Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво е най-странното нещо което правите...

+24
sasusaku_4ever
num22
rock_pure3
Blackie.
Katinkka
Façade
Sweetnight
nendi_chan
Red devil
Yuuki-chan
Minche7o_96
{Bloody.Rose}
Vampire_Love
Ricchan ^^
Chocolate_Cookie
Nightmare
c0lourblind-
Amane-chan
Boddah.
Enery
~|~Crazy_kid~|~
black_warrior
Elune Be Praised*
skindrawer
28 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Blackie. Пон 18 Яну 2010, 15:15

Когато спя и преди това, издавам странни звуци, наподобяващи.. скимтене?
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  rock_pure3 Съб 24 Апр 2010, 10:40

Ами да видим.. Говоря си сама на различни езици /радвам се че не съм единствената/ ; немога да стоя със спокойно отпуснати ръце, трябва или да има нещо в тях, или да са в джобове; Също така немога да стоя на отворена врата, винаги когато е дори и леко открехната аз разбирам и трябва да я затворя, незнам защо. Може и други да има, но не се сещам. icon_bduh
rock_pure3
rock_pure3

Female
Age : 28
Location : все някъде..
Humor : ь.ь
Reputation : 0
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 24.03.2010

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  num22 Съб 24 Апр 2010, 14:41

Мисля на немски или английски, многоо рядко на български. Suspect
num22
num22

Female
Age : 27
Job/hobbies : Sarcasm..
Reputation : 0
Брой мнения : 33
Дата на регистрация : 18.08.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  sasusaku_4ever Сря 05 Май 2010, 21:48

Когато се смея като луда хълцам здравата,когато плача винаги се смея на нещастието си smile
sasusaku_4ever
sasusaku_4ever

Female
Age : 29
Location : In my hause ^^'
Job/hobbies : Да гледам аниме
Humor : Ъъъ..shy ^^'
Reputation : 1
Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 27.12.2009

http://=.=

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  kote_to95 Нед 07 Ное 2010, 12:29

Говоря си сама по някога .. noo .. Винаги или сънужам кошмари или не си помня сънищата .. icon_bduh . Когато се замисля за нещо, без значение какво, всички ми казват, че гледам много злобно .. drop
kote_to95
kote_to95

Female
Age : 29
Location : Юпитер, предградие 13
Job/hobbies : Да споря, да слушам музика, да се забавлявам с приятели и да седя пред компа
Reputation : 0
Брой мнения : 105
Дата на регистрация : 28.10.2010

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  cool cheryll Сря 01 Дек 2010, 11:29

Почти винаги изпитвам дежа-ву... Не знам дали това спада към категорията за странности... Но... като се замисля се сещам само за една моя черта, която определено влудява другите. Перфекционистка съм. Държа всичко да е изпипано до най-малката подробност, способна съм заради тази моя мания да не спя и да не ям нормално, докато не постигна съгласие със себе си, че съм го направила, както трябва. Към това спада и това, че ако не намеря нещо, което съм поставила на мястото му, в смисъл някой го е сложил на друго място, мога да избухна в безпричинен гняв... и веднага да си го поставя предмета на старото му място... hotl
Но най- смешното от всичко е, че пазя всяка касова бележка или гаранция, или копия на документи и каквото още се сетите, че дори и кутиите на неща, които съм имала възможност да си купя. Рядко изхвърлям нещо. Преди време четох, че това последното е симптоми на някаква мания, но не си спомням точно името й. icon_bduh
cool cheryll
cool cheryll

Female
Age : 40
Location : Earth
Humor : ...
Reputation : 12
Брой мнения : 127
Дата на регистрация : 22.10.2010

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  AngeL_of_Death Съб 04 Дек 2010, 22:21

1. Говоря с другото ми Аз!
2. Когато излезна от вкъщи задължително съм със слушалки в ушите и слънчеви очила.
3. Пея си навсякъде: в нас, по улиците, в метрото...
4. Когато някоя песен ми хареса я слушам 24/7 докато не ми омръзне, после не я слушам с години.
5. Като спя обирам цялото одеало и най-забавното е, че не се завивам с него, а лягам върху него
6. Не мога да заспя, ако вратата на стаята не е плътно затворена и в стаята не е тъмно.
7. Не мога стоя в стаята на отворена или притворена врата. Чувствам се като на магистрала, затова винаги я затварям.
8. Не мога да живея без кола и цигари.
AngeL_of_Death
AngeL_of_Death
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 28.10.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Thanatophilia Нед 26 Дек 2010, 23:56

Ми и аз да споделя drop
1. Имам фетиш към ръце, уши, вратове, задници, носове и очи
2. Обичам да хапя хората по вратовете, даже непознати. Много пъти ми се е искало някой като си вдига главата на горе пред мен да го захапа drop
3. Заеквам и ми става нервно пред определени хора.
4. Винаги се цепя някоя неуместна простотия и хората ме гледат странно.
5. Обичам да смуча кръв.
6. Имаш фетиш към мъже с дълги коси
7. Обичам вицове за умрели бебета и избощо некрофилски и подобни
8. Сънувам изчанчени и невероятно безсмислени сънища.
9. Като ми е скучно почвам да си деръ ръцете.
10. Обичам да ме боли. Някой да ме дере или сама да си се дера
11. Избива ме на агресия много често и си го изкарвам вс ена неподходящите хора
12. Обичам да философнича и да разтягам локуми дори и да нямат смисъл
13. Единствените ми спомени които помня точно и ясно са от пъти когато съм била пияна
14. Изпитвам панически страх от отказ
15. Мразя да ме наричат инфантил само защото правя детски неща и се забавлявам 104
Thanatophilia
Thanatophilia

Female
Age : 113
Reputation : 0
Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 20.12.2010

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... - Page 2 Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите