Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I don't believe there's an atom of meaning in it.

+7
Cocaine`
- N a g i s a -
LiДо4o_O
Megaphy
CriminaL Baby.
* Le jour de ma mort *
Rock Rabbit
11 posters

Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Rock Rabbit Пон 13 Юли 2009, 20:46

Ettoooooooooooo~ >///,///> Uhm...



Моите...рисунки.... о-о;;; Имам още, но ме е срам да ги пусна, а и тези са предостатъчно ^^
Не съм учила рисуване, всичко е на самоучение. Рисувам от 2006та (ще потърся стари рисунки, ама като ги сравнявам и ми се повдига от миналите ми "умения"). Повечето са оригинални герои ^^ *is OC obsessed*. Героите в чиби комиксчетата са мои и на най-добрата ми приятелка. :3


Няколко бележки: Сега на тъмен фон забелязах Джинкс и Кид Фласш колко зле са изтрити на 1-2 места... тр да ги доизчистя ^^;;
Бременната има нужда от редакция, казаха ми, че коремчето трябва да започва под гърдите, а аз доста съм го свалила.


Бих се радвала на критика, но ако може да сте по-нежни с крехките ми чувства! drop


Занимавам се и с графики на Фотошоп, само че не съм сигурна дали е ок да ги пусна ^^;;



Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:


Spoiler:
Rock Rabbit
Rock Rabbit

Female
Age : 35
Location : Wonderland
Job/hobbies : I shoot the falling stars
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 13.07.2009

http://love-sensation.deviantart.com

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  * Le jour de ma mort * Пон 13 Юли 2009, 21:11

ано .. мога да кажа, че твоите рисунки са по-добри от моите със сигурност .. някой ми харесват други не .. мисля че можеш по-добре .. едно обаче не разбрах .. освен комиксите и още една две рисунки аз не видях друго рисувано на ръка .. с фотошопа ли си рисувала или с пейнта .. ? hmmm
* Le jour de ma mort *
* Le jour de ma mort *
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 621
Дата на регистрация : 09.06.2009

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  CriminaL Baby. Пон 13 Юли 2009, 21:19

Totally inlove in them x3 Много ми харесват всичките.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Rock Rabbit Пон 13 Юли 2009, 21:32

Uwah! 0w0 Arigato gozaimashita, both of you! ^u^


I can`t laugh написа:ано .. мога да кажа, че твоите рисунки са по-добри от моите със сигурност .. някой ми харесват други не .. мисля че можеш по-добре .. едно обаче не разбрах .. освен комиксите и още една две рисунки аз не видях друго рисувано на ръка .. с фотошопа ли си рисувала или с пейнта .. ? hmmm

Ettooooo~ Да си призная, обикновено съм голям мързел и много от нещата си ги съсипвам icon_lol А и с анатомията още сме във война. Обикновено обичам да рисувам traditional, само че колкото и да се старая с моливите, после като го сканирам и става ужасно, затова гледам да ги правя предимно дигитално. Работя с Фотошоп и Genius tablet. ^^
Paint hates me xD

А комиксчетата би трябвало и те да са оправени с фотошоп ама нямам време/нерви/желание :///
Rock Rabbit
Rock Rabbit

Female
Age : 35
Location : Wonderland
Job/hobbies : I shoot the falling stars
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 13.07.2009

http://love-sensation.deviantart.com

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Megaphy Пон 13 Юли 2009, 21:36

Много са красиви. <3333
Мисля, че точно на твоята тема се спрях когато се ришках из анимес и наистина се влюбих в нещата ти.Истински професионалист. <333
Аз си мечатя за таблет... icon_lol
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Rock Rabbit Пон 13 Юли 2009, 21:48

Dark.Soul написа:Много са красиви. <3333
Мисля, че точно на твоята тема се спрях когато се ришках из анимес и наистина се влюбих в нещата ти.Истински професионалист. <333
Аз си мечатя за таблет... icon_lol


Ч-чак пък професионалист! O///////////__/////////////O D-don't say such things! 13

А таблет....моя ми го взеха за миналия (или беше по-миналия) рожден ден и тогава беше 100 и нзм си колко лева, сега доста е паднала цената. Не е от скъпите хбави таблети, но нали върши работа ^^
Ако спестяваш известно време, мисля, че ще успееш да си купиш noo А има и едни мнооооооооого мънички, те също са евтинки, но не знам доколко вършат работа...
Rock Rabbit
Rock Rabbit

Female
Age : 35
Location : Wonderland
Job/hobbies : I shoot the falling stars
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 13.07.2009

http://love-sensation.deviantart.com

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  LiДо4o_O Вто 14 Юли 2009, 05:36

Супер са .. мен всички много ми харесаха, а направо си умрях от кеф като видях кравата ии.. евала ти правя за ръцете.. аз пръсти не мога да рисувам и удивителна!...
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  - N a g i s a - Съб 25 Юли 2009, 21:07

Всички са много хубавки, но най-много ми хареса ето тази~
Spoiler:
Сууупер сладката~ love
avatar
- N a g i s a -
Терорист

Female
Age : 74
Reputation : 0
Брой мнения : 393
Дата на регистрация : 19.04.2008

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Cocaine` Съб 25 Юли 2009, 21:11

А-Ама то такова... Ко щях да каам.. Страхотни са, неверояниии <333 Трябва да станеш художник.. Странно, но нямаше нещо, което да не ми хареса love love love
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Shinshoku Съб 25 Юли 2009, 21:43

Как не съм я видяла тая теме ;О
омг страхотни са х3
просто са невероятни! все едно гледам чисти аниме герои и то с адски добър арт х3
та така де, наистина са много добре, да не говорим че оцветяването със светлосенките му и вс е идеално х3
Искам още! х3

п.п. и аз от кога искам таблет, мъ ще си остана с чакането :Д
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Rock Rabbit Вто 04 Авг 2009, 16:19

^^ Благодаря ви много на всички...
Ако не беше едно лично съобщение, нямаше да се сетя и да вляза, загубих адреса на форума О-о;;; *facepalm*

А за таблета...вече има доста евтинки, които вършат задоволителна работа, та поприбирайте това онова от джобните и може да си вземете един, дори и малък да е, преспокойно icon_smile
Rock Rabbit
Rock Rabbit

Female
Age : 35
Location : Wonderland
Job/hobbies : I shoot the falling stars
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 13.07.2009

http://love-sensation.deviantart.com

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Mad.Soul Сря 05 Авг 2009, 06:43

Много са добри!!! icon_eek
Mad.Soul
Mad.Soul
Терорист

Male
Age : 26
Location : София
Humor : ;D
Reputation : 0
Брой мнения : 617
Дата на регистрация : 07.11.2008

http://www.last.fm/user/Madzzy

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  black_nigh7 Сря 25 Авг 2010, 07:41

Страхотни са. Много ми харесват :dancing:
black_nigh7
black_nigh7

Female
Age : 32
Reputation : 0
Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 13.08.2010

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Peace_GirL Нед 21 Ное 2010, 16:46

Комиксът е мн як 👍 👍
Peace_GirL
Peace_GirL

Female
Age : 27
Humor : Kak da tte zabrawq katto ne moga da tte zapomnq ?? .. xD
Reputation : 0
Брой мнения : 29
Дата на регистрация : 29.10.2010

Върнете се в началото Go down

I don't believe there's an atom of meaning in it. Empty Re: I don't believe there's an atom of meaning in it.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите