час? - Page 2 I_vote_lcap2%Бягане от час? - Page 2 I_vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Бягане от час? - Page 2 I_vote_lcap0%Бягане от час? - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Бягане от час? - Page 2 I_vote_lcap8%Бягане от час? - Page 2 I_vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Бягане от час? - Page 2 I_vote_lcap2%Бягане от час? - Page 2 I_vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 53
 
 

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Вто 10 Ное 2009, 13:57

- Ооо, мамо, мамо, виж! Това е една година по-голямата от мен всичкознаеща какичкааа! Тя може да ти каже какъв си, какво си мислиш, егенето ти и номера на личната ти карта! Може да ти каже къде си сбъркал и колко още имаш да учиш! Мамооо, защо като е толкова всезнаеща не е професор? Илиии, защо не е Бог, щом е толкова безгрешна и знае грешките на другите?
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Boleyn Вто 10 Ное 2009, 14:02

Ти нали уж спираше дотук, бе (rofl) И пак ти казвам, наистина, не знаеш коя съм.
Boleyn
Boleyn

Female
Age : 30
Location : Sweet Home Стара Гара
Job/hobbies : Music, Films
Humor : ironic, sarcastic
Reputation : 0
Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Вто 10 Ное 2009, 14:10

Ти си тази която започна, аз само довършвам.

Кажи ми коя си тогава?
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  c0lourblind- Вто 10 Ное 2009, 17:25

Ами не, не съм админ и не, няма да изтрия темата, само защото на някой-си му е скимнало публично да накърнява достойнството на някой друг.
Щом намеси уважението, кажи ми ти кой уважаваш? Здравко? Генади? Или пък Ани или Ива??? А, не, не, чакай, може би МАРТИН?! Моля ти се.. В момента ти се правиш на прословутата Гиновева, понеже уважаваш всички тооооооооолкова много, очакваш тоооооолкова много от тях, пък никой не те уважава в замяна. Горката.. Еми как ше те уважава, погледни как се държиш. Замисли се, защо всички се избиват да стоят зад/под/пред/до теб когато правим контролни? Не, не те уважават, не, не ти се възхищават, завиждат ти. И не защото си човек за пример, не защото си толкова добричка, миличка, толкова те е грижа за класа, а заради оценките ти. Иначе ме съмнява да ползват подобни суперлативи, когато г-жите връщат въпросните контролни и ти си получила хубава оценка, а пича зад теб не.
Вярвай ми, човешката завист хич не е хубаво нещо..


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пет 23 Сеп 2011, 14:08; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Бягане от час? - Page 2 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Сря 11 Ное 2009, 10:02

Една изненада. Много добре знам, че не ме уважават. Ии, колкото и да е чудно за теб, имам достатъчно мозък, че да разбера, че сядат около мен за да преписват. И, да, понякога им помагам - просто защото мии не знам, явно не съм чак толкова гадна колкото си мислиш icon_smile
За уважението. Всеки трябва да си го заслужи. Аз кой уважавам.. Ми, доста ми се издигнаха в очите над другите. И познай защо. Не е защото избягаха, а защото когато казаха, че ще направят нещо го направиха. Аз да се правя на Гиновева? Защо? Защото те не ме уважават? Ами не - да ти кажа. Те не са хората от които искам одобрение, но малко или много са хората с които контактувам всекидневно и поне се разбирам с тях и когато решим нещо го правим ЗАЕДНО.


И кажи ми как ти накърних достойнството? Да видииим.. не, честно, за един пример не се сетих.
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Cocaine` Пет 20 Ное 2009, 15:34

    Няма да се меся в спора ви, щот' не ми е работа.
    За бягането - еми, бягаме когато сме над 10 човека, което рядко се случва. Не ми пука за отсъствията, веднага мога да си намеря бележка. Не ми е навик и няма да ми стане навик да бягам от часовете. Не бяхгам когато ще имаме контролно - защо ли? Защото нашето даскало е прецакано, и всички знаем, че така или иначе ще направим контролното. Има 3 момичета от класа ми, които НИКОГА няма да избягат, и заради тях малко се бъгва работата, ама карай. Не искам да бягам когато ми скимне. Целия клас са много надъхани, ама когато дойде госпожата и викат "Оле, госпожата, айде да се скрием." пък след малко те нарочно се показват. Бягам единствено когато имам причина, или със сигурност ще ми пишат 2-ка или слаба оценка (да, пука ми за оценките, макар и да преобладават 3ките :D) или когато ми е лошо и не ми се кара. Другите когато искат да бягат, ако на мен не ми се бяга, закво ми е? Мразя класа си и уважавам от там единствено Яница, другите са тъпи кифли. И няма аз да се занимавам излишно заради тях. (:

    Eдит: Ха, ся мисля, че някои хора, които са писали тук не е баш вярно т'ва, което казват тук. Може сами да видите в анкетата кои отговори са най-много. Тц, и не разбрах когато стана толкова "елитно" да бягаш от часовете. И на някои хора им пука, че ще кажат за тях "О, ама той/тя е голям дивак/чка, бяга винаги от часовете". Тц, т'ва за мен е пълна простотия.
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Ricchan ^^ Пет 20 Ное 2009, 15:43

"Елитно" - не. Нещо, което е неизбежно - да.
Да те видим, особено след 10, 11, да не говорим за 12 клас дали няма да бягаш като посрана. Много ми е забавно като коментирате така, без въобще да знаете кво е в гимназията. Даже ме учудва, че още в 5-6 клас бягате, това е малко... наистина нередно.

Сега в 12 клас няма ден, в който да не избяга някой, а поне в 3 от дните бягаме всички. А миналите години най-малко веднъж на две седмици. То си е неизбежно. icon_rolleyes Отделен е въпроса сега кои ще избягат, всички ли и т.н.
"Страхът от госпожата" отдавна е замрял в гимназията. Ади влез и тогава говори така убедено :) *Е, вече съвсем други причини за "небягане" си има, но не и тази, която всички казвате.*
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Cocaine` Пет 20 Ное 2009, 16:39

    Ама аз ся говоря за моето даскало. Няма как да знам как е в гимназията, като вляза (ако вляза) ще видим. А и аз коментирам тия по-малките дето не са в гимназии още, не съм говорила пряко за теб ор смт. Просто казвам, че тия от класа ми избягат от няква контролна к'во ще стане? Само отглагат неизбежното.

    Наща класна е голяма к*рва с извинение. Само като види, че някой има забележка "Да стане еди кой си номер.. бла бла"
    Друг случай "Къде сте били 1-вия час?! Леле..."
    Нерви ме яко, не че ми пука, ама ме нервят ся.

    И тъпата Деница иска да бяга от изобразителното, според мен е простотия. По-добре е да бяга от по сериозни часове, в изобразителното, ако иска може и да спи, пък тя ще бяга, бати идиотката.
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Façade Пет 20 Ное 2009, 17:51

Хрис, точно пък от тея часове се бяга. СМисъл, по сериозните предмети трябва да си в час, защото всичките ти влизат в дипломата. Е, вече и простотии като музика, изобразително и прочие също влизат, но~..
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Cocaine` Пет 20 Ное 2009, 19:41

    Ерр, аз без това нищо не правя в тея часове, зак'во да бягам? XD Пък аз никога не слушам в часовете, абсолютно никога, така че е все тая, ако избягам от по-сериозен час.
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Ricchan ^^ Пет 20 Ное 2009, 20:43

Просто е. Не ти се стои в даскало повече. Особено ако са последни часове - бягането си е задължително icon_lol По Банково тая женица така и не доживя да й останем за втория час smile
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Nessie Пет 20 Ное 2009, 21:35

Ем аз ще говоря като човек без опит... icon_lol Тъй де. Още не съм в гимназия и не съм бягала от час. Супер много го мразя тоя клас и тва даскало, бих избягала всеки час, ама не го правя. Говоря с 3-ма човека на кръст. А за бягането, веднъж всички се били събрали да бягат (а аз предварително бях извинена от час и си тръгнах), обаче точно тоя, които предложил си се върнал и като най-примерния останал. Те всъщност половината се били върнали, заради него. И в крайна сметка кой е отсъствал? Аз и още 5 човека. А накрая на мен ми го писаха неизвинено (въпреки че имах бележка) и излезна, че и аз съм била бягала. Ако бягаме (то ше е извънреден случай, тотално извънреден), но само ако сме всички и аз отивам. Ако даже и един остане, и аз оставам и тва ще е. Не ми пука за тва. Пък и още сме малки, првим лошо впецатление на даскалите и накрая като искаш да кандидатстваш, те ще са обидени (специално някои от нашите може) и ще ти оставят по-ниската оценка и така... А и от 3 клас не съм се чувствала част от тоя клас, не искам и да бъда. Има точно един свястен човек, май бест френд и още 2-3, с които имаме общ език и всички други са... нямам думи. Спирам вече, че ще взема много да се увлека.
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  xYoshix Нед 27 Дек 2009, 22:51

Може, но по-вероятно не... Все пак не е кой знае какво.... .... е,много си зависи от учителите ... ако е някой приятен който ни забавлява и ни доставя удоволствие от часовете .. тогава на никой не му се бяга... но ако просот не се разбирате с учителите и неискате да взлизате в часа .... БАГАТ !... Но пък в повечето случаи всички бягат,когато знаят,че ще ги изпитат или предстои контролно,писмено и т.н. ... няма смисъл... ако учителят е добър после ще им го прости първите пъти,но ако е някой гадняр.. тогава следващи път когато влезнете в часа той/тя жестоко ще си отмъсти.... (взех да дрънкам глупости)
xYoshix
xYoshix

Female
Age : 30
Reputation : 0
Брой мнения : 129
Дата на регистрация : 27.12.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  nevitu Сря 10 Фев 2010, 20:19

ми спора ви много ме забавляваше сега по темата ние си бягаме редовно без зубарите в клас сме 30 хора и остават само седем от класа когато бягаме праим го редовно и сме единни имаме наи яката класна в цялото даскало аз не идвам по цели седмици на даскало и тя ми изванява отсъства...........
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 32
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  balito Пон 08 Мар 2010, 20:25

Класа има 3 предупреждения заради бягства
Когато викат отговорника на класа за наказание
отиваме всички за подкрепа. (а вярно аз съм отговорника тоест единственото момче в класа ) xD
balito
balito

Male
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 28
Дата на регистрация : 22.02.2010

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Чет 11 Мар 2010, 16:38

Ех, Когато бях седми клас~

Сега никой не бяга, или бягат по отделно~
Лошото е, че училището ни, пращат смс-и на родителите ни, като сгафим нещо~ icon_lol
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Rena-Zlat Пон 09 Авг 2010, 15:42

да, ако всички избягат icon_lol
попринцип не бягаме ама по гееография, история или някакви скучни часове ;D
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  temari_sakura_ Вто 10 Авг 2010, 00:38

От край време моя клас е известен в цялото даскало с това, че сме много единни. Още от първата ми година в гимназията ме нарочиха като най-оправната от класа и решиха аз да съм президента. И така е до ден днешен. Не мога да ви разбера как може да спорите за такива елементарни неща. Изградете си йерархия и точка всеки да си знае мястото. Аз като кажа ,,бягаме всички" и не остава нито един, защото те си знаят, че като сгафят пак аз ще си го убирам ама заедно с всички тях пред съвета и настоятелството. А с директора сме стигнали вече фазата ,,здрасти Ели, как си днес";,, ами как кат вчера". Не мога да разбера как лапета, които са 5-6 клас бягат от час и се оплакват, че не всички бягали. Еми не на всички им е омръзнало от учене. Е вярно е и аз съм бягала, но сама поне като пропадам да пропадам сама, а не да завличам приятелите си. Вие ако от толкова рано почвате да ббягате, представям си какво ще правите като стигнете в по-горен курс. Ще стане като с един мой нов съученик, който видях само един път. Цяла година не се мярна в даскало и като дойде последния ден, влезна в стаята и класната го пита: Извинете да не би да объркахте кабинета. Оня само седи каза си името и зи седна най-спокойно... Ми к`во да очакваш от сина на няква мутра. Целия клас умряхме от яд щото тва леке завърши с ОТЛИЧЕН 5:750. А да не изключим факта че беше ,,леко" подпийнал, че може и надрусан. Вярно, миналата вечер гаджето ми имаше рожден ден и от купона в даскало, та после не могат да изчистят тоалетните от половината момичета(не бях сред тях) от класа ми. Всички бяхме махмурлии ама тоя направо ни скри шапката. Доста се отклоних от темата, за което се извинявам. Относно бягането от час, не зависи от това кой няма да избяга с класа, така де то ако ще ббягаш бягай...Кой те спира?! :vcv:
temari_sakura_
temari_sakura_

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 13.05.2010

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  tenten_sakura Вто 10 Авг 2010, 10:15

О, шефе к'во става? Стига си надувала на хората главата с нашите глупости. Ако не искат да бягат, аз няма да ги спирам, ама на кой му се седи да слуша извлиянията на даскалите wall Обикновенно не бягам от часа по История, щото ми е много забавно да слушам как даскалицата говори за нещо по-старо от нея. Да, наистина класа ни е световно известен с бягането от час и с глупостите, разбира се. Наистина всички трябва да бъдат единни, за да стране бягането качествено! Иначе и един човек може да развали цялата работа и всичко отива по дяволите! Целия труд... За това ако не искате някой да ви причака след даскало, бягайте с класа xx Та скъпи, президенте! Продължавай да ни ръководиш все така безрасъдно и опасно! На нас ни харесва! Само гледай никой да не пострада...отново. 93
tenten_sakura
tenten_sakura

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 18
Дата на регистрация : 14.05.2010

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Shinshoku Пет 13 Авг 2010, 20:53

В бг....редовно ест имаше хорица които неискаха, ама има ли клас в който да няма такива.
Тук...Mission Impossible!!!
В училищата ще бягаш, ама на-най...Даже по магазините ако някой ученик реши да влезе, преди 4ч (когато свършват нормално всички училища) не те пускат, даже викат охраната да те изведе извън мола, да не говорим за наказанията, които без да им мигне окото могат да те изритат, тъй като учулищата са пълни и ще е лесно да те заменят.

Що се отнася до колежа където съм аз (или изобщо колежите). Тъй като часовете не са ти редовни (т.е. не цял ден) можеш да си влизаш и излизаш, обаче....тук за да ходиш на колеж като стимулация ти плащат £30 на седмица ако не си закъснявал или оцъствал . Така че не е в твой интерес да бягаш иначе няма да намажеш та това са 120 на месец, кой ти дава така пари ;D
но ми се случвало да се чупя от скука ;3
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  kote_to95 Пон 08 Ное 2010, 22:19

Ако класа бяга, бягам и аз .. а случвало се е и аз да сам подстрекател, но само веднъж drop icon_lol
kote_to95
kote_to95

Female
Age : 29
Location : Юпитер, предградие 13
Job/hobbies : Да споря, да слушам музика, да се забавлявам с приятели и да седя пред компа
Reputation : 0
Брой мнения : 105
Дата на регистрация : 28.10.2010

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Peace_GirL Сря 24 Ное 2010, 19:15

Мии .. обикновенно аз давам идеята ама бягам само ако всички се съгласят nod nod
Peace_GirL
Peace_GirL

Female
Age : 27
Humor : Kak da tte zabrawq katto ne moga da tte zapomnq ?? .. xD
Reputation : 0
Брой мнения : 29
Дата на регистрация : 29.10.2010

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  AngeL_of_Death Съб 04 Дек 2010, 12:46

Бягам, но в извънредни случаи. Не съм от хората, които ще се изнижат от даскало, за да ходят на кафе или нещо такова.
Не ми пука за отсъствията, но му пука за оценките затова, ако знам, че на някое контролно ще се изложа, просто не влизам в часа.
В класа сме много зле с отношенията и няма шанс всички да избягаме заедно, затова си бягам сама и нося последствията. Както казаха по-горе, другите не носят отговорност за моите действия.
AngeL_of_Death
AngeL_of_Death
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 28.10.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? - Page 2 Empty Re: Бягане от час?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите