Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво е най-странното нещо което правите...

+24
sasusaku_4ever
num22
rock_pure3
Blackie.
Katinkka
Façade
Sweetnight
nendi_chan
Red devil
Yuuki-chan
Minche7o_96
{Bloody.Rose}
Vampire_Love
Ricchan ^^
Chocolate_Cookie
Nightmare
c0lourblind-
Amane-chan
Boddah.
Enery
~|~Crazy_kid~|~
black_warrior
Elune Be Praised*
skindrawer
28 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  skindrawer Съб 23 Май 2009, 19:46

Мисля че се подразбира, но тука трябва да напишете какъв е най-странният ви навик и други подобни странни неща които правите съзнателно или не. Аз ще започна първи.

Всеки път след като се навечерям почвам да кихам непрестанно в продължение на 5-10 минути без да знам защо. Още по-странното е, че това се случва само след вечеря и никога по друго време. Другото интересно е, че това се появи от както се преместих във Франиция и когато си се прибирам в БГ изчезва отново... Мисля, че съм алергичен към тая държава :40:
skindrawer
skindrawer
Терорист

Male
Age : 37
Location : France
Job/hobbies : Anime, House Music
Humor : Do you know what they call a 1/4 pounder with cheese in France? -No. -Royal with Cheese. (Pulp Fiction)
Reputation : 0
Брой мнения : 499
Дата на регистрация : 12.05.2009

http://icesubs.info

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Elune Be Praised* Съб 23 Май 2009, 22:48

Най-странното.. май, че винаги гледам да имам по мен нечетен брой неща icon_lol (цифроман съм)
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  black_warrior Пет 05 Юни 2009, 14:46

Ами...винаги се пуля на някого, който ми казва нещо, което очаквам да чуя...кихам винаги на двойки...а, да и най-най-най-странното и най-любимото ми когато съм ядосана или изпитвам някакво силно чувство вените на ръката ми изпъкват!
black_warrior
black_warrior
Терорист

Female
Age : 27
Location : нейде из небето:)
Job/hobbies : killer
Reputation : 0
Брой мнения : 392
Дата на регистрация : 07.03.2008

http://www.vbox7.com/user:nightwish3197

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Съб 06 Юни 2009, 12:47

    Сещам се само за навика ми да взимам тениските на братовчед ми icon_lol Той спи с някоя , на сутринта аз я визмам и си я нося цял ден . И до скоро въобще не се усещах , докато не ми вдигна скандал , че дрехите му изчезват и повече не се връщат .
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Enery Съб 06 Юни 2009, 20:08

Най - много през два дена плача без причина.. да не кажа всеки ден. Не мога да стоя с пуснати ръце, смисъл, като вървя, или трябва да имам чанта, или нещо в ръцете, ако ли не само си държа и вия китките.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Enery Пет 12 Юни 2009, 19:47

+ Друго.
1. Ям си кожичките
2. Чопля си пръстите на краката
3. Винаги, когато започна да дъвча дъвка с отворена уста се препъвам в нещо
4. Пея си по улиците, при това доста силно си крещя.
5. Говоря си сама по улиците
6. Не мога да си събирам двете очи, само едното, двете е много рядко и много трудно
7. Хапя се
8. Винаги искам да съм нависоко, не знам.. приятно е.
9. Плюя и разни други простащини
10. Не мога да спя по - малко от 12 часа на ден.
11. Не мога да ходя и да не ръчкам нещо в ръцете си.
12. Гледам хипер заспало и постоянно ме бъркат за наркоман.
13. Винаги имам гумичка в джоба си.
14. Паля всичко, което ми падне в ръчичките
15. Изтрещявам без причина сред хората - започвам да пея, да се въртя, да подскачам и да се катеря като ненормална.
16. Абсолютно безразлична съм, когато някой ми говори и почти никога не слушам какво ми се говори.
17. Обичам да си гушкам крака, не питайте.. мога да го изям.
18. Спя като някакво куче, свивам се на топка и спя, или главата ми виси от леглото.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Boddah. Съб 13 Юни 2009, 10:20

Ткам някои неща ни се съвпадат с Лора :icon_bigrin:

1.Говоря си сама по улиците/в у-ще (ако седя сама :icon_bigrin: )/вкъщи
2.Удрям по ниски от мен drop
3.Да драскам по обувките си в час по БЕл.
4.Ако има шише с мен да го ритам.
5.Да драскам учебниците или тетрадките на другите.
6.Когато съм сама вкъщи няма какво да правя освен да си говоря сама, "изпадам в депресия" и ям icon_lol


Последната промяна е направена от Boddah. на Съб 13 Юни 2009, 20:49; мнението е било променяно общо 2 пъти
Boddah.
Boddah.
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 361
Дата на регистрация : 10.05.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Amane-chan Съб 13 Юни 2009, 10:40

Най - странните неща са
1. Говоря си на себе си когато съм самичка.
2. Непрекъснато си въртя косата drop
3. Когато се прибера от даскало и си вляза в стаята си мятам чантата точно в центъра и няма как да прекосиш стаята, без да прегазиш раницата.
Amane-chan
Amane-chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : In my invisible jail...^^
Job/hobbies : Songz
Humor : Don't die nee-chan! If you do, who am I going to kill!?
Reputation : 0
Брой мнения : 540
Дата на регистрация : 22.05.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  c0lourblind- Съб 13 Юни 2009, 10:51

Дори и когато спя, чувам какво става наоколо.. Даже и песента да се смени /понеже спя на музика/ пак чувам, че се сменя.. Ако влезе някой - скачам като ужилена в леглото. Веднъж ми се случи да чувам как на постера над мен тропка нещо.. Съвсем тихо - не съм сигурна дали будна въобще щях да го чуя, но като се събудих едно паяче лазеше.. А даже не беше голямо о_О И другото е, че понякога преди да се събудя в съня си започвам да си говоря сама ор смт. Не знам как да го обесня, обаче например започвам да си пея песента, която се върти в момента. Не на глас, а в съмия сън - непосредствено след действието, което съм направила. След което се събуждам
Преди да заспя, винаги затварям прозореца и гардероба о_О И в 40 градуса, аз ако не съм покрита, не мога да спя =D Лошото е, че чаршаф въобще не ме задоволява - трябва да е най-малкото олекотено юрганче, за да спя спокойно. И не, не умирам от жега.. Просто защото през зимата се разкарвам по тениски и ризи с къси ръкави, а през лятото слагам тениска, отгоре суитшърт и чак тогава излизам =D


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 12:07; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Какво е най-странното нещо което правите... 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Nightmare Съб 13 Юни 2009, 12:14

Винаги когато започна да се смея се появява и една гадна кашлица че чак се задавям и не мога да дишам :stretcher: XD
Nightmare
Nightmare

Male
Age : 30
Location : varna
Job/hobbies : да излизам с приятели, да гледам анимета и да чета manga
Humor : :p
Reputation : 0
Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 08.03.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Chocolate_Cookie Съб 13 Юни 2009, 18:06

BookwoRm написа:+ Друго.
1. Ям си кожичките
2. Чопля си пръстите на краката + гризане на нокти на ръете

4. Пея си по улиците, при това доста силно си крещя + гледам към небето и на всяка втора крачка се препъвам


7. Хапя се

9. Плюя и разни други простащини


12. Гледам хипер заспало и постоянно ме бъркат за наркоман.
13. Винаги имам гумичка в джоба си. + молив

15. Изтрещявам без причина сред хората - започвам да пея, да се въртя, да подскачам и да се катеря като ненормална + понякога се събличам ;д
16. Абсолютно безразлична съм, когато някой ми говори и почти никога не слушам какво ми се говори.


Освен това ,на ръцете ми неможе да се задържи лак понеже си гриза ноктите..
Всяка моя втора дума е псувня..
В час си слагам краката на другия стол или на чина..
и за сега само това хД
Chocolate_Cookie
Chocolate_Cookie
Терорист

Female
Age : 28
Location : Spellbound Land
Job/hobbies : Art, Music, etc
Humor : ъ
Reputation : 0
Брой мнения : 269
Дата на регистрация : 06.05.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Enery Съб 13 Юни 2009, 18:16

Sugarbloodsucker написа:
Преди да заспя, винаги затварям прозореца и гардероба о_О И в 40 градуса, аз ако не съм покрита, не мога да спя =D Лошото е, че шаршаф въобще не ме задоволява - трябва да е най-малкото олекотено юрганче, за да спя спокойно. И не, не умирам от жега.. Просто защото през зимата се разкарвам по тениски и ризи с къси ръкави, а през лятото слагам тениска, отгоре суитшърт и чак тогава излизам =D

+ това, а и мразя да ходя по къс ръкав.. вбесяващо е! Просто, най - малкото, което ще направя е да си облеча или риза, или суичер с къс ръкав. Хипер неприятно ми е с къс, на 40 градуса с риза с дълъг ръкав ходя, а даже не ми е топло icon_lol
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  skindrawer Съб 13 Юни 2009, 18:52

От две години си държа запалка Clipper в джоба, която вече не бачка поне от 1 година понеже я счупих... И постоянно си играя с нея (на клипърите има една глупост от горе дето може да се вади, там където е камъчето)... Просто никога не излиза от ръцете ми и ако случайно се отплесна на някъде и след 5 мин като се сетя за нея и не е до мен или в джоба ми изпадам в паника и почвам да тършувам като обезомял из цялата къща... Проблемът е, че тука във Франция не мога да си намеря къде се продават клипъри за да си я сменя тая...
skindrawer
skindrawer
Терорист

Male
Age : 37
Location : France
Job/hobbies : Anime, House Music
Humor : Do you know what they call a 1/4 pounder with cheese in France? -No. -Royal with Cheese. (Pulp Fiction)
Reputation : 0
Брой мнения : 499
Дата на регистрация : 12.05.2009

http://icesubs.info

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Ricchan ^^ Съб 13 Юни 2009, 18:56

И аз изпадам в лирически отклонения като съм си вкъщи, понякога и по улиците... Демек говоря си сама, макар че аз гордо заявявам, че не си "говоря сама", а говоря на милионите микроби около мен. icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Vampire_Love Съб 13 Юни 2009, 22:19

1. Мразя числото 4 и 8 и вс числа които се получават от 4... нз защо
2. Обожавам историята и даже през междучасието слушам господина =.=
3. Псувам /Обожавам това ^^"/
4. Мн лесно се ядосвам и крещя и си го искарвам на другите /И това го обожавам, но не трябва ^^"
5. Карам се със вътрешното си аз ^^"""""""""
6. Като чуя чалга откачам и започвам да псувам ^^" /Обикновено това става в училище/
7. Всеки ден в определено време кихам 2 пъти
8. Обичам да пиша заглавия на песни по чина, на тетрадката по английски и математика
9. Говоря на сън
10. Обичам да се обличам като момче и използвам мъжки парфюми ^^"""
11. Винаги плача в последния еп на някое аниме
12. Винаги след 12 през ноща, ако не съм заспала се хиля като луда и не спирам докато баба не ми се скара
13. Петък 13 ми е щастлив ден и винаги има неква класно или контролно
14. Косата ми винаги трябва да стои аз както искам, но не става =.=, и мразя когато има вятър бретона ми винаги се разваля
15. Гриза ноктите си
16. Мразя да слушам музика
17. Мразя мн компания винаги общувам най много с трима
18. Всичко казвам на баща ми и на сестрами
19. Не мога да спя, ако не обиколя стаята си поне 2 пъти =.=
20. Не мога да лъжа =.=
21. Не мога да заспя по пълнолуние

За сега са това, има още мн, но не се сещам сега ^^" като се сетя ще допълня ^^"
Vampire_Love
Vampire_Love
Терорист

Female
Age : 32
Reputation : 0
Брой мнения : 172
Дата на регистрация : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  c0lourblind- Пет 19 Юни 2009, 19:29

Sugarbloodsucker написа:Дори и когато спя, чувам какво става наоколо.. Даже и песента да се смени /понеже спя на музика/ пак чувам, че се сменя.. Ако влезе някой - скачам като ужилена в леглото. Веднъж ми се случи да чувам как на постера над мен тропка нещо.. Съвсем тихо - не съм сигурна дали будна въобще щях да го чуя, но като се събудих едно паяче лазеше.. А даже не беше голямо о_О И другото е, че понякога преди да се събудя в съня си започвам да си говоря сама ор смт. Не знам как да го обесня, обаче например започвам да си пея песента, която се върти в момента. Не на глас, а в съмия сън - непосредствено след действието, което съм направила. След което се събуждам
Преди да заспя, винаги затварям прозореца и гардероба о_О И в 40 градуса, аз ако не съм покрита, не мога да спя =D Лошото е, че чаршаф въобще не ме задоволява - трябва да е най-малкото олекотено юрганче, за да спя спокойно. И не, не умирам от жега.. Просто защото през зимата се разкарвам по тениски и ризи с къси ръкави, а през лятото слагам тениска, отгоре суитшърт и чак тогава излизам =D


+ мъжките парфюми и дезодоранти =D
Ако си легна в 3, не мога да заспя до 4.. Но ако си легна в 3 без 5 минути няма проблеми - заспивам за минути
Като се вгледам в стената пред себе си, мога да различа поне 8 нюанса на зеленото, при положение, че стената е абсолютно еднаква от всякакъв ъгъл, камо ли само от една точка =D


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 12:08; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Какво е най-странното нещо което правите... 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  {Bloody.Rose} Пет 19 Юни 2009, 20:01

- Говоря си сама и много споря със себе си.
- Смехът ми .. бръм .. мн странно звучи. Хн ..
смея се много, дори когато ми си плаче.
- Усмихвам се, когато ме боли и се опитвам да развеселявам всички наоколо.
- Мразя `й`.
- Винаги в даскало /най - често там/, когато някои ме поздрави му се плезя.
- Сомнамбуствам .. изпадам и в някакви странни ситуации, които но помня.
/Лора едва не умря заради мен хД/
- Никога не си чувам телефона, но това не се отнася за тези на другите. Като телефонно централа съм иначе.
- В косата ми има къдраво, право и леко начупено. /гръмнал бойлер в тръстика/
- 20 минути сън и съм свежа като краставичка ..
/е понякога съм като труп - бледа, със сенки под очите и чорлава, но все пак/
- Постоянно трябва да чета или пиша нещо.
- По мен винаги има значки и гривни, както и черен молив на очите.
С тях даже си и спя.
- Легна ли, ще е на много калъфки, поне три.
- Видя ли петънце някъде ще почистя всичко.
/най - често това е апартамента/
- Забравям всичко, постоянно!
- Гледам да се крия от слънцето .. пфф
- Обожавам рекламни материали и си ги колекционирам
/например, когато ходя някъде и ми дадат химикалка съм ..
няма толкова щастлив човек/
В нас има всичко .. мога да отворя магазин ..
- Много обичам тетрадки .. и химикалки
- Когато говоря гледам нагоре /опитвам се да го променя, дразнещо е/
- Споря за всичко и със всички, независимо дали си вредя така.
- Хапя си долната устна, често си я разранявам
- Обичам миризмата на кръв
- Умирам за разходки из гробищата нощем
- Обичам да си горя ръцете със запалка
- Когато слизам по стълби - подскачам



Стига толкова, мързи ме ..
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Minche7o_96 Съб 20 Юни 2009, 07:33

Хм... Ет0 ги и моите странни навици Suspect

1.СрАмУвАм Се От ТаТи/винаги е така ако ни заключат нарочно в една стая само и само да си поговорим няма да стане просто исключено с него нямаме никаква приказка/

2.КоГаТо СъМ тРъГнАлА дА лЪжА вИнАгИ аМа ВиНаГи Се СмеЯ /незнам защо просто навик smile /

3.МнОгО оБиЧаМ дА сИ гРиЗа НоКтИтЕ /дядо ми се кара заради това но не го слушам/

4.КоГаТо СъМ кАзАлА чЕ нЕщО тРяБвА нЯкОй ИлИ аз ТрЯбВа Да НаПрАви ПрОсТо Ще г0 уБиЯ иЛи Ще ПоЧнА дА бЪлВаМ пСуВнИ smile /необяснимо защо/

5.СтРаХуВаМ сЕ оТ ПоЛиЦаИтЕ icon_sad /като малко дете съм/ icon_sad

6.ВиНаГи ПоЗнАвАм КоЙ щЕ Се ПоЯвИ зАд (?) ЪгЪл /харесва ми това но плаша останалите около мен./ hotl

7.КоГаТо ХаРеСвАм НяКоЙ и тОй ЗнАе Че Го ХаРеСвАм Не СъМ кАтО дРуГиТе Да Го ЗаКаЧаМ и Т.Н. а ПрОсТо Го ОтМиНаВаМ кАтО пЪтЕн ЗнАк/срам е тфа е / drop

8.ИмАм СмЕлОсТтА и дА кАжА чЕ пОнЯкОгА сЕ каРаМ нА дРуГоТо мИ "АЗ"/или пък си говоря наум сама/ smile
Не Се СеЩаМ зА дРуГи :ballon:
Minche7o_96
Minche7o_96

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Yuuki-chan Съб 20 Юни 2009, 16:21

Хм......мнонго са .....може би най-странното е че много пъти говоря за себе си в 3-то лице Shocked drop :icon_bigrin:
Yuuki-chan
Yuuki-chan
Терорист

Female
Age : 30
Location : Хъх, не се сещам нищо остроумно
Job/hobbies : мии и тук не се сещам
Humor : А сетих се тук! Никакъв :д
Reputation : 0
Брой мнения : 167
Дата на регистрация : 18.04.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Red devil Пет 25 Дек 2009, 23:13

Не сънувам, освен ако не е някой откачен кошмар.Също така винаги усещам, когато някой влезе в стаята и се будя веднага.Събуждам се преди да ми звъне будилника на телефона и го държа в ръка, докато звъне. icon_bduh
Red devil
Red devil

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 109
Дата на регистрация : 11.11.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  nendi_chan Вто 05 Яну 2010, 21:52

1. Говоря на себе си винаги, когато съм сама вкъщи. Не мога да си напиша тезата по Литература например, когато съм с друг човек в стая - просто ТРЯБВА да "разсъждавам" на глас. И не мога да си говоря сама пред други хора
2. Но с пеенето е друга работа... Когато слушам песен, просто не мога да не си тананикам, било то на глас, шепнешком или да мърдам устни. Когато съм относително сама на улицата (никой окло мене в радиус от 2 метра) си пея с глас. Ама веднъж са изпуснах докато се качвах във автобуса - запях на глас Fuwa Fuwa Times мисля че беше или оп на DGM, важното е че беше японско icon_lol Така си спечелих един доста.. хм, странен поглед от странана въпросния престарял индивид...
3. До преди 1-2 години някъде (сега занижения брой мозъчни клетки е винаги твърде зает с нещо друго) винаги, когато видех номер на кола, го представях по някакъв начин - смисъл например 1266 - 12=6+6; 5937 - 3+7=10 2.5=10, след 9 идва 10 icon_bduh Та и досега не съм открила номер, който да не мога да го представя по този начин :icon_bigrin:
4. Спя с учебника по Български smile за да не ми се налага всеки път като реша да зомбясвам пред монитора в леглото да го влача от бюрото до леглото - върши чудесна работа като поставка за мишка hotl




Едит: Исках да каже че беше или Fuwa Fuwa Times, или един от оп на DGM, ама май си останах само с желанието :getr:



преди малко се сетих, след като ми се случи за не знам кой си път:

5. В моята стая като седна на компа, съм с гръб към вратата и не я скив. И винаги когато е отворена (или в общия случай - само притворена), усещам че нещо ми духа отзад icon_lol
6. Чета яои, но по много странен начин... Когато се реша, почвам да чета и ме обхваща "яои мания", която продължава от няколко часа до няколко дена. През това време не барвам ни аниме, ни нищо - чета си фиковете или мангите и тфа е. По някое време обаче почва да ми става гнусно и да ми писва я от скапания арт, я от повтарящата се история, и зарязвам яоито като цяло за известно време... докато не ми се дочете отново
:icon_bigrin:


Последната промяна е направена от nendi_chan на Чет 14 Яну 2010, 08:37; мнението е било променяно общо 2 пъти
nendi_chan
nendi_chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : I'm assassin... It's natural not to tell you where I am
Job/hobbies : ...
Humor : JUST STOP THE FUCK BOTHERING ME, YOU JERK *picks up the gun and shoots the poor man* That's better^^ *then continues watching Lucky star*
Reputation : 0
Брой мнения : 203
Дата на регистрация : 08.05.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Ricchan ^^ Сря 06 Яну 2010, 08:29

Fuwa Fuwa Times мисля че беше или оп на DGM

Тва е от K-ON!

Ениуей,аз ще добавя към скромния си списък:

- Имам си една мелодийка, която изпълнявам с уста /не просто подсвиркване/, която си измислих преди повече от 10 години и все още я помня, даже си я тананикам когато си нямам друга работа.
- Когато съм нервна или неспокойна, почвам да си търкам пръстите един в друг и не се мирясвам, докато не изтъркам малко кир, която да захвърля на една страна и... продължавам. Случвало се е половината ми час това да правя, а класното да стои непокътнато icon_lol
- изпадам в паническа истерия, ако някой дръзне да ми махне шапката от главата; Обикновено инстинктивно ги цапвам с ръката си ^^'
- Ааа... Не ходя на училище без шапка. Въобще навън не излизам без шапка. в редки случаи излизам без, но това е ако ще ходя до магазина, и то не винаги. Всеки път когато изляза без шапка се чувствам адски некомфортно и си внушавам, че погледите са вперени в някое мое стърчащо косъмче /косата ми е гъста и много вилнее/. Пък майната му, че няма жена, на която да не й се шири някой косъм.... Аз просто си се психирам =_=
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Sweetnight Сря 06 Яну 2010, 10:22

Събуждам се всеки път, ако някой шепне наоколо. Винаги казвах на съквартирантките в общежитието хич да не ми шепнат, когато се прибират от дискотека или друга подобна глупост, а да си говорят нормално.
Когато чатя с някого на английски, използвам много често z вместо d. Например: Zont touch me. You zont love me... и други подобни глупости.
Когато се вманиача по някоя игра, няма спирка, братче.
Говоря ангийско-румънски (още не го знам тоз тъп език и това е). Повече от нужда, отколкото от странност, ама ми харесва :icon_bigrin:
Sweetnight
Sweetnight

Female
Age : 41
Location : Констанца/Румъния
Reputation : 0
Брой мнения : 96
Дата на регистрация : 11.09.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Façade Пет 08 Яну 2010, 06:41

- Когато спя чувам всичко. И по тази причина ушите ми трябва да са завити icon_lol Може нищо друго да не е, ама те са засължителни.
- Когато лягам с една ръка си подпирам брадичката, за да не ми се отваря устата.
- Смея се много шумно понякога. Хората ме мислят за дрогирана или пияна.
- Не знам как се учи. НИкога не съм учила вкъщи. Смисъл, пиша си домашните, обаче не знам как да седна и да го науча xD
- Мога едновременно да гледам телевизия, да слушам музика, да си цъкам на компа и да говоря на телефона.
- Когато ще ходя накъде(даскало примерно) и винаги започвам да се глася 5 минути преди да ме викнат. Хубаво ми е да ме чакат, ама аз не обичам да чакам icon_lol
- Когато пуша и понякога хълцам.
- Много бързо губя интерес към някои работи

Сещам се и за още, ама сега ме мързи да продължавам icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Katinkka Пон 18 Яну 2010, 14:28

1.Нон стоп си пея нещо.. винаги.. always. На приятели, приятелки пея редовно :D
2.Говоря без да има на какво.. ;D Сиреч сама си говоря. И това не само в къщи.. ами и по улиците и като гледам филм и като играя.. и като седя и тъпея.. ;D Това могат да го потвърдят почти всичките ми приятели :D
3.Чопля си ноктите на ръката. Ако не дай си боже ги лакирам.. то за няма и два - три дена вече лака го няма напъълно xD
4.Спя свита на топка... даже обичам да имам нещо пухено да си го прегръщам xD По едно време си прегръщах възглавницата :D :D


Последната промяна е направена от Katinkka на Пон 10 Май 2010, 07:33; мнението е било променяно общо 1 път
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Какво е най-странното нещо което правите... Empty Re: Какво е най-странното нещо което правите...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите