Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой ни управлява?

+6
Blackie.
c0lourblind-
Mad.Soul
Shinshoku
LiДо4o_O
Enery
10 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Кой ни управлява?

Кой ни управлява? I_vote_lcap11%Кой ни управлява? I_vote_rcap 11% 
[ 2 ]
Кой ни управлява? I_vote_lcap0%Кой ни управлява? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Кой ни управлява? I_vote_lcap0%Кой ни управлява? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Кой ни управлява? I_vote_lcap11%Кой ни управлява? I_vote_rcap 11% 
[ 2 ]
Кой ни управлява? I_vote_lcap53%Кой ни управлява? I_vote_rcap 53% 
[ 10 ]
Кой ни управлява? I_vote_lcap25%Кой ни управлява? I_vote_rcap 25% 
[ 5 ]
 
Общо гласове : 19
 
 

Кой ни управлява? Empty Кой ни управлява?

Писане  Enery Вто 02 Юни 2009, 15:33

lol. find me a job! Таа.. мисля, че е пределно ясно. Гласувате, споделяте за какво и защо. И моля, again, да не гласувате без да оставите коментар.

    Ирето:Вместо да седиш и да тъпееш , вземи ела да ме видиш >.<
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  LiДо4o_O Вто 02 Юни 2009, 15:56

Друго - нито ние се управляваме, нито американците.. Кой ни управлява? От части никой... Тва нашето не е демокрация.. то си е чиста анархия.. Отчасти суетата - искаме да бъдем признати от другите държави и замазваме положението.. Трябваше да има отговор - `анархия`..
А като управители - управляват ни измамници и престъпници.. е тея ни управляват..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 16:42

Извън-заемните?! icon_suprised ftw...те нещат да се занимаат със нищожни същества като плз icon_lol пакий да се занимават сигурно имат големи главоболия с нас и са чудят как сме оцелели до ся а не сме се самоунищожили *и това ще стане не се безпокойте* icon_lol
та по въпроса...немам ни най-малк предтсва...от части всеки казва "Всеки си решава сам,негов си е живота"
ем от части да,ама от друга страна,на-най на-най... ние не знаем нищо за света около нас,ко става с него,какво има в него и т.н. тъй че от друга страна ни дърпат конците яко,слагат прегради и препядствия за да може ние обикновенните орица да си останем заблудени овчици :)
та нз кой ще да е за това гласувам с други :)
Въпреки че ми се искаше ИЗВЪНЗЕМНИТЕ icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Enery Вто 02 Юни 2009, 16:59

Извънземните, чрез политиците. So~ идеята е, че с книгата на Ян ван Хелсинг се доказаха повечето ми теории, за сега поне, и затова казвам извънземните. Все пак те са ни създали, а за какво са ни създали? За да им вършим мръсната работа. А за какво са дошли на планетата? Защото имат нужда от земен материал. Липсващото звено, разбира се, една от оправданите ми теории.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 17:05

И така да е...аз съм 100% сиг че сред нас си живуркат извънземни,и че повечето неща построени на тая планета не са от човешка ръка,или дори и да са,са имали знания не от тоя свят....честно казано не ме и интересува кой ни управлява :)
Няма и да узнаем никога,така и ще си умрем,за това за мен,нема нужда от излишни теорий,който повечето се успорват една друга и дават някави доказателства дето,не се знае дали са истински или са създадени само за да подкреят дадената теория drop
Пакий колкото и искат теорийки да създават...те са толкова много че вече човек не знае на коя вярва.По-добре ма нищо да не се вярва и на никого да не се има вяра :)
Гледайте си живота и си го живейте както вие желаете,нема нищо да научим така или иначе,освен ако не стане някое чудо...хаха да бе..
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Enery Вто 02 Юни 2009, 17:14

По принцип е важно да си верен на себе си. Теориите ти може много лесно да се оправдаят просто са ти нужни средства. На мен това ми е и целта на живота.
Политиците.. те самите не знаят кой им дърпа каишките, затова не може да са те. Нито Американското, нито Руското, нито Нашето, така че не съм склонна да мисля каквото и да било друго. Ех дано доживея да видя последната Световна, та да знам, че съм била права в изчисленията си.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 17:19

Права си...политице са кухи лейки drop Те са пълни близогъзковци,целуват задници на ляво и дясно,както кажат тея от по-великите сили,наще веднага навирват дупетата и мятат опашки. Политици–Х
Американци и Руснаци...вечните противници,борещи се за власт и знания....хъхъхъхъ колко тайни кътат теее,майката си трака....
ще ми се да знаех кой,къде,защо,как,каво и с кого...ама не става...надявам се до края на живота си поне нещо да излезе,но май ще си остана и с надеждата,до тогава си гледкам живота и се кефя на това което има около мен или поне това което е останало...
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  LiДо4o_O Вто 02 Юни 2009, 18:14

icon_lol icon_lol icon_lol

Има един пропуск във вашата теория.. Щом извънземните са ни създали и повечето сгради не са построени от човешка ръка... Тогавасе обезмисля целият ход на събитията през вековете.. Защо тогава извънземните са ни оставили толкова време да се развиваме? Просто за кеф? Щом им трябва толкова този материал, не трябва ли да ни научат колкото може по-бързо, а не да оставят човечеството да се развие от маймуни или поне от по-примитивната ни представа за живот? Защо са оставили тока да бъде изобретен чак през 20 век? За да гледат десетки хиляди години как се развиваме от амебата? Не мисля..


Но ако говорим за политика - да, всеки, абсолютно всеки избира как да живее живота си. Независимо дали е роб. независимо дали има пари. Всеки сам избира в какво да вярва. Дали да се примири със ситуацията. Или да излезе. Да се бори. Всеки човек има избор, защото нищо не е едностранно - винаги има повече от една пътеки - независимо в демокрация или диктатура никой, ама никой не може да те накара да вярваш в Алах, когато ти вярваш в Господ. Никой не може да те накара да вярваш, че черното е бяло.


Последната промяна е направена от LiДо4o_O на Вто 02 Юни 2009, 18:19; мнението е било променяно общо 1 път
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Enery Вто 02 Юни 2009, 18:17

lol. Тук стана дебат. Не, друго е, но за да не спамя няма да обяснявам.
Просто.. всеки с причините си.
п.п. Хипер благодарности на Стеф, че ме светна за тази уникална книга.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 18:22

Отговор: Немат ко да правят icon_lol
Извънземните са по-развити от нас,доскучало им е и са решили да си отгледат домашни любимци на една безлюдна планета *горката планета*...Остайли са ги с малко знания в напредналите цивилизаций като маи и египтяни които след изчезването им,знанията потъват в дън земя...дори тея в 18 век са били по-умни от нас сега...та...аз за какво говорих пак??
ми с 2 думи...не знам icon_lol
Ако са извънземните,не мисля че са ни оставили,просто така icon_rolleyes Фор егзампъл..пак Кристалните Черепи...кажете аджиба как са създадени? маите не са имали такива технологий? пакий ние сега не можем да ги създадем а те на са просто "кристални"....дам..в извънземните му е майката icon_lol
Те не са ни оставили...те ни НАБЛЮДАВАТ....проучват и ако искат нещо,си го вземат :)
They are watching us icon_cool

Едит: Аз се поувлякох..гоменасай млъквам
icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  LiДо4o_O Вто 02 Юни 2009, 18:33

Да.. добре.. това са десетки хиляди години.. просто ся стояли и са ни гледали.. това е безсмислено.. Пък и това, че нямаш обяснение за нещо, не означава, че е невъзможно - маите са тези, които са мислили, че бурите са знак от боговете, но те не са - просто природни явление.. Това се е обяснявало с боговете, огънят - също, водата дори.. Не е въпросът да си обясняваш нещата само с извънземните - така е много по-лесно.. опитай се да разбереш как са го направили те.. Представи си, както невъзможните истории за извънземните, че вместо тях е имало минерал, който е можел да обработва кристалите? Представи си, че са открили начин да го стопяват или от простата случайност са разбрали как да ги изливат тези черепи.. Всичко е възможно, да.. Но просто не трябва всичко да се свързва с извънземните - те не са обяснението за всичко - има други, по-логични обяснение.. Просто на вас ви се иска да смятате, че хората са нещо специално - създадено от друга раса..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 18:45

Никога няма да се съглася с това че хората са спецялни icon_rolleyes Може хората на времето да са били нещо,но сегашните хора,хората на последните няколко века са абсплютно НИЩО.
Ако хората бяха спецялни и ако хората имаха логичните обясненията и знанията,мислиш ли че светът щеше да бъде в това положение? Точно днеска на изпита ми по литература имаше такъв въпрос:
"Какво мислите че ще е бъдещето?"За" или "Против" това че бъдещето ще е нашата светлина?"
Ти как би отговорила ;)
Да,ако нямаме обяснение го товарим на извъземните и да няма логични обяснения :)
Човекът нищо не знае :) Хората с тяханта еволюция са за-тъ-пя-ли :)
Маите може и да са открили начини,но това да направят такива ИДЕАЛНИ 10 КРИСТАЛНИ ЧЕРЕПА?! хах как пък не...колкото и да ми се вярва не мога да си го представя сами да со отркрили начинът :)
Е да,можете да ме успорвате с каквито и да е факти,но древните цивилизаций са били по-развити и са имали комукаций с нещо което на нас вече не ни е известно и е потънало с времето :)
Ти сама каза "цивилизация създадена от друга цивилизация",това не могат ли да са извънземните?? :)
Както казах,не са ни оставили просто така. Четох книга за древните художници,които даже в своите картини *портрети на вън,вписани хора и външната среда* показват неща които ние им викаме НЛО :)

Ама ние сериозно се отклонихме
icon_suprised
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Enery Вто 02 Юни 2009, 18:49

Окей, хах.. политиката е колкото да ни задържи на място. По - слабия вариант. Ако нямаше нещо такова нямаше да има граници, не че сега някой спазва нещо, ноо зарежи това. Политиците се опитват да се натрапват в живота, в главите ни, все пак това им е работата. Ии.. да, не се справят особено добре, да не кажа изобщо. Те самите са манипулиран от всякъде. От заблудени, по - заблудени. Политиката не е за хора здраво стъпили на земята с рационално мислене и искане за свобода, а всъщност точно такива хора трябва да ни управляват, но какво можем да направим ние " простолюдните "..
Всички обичаме да спорим.
Лид, сама го каза " Пък и това, че нямаш обяснение за нещо, не означава, че е невъзможно ". Значи и ти нямаш обяснения за някои неща, нали? Да, ама има хора, които дори и да знаят, че грешат си правят изводи, до които стигат чрез доказателства за съвсем други неща. Това настрана, защото ще кажеш, че грешат.. Какво да ти кажа, ако имаше такъв минерал, мислиш ли, че е нямало да се разбере, че е било някакъв минерал? С днешната технология? И на теб ти куцат доводите. Никой не може да е сигурен за нищо, но има доказателства. Например сфинкса.. оказа се, че е доста по - стар, от преди епохата на фараоните. Защо ли? Защото е минал през ерозията от вода. Потопа, който наистина е съществувал. Сещаш ли се, че излиза, че сфинкса го има от времето на неандератлците? Друго. Хората не са произлезли от маймуни в никакъв случай. Има етап от еволюцията ни, който липсва.. как от неандерталци или там както му беше названието, зле съм с понятията, сме станали хомо сапиенс? Генетични модификации, клониране, развитие, изкуствен растеж. Всички идваме от едно място, няма спор. Религиите се основават на една единствена история, която бива преписвана и обработвана от хиляди години. Знам, че най - вероятно това ти се струва глупаво, но просто вземи фактите и ги прегледай.. дали няма да намериш връзката?
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 18:59

Не исках да спаммя....гоменасай,гоменасай! дано модовете на теч теми да ми простяте но не се сдържах...
Не знаех че Сфинкса е по-стар,а хем обичам изторическите работи icon_suprised
Имам идея,аи да си направим исторически топик icon_lol

Но за да не съм лош спамер,ще кажа само,хората-не сме се създали сами ей така от нищото-да теорийй,теорий,Дарвин дрън дрън..маймуни...дрън дрън...биология...дрън дрън...химия...дрън дрън...
Не сме произлезли от маймутените,ако вие сте аз не съм icon_lol Не може просто една маймуна,от нищото да стане човек с разум и т.н.....дам еволюция,еволюция...ама еволюцията не стига ;)
тайни,тайниии... ;)

Религиите се основават на една единствена история, която бива преписвана и обработвана от хиляди години.

По-точно не бих се изразила.Никога няма да бъдем сигурни icon_rolleyes За да станем нещо,сме тръгнали от нищото ДА! но не сме тръгнали сами,не сме постигнали всичко това сами,не сме сами icon_rolleyes
Имало е и нещо друго:

Има етап от еволюцията ни, който липсва.. как от неандерталци или там както му беше названието, зле съм с понятията, сме станали хомо сапиенс?

Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  LiДо4o_O Вто 02 Юни 2009, 19:15

Искате да ми кажете, че политиците са замисляли това си управление от хиляди години? Откакто е основана първата държава? Че са се борили за свобода, за по-добър живот кралете само и само за да ни промиват мозъците? Мислите, че всичките мъки които са изтърпяли, всичко което предците ни са преживяли е чисто и просто за да създадат една колонизирана и психически обработена шайка хора, която да ги следват послушно като кукли? Мислите, че хората са толкова обезчовечени, че не могат да изпитват нормални човешки чувства? Че не са като вас? Че са самото зло? Ако аз стана политик някога, това означава ли, че ще стана конспиратор, че ще се лиша от чувства и ще забравя какво значи да обичаш или да плачеш? И да, хората правят грешки. Вие правите грешки. Как е възможно да ги обвинявате чак толкова. Не знаете какво се е случило. Да никой не знае. Да, нищо не може да се докаже. И все пак всеки греши - да, хората са кривнали от пътя. Случва се. Вие не сте ли правили нередни неща? Не сте ли излизали, когато ви е казано да не го правите? Не сте ли поглеждали скришно в чантата на майка ви, когато ви е забранила? Същото е. Ето заради тези всички хора, съгрешили толкова ние съществуваме. Изградили сме се. Като нация. Не заради извънземните. Не заради американците, за Бога. Щом сте толкова против тези хора направете нещо. кажете какво трябва да се направи. пълна анархия? това как ще управи нещата? Не е въпроса да ги обвинявате. всеки е виновен, защото всеки малко или много е можел да направи нещо - не да стои и да одумва другите. Не чакайте извънземните да дойдат от небето и да ни спасят, или да ни направят на прах.

Добре, де, докажи ми, че сме генетчно модифицирани. Докажи ми, че аз съм изкуствена. Че живея само защото на тях им е скимнало. Че съм изкуствена. Че не ми трябва да дишам, че когато ме удрят не боли, че когато ме изоставят няма да боли. каквото и да ни е направило ние сме хора - имаме души. Как може извънземните да ни дават души, да ни дават чувства. как могат така да ни модерират, че всеки да е надарен с нещо, всек да е различен, всеки да е уникален. С лабораториите си? Добре. Има епоха от нашето развитие, която липсва. Да, има. Всяко нещо си има рационално обяснение. Може би всичко се свежда до проклетите извънземни. Ами ако не е така? Представи си само, само си представи, че има хора, а не зелени човечета с издължени очи, които са с огромен интелект. Няма значение. Аз не мога да те накарам да не вярваш в извънземни. Защото ти сама избираш в какво да вярваш и това се опитвам да ви кажа - никой не може да ви втълпи за кого да гласувате и в какво да вярвате.
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 19:28

Всеки с начина си на виждане :)
Тогава искаш да ми кажеш че в момента политиците мислят за народа си ли? Хаха как пък не...Аз не казвам че сме безгрешни,точно обратното казах,ние сме западнали вече :) Не говоря за пра дедите ни от ехееее века си.Говоря за сегашните хора,не си ли съгласна че ние сме причините за повечето катаклизми на тая планета? Ай да не изреждам ся.И да,хората са вреда,вредни малки същества.
Еми започни с Хитлер? Ко му е било хубавото на него? He wanted to rule the World...and fail...Избил е суматий хора,само щото му е хръмнало че иска да управлява света. Да не мислиш че му е пукало за народа му? Да бе...
Вземи нашите политици...кажи един на който му пука за народа а? Оня кон на образованието,само съсипа цялата система,кой ли не го плюе,а праща своите чета в чужбина да учат.Било ми то за "новото поколение" как пък не.Прост народ лесно се управлява :)
И да политиците са нищо,сегашните политици са лайненца,с много цункане на дупета,мангизки и т.н. ето до къде се сетигна :) Тъпанари да управляват една държава с велика историй,велики пълководци,много битки.Държава която се е упирала до 3 морета,държава с велики крале и възсранници,проляли кръвта си за България, и на края ко?! Ше ми казват че България не е била под турско робство е била само с "турско присъствие" и че Клането в Батак не го имало,само за да угодят на ДПС които ся здраво са фанали Бг :) *не мислете за расист моля ви,казвам само фактите за това какви близогъзковци са нашите политиц* :)
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Mad.Soul Вто 02 Юни 2009, 19:31

ИЗВЪНЗЕМНИТЕ!!!Питайте Барака icon_lol
Mad.Soul
Mad.Soul
Терорист

Male
Age : 26
Location : София
Humor : ;D
Reputation : 0
Брой мнения : 617
Дата на регистрация : 07.11.2008

http://www.last.fm/user/Madzzy

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 19:32

~}Black'Fantasy{~ написа:ИЗВЪНЗЕМНИТЕ!!!Питайте Барака icon_lol


Welcome to the club! icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Enery Вто 02 Юни 2009, 19:39

Spoiler:
Това го казах, не ми ли следи мисълта. Не ти говорим, че политиците са главното зло, а че те са манипулирани, за да манипулират нас. Но пак ще ме разбереш грешно. Знам, че можеш да спориш, да ми извадиш един тон доводи, но да отричаш неща, които са повече от очевидни. И знам как сега на предното изречение ще има противоречие. Нямаш си на идея до каква степен съм свикнала с човешкото тесногръдие, но ти не си такъв човек, просто го прие по различен начин, не разбра какво се опитваме да кажем. Не разбираш ли, ако човек сам бе станал образовен, не смяташ ли, че и животните могат да направят същото? Замисли се, преди и ние сме били точно като тях. " Убий или ще бъдеш убит " закон, ненарушаван от никое животно. Така е, не знаем дали животните нямат собствена писменост или ддз, но можем да сме сигурни, че нашата писменост, знание, идва от едно място, при това не е изцяло наша. Защо смяташ, че преди, когато е нямало телескопи преди да е било доказано, че Земята е кръгла, преди дори на някой да му е хрумвало такова нещо, в някои предания, кленописи, руни etc. е изобразявана слънчевата система? Защо? Защото са го видяли? Не мислия.. Защото са получили познания, защото са били много по - образовани и цивилизовани от сега, защото не са имали мания за власт..
Хората са нищожества, не за първи път казвам, че аз не харесвам особено хората и много често ми се е случвало да съжалявам, че съм се родила такава и все пак продължавам, защото има за какво да се боря.
Политиците са жертви като нас, не отричам. Но те са манипулирани, за да управляват, за да прикриват, за да манипулират. Да не мислиш, че бих обвинила някого просто така? Винаги имам доказателсват колкото и нелогични и глупави да са те. Политиците са марионетки, които са за камофлаж.. Отзад, колко се крие. Колко много е скрито и ще продължава да бъде. Но на кому е нужно това? На никой.. Но проблема е там, че хората се страхуват, страхуват се от различното, затова има толкова големи тайни, затова никой не смее да говори. Малцина са онези, които имат смелостта да го направят. А след това, след това какво става с тях? Изчезват? Може би.. Крията се? Най - вероятно. Земята е мястото с най - големи тайни, свят изпълнен със страх, параноя.


Spoiler:

Окей, не се изразих правилно. Кръстоска между нашия и техния вид, изкуствен растеж.. Затова сме живи. Не мога друго да кажа, защото за момента са с по - малко от необходимите доказателства.

Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  LiДо4o_O Вто 02 Юни 2009, 19:50

Да, мога да ти изредя редица доводи.. както и да е.. няма да го направя. Но само ми кажи. Не е ли животът ни точно това. Убий за да не бъдеш убит? Не уцелява ли най-силният? Не се ли бърим за живота си като в джунгла? Нямаме ли и ние животински инстинкти. Айде, вампирите от групата. Като видите кръв не освирепявате ли? Това не е нормално при хората - те имат самоконтрол. Не и животните. Те се подчиняват на инстинкта. А не може ли просто един ден някой да се е запитал защо да не изчакам, да потисна инстинкта си?

Пак се отклонявам. Мързи ме. Почва да ми ме приспива. Пък и.. утре може би пак ще пиша. Защо все вие ме оборвате. Ето аз се опитвам да приема вашата теория. Запитайте се не може ли това, което аз казвам да е истина?

Колкото до Хитлер - пак повтарям - нищо не е едностранно - винаги има поне две гледни точки - вие го гледате, че той е избил половината свят и пр. според него, обаче, това е било прочистване. Не го оневинявам - просто той го е виждал по този начин.
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  c0lourblind- Вто 02 Юни 2009, 20:09

О, днес, 2-ри юни, денят на Ботев, в 12:00 часа мъжки глас каза "Внимание! Внимание! Внимание! След.. момент, въздушно нападение!" Кой ни управлява? 869273 Няма сирена, няма нищо. Те просто идват за нас! Кой ни управлява? 869273
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Кой ни управлява? 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Shinshoku Вто 02 Юни 2009, 20:56

icon_lol icon_lol icon_lol

Никой не те оборва,това не е някъв ринг,където се бием icon_lol Всеки си представя гледната точно,и колкото и да е несъгласен другия,не можем да си наложи на сила гледните точки,но както казах,не може едно прости плитици *аи пак да не почвам* да се мъчат да управляват ей така *боже,думата "управляват" е пресилена* без някой да стои зад тях :) И това че хората се мислят за най-великите на тая планета,при положение че не знаят нищо за нея и съществата обитаващи я icon_rolleyes За това казвам че хората НЕ ценят това което имат и гледат само как да грабят и да рушат,за себе си,алчни малки същества,за това казва пак...ние сме ВРЕДНИ и колкото и да се мислим за най-умните и великите,това ни прави най-низшите.

Аз лично както и да го гледам,Хитлер не е имал добра страна.Изчистване? Даже това не му е била целта.Той е просто един войник,който се е изтигнал и се вманиачил на темата за завладяването на Света,като гледа на човешкия живот като едно нио.Не е избивал само евреи,а всичко що се изпречи на пътя му :) Имал е интерес към старринни и митологични предмети *Индиана Джоунс дъх..* това си е истина м/у др за Хитлер :) Искал е да стан едва ли не "бог"...плз...на това какво му се вика?! Нали уж е трябвало да управлява народа си,за негово добро?!

Както и да :) Вече оспамихме...Всеки с изгледите си :)


Стеф: Тук ти не я разбра... имаше предвид, че от негова гледна точка той не е правил нищо лошо... Според него той е помагал едва ли не. В твоите очи той може да е психар жаден за власт, но в неговите собствени той е бил нещо като спасител. Лид да ме поправи ако не е така.

Всъшност и като такъв не се е виждал :) Говорите за избиването на евреите нали? Изчистването ,хубаво може и така да се е гледал,но за всичко останало,изобщо не се е гледал като такъв.Гледал е на себе си като бог,избиващ всчико живо дето му се изпречи. Това е от мен и до тук с Хитлер :)
И още нещо,ако моите аргументи ви звучат едва ли не като начин да ви наложа мнението си,жестоко грешите.Аз така си говоря винаги,така че не го приетмайте на вътре и не го обръщайте на лично :)
За мен,целият този разговор който се води е безмислен,тъй като *връщам се там от където започнахме* ние не знам цялата истина,или изобщо истината.Изявяваме нашите мнения,показваме нашите погледи и това с което не можем да се съгласим или обратното-че сме съгласни. Винаги разглеждам аргументите на човека отрсреща и мисля в/у тях.Понякога съм стигала до извода че човека с/у мен има право,но в този случай може и да съм тъпо и упорито,но си държа на това което съм наблюдавала до сега и това което за мен се явява реалност. :) Не целя да се наложа или да оборвам някой,а само да покажа моя изглед на нещатата.Има хора които може да мислят като мен и ест. ще има такива които не.Всеки мисли по различен начин.
И да,родителите ми са ме обявли офицялно за телевизор,поради факта че смен не може да се спори защото просто съм твърдоглава и държа на своето,дори и да греша.
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Enery Сря 03 Юни 2009, 11:52

Омг, до Хитлер ли стигнахме? Хитлер е бил умен човек, честно това е единствения " тиранин, поробител " какво искаш го кажи, който наистна уважавам. Човека е имал цели и се е опитал да ги усъществи. Кой в наше време може да се похвали с това? Никой.. Отделно, поради расистичните си наклоности аз не харесвам евреи и турци и за мен те са в дъното на всичко. Хитлер е искал да изкорени тяхната религия и промиването на мозъци от тяхна страна. Пък и всеки иска да управлява света, няма човек на тая планета, който да не си го е помислял. За него са си били гмеж, каквато са и сега, но понеже той е сгрешил сега те са едни от най - богатите народи, сеш' се. Ако Хитлер не беше умрял, ако не беше болен, най - вероятно щеше да заличи и евреи, и разни други от техния вид. Честно ти казвам, ако имах неговите средства и смелост наистина бих тръгнала срещу света.
А замисляла ли си се какво щеше да бъде, ако Нацизма бе продължил своето дело, ако сега живеехме подобно на германците, а те със сигурност не живеят зле. Ако бяхме по - силен народ, по - патриотичен можеше да сме отново на 3 морета, но понеже винаги сме били жертви сме смирени пред всичко и всички. Сеш' ли се защо младежта се мести в Америка? Защото сме точно като малките индийски държави. Малко икономика, много престъпност, глад, безработица. Представи си Хитлер наистина да беше завладял Европа щеше да е една държава разделена на.. да кажем щатове. Дали нямаше да си живеем по - добре? Много им е зле на германците..

Друго. Колкото до управлението. Хората не са ни толкова виновни, че са политици. Ние сами си правим мизериите, но все пак смятам, че всичко е задействано от Извънземните.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  LiДо4o_O Сря 03 Юни 2009, 12:19

Точно това се опитвах да обясня. Да, Стеф, точно това исках да кажа. И аз уважавам Хитлер. Да, ужасен е бил, но колко хора могат да направят това в днешно време? Няма значение. Ради, ти винаги ще упорстваш, че Хитлер е бил злият, но не е така. В неговите очи евреите - лихварите и циганите - обирджиите са били лошите. И да, никой не казва.. мда, аз съм луд и затова ще избия половината население. Не. Просто ти не искаш да приемеш, че има различни гледни точки. Както когато ти убиваш комар - защото ти пречи и се опитва да ти пие кръвта, но от негова гледна точка ти си просто храна, както за теб е свинското например. За Хитлер това да стане Бог е било най-доброто, което може да направи - да, точно да изчисти света от евреите, циганите и прочие. Извинявай много, но Химлер, за когото никой не говори е избил 5 000 000 души. Да ама само Хитлер е виновен, така ли? Обаче неговата войска се е гаврела с хората, не той, неговата войска е тази, която е опожарявала и изнасилвала.. Защо трябва той да е казал да го правят? пак повтарям, ако не бяха толкова лоши хората щяха да се осъзнаят и нямаше да се бият за него, а щяха да умрат, но поне без да правят такива неща.. Няма да се съгласиш, просто защото не искаш да повярваш, че има различни реалности - хората не са еднакви, всеки вижда нещата по друг начин.

Е, аз не мога да ви повярвам, че извънземните са в основата на всичко. Както и да е - поне на тази тема няма да споря повече. Не мисля, че можете да ме обедите, че ние сме толкова нисши. Ето това си е въпрос на личен избор.

Да, повярвай ми, аз също съм много твърдоглава и държа на своето. Защото съм права. Поне за себе си.
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Blackie. Сря 03 Юни 2009, 13:40

Извънзените!

Нямам какво повече да кажа от всички, които споделят мнението ми.
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кой ни управлява? Empty Re: Кой ни управлява?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите