Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

График на деня

+23
Nessie
{Bloody.Rose}
Sea_girl
Koufuku ;3
...{Izumi Hyuuga}...
Elune Be Praised*
Dia-chan
What's up?
Mad.Soul
`†`ShInIgAmI`†`
~|~Crazy_kid~|~
Apathy
Kreator
General_Grievous
Shivers
Façade
Shinshoku
Blackie.
Ricchan ^^
Enery
CriminaL Baby.
c0lourblind-
Cocaine`
27 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Ricchan ^^ Чет 29 Окт 2009, 17:43

Баща ми ме събуди в 10:00 с две вафли и кока-кола + цигарка. ^_^
Седнах на компа, разбира се.
Опитвах се да спра да се разсейвам, но когато чатиш с животно като Лора, тва е невъзможно. Чaк към 12 се натъкмих и почнах да си пиша есето. Като свърших, тръгнах за даскало.
В БЕЛ рисувах йонкома с измисления си манга герой Нико. Забавно беше.
В Счетоводството цял час бъбрихме с госпожата, втория час писахме малко, а после пак рисувах йонкома.
Правих контролно по Икономика, ама аз немам учебник, нямаше отде да уча, при опита си да препиша поне две изречения от тетрадката си, даскалката ме видя и тотално загубих надежда. Извадих мп3-то, надух музиката и почнах да си рисувам простотии. Ще имам двойка 100% :Д
Върнах се, казах на баща ми, че пак са ми звъняли за поредния заем, и той даде пари да плащам утре. Поругахме малко Турция и всичките й колена, заявих, че на екскурзия в държавата, която ни е ебала майката 500 години няма да отида, пушихме малко пред тв-то и ся седнах на компа.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  CriminaL Baby. Чет 29 Окт 2009, 18:26

Станах в 7:00 и изпищях на умряло, защото се успах. С 300 зора се оправих, след което хвърлих 1 майна на косата ми. И напсувах пияното говедо, дето ми се пише баща. Излязох от нас, чаках Сиса да дойде, че да тръгнем за даскало. Тя дойде и тръгнахме.
1-вите ми два часа бяха БЕЛ (литература) и прайхме тест, на който се изложих. През втория час г-жата ме накара да пиша план за Вазов, написах до и часа свърши.
След това имахме химия, мина нормално. Тодорка (г-жата по химия) не ме изпита, щото вече ме беше изпитала миналия час и бях изкарала 4 (това е нещо невероятно за Тодорка) ^_^.
Следваше голямото м-учасие, в което пуших с около още 10-тина чавета и продадох 4 цигари.
После имахме биология. Прайхме лабораторна работа и гледахме на микроскоп някви чехълчета. Гледахме и един косъм от мазната коса на Росица и 1 косъм от чистата коса на Виктор. Имаше разлика.
След това имах приложни изкуства (разновидност на изобразителното изкуство), т.е. тъпеене и драскане на разни аниме гърли с дизайнерски дрехи. Беше забавно, щото едно момче от класа се държеше като пълен дебил и така.
След като свършихме даскало дадох 2 цигари на Деница, за да ми купи нещо за 40 стинки.
Прибирахме се със Сиса и олигофренясвахме на макс. След което си бях вкъщи, бях на път да получа сърдечен удар когато видях кое ще е seiyu-то на Кикьо от КХР.
Стана 3 и половина и отидох в Сиса, че да можем после да излезем.
Майка ми звънна, за да ми каже, че леля и свако са дошли, за да заберат пияното говедо и да предотвратят самоубийството му чрез скачане от 2-рия етаж.
Та, отидох до нас за да си взема чантата и цигарите на Сиса, след което отидох до магазина, в който работи майка ми, за да ми даде пари за нови кецове и се запътихме към центъра. По 1 време Сиса осъзна, че си е забрайла телефона у тях и ходихме да го взимаме.
Взехме го и пак се запътихме към центъра. Отидохме до универсалния магазин, че да си купя кецове, и след това до метъл шопа, за да си взема обица за 2-рата ми дупка на 1-то ушо.
След като си взех гореспоменатите неща, отидохме до 1 хотел, щото Сиса имаше уговорка с някъв пич. Отидохме ние, видяхме пича и седнахме в градската градина. После ме заболя корема и със Сиса се прибрахме.
Поговорих си малко с свако ми, докато леля склоняваше пияното говедо да тръгне с нея и да не се самоубие. След около 1 час успя да го склони и тръгнаха, а аз се пльокнах на компа. Сега ям сладолед и пиша това, което доста дълго се получи.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  {Bloody.Rose} Чет 29 Окт 2009, 18:48

Събудих си в хола, а си легнах в моята стая о.О Както и да е. Сомнамбулствам явно хДД
Часът беше 2.18. Реших че почти двата часа дет` ги спах ще са ми достатъчни за цял ден хД
Пуснах си двд-то и гледах свръхестествено и си рисувах някви глупости. На гълтах се с хапчета, защото главата ме болеше многоо и си лежах до 4,20. Когато станах, заличих си следите за прекараната нощ /смее се/ в хола и си отидох в стаята.
изненадах се че компа работи и отидох да се къпя. *минаваа времее*
Изсуших си косата с 300 зора. Идиота нещо не ме слуша. После хубавичко си я изправих с пресата. Мерих си температурата, като видях колко е пак пих хапчета .. с кафе..
След като се приготвих за даскало си вързах косата ..
Сигурно 20 минути /смее се/ Аз като казвам че е отвратна е така.
Слушах си музика на тв-то и седнах малко на компа. Събудих Стеф и Руми ... Писах си със Стефи и после тръгнах за даскало. Слушах музика.
Биология .. генетика .. бля .. върнаха ми контролното. Имам 6 хДД
Испански /за нещастие не само един час/ - скапаното домашно ми беше вярно, като изключим едно изречение. Госпожата ме заплаши, че ще ми отреже косата. При което ми идваше да я хлопна с нещо по главата. Но съм пич и си замълчах. Все пак не искам на поправителен. Както и да е .. после правихме тъпо контролно, пак по испански. И на половината изречения не схванах смисъла хДД Е сигурно ще имам две .. майната му.
Дойде голямото и си видях със Стефи. Не спрях да се усмихвам глупаво цял ден хД
Казаха ми че направо сияя хДД Ъъъ дойде българския. Тъкмо влязох в стаята и госпожата щеше да ми напише отсъствие, когато звънецът би. Късмет! Е не съвсем, след като ме изпита ми писа 5,25 хДД Бля бля .. писахме достаа .. тя плямпаше, аз слушах .. Така многооо време.
В междучасието играх на море хДД Бих! Вики ми пя няк`ва гадна чалга хД После няколко часа английски, които бяха пълна скука. В единия си писах разказче хДД Смях се толкова високо, че вече съм `г-ца смях` хДДД Говорех си глупости с Ру и се смяхме, смяхме си и говорихме глупости ..
Тя милата си представи едно нещо .. и едва не умря. Много ми беше забавно. После пак имаше цицо-секс разговор хДД Ъъъъ .. някъде между всичко това се заядох с един идиот, затапих един друг идиот и изслушах няколко човека с емоционални и не само проблеми. Какво да се прави, нали съм кошче за душевни отпадъци. После имах история. Много забавен час .. пф .. приспа ми се хДДД
Отказах на сестричките от класа ми любезно отправената покана за кафе хД
хич не ми се слушаше за секс подвизите им. Просто ми беше кофти. Малко съм болна хД
С Ели и Руми си приказвахме по пътя за спирката. Разцелувахме се на сбогуване и с Ели продължихме. хД Тя е пич .. ама и куку. След като без да иска ме удари ми целуна ръката. Миличката си притесни хДДДД Многооо си смяхме. Тя си се качи на автобуса, а аз се прибрах.
Взех си ябълка и пих хапчета хД Легнах си, защото всичко ме болеше хДД
Станах и подредих апартамента. Просто обичам всичко да е на мястото си и да е чистичкоо ..
После учих .. уж. Всъщност си измислях какви ли не странни неща и си рисувах. Говорих по телефона с братовчед ми. Изслушах му проблемите. развеселих и него.
Седнах на компа и започнах да чатя хД И да си лакирам ноктите хДД
До преди малко бях при мама и тате и им казах накратко цитирам `имам 6 по био и 5,25 по бел` хДД
Какъв разговор хДД Както и да е .. сори за грешките .. 100% ги има. хДД
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Чет 29 Окт 2009, 19:17

    Телефона ми звънна в 8.
    Ставам да го навия за 8 и 30.
    Ставам в 8 и 15.
    Размотавам се и се размотавах.
    Преварявам млякото в микровълновата.
    Сядам пред компютара.
    С Диди пок играхме на "Познай какво закусва Дидка" и я разплаках от смях.
    Стана 11 и 50, и започнах да се приготвям.
    Стана 12 и 50 и тръгнах от нас.
    Диди ми звънна с заплаха, ако не стигна до училище за 15 мин да... забравиx icon_lol
    В трамвая телефона ми падна три пъти.
    Митко пак ме цели с шишета и ми дърпа потника докато чакахме да ни проверят бележниците.
    Мони ми открадна шала.
    Лили ми открадна бонбоните.
    Денис почна да прави списък за рожденият си ден.
    Стефан ни забавлява.
    Госпожата ни се кара.
    Слушам музика.
    С Денис се опитваме да целип кошчето с хартийки.
    Госпожата ни се кара.
    Господина по музика ни се кара.
    Господина по музика писа 6 на Мишето защото си разкопча блузата.
    Додо влезе в час напушен и ни разсмива.
    Господина вика.
    В голямото дойдоха Зи и Димитър.
    Диди ме мъкна до Фантастико.
    Прецаках се и си взех чаден чай.
    С Денис рисуваме смешни човечета в тетрадката ми.
    Денис изтрещя.
    В междучасието палихме и гасихме лампите и Дидко, и Ивчо се опитваха да изнасилват наред.
    Попаднаха на Калин в тъмното и всички изпразнихме стаята.
    Госпожата вика, пак.
    С Денис целим шкафа, с хартийки.
    Прибрах се с такси.
    Седя и пиша това като сменям времената как ми дойде xD
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Koufuku ;3 Пет 30 Окт 2009, 18:54

Събудих се.
Оправяне за даскало...бла бла
Влязохме в час
Класната ни почерпи, щото днеска има рожден ден
Подарихме й подаръка
После по английски - нормален час
Изобразително.Лигавехме се както обикновено График на деня - Page 3 869273 А момчетата залепяха по стените някви лепкави топчета
2-ри час по изобразително... рисувам си аз, рисувам иии накрая получих 6 График на деня - Page 3 493771 /аз съм пич График на деня - Page 3 869273 /
Госпожата по Ч.П. идва по средата на часа и казва че няма да си караме часа , вкойто щяхме да правим контролна График на деня - Page 3 71314
При което целия клас започваме да викаме и да хвърчим из стаята =Д Господина се скара и каза, че ако не млъкнем, ще ни изпрати при госпожата и ние разбирасе, млъкнахме. График на деня - Page 3 869273
Имахме ИТ при класната за последен час и другите отидоха да питат дали може госпожата да ни освободи.Освободи ни.Побъркваме се от радост и излизаме от даскало.
Стояхм малко с моите фр.
После се прибрах и си стоплих краката в гореща вода, щото бях замръзнала =ДД
Седнах на компа
После четях
После слушах музика на системата
После половин-годишната ми братовчедка, вуйчо и вуйна дойдоха.Вуйна ми подари дрехи
После пак седнах на компа
Писахме си с нашите от класа
Научих една доста "шейкваща" новина =Д
Сега отивам да ям
После ще почета
И ше лягам.
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Nessie Пет 30 Окт 2009, 19:11

Събудих се. Оправях се за училище. Одидох. Имахме български и англииски, после тест по математика. Много ме беше страх, но мисля, че се справих. Музика. По домашна техника разбрах, че имам някъде 4 по човек и природа (ай уил кил майселф...). Реших, че 200%, че ще стягам и още повече класната като ми каза, че тая година съм отпусната (ужас! но пък истина, което прави ужас х2...). Час по ИТ с нея (класната). Пет на първия тест, шест на втория (абсолютно зле съм, майко...). После вкъщи. Спах цял ден. Събудих се с любимата ми серия на Хана Монтана оО. Сега съм тук.

Общо взето това.
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Façade Съб 31 Окт 2009, 01:34

Станах, като едва не се изтърсих от леглото, защото си помислих, че има нкой до мен. После се лепнах за компа и едвам едвам се облякох. Мацнах си млако черен молив и дойдоха да ме викат.
Физическо ЗИП. Направо казах на г-ина, че нямм намерение да карам часа и отидох и си купих цигари. Пушихме в тунела до банката.
Химия. На Ева 'и стана лошо и аз ходих с нея до сестрата. След часа Ева повърна и се оправи.
Английски. Ходих с Пецка да пуша на оградата до даскало. После се върнах в час и прайхмне някви загубения упражнения. Предложих на г-жата да си направя една задача от учебника за домашно и тя ми каза да прая квото искам.
Ъъъм.. през голямото ходих да си взема маска. icon_lol После математика. Върна ни контролните и почна да дрънка за някакви ъгли и бла-бла..
Български. Снимахме се, после говорихме за сложно съчинено с подчинено определително или нещо такова...
След тва имахме физика. Половината клас реши да се извини и да отиде до болницата. Прайхме лабораторно.
След даскало ходих с Ева и още едно моме и си взех 2 цигари. Отидохме пак в тунелчето и си изпуших едната.
После се прибрах и седнах на компа.
Г-ина по физическо ми с еобади и ме пита що не съм на тренировки. Облякох се и тръгнах към спортната зала, слушайки музика от телефона. Отидох, преобух се и почнахме глупавите упражнения..
После на прибиране му одарих един мюзик айдъл и като с еприбрах ядох..нещо.. и пак седнах на компа. Оплаквах се на Ирито как имам някакви странни усещания по гърба и по ендо време бях почнала да пиша по някой фик. Към 12 се наканих да гледам филм и въпросния филм свърши преди 20 минути, а аз не мога да спра да цивря, заради края.
След млако най-вероятно ще лягам.
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Koufuku ;3 Пон 16 Ное 2009, 21:04

Станах.Оправих се за даскало.Отидох.
Български.Господина ни даде 1-2 упражнения, за да види колко знаем за сложното съчинително.Аз свърших първа.Господина мина при всички и видя, че аз свърших.Изчака другите, ама те момчетата са бавни могили и часа свърши. ХД
Физическо.Играхме народна топка и рабира се, нашата /първа/ редица победи.После играхме момичета вс момичета.Аз и моите фр победихме, а другите се пукнаха от яд /радвам се График на деня - Page 3 996831 График на деня - Page 3 869273 /.
Отново български.Г-ина предаде новия урок.
Голямо междучасие.Отидохме с моите фр за закуска.Другите момичета дойдоха.Една приятелка от 8-ми клас на моя съученичка дойде и пусна чалга.Аз я изгледах и изчезнах, а моите фр дойдоха с мен.
Математика.Г-жата предаде урока.Нормален час.
Музика.Мими си преговаряше по история, а аз си писах по математика.
Истоеия.Изпитаха 2-ма души.И госпожата после предаде урока.
Свършихме и аз и моята фр останахме на едни скамейки.Ядохме, играхме, лигавехме се, говорехме си и т.н..После си написахме по математика и Български.
Тръгнахме си.Когато се прибрах, звуннах на баба, за да й честитя рождения ден.1еститих и др ми баба каза, че ще й ходим на гости за рождения ден.
Спах час.Научих си.Взех си душ.Оправих се.Тръгнахме.Когато пристигнахме в баба, братовчедка ми беше там. График на деня - Page 3 883672 Взех я, гушках я иии т.н.
Преди половин час се върнахме.Сега съм на компа.Ще постоя още малко и си лягам.
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Enery Вто 17 Ное 2009, 21:51

Алармата звъня у 7 часа. Изключих я.
Звъня в 8 часа. Изключих я.
В последствие в 8:20 станах.
Нахлузих си нек'ви гащи, колкото да не съм по бельо и отидох да плюскам.
Правих си бъркоч. Плюсках.
Седнах на компа. Размотвах се.
Отмених китарата, че ме мързеше да ходя.
Размотавах се.
Стана 12 и започнах да беснея над psp-то, 'щото кат' неа екран ми е трудно да се справя, па и се беш пуснала играта и майката си трака. След 20 минути успях да кача песнита, та чак да се оправя и с плеъра. Щастлива и доволна.
Просстирах в последния момент.
Излетях от къщи.
Ходих пеша на даскало. Припявах си по улиците.
Закъснях с поне 20 минути за срещата с Рос.
Оти'охме у даскало.
Първи час имахме български - тъпизъм. Преписвах домашно по математика. Писах по български. Математика. Български.
Следваше физкултура. Даже не изчакахме да ни провери и отидохме на пейките.
Започнах да пиша некъв умрел разказ.
Пуснах си музика.
Онез до мен си говореха. Не ги слушах.
Втория час физе ходихме до магазинчето, за да ми кажат, че няа си взимат и аз съм им виновна.
Изнервих се. Купих си МОТТО, кола в кенче и дъвки.
Олях се с кола.
Бърсах се с нек'ви мокри кърпички.
Беше смях.
Марийка ми прочете разказа. Връчих й да пази тетрадка, за да не я олея.
Седнахме на смръдлива пейка.
Нек'во дете мръдна и ние скочихм за пейката. То се върна. Изгонихме го.
Седнахме си. Продължих да пиша.
Симеон ни извика, или по-скоро накрая някой го чу.
Влезнахме у салона. Провериха ни.
Седях си спокойно и си пишех.
Голямото междучасие се качихме в стаята.
Пишех си.
Те си говореха нещо.
Пишех.
Завърших го.
Дадох на Рос да прочете.
Оправях щори.
Роси ме питаше що пак е нек'во тъжно. ;о ( ама то не е ! )
Имахме математика.
Писах си всичко и си реших всичко.
След т'ва пак математика. Пишех си и се дразнехме на Симеон. Говедото се правеше на мн знаещо, а все бъркаше.
Г-жата написа няколко забележки. Забавлявах се.
Пишех си задачите.
Злорадствахме по адрес на Симеон.
Часа свърши.
Тръгнахме към Плиска.
Купих си билетче. :3
Пропуснахме първия рейс, нямаше място.
Качихме се на втория, беш празен. :3
Слезнах си на мойта спирка.
Припявах си по пътя.
Гледах един от квартала ми на кръв, не знам що.
По тъмните улички.
Некъв ме изплаши като ми изкочи от дясно.
Продължих си.
Щех да се пребия, заради некъв ненормалник, дет' беше на дълги.
Вървях.
Вървях.
Оглеждах народа.
Некъв ме изплаши, щот стоеше на тъмно на джама.
Прибрах се.
Наметах си нещата.
Заех се с допростирането на прането.
Отидох да мия чинии.
Наще се прибраха.
Миех чинии.
Доизяядох си бъркоча, като му сложих и кисело мляко.
Седнаха на компа.
Ровех за кабели.
Съдрах си пръста на един пирон.
Търчах за лепенки.
Свалях снимки от фотоапарата.
Ходих да ям.
Плюсках спанак с ориз + кисело мляко.
Оправих си масата.
Седнах пред компа.
Доспа ми се.
В 8 си легнах.
Събудих се в 11.
Седнах на компа.
Чатих, тъпях, пуснах си музика.
Започнах да пиша т'ва към 11:15.
Са е 11:50 и свършвам го пиша.
После ке стоя на компо до към 1.
Ше чатям.
Ше гледам нешо.
И лягам после.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Koufuku ;3 Сря 18 Ное 2009, 19:33

Даскало.
Първи час - Английски.Разбира се, госпожата ни даде 3 упражнения и аз бях първа заедно с момчетата.Като свърших, помогнах на другите.
история.Нормален час.
Човекът и природата.Госпожата ни върна контролните.Имам 5 и 1/2 График на деня - Page 3 869273 .Предаде новия урок на бързо и направихме едно малко тестче.
Голямото междучасие.Ядохме и после се качихме в стаята по БГ.
Български.Правихме тест.Момчетата го свършиха за 45 минути /един учебен час/, а момичета го свършихме за 55-60 минути. График на деня - Page 3 869273 /Момчетата, разбира се, ще имат сиг. четворки. хДД/
Музика.Написах си по Английски.После момичетата пяхме.После момчетата пяха, за резил станаха. График на деня - Page 3 223597 Аз едва не паднах от стола като почнаха да пеят.
Физическо.Момчетата хвърляха медицинска топка, а момичетата правихме коремни преси.После играхме на народна топка.
Свършихме даскало и аз се прибрах.Ядох.После седнах на компа уж да играя, но слушах само музика и си писах по математика.После лежах.
Сега съм на компа и после ще спа.
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  {Bloody.Rose} Пет 20 Ное 2009, 12:57

Станах в 4,45 и отидох да се къпя. После минимум 40 минути си суших косата и я изправях. хД Обадих с на Стеф да я събудя, дойде на компа и си писахме. Избирах си дрехи, на гримирах се /фон дьо мъртвен, спирала и черен молив/. Приготвих си чантата с учебниците и излязох.
Разходих се до даскало и щях да умра от студ, амаа.. поне беше тъмно и красиво. хД
Чаках цели 15 минути тъпата охрана да ме пусне да вляза. Поне пет човека ми казаха,
че приличам на труп, и че нещо ми има, оу, и че изглеждам тъжна. хДДД Първи час - английски.
Ъъъъ.. правихме тъпи, лесни упражнения. После пак английски, заспах в часа и го проспах.
После контролно, не съм правила нещо толкова трудно. Хаха.. сега няма да е 6. icon_lol
Дойде физическото. Покривах нормативи. Първо скачах, после тичах 50 /които всъщност бяха 100/, после след две-минутна почивка дойдоха и 300-та. Странното е че се чувствах.. свободна. Пффф.. навсякъде звучеше чалга, но аз съм над нещата и не ми пука хДД Пха, отидох до сестрата с Ру да си взема аспирин и вътре някъв плешо ми каза да чакам, а аз ми `благодарих` на майка. хДД А зайко /Руми/ само се смя, после минахме през стола, купих си водаа~. Мм.. новата мацка, която продава там ми каза `дете` хДД После едни идиоти ме разсмиваха и докато се качвахме с Ру по стълбите на спрях да се смея. хД Следва литература. Взехме „Опълченците на Шипка“ , анализ и започнахме тъп план.. В междучасието всички се държаха като идиоти, затапих двама-трима. И почна химията. Скука. При тая госпожа нищо не схващам. не може да обяснява, накрая ми писна и започнах да си драскам в новата /<3/ тетрадка. Реших, че последните минути трябва да внимавам в урока и погледнах към дъската, видях правописните грешки на госпожата и и казах, най-културно разбира се. Тя ме погледна с поглед една-дума-и-ще-ти стъжня-живота-не-забравяи-че ти предавам-и-по-физика. Забавно!
Сметнах че ако не замълча пак ще се прецакам и пак си рисувах. Междучасието слушах простатии. После почна математиката. Нямаше изродче, което да не вика, слуша музика и какво ли още не. Дори говорих с `гласа` хД /които ме чува често да плямпам знае за какво говоря/
Ъъ.. да не забравя имам плюс защото писах в часа. хДД
Така свърши даскалото за седмицата, като слизахме /със стадото/ по стълбите пак се държаха
като идиоти и ми стана смешно. А със зайко ни боляха краката. Чакахме пушачките и тръгнахме към спирката. хДД Говорихме простотии с Ру. Пхахах.. тя каза, че утре ще ни боли между краката, заради загрявката. хДД Мдам, на това много си смях....
Бях като гъз и се качих на 88, прибрах се и се зарадвах, че няма никои вкъщи.
Ноооо.. майка ми ми се обади и ми развали кефа. Скарахме се. Отидох да се къпя. После говорих със Стеф. Сега съм надума музиката и се чудя дали да си направя кафе.. хДД
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  LiДо4o_O Пет 20 Ное 2009, 13:27

Събудих се към 6,40.
Станах в 6,50.
Отидох до тоалетната - направих си сутрешния тоалет.
Отидох си в стаята, половин час търсих една блуза, после се отказах и обляках каквото намерих.
Беше към 7 часа и започнах да си пиша домашната по френски.
Мама извика да тръгваме, натъпках си нещата в раницата, приготвих си сака за тренировки и излязох.
С мама се скарахме в колата и аз, като инат, през целия път не седнах на седалката за да съм `права`.
Първи час - математика - 4ти етаж.
В часа си дописвах домашната по френски и взехме нещо ново, реших пет задачи.
След това английски - 1ви етаж - айде маай на обратно...
Взех си кафе, защото главата ме цепеше. В английския си дописах домашната по френски icon_lol . Взимахме там някакви думи.. Скарах се със Здравко, който се правеше на интересен.
През междучасието отидох да си взема закуска, чаках половин час, взех си бутер баничка, супер малка, вода за мен и вода за Зи, и Активия за един съученик.. Изядох баничката за две минути, изпих водата на екс и влезнах в час.
Имахме два поредни часа френски - в началото Виктор пускаше пръдня от телефона и се правеше на интересен. Взехме към 50 думи за двата часа.
Пак английски - половината час го проспах, защото не можех да гледам от главоболие, отидох при медицинската и тя ми даде някакво хапче.
Следващ час - ФКС - играх на волейбол с момчетата.. те както винаги се лигавиха и никаква игра не стана.
Най-накрая - пак френски. Бяхме в кабинета по английски, затова през междучасието си слушах музика, изпъната на чина и си четох `National Geographic` на английски.
Правихме някакви упражнения и госпожата ни даде супер много домашна..
Прибрах се от училище при мама и тате.. Разказах им кво е станало през деня..
Разбрах се със Соф къде ще се срещнем. Помагах в работата.. Търсих си в един сайт раница <3
Сега пиша това..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  CriminaL Baby. Пет 20 Ное 2009, 13:37

Станах в 7 и 38, защото се успах. Оправих се точно за 8 минути и буквално излетях от нас. След като слезнах пред входа се извиних на Сиса за това, че е трябвало да ме чака. Влачихме се по улицата и стигнахме пред даскало в 8 и десет някъде, затова решихме да не казаме час. Седнахме на една пейка и пушихме и слушахме музика. Стана 8 и 40 и се запътихме към даскало.
2-ри час - изящни изкуства. Както винаги падна голям смях с простотиите на идиотите от моя клас.
3-ти час - физика. Първоначално щях да бягам от час само със Сиса, ама после Сиса подкупи Деница с 1 цигара безплатно и избягахме трите. Дремахме зад СиБиЕс-а. После дойде голямото междучасие, надойдоха поне 10 човека и така.
4-ти час - физкултура. Играхме на народна, общо взето беше голяма тъпня.
5-ти час - математика. Още по-голяма тъпня.
В междучасието момчетата си нарисуваха мустаци, бради и дебеели вежди с туш и тогава вече наистина ме заболя корема от смях smile
6-ти час - английски. Още един скучен час. Правихме диктовка, на която се изложих, след това правихме упражнения.
След това със Сиса се прибирахме с 1 лапе от 5-ти клас (забрайхме му името и за това му викаме Пич :D). След като си отидох у нас се пльокнах на компа. Майка ми си дойде и ми направи ядене. След това отново се пльокнах на компа. След това с майка ми се скарахме.
Сега чакам да стане 4 и половина, че Сиса, Деница и гаджето 'и да дойдат до нас.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  {Bloody.Rose} Вто 01 Дек 2009, 18:19

Успах се и станах в 5.48.. Включих си пресата и отидох да се оправям.. всичко + обличането ми отне 5 минути.. (мн съм добре, уе) обадих се и на Ру и Стеф, за да ги събудя, приготвих си нещата за даскало.. фон дьо тен, молив, спирала.. изправих си няколко кичура от косата.. Изядох една мандаринка, колкото да не припадна. Пих кафе, чаша и половина..
Писах малко със Стефи и тръгнах за даскало.. Бях там към 7 и нещо и чаках пед. съветник..
Говорих си с Изи и пих кафе. После раздавах презервативи, листовки, лепенки и панделки в продължение на два часа и половина хД Изпуснах химията и испанския..
Получих много прегръдки, целувки и куп въпроси. Цяла сутрин обяснявах, от това какво е кондом, до как се използва хДД После се качих и дадох един `комплект` на директорката.. /грешка!/ Слязох за история. Скучен час.. мина бавно. По физе преговарях по бел и плямпахме глупости със `сестричките`.. Дойде литературата - класно! Написах само два листа и половина и би тъпия звънец.. което значи някъде 4, защото не бях готова. Идиотска работа. В час на класа класната покрещя.. и така. Целият ден мъчения и търчене по етажите свърши. Прибрах се, пих три чаши кафе една след друга и си легнах да спя. хД Станах и отидох да се къпя. После си изсуших косата и я сплетох на рибена кост.. Ъъъ.. сега си пиша със Стеф, гледам Грозната Бети и се чудя, какво трябваше да направя..
Tова е накратко : )
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Ricchan ^^ Вто 01 Дек 2009, 20:28

Станах към 11:30 и изругах, защото плановете ми бяха съвсем различни: Да стана към 6:30, да се изкъпя, да изсъхна, да отида да си направя снимка, после при майка и оттам на училище. Сега имах време само за последното. Реших, че няма да ходя icon_lol Седнах на компа и до към 1:30 блях. После си измих косището /гъзих се там на мивката ;о/ и пак седнах. Допреведох си Канамемо 3, изгледах Кими ни Тодоке 8 и Фейри Тейл 6 и 7. Еле към 4:30 изсъхна пустото му косище и отидох да си сложа малко черен молив и да откъсна някое-друго самотно косъмче там сред веждите. Излязох, отидох при едно фото, снесах 6 лева и дори си мисля, че не ми направиха снимката както трябва -.- После в поликлиниката за бележка / за пълния разговор, вижте Бисери/. Послеее при майка, ядах там малко, играх си с новата ми котка icon_lol Нони се казва, голям сладур. Ше я женя за Мишо. Таа после се прибрах, заварвайки баща ми да си слага якето. Вика ми, че тъкмо щял да ходи до квартирата на майка, че да се свърже с мен /няма телефон/, щото раницата ми била тука, забрайла съм печката, а часът бе чак 8 и нещо и се притеснил. Този човек ме отчайва. Седнах на компа, пуша си иии блея. :D
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Koufuku ;3 Сря 02 Дек 2009, 17:22

Събудих се към 7:00 и се оправих за даскало.
Отидох, събрахме се и се качихме горе.
Английски.Имам 6ца за участие. График на деня - Page 3 493771 хД
история.Нормален час.
Човекът и природата.Госпожата, както винаги, бързаше с точките "Запишете тва, запишете онова" и аз се обърках.Накрая с 300 зора си завърших плана. хД
Голямото отидохме да ядем, а след тва се качихме за Български.
Изписахме около ... 2-3 листа план О.о .
Музика.Написах си по Енглиш.Господина изпитваше момчетата, а те отново станаха за резил хД. Само 1 момче изкара 6, другите - 3 или 4. хД
Физическо. Играхме народна и бихме другата групичка.
Свършихме даскало.Останахме малко след училище с моите фр.
После се върнах вкъщи.Ядох.Със сестра ми окрасихме елхата.Помогнах на мама да закачи лампичките.След тва пих бира и с Анита разговаряхме, а един неин фр ме насърчаваше да пия. График на деня - Page 3 223597
Писах си по математика.Бях на компа за 15-20 минути.После ходих до магазина ... иии, сега пак съм на компа. хД
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Nessie Сря 02 Дек 2009, 18:34

Тъй, събудих се в 7:52, съответно закъснях за училище. В даскало:
- Литература - вдигнаха ме да си чета преразказа и ми правиха забележка 3 години, че не бил написан на голям формат
- Бг - ставах на дъската да пиша километричен план
- Англ - Упражнявахме се за теста утре
- ФВС - играхме народна с малките, аз, ест, бях от момчетата, и двата пъти загубихме, но нищо, яка игра беше ^^
- История - Подготовка за тест
- Математика - решавахме задачи, според мен си бях за оценка, но няма значение, днес няма да я изкарам - утре ще е...
- Крааааай~!

У нас:
Започване да уча за 2-та теста и да си пиша. В 3 спирам, за да си облека банските и да се приготвя, 3 и 30 малко на компа и 3 и 45 тръгнах за басейна. Към 4 бях там и тренирах, плуване, ест. Прибрах се изтрепана и до сега учих за тъпите тестове и след малко ще спинкаааам. vv
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Сря 02 Дек 2009, 19:30

    Алармата звъня в 8.
    Спрях я и я навих за 8 и 30.
    Станах в 8 и 26.
    Мотях се и седнах на компа.
    Оплаквах се на Диди.
    Приготвих се за урока.
    Закъснях и тръгнах с 10 минути по-късно.
    По пътя се заиграх с кучетата и котките.
    Пристигнах с 30 минути по-късно.
    Свърших урока.
    Срещнах се с Габи.
    Дойде Лили.
    Отидохме в училище.
    Нагушках Диди.
    Със Стефан оплаквахме Таня.
    Върнаха ни теста.
    Петър ми се подиграва че имам 5,25.
    Подигравах се на Петър, че е зубър и има 5,45.
    Спах 35 минути.
    Крих си домашното по матеатика.
    С Петър се карахме защото скръцаше по чина.
    С Петър ядохме солети.
    Той изяде повечет (2 пакетчета).
    Говорихме за оценки.
    Пак скърца по чина.
    Той се премести на първият чин и аз се отказах да стоя с отворени очи.
    Госпожата ме нацели да чета някакви правила.
    Спах.
    После физическо.
    Съблекалните са страхотни.
    Петър ме ядоса и го подгоних .
    Брех, признаха ме, че тичам бързо xD.
    Нямаше такси и се прибрах пеш.
    Сега мисля да ям и да си лягам, защото утре имам 5 часа Инглиш и един музика.
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Façade Сря 02 Дек 2009, 20:16

Станах, ала-бала..
Седнах на компа и.. правих нещо, коеот не мога да си спомня.
Ева дойде и тръгнахме към даскало.
По пътя се хилихме като идиоти.
1ви час - Биология. Г-жата ни върна контролните, после 15 минути, докъто ни накара да млъкнем. Едва не заспах.
2ри час - Математика. Говорихме за уравнения, някакви корени и пълни простотии..
Междучасието отидох да пуша на оградата до даксало.
Закъснях за час по английски. Говорихме си с Пенко и аз им се подигравах, че ще карат 6 часа, а аз само 2.
Голямото отидохме пак да пушим.
Физическо. Г-ина по някаква странна причина не дойде, но аз,Ева, Тонито и Тодор си седнахме на нечии раници и говорихме.
После имахме български ЗИП. Прайхме контролно.
Последен час - Химия. Взехме за натриева основа и оная ни върна контролните.
Прибрах се вкъщи. Седнах на компа. После отидох и си направих да ям. След това взех една от на мама цигарите, пуших и легнах да спя.
Събудих се и пак седнах на компа. Гледах Гокусен и по ендо време мама ме юрна да излизам с нея. Пазарувахме. После с еприбрахме, аз ядох, гледахме Хаус и сега пиша това. След малко отивам да пуша в мазето. Ще се правя на заспала известно време и пак сядам на компа.
Кога ще си легна - не знам. icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Koufuku ;3 Пет 04 Дек 2009, 22:17

Даскало.
1-ви час - ЧП. Нормален час.
2-ри час - Английски.Забравих си нещата и ми писаха забележка за тва, че нямам домашна. График на деня - Page 3 228361
3-ти час. Изобразително.Нарисувах си рисунката и - 6-тица.
През голямото - ядене.
4-ти час.Изотразително.Слушах музика от телефона на Гошо и си драсках в тефтера, а моите фр после ми разглецдаха драсканиците. График на деня - Page 3 869273
5-ти час.математика.Нормален час.
6-ти час.Информационни технологии.Беше много яко, защото ние с моята фр си свършихме работата, а през целия час едни мои съученици се лигавеха и беше забавно. хД
После стояхме след даскало и една от фр-тата ми си купи около ... 20 малки желета. О.о
Прибрах се, седнах за 30 ин на Скайп.1-2 часа след това, излязох навън.Люляхме се с една фр и изкачвахме пързалки. хД
Отново се прибрах.Изкъпах се.Дойдоха ни гости, а аз отново седнах на компа.Накрая отидох при гостите и ме лакираха в черно. График на деня - Page 3 493771 хД
Сега отново съм на компа и след ... някъде половин час, смятам да си лягам. (:
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  {Bloody.Rose} Пон 07 Дек 2009, 15:13

Мързеше ме да се дигна от леглото, пък и е понеделник.. станах в 5,40.. ала-бала..
Включих пресата и компютъра. Писах си със Стеф, мотах се. Тръгнах за даскало.
Беше тъмно, студено и пусто. Любимото ми.. вървях си и слушах музика.
Изчаках 2-3 минути на спирката, дойде 88 и се качих..
После вървях към даскало и си припявах. icon_lol Като наближих реших да млъкна.
Влязох в даскало, показах си бележника, купих си кафе, качих се в депресарската стая.
Плямпах си със Зайко. Почна физиката. Госпожата ми се скара. /Защото миналата седмица
аз и крещях/ Многоооо тъп час. После с Ру ходихме до стола. Реших да не си взимам кафе,
просто не е хубаво. хДД Майтапехме си се. После почна географията.. някъде към средата на
часа ми писна и нарекох единия клонинг амеба /напълно заслужено естествено/, госпожата
ме похвали, а на лицето ми се появи една усмивка от ухо до ухо. Бля бля бля.. По английски
беше скучно, правих тъпи упражнения. Класната буча. Използвах това и си написах домашното
по испански. През голямото главно блеех. хДД Говорих със Стеф. Почна философията.
Доспа ми се още повече. Гледах каталог на Avon и поръчах неща за Мути и Фати.
Дремнах в междучасието. Дойде испанския. Merde! Писахме тъпи изречения. Четях.
Общо взето идиотщини. В българския и литературата писахме. Нищо интересно и тук.
Почти всички си тръгнаха и Ру си проклинахме съдбата. хДД В сиповете беше яко.
Гледахме някви книжки и говорихме за договорите. Като си тръгнахме си търсих Шогуна.
Безрезултатно. Тръгнах си към вкъщи. Поразходих се. Отидох на гости на мамчето на работата й.
Поседях малко. Тръгнах към вкъщи. Прибрах се и казах на тате да сипва ракията. icon_lol
Ъъъ.. аз имах предвид да ми се разкара от компа. Поседяхме малко и си поговорихме.
Той определено не иска да ходи на родителска утре, съгласи са да взема баба. Пха!
Гледахме малко БТВ комеди и се смяхме. Седнах на компа. Говорих със Стеф. Мама ми пусна
това по скайпа. /още ми е смешно/ Ъм.. това е.. сега си стоя пия си кафето и се чудя дали да
не се обадя на баба и да я помоля да отиде утре в училище, защото няма кои друг. хДД
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  LiДо4o_O Вто 08 Дек 2009, 13:08

събудих се към 3, защото ми се пикаше.. icon_lol
съответно - свърших си работата
легнах си и се въртях 0.30 мин.
заспах.
на брат ми алармата звъня в 6.30
станах в 7
измих се,
облякох се,
приготвих си раницата
и сака,
чаках мама да се натутка 20 минути

даскало:

1час - математика - решавахме там някакви задачи и общо взето всички дремехме
--- през междучасието си взех кафе - спеше ми се .. доста..

2час - биология - писахме непознати думи, г-на обясняваше за сърцето, за някакви съвсем странични неща от него.. ии така мина часът..

3час - музика - пяхме icon_lol - и то как..

4час - физика - лигавихме се пет минути, преместих се на първия `етаж`
писахме там някакви задачи, реших ги, г-жата ми писа 6 за участие..

5час - френски - контролно на думи..
г-жата каза думите, написах ги веднага, предадох си листа..

6час - пак френски.. слушахме някакъв текст, в който говорят с 50 км/ч, излезнаха 30-40 думи..

свършихме даскало..

по пътя си слушах музика

дойдох в на мама и тате работата.. нямаха ток и го чакаха да дойде..
с тате играхме на една игра с рисунки.. беше интересно icon_lol

дойде токът, паркирах се на компа, направих си нов профил и реших да пишав тази тема..

в 4 отивам на тренировки,
след това пак на компа и у нас..
там вече не е ясно какво ще става..
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Little.Vampire Вто 08 Дек 2009, 20:18

Алармата звънна в 6:10 и я изключих.
След около 5 минути станах, посетих банята, преоблякох се и тръгнах към училище.
По пътя вървях с един приятел.

В училище:
1. час: Немски - изпитване - съчинение
2. час: Математика - Обобщение на "Вектори", изпитване на дъската, 6ца хД
3. час: Немски - изпитване - развиване на тема
4. час: Немски - изпитване - лексика
5. час: Немски - изпитване - силови глаголи
6. час: Немски - изпитване - диалози
7. час: Немски / би трябвало да е Час на Класа, ама учителката не е доволна от нас и го караме като Немски.../ - учене на силови глаголи

От 13:30 до 14:20 почивка

14:20 - задължителна занималня
1. час: събиране на поправки на предходните контролни, преподаване на нови думи
2. час: учене на току - що взетите думи
3. час: контролна на думите, упражнения в работната тетрадка
4. час: правене на упражнения в едно помагало, упражнение "слушане с разбиране"

17:20 - прибирам се от училище с един приятел, останахме заедно до 18:40

После писах домашна по математика, поправка на контролната по немски, на която имам 2...
Слушах музика, ядох и ...

И... сега съм на компа... График на деня - Page 3 869273

// Това е горе - долу всеки ден... //
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Nessie Чет 10 Дек 2009, 20:32

Ъхъм... Станах в 7:30, беше предвидено по-рано, но не закъснях. В училище:
1-ви час - Анлииски - нормално.
2-ри час - ИТ - също нормално. Първо писахме, после се качихме горе в комп-кабинета малко практика.
3-ти - Математика - класна. На идея си нямам как съм се справила, дано да е 6! icon_sad
4-ти - ФВС - играхме волей. Момчетата са ни оценявали значи ще имам 2 по физкултура, да ми е честита. -_- После играхме момичета срещу момчета и ме удариха точно по окото с топката... -_-''
5-ти - Човек и природа - нормално, изпитаха Нанси и не й се наложи да й подсказвам, имаше 6.
6-ти - Български - аз си носех литературата, писахме план и 10 мин. преди края на часа отидохме на оправим залата, защото щеше да идва човек да обяснява разни неща за застрашените птици.

- Лекцията за застрашените птици
Момчетата от нашия клас ни дразнеха (мен и Нанси) и отидохме при момчетата от другия клааас~... :icon_bigrin: Няма да казвам подробности, закачахме се... icon_rolleyes Тръгнахме си и отидохме към Нансиии....

- У Нанси
Писахме едни неща по един проект против насилието и по мое мнение нищо не стана, но като се сетя как ли са се справили другите... Тръгнахме към театралното.

- В театралното...
Бяхме на сцената, смяхме се, изиграх си ролята. Тва беше най-хубавото нещо през целия ден и после се прибрах.

- У нас
Написах си набързо домашните и легнах да дремна, събудих се към 7-8, седнах на компа. Ядох и сега пак съм седнала. Към 11 ще си лягам и тъй.
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Plug in,Baby~ Сря 16 Дек 2009, 18:25

Ъъъъъ,телефона ми се брицна,това ще да е към 1 през нощта. Хванах го и го тряснах на земята от яд. Станах,отидох си взех нормален будилник,по-скоро взех този на баща ми.
Сутринта се събудих в 6,грешка,будилника звънна в 6,аз си спях.Чувах че нещо пищи на умряло,ама не се и мръднах. Дойде милия ми Фати и ми светна лампата. Ослепях, но не мръднах.Накрая нямах избор,трябваше да ставам. Тъ,станах, оправих си леглото,ала-бала,измих се,ала-бала,звъннах на една от сестрите си,която живее до мен,за да си включи пресата да си оправя бритона,който беше ужасен тази сутрин. Така,облякох се и изтупурках у тях,тя живее до нас. Докато момичето тичаше наляво надясно да се оправи, за да не закъснеем, аз непукистки си пеех една песен и изправях. След като реших,че хората няма да умрат при вида ми,тоест е поносим, си сложих качулката и си метнах чантата на рамо и айде беж~ Към даскало~
По пътя разказвах простотии на нещастното момиче. Пред моето даскало се разделихме,тя учи в Математическата,аз съм в Езиковата. Влязох, минах без униформа пред даскалите, нищо не ми казаха. Така де, с тъмни дрехи бях, не може да ми се скарат,не и когато съм с тениска на Within График на деня - Page 3 749574 Така,първи час Немски,има си хас. Домашното се провери,блондинката до мен преписа набързо половината.
Госпожата се скара пак на 2-3 идиота,дет никога не си учат. После втория час проверявахме разни копия и писания.
Междучасията се паркирах на радиатора между З (Където е Анита) и И (където съм аз) клас. Да видим... Трети час пак немски, взимаме възвратни глаголи. След това голямо,ядох сандвич и разсмивах една приятелка. После пак немски глаголи,смесени с много изцепки от мен и Любо. (Въпросната блондинка,седяща до мен) Пети час имахме Математика и преговаряхме за утрешното класно (Стискайте палци!) Последен час - БЕЛ, правихме тест върху книжовен език,норми и жаргони. Мен ако питате, теста беше на съвзем друга тема,ама~
Обедната почивка ядох в стола,както винаги. Имаше пак разни тъпизми,спорехме кога да идем да гледаме "Аватар". Аз се отказах, там ще има все двойки, които ще се натискат, не ми е мястото там. После имахме задължителна занималня. Седнах до втората си сестра, щото Дара (един приятел,седящ до нея) се чупи от даскало,пардон, беше "болен". Любо ми се сърдеше,че се махам,а като рекох да се върна,взе да ме пъди.Скарахме се хД После викаха разни хора да пеят. И писах домашно. Първите два часа занималня така минаха. После голямо, в което ръфах солети и се наместих на парното на една Амеба-Дърво (Don't ask. График на деня - Page 3 869273 Чио,като четеш това,се надявам да знаеш за кого говоря)
После още два часа, в които проверихме старото домашно и писахме в Шит фор Шит-а, пардон Шнит Фюр Шнит-а
(От немски - стъпка по стъпка, другото е ясно какво значи График на деня - Page 3 869273 График на деня - Page 3 869273 ) Накрая се бих половин час за тетрадката и ръкавиците си с едно копеле. Взех си ги и излязох с още две момичета от даскало. Тръгнахме да се прибираме с едното от тях и въпросното копеле отпреди две изречения. Прибрах се и се плъоснах на компа. Клавиатурата ми отказа,тонколоната ми падна някъде отзад, из дебрите на кабелите,а аз се мъча да оправя едното и да извадя другото. Ядосах се и счупих клавиатурата. След всичко материално, което счупих и загубих последните три дена,това ми дойде в повече и ревнах от яд.(Изгубих си делфина от халцедон, който ми беше много скъп подарък График на деня - Page 3 572522 График на деня - Page 3 572522)Оправих се,щото наще се прибраха, а нямаше да издържа лекция за "глезената принцеса" ,тоест аз .Преди малко ядох и ми се караха заради брицнатия Биесплеър.В момента пиша този роман и се чудя какво още ще ми се сервира. Забравих да кажа,че днес една от така наречените ми приятелки се държа ОТНОВО като тотална кучка и ме заряза за постоянно. Майната й. График на деня - Page 3 869273 Писна ми от такива лигли,от утре им е*авам майката График на деня - Page 3 869273 (Сис,навита ли си да мръднеш насам да ги поизтребем гадините с гадини? Подарък за рожденния ти ден - убити животни,както ги наричаш График на деня - Page 3 869273 )
Plug in,Baby~
Plug in,Baby~
Терорист

Female
Age : 28
Location : Безследно изчезнала...
Reputation : 0
Брой мнения : 507
Дата на регистрация : 09.11.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня - Page 3 Empty Re: График на деня

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите