Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой ни управлява?

+6
Blackie.
c0lourblind-
Mad.Soul
Shinshoku
LiДо4o_O
Enery
10 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Кой ни управлява?

Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_lcap11%Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_rcap 11% 
[ 2 ]
Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_lcap0%Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_lcap0%Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_lcap11%Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_rcap 11% 
[ 2 ]
Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_lcap53%Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_rcap 53% 
[ 10 ]
Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_lcap25%Кой ни управлява? - Page 2 I_vote_rcap 25% 
[ 5 ]
 
Общо гласове : 19
 
 

Кой ни управлява? - Page 2 Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  skindrawer Сря 03 Юни 2009, 14:12

Нашето си правителство... Не мисля, че ако някой друг ни управляваше щяхме да сме в такава мизерия
skindrawer
skindrawer
Терорист

Male
Age : 37
Location : France
Job/hobbies : Anime, House Music
Humor : Do you know what they call a 1/4 pounder with cheese in France? -No. -Royal with Cheese. (Pulp Fiction)
Reputation : 0
Брой мнения : 499
Дата на регистрация : 12.05.2009

http://icesubs.info

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? - Page 2 Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Ricchan ^^ Сря 03 Юни 2009, 22:11

Абе аз без да чета мн гласувах за правителството ни, ама съм голям фен на извънземните и всякакви теории за тях. Определено има мистично в нашето развитие и някъв си Дарвин не може да ме убеди, че съм била маймуна. Сигурно това е план на извънземните за да ни попречат да разберем истината. Може би този път, казвам този път, защото съм убедена, че ние сме били много развити и преди, но просто извънземните са ни дърпали шалтера / ако мога така да се изразя/ и са почвали своя малък експеримент наново... Ние сега сме поне третото поколение и мисля, че сме най-развиващото, и все повече се доближаваме до истината и скоро и ще дойде нашия край заради това. Но няма страшно, извънзмените ще ни пуснат наново.
Любим пример ми е, рисунки на летяща чиния, на самолет, хеликоптер и подводница в една египетска пирамида. Това само ми говори за едно: доближаваме се до нашите създатели /за което и казах скоро би трябвало да ни дрдъпнат шалтера, защото има опасност да ги надминем и те вече да нямат контрол/, вече имаме почти всички транспортни средства, които те са показали на своите предишни питомци.
Аз много уважавам Ванга, тя бе велика жена и твърди, че е говорила с извънземно. Аз съм склонна да й вярвам. То и давало информация за бъдещето. Познайте как знае? Извънземните са на земята в човешка форма, те контролират живота ни без да го ъсъзнаваме, мислим, че са хора, пък то...

Относно парламента - дори и човек с чисти помисли да влезе там, гледах един поучителен филм - ако не изпълняваш това, което е угодно на политицет там, твоите колеги, не само изхвърчаш, но и ти лепват фалшиви обвинения и си навличаш проблеми. Всичко е една огромна манипулация.

Хитлер рулз. Хубаво щеше да направи, ама умря. Жестоко, но справедливо. От някои гледни точки.

пп: Защо ще си играят 2000 години да отглеждат сегашната ни генерация? Просто е. За тях това не са хиляди години. Както за нас, животът на една котка е едва 1/10 от живота ни, за тях е същото с нас.

Имам още откачени теории, но ще ги пазя в запас
tooth
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? - Page 2 Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  c0lourblind- Чет 04 Юни 2009, 03:43

Тогава защо са ни оставили да се избиваме? 1-ва Световна, 2-ра... Защо имаме смъртоносни болести като СПИН и левкимия? Нали ако им бяхме домашните любимци, би трябвало да се грижат за нас? Или просто си правят експеримент? О, между другото, мислите ли, че метеорът е реалната причината динозаврите да измрат? Възможно ли е те да са предишните домашни любимци на зелените братя?

Извънземните са на земята в човешка форма, те контролират живота ни без да го ъсъзнаваме, мислим, че са хора, пък то...


И тук сигурно идва ролята на политиците =D
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Кой ни управлява? - Page 2 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? - Page 2 Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  black_warrior Пет 05 Юни 2009, 14:27

LiДо4o_O каза:
Да, мога да ти изредя редица доводи.. както и да е.. няма да го направя. Но само ми кажи. Не е ли животът ни точно това. Убий за да не бъдеш убит? Не уцелява ли най-силният? Не се ли бърим за живота си като в джунгла? Нямаме ли и ние животински инстинкти. Айде, вампирите от групата. Като видите кръв не освирепявате ли? Това не е нормално при хората - те имат самоконтрол. Не и животните. Те се подчиняват на инстинкта. А не може ли просто един ден някой да се е запитал защо да не изчакам, да потисна инстинкта си?

Пак се отклонявам. Мързи ме. Почва да ми ме приспива. Пък и.. утре може би пак ще пиша. Защо все вие ме оборвате. Ето аз се опитвам да приема вашата теория. Запитайте се не може ли това, което аз казвам да е истина?

Колкото до Хитлер - пак повтарям - нищо не е едностранно - винаги има поне две гледни точки - вие го гледате, че той е избил половината свят и пр. според него, обаче, това е било прочистване. Не го оневинявам - просто той го е виждал по този начин.


Всъщност точно ние трябва да си имаме такива инстинкти, защото човека сам по себе си е животно и то най-големия хищник. Гласувах за "Други", защото не смятам, че нито политиците, нито извънземните ни управляват въпреки, че съм съгласна, че ги има. Даже се надявам да ги има.

Така...политиците са крадци, мошенници и кретени по мое мнение. Не може човек да бъде уважаван или да очаква уважение при положение, че е свиня. И тук се намесват животинските инстинкти. За да се опълчиш на такива като тях трябва да си имаш нещо такова. А и тези инстинти и те ги имат така че...

Извънземните пък са си извънземни и вероятно си имат и свои проблеми. И щом никой не ги е виждал все още и това не е съвсем сигурно. Все пак смятам, че във всеки човек живее извънземен интелект.

А колкото се отнася до това защо гласувах така...смятам че по отношение на политиците ние ги избираме и по този начин се управляваме сами. Имам предвед че дори и извънземните (както споменах по-нагоре) да ни управляваха пак се оправляваме сами.
black_warrior
black_warrior
Терорист

Female
Age : 27
Location : нейде из небето:)
Job/hobbies : killer
Reputation : 0
Брой мнения : 392
Дата на регистрация : 07.03.2008

http://www.vbox7.com/user:nightwish3197

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? - Page 2 Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Съб 06 Юни 2009, 12:55

    Дргуо - ама какво !? drop icon_suprised
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? - Page 2 Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  LiДо4o_O Съб 06 Юни 2009, 14:11

black_warrior написа:

Всъщност точно ние трябва да си имаме такива инстинкти, защото човека сам по себе си е животно и то най-големия хищник.

Извинявай, но не е ли точно човекът този, който се е нарекъл така, защото е преодолял истинктите си и е започнал да мисли разумно? Били сме животни - сега много се отличаваме от тях и мога да твърдя, че сме много по-зле от тях, но все пак, сме много по-различни.
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? - Page 2 Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  black_warrior Сря 10 Юни 2009, 12:30

LiДо4o_O написа:
black_warrior написа:

Всъщност точно ние трябва да си имаме такива инстинкти, защото човека сам по себе си е животно и то най-големия хищник.

Извинявай, но не е ли точно човекът този, който се е нарекъл така, защото е преодолял истинктите си и е започнал да мисли разумно? Били сме животни - сега много се отличаваме от тях и мога да твърдя, че сме много по-зле от тях, но все пак, сме много по-различни.

Точно така, но тези инстинкти за някои хора са направо животоспасяващи. Давам пример. Хората, които живеят в саваната трябва да имат такива инстинкти, за да ловуват и да се борят срещу такива животни, които навлизат на "тяхна територия". Не казвам, че всичко зависи от тях, и разума трябва да играе важна роля, но и те не бива да се изключват. За това, че сме по-зле оттях съм съгласна напълно. Въпреки това никой не може да заличи животинската страна на човека. Все едно да спреш да се храниш. Но това май вече излиза от темата...
black_warrior
black_warrior
Терорист

Female
Age : 27
Location : нейде из небето:)
Job/hobbies : killer
Reputation : 0
Брой мнения : 392
Дата на регистрация : 07.03.2008

http://www.vbox7.com/user:nightwish3197

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? - Page 2 Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите