Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бягане от час?

+22
tenten_sakura
temari_sakura_
Rena-Zlat
~|~Crazy_kid~|~
balito
nevitu
xYoshix
Nessie
Cocaine`
Boleyn
Enery
c0lourblind-
HellGirl
Sea_girl
Megaphy
Elune Be Praised*
Ricchan ^^
Koufuku ;3
Façade
CriminaL Baby.
Shivers
LiДо4o_O
26 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Бихте ли избягали с класа си, ако реши да избяга за целия ден?

Бягане от час? I_vote_lcap25%Бягане от час? I_vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Бягане от час? I_vote_lcap25%Бягане от час? I_vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Бягане от час? I_vote_lcap34%Бягане от час? I_vote_rcap 34% 
[ 18 ]
Бягане от час? I_vote_lcap6%Бягане от час? I_vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Бягане от час? I_vote_lcap2%Бягане от час? I_vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Бягане от час? I_vote_lcap0%Бягане от час? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Бягане от час? I_vote_lcap8%Бягане от час? I_vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Бягане от час? I_vote_lcap2%Бягане от час? I_vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 53
 
 

Бягане от час? Empty Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Пет 06 Ное 2009, 13:07

Това се случи в нашия клас - половината избягахме, другите не ги интересуваше за нас.. както и да е.. гласувайте, моля..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Shivers Пет 06 Ное 2009, 13:10

    Разбира се, че ще си тръгна хД
    Ние това го правим редовно..
    Пък и класната е казала.. ако ще си ходим поне да е целия клас хД
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  CriminaL Baby. Пет 06 Ное 2009, 13:17

Абсолютно всеки път бягам когато всички се решим. Пък даже и някой да не иска...
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Façade Пет 06 Ное 2009, 14:10

Разбира се! И попринцип аз давам идеята icon_lol
Но нашия клас, понеже сме пичове, никога не сме бягали всички -.-
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Koufuku ;3 Пет 06 Ное 2009, 16:06

Да, ако сме всички. Бягане от час? 869273
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Ricchan ^^ Пет 06 Ное 2009, 16:20

Ами при нас е малко различно, тъй като сме 12 клас... Но тази година, ако ще и 10 човека да останат, останалите се надъхваме и се махаме. Не ни пишат отсъствия. Защото сме 12ти ;Д

А миналите години бягах само ако не останеше никой. Не беше рядко апропо. Нашият клас обичаме да бягаме xD

пп: Кво общо има цепенето от колектива о.О И аз не съм първа дружка с всички, но тва не ми пречи да си бягаме... Къв е смисъла да им правя напук и да оставам, само защото не се разбираме? В края на краищата, всеки решава за себе си - стои ли му се, или не.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Пет 06 Ное 2009, 16:32

ми, можеш просто да искаш да направиш мръсно на класа.. знам ли..
един път избягахме целия клас и една остана и ни такова таковата на всички..

днес закъснях за първия час, идва едно момче от класа ми до мен и ми вика, че втория час всички се омитаме.. и кво стана - излезнахме на стълбите на входа, един буквално щеше да се напика от страх да не го изгонят и две чавки останаха, защото.. ами честно да ви кажа и аз не знам защо и после 1/3 от класа остана с тях...

ето на това му се вика сплотен клас.. dull

нищо те ни пре*баха този път, но после ще им го върнем четворно..

Façade написа:
Но нашия клас, понеже сме пичове, никога не сме бягали всички -.-

същата работа.. и стана така че най-отворените и най-големите бунтари останаха щото не искали отсъствия
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Elune Be Praised* Пет 06 Ное 2009, 17:02

Не, не ми пука за класа. Нашите "кифлички" са тип "селски бек" и винаги са мн надъхани да бягат, че даже са казвали и "То е за срам че не бягаме" обаче като избягаме после класната се развиква и те си реват и се жалват, че щели да им звъннат на родителите ТТ . Ами голям залък лапни, голяма дума не казвай. Като не им е приятно в час да си слушат музика или да си намерят друго занимание, аз така правя и току виж съм чул и нещо. ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Megaphy Пет 06 Ное 2009, 17:30

"Да, ако всички избягат"
Никога не съм разчитала на класа си независимо дали говоря за сегашния или миналия. Миналата година ни направиха тоя номер и то по най-подлия начин. Целият клас се запъти към изхода и на другия ден какво се оказва? Половината са се върнали... Не, че мен много ме е страх от осъствия или че класната може да се обади на наще, но все пак беше подло. Тази година пък се случи нещо подобно. Останах с впечатлението, че класната стая е празна, но в Понеделник излезе, че 8 човека били останали пък да не говорим госпожата по Български как ни наруга.
Бтв днес бяхме 8 човека заради грипния. Госпожата реши, че в Петък това е традиция. xD
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Ricchan ^^ Пет 06 Ное 2009, 17:49

LiДо4o_O написа:ми, можеш просто да искаш да направиш мръсно на класа.. знам ли..
един път избягахме целия клас и една остана и ни такова таковата на всички..

Ооо и при нас има един такъв индивид, разбира се. Но това далеч не значи, че се цепи от колектива, първи дружки са си. smile Ама, така де, тя все казва, че оставала щото й се стои. Както казах, всеки решава за себе си. Просто понякога има пичове, на които не им се бяга, но се жертват за общото благо, и има такива, които за нищо на света няма да изневерят на принципитите си, ако ще и тва да значи да нае*ат класа.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Façade Пет 06 Ное 2009, 18:55

Ricchan ^^ написа:
LiДо4o_O написа:ми, можеш просто да искаш да направиш мръсно на класа.. знам ли..
един път избягахме целия клас и една остана и ни такова таковата на всички..

Ооо и при нас има един такъв индивид, разбира се. Но това далеч не значи, че се цепи от колектива, първи дружки са си. smile Ама, така де, тя все казва, че оставала щото й се стои.

Същата работа. Има ендо моме в класа, което нито 1 път не е бягало от час за 7 години. Направо 'и се чудя. И винаги като решим да бягаме целия клас тя се навие, ама като тръгнем и тя пак си остава. Нито 1 път, от както с епомня в тоя клас, не сме правили нещо заедно. Винаги някой осира работата icon_lol But, this is the life - нищо не става както ти се иска icon_rolleyes
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Sea_girl Пет 06 Ное 2009, 20:25

Обикновенно аз, особено преди география, заставам пред дъската и викам на всички "К'во ше се морим тука с тая пачавра? Айде да бягаме!". Почти всички се съгласяват. Но.. никога не сме бягали. Нито по сами, нито заедно. Прекалено се страхуваме от класната.. Най-строгата в цялото даскало. А наистина искам да изпитам каква е тръпката да бягаш от час.. Имам една приятелка. В трети и четвърти клас е бягала неведнъж.. А е една година по-малка от мен.. icon_confused
Sea_girl
Sea_girl

Female
Age : 27
Location : По света и у Вас...
Job/hobbies : Анимета, манги, музика..
Humor : Къф хумор?
Reputation : 0
Брой мнения : 113
Дата на регистрация : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Нед 08 Ное 2009, 11:46

Във всеки клас има някой такъв, дето винаги ще осере работата, но в нашия клас са прекалено много - 5-6-7..

И то да не кажеш, че са най-големите зубари.. нее, това са нашите анархисти пример за `не ми пука от нищо` да видиш като стигнаха до входната врата и всички щяха да се насерат.. от една страна ме е яд - че ни прецакаха, но от друга.. защо трябва да се прехвалват, да казват, че винаги когато някой каже и те ще бягат, защо ще нахъсват другите и най-накрая ще умрат от страх, че госпожата ще ги смъмри..

Например аз въобще не съм от най-редовните бегачи, но като тръгне да бяга целия клас или всички освен двама-трима, естествено, че няма да ги прецакам.. Но най-отявлените ни бунтари само си пилеят думите и говорят това, което не мислят, заради което другите са прецакани..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  HellGirl Нед 08 Ное 2009, 14:15

Естествено, че ще избягам. Аз всъщност си бягам от часове само с една моя приятелка. Те повечето от класа ми са зубари, а останалата част са адски задръстеняци. За това си бягам с още двама приятели от класа ми.

Единственив път, в който всичк се навихме да избягаме от час, неше в 5-ти клас. Имахме последен час рисуване и на никой не му се оставаше, а точно тогава аз и двамата ми приятели останахме. Господина влезе, попита дали искаме да рисуваме, ние казахме " не " и си тръгнахме..
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 28
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  c0lourblind- Нед 08 Ное 2009, 16:39

Първо ще кажа на Лидка да си мери приказките. Приемам темата лично.
Второ - най-големите "бунтари" останаха, понеже виждат как правите нещо глупаво. Точно защото не им пука за нищо. Не им пука за вас (: Безотговорни сте. Недорасли също.
Трето - не смятам да прекарвам деня си извън училище с хора, които дори не харесвам.
Четвърто - в 10 клас щеше да ядеш пишки, нали? Понеже избягаме ли целия клас, г-жите са длъжни да пишат доклади и щяха да спрат стипендията на целия клас.
Просто бъди благодарна, че останаха 5-те човека и не се прави на много важна. Много добре знаеш, че искаш стипендия Бягане от час? 29574
Писна ми да се обяснявам на дебили и тъпаци, които не мислят преди да направят нещо. Вие какво, да не би да очаквахте, че ако се махнем всички, ще ни се размине? Между другото, бях навита да се махам с вас, но след втория час. И какво стана? Заради капризите на еди кой-си и приумицата, че аджеба точно заради вас ще ни пуснат в грипна, дай да се махаме всички. Е, нека ти кажа нещо - гледат се отсъствията от първия час, а не от втория, петия или осмия. И, да, ще се цепя, защото нямам намерението нито да плевя градинките, нито да чистя стаите, още повече пък да оставам в извънучебно време.
Майната 'и на стипендията. 20 лева. 20-20, кой ти ги дава?
Помисли пак, струваше ли си за единия кеф? Ако искате ни го връщайте и петорно, не четворно, на мен не ми пука. Никога не съм правила нещо, което да навреди на класа. Колективното бягане няма нищо общо със сплотения клас, за който вие така се драпате от миналата година. Не, не сме сплотен клас. Вие си бягате когато си искате, аз оставам. Може и обратното. Някога виждала ли си ме да се врънкам с класа "Айде да бягаме, айде да бягаме"? Бягам ли, бягам сама. Който иска - знае къде е вратата. Не сте отговорни за моите постъпки, нито пък аз за вашите. Освен това нямам намерение да вървя по задника на двама човека, които се мислят за велики Бягане от час? 29574
Бягайте. Пак го направете. Имаш поне минимална представа каква слава ни се носи в цялото училище. Но на вас не ви пука, нали? А ние сме егоистите? Не ви пука, че заради двама човека не можем да имаме нормален учебен процес. Не ви пука, че се прибирам с главоболие и всеки ден пия по 5 хапчета, за да се успокоя, нито че спя до 8, събуждам се още по-скапана и дори урока не мога да си прочета. Не, т'ва вас не ви грее. Няма смисъл да се притеснявате, че пречите на хората в час. Интересува ви единствено да става на вашето. Що не бягате от модул, като сте такива непукисти? Каже ли ви в понеделник човек "Ае да си ходим", ще го сдъвчете и изплюете. Кои? Еми точно тия, които постоянно мрънкат как не сме били сплотени. За да сме сплотен клас, всички са длъжни да се съобразяват. Дори и един човек да иска да остане, щом иска, нямате право да го убеждавате, да го обиждате, още повече пък да го насилвате. Постави се от другата страна и просто спрете да натяквате нещо толкова глупаво.
Животите ни не са уредени, не може вечно да се разчита на парите на мама и тате. И ако сега нямаш уважение към висшестоящите, не знам нататък как би го карал. Не знам защо въобще намесих уважението, нито съучениците ни ни уважават, нито учителите, какво остава ние да се уважаваме един-друг и да сме "сплотени"? Та в класа ни цари пълна анархия. Не, че имам нещо против, просто не може винаги да правим каквото си искаме.
Така ша е. Биеш игнор, правиш каквото си знаеш и т'ва е.

Майната ви.


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 13:52; мнението е било променяно общо 2 пъти
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Бягане от час? 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Enery Нед 08 Ное 2009, 16:57

Изобщо, ама изобщо не ме интересува за нищо, камо ли за бягане от час. Миналата година, човече, почти целия първи срок не бях стъпила в математиката, да не говорим за физическото. Тия наще курви тръгват да бягат за 2 часа биология и ест някъде около училище стоят така че да може всеки да ги види и после не били те виновни, абе яяя..!
С тоя клас ни веднъж не се е случило всичките да избягаме, защото има някои наплашени от родителите си и нали се подмазват стоят винаги, ама азе се бегам и сама, щото мога и ми стиска! Пу майка ми! Не ме грее, че те не са правили контролно, заради един човек ор смт, ама хич не ме грее, аз нали съм си добре? Таф е важното. А, да забравих да спомена близначките от класа, които са нали големи бунтарки, винаги отговарят и са мнооого отворени, те просто никога не вярват, че нали трябва да са с високи оценки.. но иначе много им знае устата, а като пишат контролно по английски некой трябва да им казва.. Майната им! Извод: не ме интересува какво казват, мислят и правят.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Пон 09 Ное 2009, 11:31

Days Go By написа:Първо ще кажа на Лидка да си мери приказките. Приемам темата лично.
Второ - най-големите "бунтари" останаха, понеже виждат как правите нещо глупаво. Точно защото не им пука за нищо. Не им пука за вас (: Безотговорни сте. Недорасли също.
Трето - не смятам да прекарвам деня си извън училище с хора, които дори не харесвам.
Четвърто - в 10 клас щеше да ядеш пишки, нали? Понеже избягаме ли целия клас, г-жите са длъжни да пишат доклади и щяха да спрат стипендията на целия клас.
Просто бъди благодарна, че останаха 5-те човека и не се прави на много важна. Много добре знаеш, че искаш стипендия Бягане от час? 29574
Писна ми да се обяснявам на дебили и тъпаци, които не мислят преди да направят нещо. Вие какво, да не би да очаквахте, че ако се махнем всички, ще ни се размине? Между другото, бях навита да се махам с вас, но след втория час. И какво стана? Заради капризите на еди кой-си и приумицата, че аджеба точно заради вас ще ни пуснат в грипна, дай да се махаме всички. Е, нека ти кажа нещо - гледат се отсъствията от първия час, а не от втория, петия или осмия. И, да, ще се цепя, защото нямам намерението нито да плевя градинките, нито да чистя стаите, още повече пък да оставам в извънучебно време.
Майната 'и на стипендията. 20 лева. 20-20, кой ти ги дава?
Помисли пак, струваше ли си за единия кеф? Ако искате ни го връщайте и петорно, не четворно, на мен не ми пука. Никога не съм правила нещо, което да навреди на класа. Колективното бягане няма нищо общо със сплотения клас, за който вие така се драпате от миналата година. Не, не сме сплотен клас. Вие си бягате когато си искате, аз оставам. Може и обратното. Някога виждала ли си ме да се врънкам с класа "Айде да бягаме, айде да бягаме"? Бягам ли, бягам сама. Който иска - знае къде е вратата. Не сте отговорни за моите постъпки, нито пък аз за вашите. Освен това нямам намерение да вървя по задника на двама човека, които се мислят за велики Бягане от час? 29574
Бягайте. Пак го направете. Имаш поне минимална представа каква слава ни се носи в цялото училище. Но на вас не ви пука, нали? А ние сме егоистите? Не ви пука, че заради двама човека не можем да имаме нормален учебен процес. Не ви пука, че се прибирам с главоболие и всеки ден пия по 5 хапчета, за да се успокоя, нито че спя до 8, събуждам се още по-скапана и дори урока не мога да си прочета. Не, т'ва вас не ви грее. Няма смисъл да се притеснявате, че пречите на хората в час. Интересува ви единствено да става на вашето. Що не бягате от модул, като сте такива непукисти? Каже ли ви в понеделник човек "Ае да си ходим", ще го сдъвчете и изплюете. Кои? Еми точно тия, които постоянно мрънкат как не сме били сплотени. За да сме сплотен клас, всички са длъжни да се съобразяват. Дори и един човек да иска да остане, щом иска, нямате право да го убеждавате, да го обиждате, още повече пък да го насилвате. Постави се от другата страна и просто спрете да натяквате нещо толкова глупаво.
Животите ни не са уредени, не може вечно да се разчита на парите на мама и тате. И ако сега нямаш уважение към висшестоящите, не знам нататък как би го карал. Не знам защо въобще намесих уважението, нито съучениците ни ни уважават, нито учителите, какво остава ние да се уважаваме един-друг и да сме "сплотени"? Та в класа ни цари пълна анархия. Не, че имам нещо против, просто не може винаги да правим каквото си искаме.
Така ша е. Биеш игнор, правиш каквото си знаеш и т'ва е.

Майната ви.


Първо, Зинке, не знам коя е тая Лидка, аз се казвам Лидия.. май едно име не можеш да запомниш. Второ - приемай темата както си поискаш твой проблем. Трето - ами естествено, че не им пука, на тях им пука само за това как ще идат у тях и ще оплакват горкия си самотен живот, който те самите са направили такъв. Четвърто (rofl) Ти какво си се разтревожила за стипендия? Нали не ти пукаше? Нали за всичко ти беше все тая.. Я се изясни с педесетте си аз-а дали ти пука или не.. Иии с тея оценки не вярвам скоро да вземеш стипендия.. Да, искам стипендия, и, о, Боже, благодаря на благородните петима човека, които останаха заради МОЯТА стипендия, заради МОЕТО благо, защото те се притесняват и грижат за МЕН, не за себе си.. Тях ги беше грижа за моето благо, тъй като те са светите води ненапити.. просто самата свещеност се лее през гъзовете им.. Щом не си отговорна за нашите постъпки поне не претендирай, че ти пука за това кой ще получи стипендия.. Да, ти не избяга защото щяхме да загазим не избяга защото на теб така ти изнасяше. Не, не сме задружен клас и никога няма да бъдем с хора като теб, които си мислят, че винаги постъпват правилно и за тях вината винаги е у другите хора.. ами познай.. ти също не си безгрешна..
А на теб пука ли ти за нас? А? Извинявай много, не смятам че ти пука какво става, когато аз се прибера у нас, нито че пия антибиотици. Ъъъ пак изкарваш другите виновни като ТИ си тази, която говори в часовете с Галя и с Ани. Ако толкова искаше да има нормален учебен процес щеше да се преместиш на по-преден чин и да си гледаш урока, така че не се прави на многострадална Гиновева, защото не си, толкова си виновна в този случай, колкото и другите, не се опитвай да прехвърлиш вината у тях.
А кажи ми ти какво направи за този клас, че да заслужиш уважението на някого? И въобще като обвиняваш другите в това замисли ли се дали ти уважаваш ЕДИН човек от класа? Ми нека ти отговоря - не. За теб най-обикновена тийнейджърска проява като груповото бягане от час е нещо съвсем нередно, но да дишаш лепило и да се режеш с ножици е нормално. Ами айде оправи си ценностната система и пак ще си говорим. Да, така ще е. Ще си се разделим на групички, ще си седиш изолирана в ъгъла и готово. Кво те грее теб за нас. Еми щом е така и мен няма да ме грее за те. Точка

Айде, майната ти
.


И, да, направих тази тема за да видя дали хората имат същият `Спасявай се поединично` инстинкт
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  c0lourblind- Пон 09 Ное 2009, 13:43

Аха, аз съм безгрешна, направо имам ореол над главата си и ме боли гърбът, понеже ми тежат крилете.
Айде спри да ми слагаш думи в устата, а? (:
Да, виждам грешките на хората, виждам грешната страна на всичко, което правите. Никъде не казах, че ми пука за ТВОЯТА стипендия, нито за нечия друга. Даже напротив - май стана достатъчно ясно колко ме грее за вас. Не ме греят и глупавите ви, филмирани животи, не ме грее какво правите, дали бягате, дали говорите в час etc, грее ме единствено ако поведението ви рефлектира върху мен
Никога не съм искала да ви пука, нито съм ви искала уважението. Имам уважението на хората, които искам.


Ти какво си се разтревожила за стипендия? Нали не ти пукаше? Нали за всичко ти беше все тая..

Отново си в грешка. Това, че не ми пука за вас, не значи, че не ми пука за нищо. Ако не ми пукаше за нищо, що тогава живея? Дай да се засиля към някоя стена, a?

Ъъъ пак изкарваш другите виновни като ТИ си тази, която говори в часовете с Галя и с Ани.

Ъъъъ, да, и аз съм тази, която тропа по чина с химикали, качва си краката на майната си, слуша музика, крещи като обезумяла. А, забравих и че се чудя накъде да се почекна и с кого да си говоря, понеже Ани и Галя (с която искам да отбележа, че стоя само по френски) не са ми достатъчни.

толкова си виновна в този случай, колкото и другите, не се опитвай да прехвърлиш вината у тях.

Я пак? Кой е многострадалната Геновева сега? Погледни се само, дори не причисляваш себе си към класа.

Ще си се разделим на групички, ще си седиш изолирана в ъгъла и готово.
По-добре, отколкото да съм ти любимата изкупителна жертва и да ми крещиш нон-стоп за начина, по който съм вдишала и издишала. Да, защото не е ТВОЯТ начин да вдишам и издишам (:

И нека ти кажа нещо - направи темата, за да се заяждаш, а не за да видиш колко хора имат "Спасявай се поединично" инстинкт.


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 14:38; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Бягане от час? 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Boleyn Пон 09 Ное 2009, 18:57

Lidocho, Lidka, je ne sais quoi, comment tu t'appelles - ca ne me fait ni chaud, ni froid (:
J'ai un tout petit question. Je sais tres bien que tu parles francais, donc, ne me dis pas que tu comprends rien. Meme si je vois que tu es assez stupide.
C'etait vraiement necessaire de creer ce sondage? Tout le monde voit comment tu es mechante. Tu ne fais que des betises, tu sais ca? Si tu as quelque chose a dire, dises - le en utilisant un moyen plus normal, par example, tu peux aller chez la fille a laquelle tu voudrais parler et voila! Faut - il que tout le monde sache tes problemes personnelles que tu t'as invente pour derranger les autres?
Tu crois que tu es trees intelligente, etc. Si tu etais vraiment intelligente, tu comprendrais la situation mieux que ca. Tu te conduis comme un bebe. Je suis pas sure qu'il y a meme une fille, ou bien, un garcon, qui ne te deteste pas. Personne n'aime les hommes enfrontees, et, desolee, mais tu es vraiement enfrontee. Toi - meme, tu ne sais pas qu'est-ce qui est important pour toi, mais, bien sur, tu te permets de parles des autres. Je sais pas comment ta mere te subit et comment tes parrents tolerent ta conduite, mais si tu etais ma fille, je m'abbaterais tout de suite.
Et, ma cherie, ca n'existe pas (: - " многострадална Гиновева " - smile

(Je suis desolee que je n'ai pas mis des accents)
Boleyn
Boleyn

Female
Age : 30
Location : Sweet Home Стара Гара
Job/hobbies : Music, Films
Humor : ironic, sarcastic
Reputation : 0
Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Вто 10 Ное 2009, 09:30

Ъъъ, не днам дали си забелязала, но тук се говори на български. Ии не е хубаво да ми слагаш етикет `тъпа`, когато не ме познаваш, нали така? Сега, не знам защо намери за добре да пишеш на френски, да покажеш, че много можеш, може би.. Нямам си и и на представа, това не ме и интересува. Недей да ме анализираш, защото не става. Да видим..познала си, чеее.. ще разбера какво пишеш. Темата не е за да кажа нещо на някого, а за да видя реакцията на другите хора. Не си прави грешни изводи, недей, станахте прекалено много психолози в този форум. ще те разочаровам и ще ти кажа, че ти си тъпата и тази която всички биха намразили, защото, видиш ли, нищо не съм ти направила, и все пак се изхвърляш със своите `trees` (цитат) добри познания по френски и нищо не казваш. Не се намесвай там където не ти е мястото, ще станеш като мен, а ти не искаш това, налии.

Не каза нищо и по темата, само лични нападки по мой адрес, Зина естествено, може, тя ме познава и спори с мен, но тии.. Просто не се прави на големия професор и ако имаш мнение ПО ТЕМАТА, която съм направила точно затова - да се гласува и обсъжда, е, тогава, заповядай. icon_smile

А колкото до Многострадалната Гиновева.. ами, скъпа, и аз си мислех, че няма толкова смотани хора като теб.. И само не намесвай моите родители и тяхното държание към мен, защото като гледам каква си отворена.. убедена съм, че си `отворена` в пълния смисъл на думата. Не говори пълни глупости, защото колкото и да се излагам аз, ти се излагаш още повече и даже и да не съм ти майка, а не искам да си представям каква е майка ти, пак щях да си те пребивам профилактично, за знаеш да не говориш за родителите на другите. icon_wink


Колкото до Зина.. Посочи ми едно нещо, за което си ми била изкупителна жертва? Иии, извинявай, че досега си мислех, че те е грижа поне за мен. Еми, явно не съм чак толкова велика за колкото се мисля и допускам огромни грешки като си мисля, че хората може да ги е грижа за някой освен за тях самите. Ми хубаво, казах ти, на теб не ти пука за нас, е, поне на мен вече няма да ми пука и за теб. Този момент все някога щеше да дойде и да се разбере кой за какво става и кой откъде е и стана така, че ти си от едната страна на барикадата, аз от другата. Готово. Не смятам, че има какво повече да ти кажа, освен, че си мислех, че действително може да ти пука за някой друг, но явно съм грешала, нищо де, човек се учи докато е жив.
icon_smile
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Boleyn Вто 10 Ное 2009, 11:53

Колко време ти отне, за да измислиш супер остроумния си отговор? И защо си мислиш, че можеш да ми казваш какво да правя и какво не, и как си толкова сигурна, че не те познавам, на практика ти не знаеш коя съм. icon_smile
Не доумявам защо не използваш по - нормален тон, ако не си прочела добре предишния ми пост, аз нито съм те нападнала нито нищо. Просто ти казах колко е плосък начина ти да се опиташ да натриеш носа на някого, можеш просто да идеш и да поговориш с нея, вместо да се доказваш пред този и онзи. Поста беше на френски, за да не занимаваме всички останали с нечия лична драма, но не исках и ЛС да ти пиша. Исках да лъсне тъпотата ти още повече и ти го направи, благодаря ти, точно на това се надявах. icon_smile
Това кой колко е отворен теб не те засяга. Но за да спиш спокойно и да ти е мирно на душата, ще ти кажа - да, отворена съм. Само че едва ли някой ще се навие да отвори ТЕБ...Няма нужда да ти обяснявам коя е майка ми, тя се е доказала пред когото трябва. Не дължа обяснения на разни недоклатени пикли.
И не знам как, аджеба, прецени, че съм смотана. То пред монитора всичките сте отворени, ама като се изправи някой пред вас и вие ставате по - ниски от тревата и по - тихи от водата. А представям си нагаждачка като теб как би реагирала.
Boleyn
Boleyn

Female
Age : 30
Location : Sweet Home Стара Гара
Job/hobbies : Music, Films
Humor : ironic, sarcastic
Reputation : 0
Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Вто 10 Ное 2009, 13:24

О, благодаря за оценката ти за отговора ми. Отне ми доста малко време, но просто не бях влизала във форума. Ъъ, не, не ме познаваш и не би могла. Не бих разговаряла с теб по нормален начин. На практика аз не знам коя си и ти не знаеш коя съм аз. А за това да ида и да поговоря с нея. Ето една изненада не става въпрос за нея. Ако беше останала само тя - може би, но не, не остана само тя от класа. Пак казвам - като не знаеш за какво става въпрос не се обаждай. Това, че тя си води някакви изводи от тази тема е съвсем друго нещо. И щом това е лична драма, защо тогава въобще се месиш в нея? Да се види колко съм тъпа? Ами добре - нека другите да преценят колко съм тъпа. Според теб аз съм такава според мен ти също не си от най-остроумните.
Теб също не те засягат личните драми на другите нито каква съм, нито на каква се правя. Това кой ще се навие да отвори мен :D ами те вече са се навивали, но аз съм ги рязала. Така че няма защо да се притеняваш мен кой ще ме отваря :). А ти, тъй като си една година по-голяма вече не си пикла, не, ти си вече голяма пикла. Пак ти казвам, доста тъпо е да се месиш в споровете на тъпите. А за това кой е отворен.. Еми май се разбра.. Не съм много ниска и не смятам да ставам, така че, спокойно, тревата няма да се здрависа с лицето ми.
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Boleyn Вто 10 Ное 2009, 13:38

ЛидиО, ти самата направи драмата публична, така че съм в пълното си право да се меся.
Мисля, че всеки страичен наблюдател, прочел обстойно темата, би бил способен да забележи личните ти нападки към Зина. Така че не се мъчи да извърташ нещата и да ми пробутваш нерезонните си доводи.
И голяма работа, като не си ниска. Ще се наведеш. Мога да ти помогна, ако искаш. nod
Boleyn
Boleyn

Female
Age : 30
Location : Sweet Home Стара Гара
Job/hobbies : Music, Films
Humor : ironic, sarcastic
Reputation : 0
Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  LiДо4o_O Вто 10 Ное 2009, 13:49

Ъъ, знаеш ли какво, през *уя ми е ти какво си мислиш и какво смяташ. И ако щеш си мисли, че съм виновна за всичките нейни страдания, че имам опашка и червени рога. На мен не ми дреме за твоето мнение, то не струва нищо за мен. Иии, ако толкова съм искала да нападна Зина има и други начини. Така че, ще се наведа, да, да видя дали дишаш, когато паднеш на земята. Не си човекът на който трябва да обяснявам за какво ми е да правя тази тема. публичен форум е. Пусни една тема колко съм тъпа. icon_smile А аз ще си пускам теми на каквито искам теми, когато пожелая. Зина е админ и може да ги трие когато си поиска.
Мислиш се за велика като защитаваш Зина и ме изкарваш лошата. Еми нека ти кажа нещо, не си. Нито показваш колко съм тъпа и дали изобщо съм тъпа. Просто показваш лошото си възпитание, като не знаеш къде да спреш. И ако мислиш, че аз съм такава - ами - не заприличвай на мен
icon_wink


Последната промяна е направена от LiДо4o_O на Вто 10 Ное 2009, 13:54; мнението е било променяно общо 1 път
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Boleyn Вто 10 Ное 2009, 13:53

И кралицата драматично напусна спора hotl Имаш още много да учиш. Хайде със здраве icon_smile Дано се осъзнаеш някой ден
Boleyn
Boleyn

Female
Age : 30
Location : Sweet Home Стара Гара
Job/hobbies : Music, Films
Humor : ironic, sarcastic
Reputation : 0
Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Бягане от час? Empty Re: Бягане от час?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите