Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...?

+13
Angel of the dead
Little.Vampire
CriminaL Baby.
Vampire_Love
Shinshoku
Cocaine`
Façade
c0lourblind-
What's up?
Apathy
Ricchan ^^
Enery
Kreator
17 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...? - Page 2 Empty Re: Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...?

Писане  Ricchan ^^ Нед 01 Ное 2009, 18:03

Когато станат на 18, сигурно чичковците ще им се струват зрели.
Или пак греша?

Разбирам да са заблудени докато са още малки и се развиват. Но на 18 да си падаш по чичковци? Ако има такива индивиди сред познатите ми, повече да не ме търсят. Имам си изградена философия за хората и момиче на 18, което си пада по чичковци, не отива на добре. Било то от възпитание или каквото и да било. Сега пък вече 23-24 годишните не ви били зрели. Какво следва? Някой 70годишен дъртак? ...

Ако у човека са заложени някакви ценности още докато е дете, то после не го вълнуват само мачове и игри..

Това е много правилно. Ще добавя й "Ако е преживял много". Сега щях да съм недорасло тийнче, в кожата на абитуриентка и може би всичко онова, което описах по-горе, ако не се бях преместила при баща си и не бях разбрала за лъжата, в която живея. Ругая някои индивиди, но сега разбирам, че е било наложително да премина през всичко онова. Защото бях гледана като кон с капаци. А баща ми и бившите ми съученици ми отвориха очите и разбрах, че не съм кралица на света. Но това са подробности.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...? - Page 2 Empty Re: Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...?

Писане  Kyara-chan Вто 03 Ное 2009, 19:53

Ми имат повече опит и знаят какво искат, знаят как да направят едно момиче щастливо... А и плюс това момчетата се развиват по-бавно от момичетата (интелектуално), така че момче на 16 години се равнява на акъл горе-долу на 13-14 годишно момиче... лично мнение : ))
Kyara-chan
Kyara-chan

Female
Age : 30
Reputation : 0
Брой мнения : 8
Дата на регистрация : 03.11.2009

Върнете се в началото Go down

Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...? - Page 2 Empty Re: Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...?

Писане  LiДо4o_O Чет 05 Ное 2009, 16:08

Защото когато общуват с момчета на техните години разбират с какви мутирали маймуни си имат работа, защото по-големите момчета им предлагат повече защита, по-интересни разговори, за неща които те не знаят, защото се предполага, че по-големите момчета се целуват по-добре xD, зашото виждат, че момчетата на тяхната възраст се държат тъпо, прекалено разгонено etc. Пък и това не е за всички тийнки а тези от 12 до 16 години най-често. Тъй като като станат на 17 вече момчетата са израстнали и са придобили някакъв опит с момичетата и навика да спират естествения порив да се оригат като идиоти в ушите на момичетата, които харесват..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...? - Page 2 Empty Re: Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...?

Писане  Chocolate_Cookie Съб 21 Ное 2009, 11:57

Всичко е въпрос на вкус, има различни хора ... Някой си падат по този тип, други по друг .. Всичко се гради на интереси, вкус и приятни моменти преживяни в миналото ..
Chocolate_Cookie
Chocolate_Cookie
Терорист

Female
Age : 28
Location : Spellbound Land
Job/hobbies : Art, Music, etc
Humor : ъ
Reputation : 0
Брой мнения : 269
Дата на регистрация : 06.05.2009

Върнете се в началото Go down

Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...? - Page 2 Empty Re: Защо тийнките си падат по по - големи момчета ...?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите