Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

График на деня

+23
Nessie
{Bloody.Rose}
Sea_girl
Koufuku ;3
...{Izumi Hyuuga}...
Elune Be Praised*
Dia-chan
What's up?
Mad.Soul
`†`ShInIgAmI`†`
~|~Crazy_kid~|~
Apathy
Kreator
General_Grievous
Shivers
Façade
Shinshoku
Blackie.
Ricchan ^^
Enery
CriminaL Baby.
c0lourblind-
Cocaine`
27 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

График на деня Empty График на деня

Писане  Cocaine` Вто 04 Ное 2008, 13:11

Тук кажете какво сте правили през деня.
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  c0lourblind- Вто 04 Ное 2008, 13:32

Станах
спънах се
отидох до тоалетната
измих си зъбите
върнах се в мойта стая и си включих пресата
сложих си пудра
после черен молив
после си изпънах косата
облякох се
обух си дясната гуменка
наблъсках си учебниците в раницата
напъхах си парите по джобовете
наблъсках цигарите и пудрата в раницата
намерих си ключа
спънах се и се ударих в шкафа
казах "чао" на баба
обух си лявата гуменка
качих се в тролей
возих се
возих се
още се возих
слязох
отидох в училище
треснах си раницата на чина
взех да се оглеждам наоколо и да зяпам през прозорците.
Дойде Галя
говорихме си глупости

1-ви час:
Френски - с Галя водихме с спор
Френски - Направихме общ "чат"(чат - листче хартия, което се предава през чиновете и си пишем простотии вместо да говорим)
Математика - общия чат отпадна и останахме само аз и Галя. Още спорихме
голямото - спънах се, отидохме до стола, видях се съъъъс 432984623094863219 човека =D Намерих голи сники без да искам
Френски - пак чат.. или май писахме нещо.. ба ли го
Рисуване - аз си слушах музика, докато госпожата говореше нещо за Готическите катедрали
в междучасието Лигочо ни замъкна на някъде и в последствие ни заряза на втория етаж =D
БЕЛ - скарах се с госпожата 1-во за стята, а после и за шибаното есе/съчинение/гъз =_=
СИП - чат както винаги

на излизане от стаята се спънах
отидох с една от моя клас до спирката
чаках майка ми
тя ме замъкна в на баба си.... кухнята =_=
прибрах се
ядох
седнах на РС-то
сега пиша във форума
след малко отивам да спя
после влизам се къпя
на края ще си напиша домашната и BYE BYEEEE LIFE, BYE BYEEE LONELINESS =D (имаше една реклама за веселите прасета..)

и те така


Едит: Продължението ми до края на деня

Спах.
Събудиха ме
огледах се нервно и после се завих през глава
Мама каза, че е 6:30
След 5 минути се отвих и скочих от леглото. Имам странния навик да си мисля, че вечер в същност е сутрин и се затътрих на бегом към банята, удряйки се във всичко по пътя
Върнах се и погледнах компа.. и ко гледам - 18:30 =_=
Наругах света
тръшнах се на леглото и задрямах
Мама пак ме събуди
Пих кафе
Изкъпах се
търсих си чорапи..
не намерих чорапи.. 'одим си боси и голи. То е за здраве *ругаене* =_=
Изсуших си косата
Седях пред компа
Ядох сандвичи
пак седях пред компа
изправях си косата
седях пред компа
гледах The L Word
Нервих се на файърфокса
в 1:00 реших, че съчинението ми е прекалено грозно написано и взех та го преписах наново..
След дълго взиране установих, че в същност е още по-грозно написано и реших да го преписвам утре в училище
Пуших и се изгорих
ядох сладко
иии май в 2:30 е време да си лягам =D


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 14:02; мнението е било променяно общо 2 пъти
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : График на деня 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Cocaine` Вто 04 Ное 2008, 13:47

Станах. Отидох до тоалетна. Измих си зъбите. Застанах пред огледалото и започнах да си изправям гадния бритон. След това се обляках. Вързах си бритона назад. Сложих си малко черен молив, сенки, спирала и гланц. Оправих си чантата. Взех си пари. Обух се и излязах. Вървях, вървях, срещнах Яница. Почнахме да говорим простотии и да се хилим. Вървим, Яница падна. Почнаха да ми текат сълзи от смях. Стигнахме до даскало. Аз както винаги по коридорите блъсках дребите щото ми пречеха >_< Влезнахме в час по математика. Нямах домашна и госпожата ми се разкряка аз излезнах от стаята и след малко се върнах тя не искаше да ме пусне ама аз влязох и си седнах на стола. Часа свърши, излезнахме. Влезнахме в час по Биология. Седнах на чина си и започнах да си рисувам госпожата ми се скара аз се направих, че пиша и продължих да си рисувам. Пак излезнахме.
Литература - правихме преразках, аз го написах от тук от там и голямо междучасие. Отиваме в стола скарах се със тази, която прави закуските щото нямаше пица и трябваше да ям кренвиршка. Наядохме се, видяхме Добромир той ме спъна аз паднах, ударих го и тръгнах по стълбите. Спънах се. паднах *смях* Влизаме в час написах още малко от преразказа и го предадох. Стоях на чина и се люлеех паднах от стола станах и пак сендах. Дойде класната ни и ни донесе бележниците. Скарах се с нея от къде имам тия две 3-ки тя ми каза, че незнае O_O Часа свърши.
ИИ - Госпожата на караше да рисуваме някви простотии /коледари/ аз нарисувах едно AНИМЕ-КОЛЕДАРЧЕ тя каза, че не иска такова и ми го хвърли в коша. Накарах Димитър да ми го извади и да ми го даде. Той го извади и го обърсах във Деница. След това почнах да го гледам. Госпожата ми писа забележка, че не рисувам. Излезнахме от час.
Руски - Правихме няква контролна госпожата ми писа 6 аз мн се зарадвах и през целия час бягах из стаята.
Часа свърши
С Яница по пътя пак смях. Прибрах се преобляках се. И седнах на компютъра. После ще ям, ще уча ще гледам ТВ може пак да седна, ще изляза може би и ще спа. Туй е =D
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  CriminaL Baby. Вто 04 Ное 2008, 14:11

Станах
Измих си зъбите
Пак легнах
Пак станах
Облякох се, сресах си косата, сложих си черен молив и тръгнах за даскало.
Срещнах се с Сиса-чан и Ванеса и вървяхме заедно.
Пристигнахме и се проснахме на 1 парно.
Часовете почнаха.
Час на класа: стоях си на чина и зад мене постоянно се чуваха крясъци. Класната се мъчеше да разбере защо по дяволите всички момчета мразят Николова.
История: Реших да пиша нов фик и му писах пролога през целия час.
Английски: Отново само крясъци. По 1 време се хилих като откачена, щото Божидар тряаше да чете 1 текс и се лигавеше супер мн, което беше супер смешно.
Български: Отново крясъци.
Математика: Цял час се мъчих да разбера как става намирането на неизвестно рационално число.....
Домашен бит (2 часа): Господина през целия час ни питаше някакви странни въпроси, а аз не разбрах нищо, защото оцветявах с химикал едно дървено нещо. Когато го оцветих реших да допиша пролога.
Часовете свършиха, аз удрях Сиса-чан докато все още бяхме в двора на даскалото. После пяхме кючеци. И се прибрах. Ядох, преоблякох се и седнах на компа. Сега седя на компа. После пак ще стоя. И ще ям, а после - нз tooth
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Enery Вто 04 Ное 2008, 14:32

Събудих се.
Стоях на леглото по турски и се клатушках напред назад.
Станах.
Обух си дънките.
Сипах и домъкнах вода на майка ми.
Обух си синия чорап.
Нахлузих си суичъра върху тениската.
Измих си зъбите.
Обух си розовия чорап.
Сресах се.
Отидох в кенефа.
Обух си кецовете и награбих парите, ключовете и телефона. Напъхах ги по джобовете. Приличам на гамен..
Метнах си якето и наругах майка ми.
Слезнах.
Качих се в колата.
Пристигнах в даскало.
Изкачих шибаните стълби.
Класната ми затвори вратата пред носа, напсувах я.
Метнах чантата на чина и седнах.
Г-дина по анг влезе и започна да ни ругае.. не го слушах.
АНГ. блок:Тоя ни каза домашното. Започнах да го пиша, целия блок пиша домашно.
Голямо междучасие: Налупих си слушалките.
Отидох с едно момиче до лафката.
Купих си вода.
Качих се, седнах на чина и започнах да си чета книжка.
Междучасието свърши.
АНГ.:Г-дина влезна, нещо мрънкаше, намалих малко музиката.
ПИсах си домашното.
Свърших го и започнах да чета книга.
Междучасие: СТоях и блеех през джама.
АНГ: Слушах музика и се хипнотизирах в подметките на еднно момиче... цял час.
Математика:Пишем си бележки с едно чаве.
Спя..
Ударих си главата.. напсувах прозореца.
Междучасие: Разглеждам телефгона на чавето, слушам музика.
Математика:Пишем си с чавето, решавам, по-скоро преписвам задачи.
Заспах.
Г-жата ми крещи в ухото.. подскочих.
Пак се ударих, този път носа.
Наругах г-жата и чина.

Пак си пишем с момичето.
Междучасие: Чета книга.
Литература: Упражнявам си новия грознопис.
Слушам музика.
Спя.
Чеша си носа.
Спя.
Свърши даскало.
Излезнах от двора.
Спря ме едно от моя клас.
Вървяхме към спирката.
Отивам да се скив с една от горния клас.
Отиваме момичето да си купи цигари.
Вървим към спирката.
Подлеза..
Спирката.
Тръгвам пеша с друго чаве.
Вървим.
Надрасках на един колата, и без туй е мн мръсна и грозна.
Едни майстори подсвиркваха.
Напсувах ги.
Хората ме гледат странно.
Седим на една пейка и си почиваме.
Боли ме кръста.
Хилим се.
Вървим.
Стигаме квартала.
Пречуках се на входа.
Прибрах се.
Метнах чантата на пода, събух се и отидох в кухнята.
Излегнах се в кухнята и така повече от 1 час.
Станах.
Направих си плюскане. Наядох се.
Ходих до магазина.
Гледах детски.
Седнах на компа.
Изтеглих едно детско.
ПИша тук.

после ще спя, след това малко ще уча и пак на компа.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Ricchan ^^ Вто 04 Ное 2008, 17:12

Събудих се за пръв път. Котката бучеше за храна. Наругах я.
Събудих се за втори път - котката бучеше още по-силно. Напсувах я.
Събудих се за 3 път. Отново котката. Станах. Дадох му да яде, ама той дори не го помириса.
Легнах пак.
Събудих са. Майка говореше по телефона.
Дойде и ми даде да ям некви филии в леглото.
Изядох ги. Поисках вода. Нямаше. Звъннах на оная да я питам кога мога да взема парите. Заспах пак.
Пак се събудих. Сънят ми беше супер отвратителен - НаруСаку. Намусих се и пак заспах.
Събудих се. Този път съня ми беше хубав. Питах майка няма ли най-сетне да става от компа.
-Не - вика ми тя.
Превих се през глава и почнах да си мечтая icon_redface
След като се осъзнах, че чаршафа не е човешко лице, отлепих го от лицето си и се разкрещях на майка няма ли най-сетне да ме стриже. Часът е 15:30.
- Хубу, хубу. - вика тя.
Станах. Почнах да се реша.
Продължих да се реша.
Изписках от болка.
все още се реша.
Сресох се.
Майка ме подстрига, като през тва време се наливах с вода.
Облякох се.
Сложих си черепчето <3
Сложих парфюм и простотии против изпотяване.
Нарамих шапката.
Сложих грейката.
Излязах.
Отидох до поликлиниката и си взех парите.
Батерията на Мп4-ката свърши. Депресирах се.
Купих си кроасан и вафла.
ИЗядах ги и стоях на оградата.
Дойдоха заблудените ученици и казаха, че ще карат Философия.
отидох в стаята.
Извадих тетрадката и я сложих под чина.
Огледах се. Половината клас го няма.
"Какви ги върша?"
Прибрах си тетрадката в торбата и офейках. Правиха контролно. Да ги е яд.
Отидох до писрката и си купих цигари. Там бяха две мои съученички. Бъбрихме. Дойде и трета.
Дойде време за час.
Отидохме в салона, и излезе, че само ние 4-те и още едно момиче ен сме влязали за часа. Бах го в късмета.
Господина ни освободи. Зак'о ходих до училище?!?!
Пуших на двора.
Минах през магазина купих храна за неблагодарната котка. Купих и други простотии.
Върнах се.
Изпиках са.
Бащата влезе като си закопчавах гащите. Изгледа ме като дявола и си пусна ТВ-то.
Прибрах продуктите в хладилника и отидох в хола. Той гледаше ТВ-то и не ме е*аваше.
Продължаваше.
Предаването взе, че ми стана интересно.
Той все още не е*аваше.
Взех един петрохан и го заръбах, сипах на котката и седнах на компа. Пуснах си предаването.
Влязох във форума.
Видях тази тема.
Пиша.
Пиша.
Пиша.
После ще чатя с Ицо, ще играем, ще гледам аниме, ще скучая, ще пия кола и ще спа.

The end
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Blackie. Вто 04 Ное 2008, 17:55

Алармата звънна...изключих я и пак заспах...звънна пак, майка ми дойде, изключи я и ме накара да ставам.
Облякох се.
Сресах се
Отидох до тоалетната.
Събудих тате.
Измих си зъбите и лицето.
Изядох ябълка.
Качихме се в колата с тате и Диди и отпрашихме към даскало.
Слушах тате как пее...карах му се.
Оставихме Диди.
Ударих тате, защото заглеждаше няква майка и той ми се разкрещя и ме изхвърли от колата.
Отидох до даскалото.
Влязох в стаята и казах 'добро утро' на Клавдето и останалите.
Асен започна ме нерви...сбихме се...
Би званеца и започнахме час...скука...поне побъркахме химичката
Междучасието приемах поздравления от момчетата от другия клас /тамз за един кокурс/
Български...г-жата нямаше нищо против че нямам домашно.
Голямо междучасие...закусих със Стани и Асен, които ме зарязаха щом се заговорих с Мишо.
Бих Боне, за дето ме гъделичкаше...накарах се на Стани, защото ми правеше *боц* в кръста по време на час и ме караше да подскачам
Следващ час - английски...Асен ми се обиди че пак няма да седя до него...побърквахме даскалката тка както винаги
Физика - мн скучно...а и нищо не разбрах. Денис и Стани правиха тест...написах на Тани отговорите, като по този начин ми обеща, че ще ми купи близалка.
Междучасието Идиот /просто нз как му е името/ започна да ходи по мен, да ме сваля и сякви такива глупости, заради които го изритах м/у краката пред Спортната зала за дето ме хвана за д-то./ друг е въпроса, че след като ме тормозеше 40мин вчера тка и не запомни името ми,а продължава да ме нарича 'Вампир' /
Взех си близалката от Тани и започнах да й се радвам ^^
Физическо...тъпите чистачки взели да палят листа в двора на даскалото и тка се обгази целия двор, а салона и залата бяха заети, както и тенис корта, затова отидох с Клавдия на фитнес.
Идиот ме засякал в коридора и ходеше по мен...хвана ме за раменете от към гърба и започна да ме тегли към мъжката тоалетна...изритах го в коляното и ме пусна, но не се отказа и продължи да ръси простутий, заради които пак го изритах, ама ми хвана крака...гати приятелките имам, никоя не идва да ми помага dull
Би звънеца...най-сетне интересен час - Математика ^^
Дойде ред на 7мия час...СИП математика, през който Идиот отваряше вратата само за да се провикне 'Ооо Вампир, кво стаа? '
Най-сетне даскалото свърши.
Майка ми дойде да ме вземе и закарахме Михи до тях.
Прибрах се...ядох...майка ми ми се караше, щот тате й се оплаквал от мен.
Започнах да помагам на мама...чистене, простиране, местене на мебели, дрехи и сякви такива глупости...вчера свършихме с ремонт и трябваше да върнем нещата на мястото им.
След няколко часа седнах на компа и висях във форума, докато майка ми не ми се разкрещя...започнах да уча... писна ми от учене и пак започнах да помагам на мама...естествено, че не доброволно.
Тате дойде...развика ми се...
И сега пиша графика си за деня icon_lol
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Shinshoku Вто 04 Ное 2008, 19:35

Tъкмо си сънувах сладко сладко и изведнъж...ЗЪРРРР-Р-Р-РР-Р-Р-Р-Р-Р-Р-Р-Р-Р прозвъня ми АлаРмаТа на телефона...Спала,не доспала и рошава станах 10 мин след като алармата ме събуди..Чух майка как става съответно няма измъкване трябва да се приготвям за даскало...
Направих си обяд за даскало +допълнителен сандвич за закуска...Отидох навлякох си униформата,гримирах се за 5 мин и се върнах в кухнята.Хапнах и стана 8.30ч време да тръгвам задаскало.
Излязох навън както винаги много народ...Побързах за даскало,стигнах улицата където му е училището и видях няколко съученика.
Влязох в даскало и съ тръшнах чантата на масата в общата зала при приятелките ми.Всички се бяха натръшкали да спът на раниците си icon_lol
Почна даскало.Първи час математика(нямах домашно)....
После Сайънс....После междучасие...Тръшнах се на масата в залата и аз и фр ми почнахме да си рисуваме.Аи пак след 20 мин почивка м/учасие в класовете.Имахме английски.Бях си горда с домашното...Правихме упражнения и съответно се справих най-добре icon_lol и даскалкта ме похвали icon_lol След това имахме физика мъ карахме био..Показаха ми тестовите резултати по био и физика които правихме и бях изумена.За първи тест на който не учих имах 87% по био и 78% по физика.И надвата предмета имах оценка "В" което е висока оценка (като нашето 5)...Казаха ми че за националните изпити ще ме пуснат на високо ниво за оценка " А* " drop
После имахме лънч тайм (време за плющене де) icon_lol Наядохме се и излезнахме да изграем баскет ма нямаше топка и гледахме момчетата как играят футбол.Стана ми скучно и се пробрахме в даскало,рисувахме малко,после отидохме в гейм залата да изиграем няколко игри...И така си мина 1час лънч брейк...Аи после час по Бизнес и Технологий..Тъпотия но този път беше забавно имахме игра drop

Аи последен час Английски при директрката...Но повечето час ни мина в информация за родителската утре icon_lol
Мина мина часа хайде момчетата имахе физическо и отидоха в съседната стая да се преобличат а всички момичета в общата зала...Карахме Музика и Драма докато момчетат имаха физическо.Беше забавно.Играхме игри като "застрелай" ме icon_lol Тъй и не успях да се задържа до последните 3-ма...Свърши даскалото в 15.40ч...Чудех се да хвана ли автобуса или да вървя пеша hmmm Но хванах пешачката icon_lol Пробрах се в 16.00ч си бях в къщи..Хвърлих раницата направих си пица и седнах да си уча.Написах си домашното..Фотошопирах няколко картинки..И сега съм тук и си пиша дневниче icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Façade Вто 04 Ное 2008, 20:42

Ми станах в 7,измих си зъбите,очите ect.
После се лепнах на компа и се опитах да се облека icon_lol
Както и да е..навлякох някъв анцунг и пак се лепнах за монитора и четох 7 minutes in heaven със различни аниме герои.
Дойдоха да ме изкарват от къщи.
Отпътувахме на бегом за даскало и закъсняхме за 1вия час - БГ
Цял час стоя и зяпам г-жата и се опитвам да запомня тва,което пита drop
После имаме математика.Оная поча да ми разпрая зза събиране на модули и някви такива....
После имахме ЧП - упражнение,а за мен зяпане през джама.Дигнахме си краката по чина с още една фр и слушахме био-кокошката как плямпа за сила на триене,налягане и т.н.
После имахме свободен по ДТИ.Върнах се вкъщи и отново се лепнах на компа,за да си довърша перверзиите.Да,ама преди тва ходих до кухнята с една друга фр да дегустираме ракията с малко салатка smile
След тва пак ме измъкнаха на сила от вкъщи и тръгнахме да обикаляме по центъра и решихме дса се чупим от визическото.Варим,варим и решихме да пушим.Скрихме се в едно храстче и опрайхме по 1 цигара smile
После идваме 15 мин към края на часа и даскалката н ни каза,че щяла да ни пише отсъствия,макар че аз си измислих доста добро оправдание.
После имахме истерия.На първия чин се сбихме с един педал и оная ни се развика.Ни я напрайхме на луда и говорихме за разни велики личности е бла-бла...
После ходихме пак да пушим в същото храстче,а после на бегом вкъщи.
Нагласих си работите за тренки и отпраших към спортната зала.
Там както винаги бягах като муха без глава за тоя дето го духа и после ме накараха да събирам топките,потниците и клистера.
След тва ми оне един час влачене,за да се добера до дома.После седнах на компа.Оттогава не съм ставала smile
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Shivers Вто 04 Ное 2008, 20:49

Събудих се.
Погледнах часовника на gsm-a.
Продължих да лежа опитвайки да си спомня кога съм си легнала.
Станах.
Погледнах кой е в скайп.
Пратих един sms.
Отидох да си измия зъбите.
Забих се във вратата на връщане.
Погледнах дали някой е влезнал в скайп.
Мммм зарадвах се че един човек е там.
Писах си с тоя човек.
Бях много гладна.
Чаках останалата част от семейството да се събуди.
През цялото това време се наливах с Fanta.
Сестра ми пристигна.
Баща ми и той.
Майка ми също.
Писах на един приятел.
Обсъждахме колко е гадно приятелката ти да ти изневерява с момиче и приятеля ти с момче.
Един човек ми зададе много гаден въпрос.
Отидох да ям след като същия човек излезе.
Съблякох се.
Постоях по боксерки и сутиен.
Влязох да се изкъпя.
Пуснах си серияла.
Ммммм оправих си тъпия бретон, тоест вече не беше на всички страни а само на ляво.
Игнорирах една съученичка.
Пиех Фанта и ядях бисквити.
Оправях си нещата за училище.
Преоблякох се.
Напсувах едно момче и излязох.
Един приятел ме чакаше пред входа ми.
Тръгнахме към даскалото оплаквайки се колко е светло.
Отидохме да ми купи сок.
Изпих сока.
Щях да умра докато се изкача до 4тия етаж.
Влязох във физиката.
Слушах един спор между две момичета коя ще седи до мен.
Решиха Надя да седи до мен а Йоли пред мен.
Надя ми взе тетрадката да ми пише плана.
Щях да заспя.
Часа свърши.
Излязохме да пушат.
Стояхме и умирах от скука.
Качихме се в Английския.
Дойде класната и ни загуби целия час за да обяснява как учила английски сега и вече не на 3то ниво.
Йоли ми гледаше изгризаните нокти. Каза, че ще ме чука заради косата. Даваше ми солети, а едно момиче се опитваше да ми ги изяде от устата.
Часа свърши. Другите излязоха. Мен ме болеше главата и слязох на втория етаж. По пътя видях Йоан. Отидохме при Кико. Отидохме да ми купи още един сок.
Обадих се на един човек, ноооо нямаше кой да ми вдигне.
Влязох в час. Напсувах мислено госпожата, че нямаме интернет понеже тя не иска.
Гледах как Зори играе Super Mario. Минах и едно ниво и тя обеща да ми купи сок.
Отидох. Взех си сок. Обадих се на човека. Влязох в стаята по биология. Стоях на прозореца. Сестра ми каза да скоча през прозореца.
Часа започна. Един идиот ме удари по и без това болящата ме глава. Напсувах го. Премести се. Удари едно момче. Заяждаха се. Госпожата ме пита кой е започнал. Изкарах тоя който го удариха виновен, защото го мразя.
Часа свърши. Бях в ужасно настроение.
Отидох в психологията. Оставих си раницата и с Паци излязохме в коридора да се смеем на Йоан, че си говори сам. Кико ми предложи да си направя прическа като на Шейн от първия сезон.
Часа ни започна. Умрях от скука. Гледах как едни идиоти се целят с желирани мечета. И казах на Стоян да ходи да се ебе някъде понеже ме караше да го израждам icon_suprised
Часа свърши. Качихме се към изобразителното. По стълбите успях да си направя адски дълбока и болезнена рана на пръста.
Мрънках цяло междучасие. Само Зизи ми обърна внимание. Помоли ме да седна до нея, но не го направих.
Седнах на пред последния чин. Пристигна Надя. Взе ми gsm-a разгледа дали има sms-и, но се разочарова :icon_thefinger
Писах план по изобразително /бях откачила/ имах 6.
Тръгнахме си. Някви се биеха на двора. Погледах, но ми бяха скучни. Отвлякох Зори да ме изпрати. Прибрах се. Нямаше никой в нас. Ядох бисквити. Направих си 3 сандвича. Изядох ги. Ммм бях в много ужасно настроение заради нещо случило се днес което няма да напиша.
Мрънках на едно момче той ми каза, че съм много тъпа и дори да искам да ми помогне аз намирам начин да го откажа.
Стана ми още по-гадно.
Писах си с единствения човек който ме разбира поне малко.
Йоли влезе в скайп. Обаче аз си легнах да спя.
Спах. Спах. Спах.
Сестра ми влезе и ме събуди. Напсувах я мислено.
Станах пуснах скайп-а. Видях кой е там и пак излязох. Върнах се в легото и пак заспах.
Майка ми дойде и ме пита пак ли ще спя до 4часа. Използва момента, че спя за да ме целуне. Казах и едвам едвам да се разкара от мен. Станах. Седях в леглото и я гледах много зле. Каза ми че очите ми са много червени. Станах седнах на компютъра пуснах скайп-а. Писах на едно момче. Пуснах си един клип да се събудя. После пуснах малко хард техно. Радвах се на един сладолед.
Майка ми каза че трябва да и дам парите за сметката ми. Дадох и колкото трябваше, но тя ми ги върна.
Разглеждахме бележките за отсъствията на хората от моя клас.
Пита ме дали ще си лягам тази нощ. Казах, че не е много сигурно, но тя държеше да ми оправи леглото за лягане.
Йоли ми писа. И продължава да ми пише.
Прозявам се. Пиша и се чудя дали другата седмица пак да отида при фризиорката ми или този път при стилиста.
Иии за сега е това icon_lol
Аааа да и почти през целия ден си ядох ноктите icon_lol


Последната промяна е направена от CrazZzy на Сря 05 Ное 2008, 06:32; мнението е било променяно общо 1 път
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  General_Grievous Вто 04 Ное 2008, 22:37

Събудих се.
Станах.
Заклатуших се из стаята.
Обляках се.
Заклатуших се към банята.
Измих си зъбите и лицето.
Запътих се към кухнята.
Закусих с няколко сандвича.
Гледах "Добро утро България".
Стана 7:15 и изгасих TV-то.
Нарамих пълната чанта и излязох.
Испуснах автобуса и чаках следващия.
Качих се в рейса.
Едва не заспах вътре.
Слязох на спрката и сега към даскалото.
Взязох в даскалото и бяхме в час вече.
Почуках на вратата и влязах по инглиш.
Класната ме поздрави с "Каде ходиш бе!?"
Седнах до приателите ми.
Гледах сънливо класната.
Писах.
Заспах.
Идиота до мен ме събуди.
Напсувах го и го ударих.
Пак заспах.
Чеса свърши и тос пак ме събуди нарочно.
Подгоних го.
Писна ми да го гона и се върнах в стаята.
Втория час почна.
Пак спах.
събудих се и писах малко.
След време чеса свърши.
Качих се по стълбите.
Зачаках пред вратата госпожата.
Лафихме с приателите.
Госпожата доиде и влязохме.
Писах и чертах.
Чеса свърши.
Голямо междучасие.
Слушах музика.
Взех няколко кроасана и вафли.
Изядох ги и пак слушах музика.
Елязох по информатика.
Написах плана.
Смених всички икони с cmd.-та които растртирват или бъгват компа.
Станах от компа и зачаках.
Първия тъпак седна.
Пусна My Computer отвориха му се 666 прозореца с надпис "PC INFECTED".
Той се паникиоса и рестрна компа.
Смях се 5 мин.
Чеса свърши.
Влязах в Час на класния.
Класната викаше.
Гледах отдекчен.
Чеса свърши и тръгнах към спирката.
Качих се в рейса.
Слязах на спирката и тръгнах към блока.
Прибрах се и метнах чантата на леглото.
Струполих се и аз на леглото.
Преобляках се и почнах да пиша.
Обядвах.
Пуснах компа.
Нямаше нет.
Гледах тъпо.
Пуснах си Nexus - The Jupitor Accident.
Заредих си сейфа.
Смених двигателите на корабите.
Пуснах се в мисия.
Избих всичко живо без никакви мой загуби.
Смених уражиата и пуснах следващата мисия.
Взривих пограшния кораб и провалих мисията.
Писна ми и излязох.
Имаше нет и гледах D Gray Man
Писах си със Стани.
Влязох в форума погледнах кои е онлин.
Отидох да вечерям.
Изведох кучето.
Прибрах се.
Пуснах Garena-та и играх StarCraft със Стани.
Бихме компите за 10 минути.
2-ра игра на StarCraft.
Час и нещо се борихме за живота си.
Убиха ме и играта ме изхварли.
Пуснах форума.
Писах това нещо което сигорно никои няма да прочете.

После ще гледам Farscape и ще лягам.
General_Grievous
General_Grievous
Терорист

Male
Age : 31
Location : Hell of Blazing Fires
Reputation : 0
Брой мнения : 1137
Дата на регистрация : 05.03.2008

http://myanimelist.net/profile/LonelyStrategos

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Ricchan ^^ Сря 05 Ное 2008, 01:40

Nao-senpai ^^ написа:Събудих се за пръв път. Котката бучеше за храна. Наругах я.
Събудих се за втори път - котката бучеше още по-силно. Напсувах я.
Събудих се за 3 път. Отново котката. Станах. Дадох му да яде, ама той дори не го помириса.
Легнах пак.
Събудих са. Майка говореше по телефона.
Дойде и ми даде да ям некви филии в леглото.
Изядох ги. Поисках вода. Нямаше. Звъннах на оная да я питам кога мога да взема парите. Заспах пак.
Пак се събудих. Сънят ми беше супер отвратителен - НаруСаку. Намусих се и пак заспах.
Събудих се. Този път съня ми беше хубав. Питах майка няма ли най-сетне да става от компа.
-Не - вика ми тя.
Превих се през глава и почнах да си мечтая icon_redface
След като се осъзнах, че чаршафа не е човешко лице, отлепих го от лицето си и се разкрещях на майка няма ли най-сетне да ме стриже. Часът е 15:30.
- Хубу, хубу. - вика тя.
Станах. Почнах да се реша.
Продължих да се реша.
Изписках от болка.
все още се реша.
Сресох се.
Майка ме подстрига, като през тва време се наливах с вода.
Облякох се.
Сложих си черепчето <3
Сложих парфюм и простотии против изпотяване.
Нарамих шапката.
Сложих грейката.
Излязах.
Отидох до поликлиниката и си взех парите.
Батерията на Мп4-ката свърши. Депресирах се.
Купих си кроасан и вафла.
ИЗядах ги и стоях на оградата.
Дойдоха заблудените ученици и казаха, че ще карат Философия.
отидох в стаята.
Извадих тетрадката и я сложих под чина.
Огледах се. Половината клас го няма.
"Какви ги върша?"
Прибрах си тетрадката в торбата и офейках. Правиха контролно. Да ги е яд.
Отидох до писрката и си купих цигари. Там бяха две мои съученички. Бъбрихме. Дойде и трета.
Дойде време за час.
Отидохме в салона, и излезе, че само ние 4-те и още едно момиче ен сме влязали за часа. Бах го в късмета.
Господина ни освободи. Зак'о ходих до училище?!?!
Пуших на двора.
Минах през магазина купих храна за неблагодарната котка. Купих и други простотии.
Върнах се.
Изпиках са.
Бащата влезе като си закопчавах гащите. Изгледа ме като дявола и си пусна ТВ-то.
Прибрах продуктите в хладилника и отидох в хола. Той гледаше ТВ-то и не ме е*аваше.
Продължаваше.
Предаването взе, че ми стана интересно.
Той все още не е*аваше.
Взех един петрохан и го заръбах, сипах на котката и седнах на компа. Пуснах си предаването.
Влязох във форума.
Видях тази тема.
Пиша.
Пиша.
Пиша.
После ще чатя с Ицо, ще играем, ще гледам аниме, ще скучая, ще пия кола и ще спа.

The end
Ето продължението...
Бащата дойде и ми обра парите, като каза, че утре ще ги върне.
Ходих до магазина и си купих лакомства ^.^
Върнах са. Ходих до тоалетна =.=
Писах с Ицо
Пак до тоалетна smile Всъщност не е мн смешно :getr:
Играхме.
Първия път ги бихме лесно, после 1 час се браних мъжки, но накрая паднах с погром. С Ицо наругахме теран и реших, че е врем да почна Канокон.
Пуснах си го.
Почнах да се хиля като изрод и да надъхвам и Ицо да го гледа.
надъхах го.
Продължих да гледам след като той легна.
В момента си взимам почивка, че мн смях се насъбра.
Пак гледам .. ;о
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Façade Сря 05 Ное 2008, 05:21

Да започнем още от ранни зори smile
Четох разни перверзии за аниме герои.Слушах музика.
После гледах някъв хентай.
После се чудих кво да прая и реших да легна,защото форумите се бяха изпразнили.
Преди млако станах за първи път.
Нагласих си алармата за след 15 мин.
Мама влезе слевд 2 мин и ми се наложи да стана.
Вмомента се каня да се обличам и пиша тва icon_lol
После продължението (:
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Cocaine` Сря 05 Ное 2008, 14:26

Телефона ми звънна изключих алармата. Постоях няколко минути в леглото и станах. Ударих се във вратата и паднах, започнах да се смея. Станах. Отидох до тоалетна. После до банята и се измих. След това тръгнах към стаята ми но пак паднах, станах и влезнах. Облякох се сложих си парите по джобовете и телефона. Отидох пред огледалото и започнах да си слагам молив той се разтече аз се ядосах и го изтрих останах си само по спирала. После взех цигарите на Пламена и ги натъпках в раницата. Започнах да си търся единия кец, установих, че е под леглото ми. Взех го и се обух забравих да събудя брат ми и се развиках, за да го събудя. След това той започна да ме гони щото заради него щял да закъснее. Все 1.. Облякох си суичъра и излезнах. Паднах по стълбите. Счупих си химикала, който беше в ръката ми и почнах да слизам по стълбите. Почнах да ходя и чух че някой ми вика "Псайхо, псайхо, изчкай!" icon_rolleyes Изчаках в това време си пусках музика. Вървяхме вървяхме и аз отидох да пия вода когато пих Яница ме опръска и почнах да вървя цялата мокра (от мен капеше вода) Стигнахме до даскало бутнах едно лапе и то падна по стълбите ударило си главата. Една госпожа ми се развика аз я напсувах и продължих да се качвам. Стигнахме до кабинета по математика беше заключено хвърлих чантата си до стената и легнах сложих си слушалките и продължих да слушам музика. Госпожата дойде аз не станах докато Петър не ми даде ръка мързеше ме да се изправя T_T Станах накарах го да ми носи чантата той я хвърли на чина ми ама падна и го накарах я дигне той я дигна ест и аз седнах на стола. Госпожата фъфлеше някви модули глупости ама не я слушах много писах там ама почнах да си рисувам. Часа свърши Петър сам дойде и ми носеше раницата до Историята. Влезнахме и госпожата каза, че ще ме изпита аз и казах, че няма и тя не ме изпита. Седнах на стола и започнах да се клатушкам паднах и после станах. Часа свърши той пак ми носи раницата до английския. Аз пак се проснах на земята и слушах музика. Госпожата ме накара да обяснявам някви ing форми на класа.. аз ги обясних и тя ми каза да седна аз я питах дали няма да ми пише 6 тя каза не и аз я напсувах. Часа свърши голямо междучасие накарах петър да ми занесе раницата до българския.. Аз и Яница отидохме да ядем аз падна по стълбите щото за малко щях да заспа. Стигнахме до стола Петър като куче дойде и ми купи пица icon_lol . /сигурно се чудите що ми слугува? ами щото му оправих компа имаше 8438 вируса ама както и да е/ купи ми закуска аз я изядох и станах хвърих си боклуците О.О Видях Михаил той ме изнерви аз го напсувах и тръгнах по стълбите през 2 минути спирахме щото ми се спеше.. Стигнахме до българския нямах домашна ама госпожата мн ме обича и нищо не ми каза ама писах на другите забележки излезнахме в малко межудачасие отидоха да пушат и аз бях принудена да пуша. Свърши междучасието Звездичката ни напръска с парфюм който мирише на ябълка и се върнахме. Отидохме да караме физическо. Играхме хандбал love Бихме ги ест .. После момчетата играеха господина ма накара да играя при тях ама аз не искам качих се горе във съблекалнята и си намерих 2 лева.. Взех си ги и си тръгнах от часа.. Влезнахме в час по музика Петър само ме разсмиваше аз го ударих и госпожата ме изкара на нейното бюро да седя и да пея.. Ама аз не си и помислих да пея, а с Яница си хвърляхме бележки.. Часа свърши влезнахме в час на класа. Госпожата ни говореше за фашистите.. Смисъл секи да каже мнение Изкараха Яница и тя каза "Ае не ми пука за циганите и им позволявам да ги правят на сапун" И почнах да се хиля и тя като ме изкара и аз казах, че някои цигани са мн прости и за тях не ми пука.. =D и така свърши прибрах се купих си бисквити и кола.. седнах на PC-то после ще уча ще отида до Яница да си взема едни неща ще отида до магазина ще гледам тв ще седна на лаптопа и ще спя.. и ако се събудя ще се разкарам icon_lol
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Shinshoku Сря 05 Ное 2008, 16:06

Звънна ми телефон..Време за ставане...
Станах и се прозинах за да ми влезе кислород в мозъка и да го събудя icon_lol
Отидох едвам едвам до банята...Прайх кот прайх icon_lol
Отидох до кухнята...и както всяка сутрих закусна и обяд за даскало...
Отидох навлякох си униформата и отидох да закуся....
Седнах на компа да видя дали някои ми е писал..Видях че една фр ми е писала мъ ме домързя да отговоря ;)
Дойде време за даскало,тръгнах аз...Нямаше тоя оът мн хора пък и не беше студено...
Стигнах аз в даскало но на спирката преди даскало ми се стори че видях един фр...Ма не му обърнах внимание...
Влязох в даскало и се тръшнах на масата в залата.Поздравих се в Кана-чан погледнах на ляво и видях тоя фр icon_suprised зачудних се за 1 мин дали не се е телепортирал... icon_suprised
Седнах на стола отпуснах се огледах се и то дойде време за час...
Първи час скапаната математика при грозния арабин :puke: Как го мразя..Напсувах го няколко пъти и си седнах thumbsdown
Решавах кот решавах свърши часа...Зе че др ми фр-ка се пови..За миг си бях помислила че си е заминала за Китай icon_lol
Отидохме за Биология и даскалката каза че мн сме говорили и щяла да ни сложи както тя поиска icon_suprised Както и да е...Сложи ме м/у Вайда и Якуб icon_suprised Той не спря да се закача поне ми беше весело icon_lol
После м/учасие кеф майка закашах се с Шу-чан icon_lol
Аи послее еднглиш 😪 Бях направила допълнителна домашна работа шото ми беше скучно whistle Бях писала за Кипи и Miyavi ,хвърлих даскалките в публиката с произношенито на японските имена gh Та аз съм спец tooth Аи после пак сайънс...Пак по съшия начин требваше да седнем drop Имаше една куклас с органи на човешкото тяло на която и се вядят органите icon_lol Якуб я взе,разглоби я и пак я зглоби icon_lol Остави я и госпожата и взе и я обърна з гъза към нас smile Якуб както винаги се изцепи и каза "Nice ass" smile съответно аз Кана-чан се разхилихме мн здраво и 3-мата с якуб щяхме да се попикаем от смех на тоя задник icon_lol Лайла ни попита за ко се смеем...Шу и тя и Лайла и тя се изцепи "Те се подиграват на задника на горкия човечец" icon_lol
е това беше върха icon_lol
Мина си часа...Ай лънч тайм ,наплющях ми са..И после в гейм залата...Тъй и не можах да бия Шу на една игра wtf Баси добрата дето беше :stretcher:
После директорката ни раздаде едни сертификати на някои хора (+мен) че нямам пцъствия и че винаги сме в часовете (щях да заспа) 😪
Прибрах са..слушах музика и ся съм тука whistle
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Kreator Сря 05 Ное 2008, 16:08

Паднах от леглото и следователно, се събудих
Обух си дънките, и си сложих ръкавиците
Търся си тениската на Iron Maiden
Намерих я
Заспах докато я обличам
Събудих се от истеричния крясък на майка ми и я облякох
Сресах се
Сложих си черен молив
Взех си чантата
Сложих си слушалките, като едвам не се обесих на тях
Излязох от вкъщи
Заспах на спирката на автобуса
Заспах в автобуса
Събудиха ме - искали ми билета
Напсувах ги
Свалиха ме от автобуса
Пеша до даскало~
Пристигнах - 7 : 11 ам
Седнах пред кабинета по математика
Заспах
Нещо ме удари по главата
Оказа се че даскалката е отворила вратата
Изправих се и влязох
Оставих си чантата на чина и забелязах че Кеца го няма ( йейз ^^ )
Заспах
Събудих се, и тръгнах към кабинета по биология
Набих Мартин - следващия път, когато ми каже че съм емо, ще го приема като кръвна обида и ще го пратя в пирогов
Влязох в кабинета и си оставих нещата на чина
Взех си така незаслужената книга от Валя
След това не помня какво стана
Седнах на чина, и слушах госпожата как дърдори нещо за макари и лостове
Когато часа свърши, изчаках Мариета и Валя и заедно тръгнахме към съблекалните
Е да, ама те се замотаха и аз стигнах първа
Целия час седях в съблекалнята и слушах Рамщайн
НЕ помня какво стана
Влязох в кабинета по музика
ОТидох си до мястото
Ама там били Валентин и Сашо
Shit Happens
Седнах зад Боби
Който се премести до Коки
Вещерката дойде ( даскалката )
И накара Коки да си седне на мястото
Боби иска да седна до него
Даскалката заповядва да си седна на мястото
Седнах си на мястото
Написах задачите за контролното, които даскалката диктуваше
Не било Рапсодия Вардар, а Тракийски Танци. Me knew it from the start
Взех си пищова от Валентин
Лежа на чина и слушам опитите на Мартин да пее - получаваше се все едно е вокалист на някоя Death Metal група
Слушам как класа пее 2 следи на д2
Излизам от час
Мариета и ВАля искат да играят волейбол
Е да ама не
С Стефан и Геша до семинарията~
Стефан си заби остатъка от кроасана в една кола, като плюеше по всяко превозно средство което съзряха малките му злобни очички
Чакам го да си купи хот дог
Търча към автобуса
Качих се на автобуса
Гледам тъпо братчед ми (Стефан) - идиота си рразмаза хотдога на седалката
Слушам музика и спя
Слизам от автобуса
Едвам едвам се довличам до вкъщи
Влизам - майка ми взела че се прибрала по рано (пак)
Shit Happens
ИЗяждам половината останала от вчера картофена салата
Качвам се в стаята и си сядам на компютъра
И така до сега~
А после нз какво ще правя
Kreator
Kreator
Терорист

Female
Age : 79
Job/hobbies : Лъркър от класа.
Character : An echo
Reputation : 0
Брой мнения : 1456
Дата на регистрация : 20.03.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Apathy Сря 05 Ное 2008, 17:14

събудих се.. измисх се.. отидох на даскало .. върнах се от даскало ..отидох на тренки ;с ... слушах музика ... и ся излизам
Apathy
Apathy
Терорист

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 818
Дата на регистрация : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  c0lourblind- Сря 05 Ное 2008, 17:15

Отворих си едното очо
Беше прекалено светло
Напсувах света и се завих през глава
след 15 минути баба ми се провикна, че закъснявам =_= (да, то нека да стане 6:50, па тя да дое да ми каже "Закъсняваш", ебаси)
Аз 'и казах - "Хубу" и пак задрямах
развика ми се
излежавах се
станах най-сетне и се ударих в стола
вратата ме затисна
в 7:30 почти на бегом се оправях
набутах си цигарите в раницата
обух си гуменката
сложих си пудра
набутах си есето в раницата
сложих си черен молив
изправих си косата
закъснях..
обух си другата гуменка
мотах се из нас
най-сетне излязох
засякох една съседка и тя ме разпитва глупости
щях да звъня на Галя да се чакаме, ама се отказах
В автобуса ме настъпи неква бабичка и ми се извиняваше половин час послее
Боли ме глава
Засякох Галя <3
Замъкнахме се в стаята
Треснах си раницата на чина и взех да преписвам домашно по френски
час по френски - простотии.. пак го ударихме на чат
френски - преписвах си есето, понеже ми беше с черен химикал, а не си бях написала името, пък ако го бях написала него със син нямаше да ми го приеме..
междучасието се пребих 100 пъти докато се добера до госпожата да 'и го дам
френски - не помня ко праих..
голямо междучасие - спах
френски - чат
френски - боли ме главата..
междучасието Нанси ме изтормози като ми обиждаше овцата >_<
Хосихо до стола за сладко..
физическо - оная е вещица! Кара ме да покривам некви нормативи.. аз 'и казвам "Госпожо, не мога, пишете ми двойка, щото ако го направя и без тва само ще се потроша пак за двойка" а тя не та не..
математика - избягах =D
на двора докато се натутка Галя видях 430287412084028 познати
Замъкнахме се в спортното да заберем Ваня - копеле, тва е ПЪЛНО КОПИЕ на ЕГ! За бога! Ама училището им е под наклон и щях да се пребия по стълбите :D
ходихме до едно начално училище
висяхме на едни стълби
Реших да говоря за себе си в мъжки род
Галя и Ваня ме изпратиха почти до нас
напсувах света, щото некъв мангал с колело подвикна по мен
прибрах се
седнах пред РС-то
ядох
после пак пред компа..
заспах
мама се прибра от работа и ме събуди
ходих до банята
пих вода
и вече 30 минути пиша това..


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пон 17 Окт 2011, 14:04; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : График на деня 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Сря 05 Ное 2008, 17:27

Първа аларма
Отварям телефона и я спирам
Втора аларма
Затварям телефона , тя спира
Трета аларма
Телефона излетя
половин час след времето в което трябваше да стана , Ставам
Спъвам се в котката на излизане от стаята
Падам
Чакам пред вратата на банята докато си разтривам главата
Влизам
Поглеждам през прозореца
Звъня на майка ми и й честитя първият сняг
Провеждам безсмислен разговор , че няма сняг и , че трябва да се събудя
Измивам се и поглеждам пак ... oh shi~ не е сняг , а листата на дървото
Обличам се
Почвам да търся апарата
Слизам при леля ми и искам батерии и апарата
Чакам и си играя с котката
Качвам се горе отегчена
Взимам си раницата и пак се връщам доло
нервя се , че няма свестни батерии
Излизам
Слушалки - on
Някаква кола щеше да ме блъсне
спънах се в заспало куче
То се разлая и събуди другите кучета
Бягам от кучетата
стигнах спирката
Подпряна на мантинелата пропуснах 3 трамвая докато Гери се домъкне
Прокарвам си път в претъпканият трамвай
Гуш и най-накрая тишина
Прекъсната от звънене на телефон и крещене "къде по дяволите сме "
Овча Купел
Слизаме , аз се пребивам от невнимание
Гери почва да ми сочи къде е Габи , а аз не скифтам и не скифтам
Габи идва
Лигавене
Лигавене
Надежда идва
Псуване Псуване
Даскало
Докопвам някакво списание и почвам дачета подпряна на стената със слушалки в света
Сещам се да питам какво ни е било за домашно
Отговора е достатъчен за да припадне човек , но бях заета със списанието
Господина идва
Тръгва да ме изпитва , но каза всичко вместо мен
Втори час , раздават Вестничета
Първа задача с отварянето му е да намеря теста . Този път беше някаква пълна идиотщина и се отказах
Голямо
10 мин от четвърти до втори етаж с малко лигня и придобиване на ЕМО- домашно коте
Обещание за каишка и добра грижа .
Докопвам се до млякото YEY
Чакаме да ни отключат , докато се базикаме с малките .
Писна ни да чакаме и за да не заобикаляме прескочихме през прозорците на първи етаж (То било високо е ...)
5 мин да си навлека анцуга в/ху дънките
Мързел до края на часа и няколко снимки на природа и пуруди
Химия
Два водородни атома кислород ... Те такова животно...
Биология
It's a fish
No , it's a pig
No , it's a чехълче or нещо си
Микроскопи time
Базикане , че виждаме борчета а не ноктилуки
гледане на разни частици от устата на жертвалият се да не си мие два дена зъбките, Васко
Лудуване по коридорите
Гласуване дали за изгонят Добромир от класа
Реване
Псуване
Крещене
Прибираме се
Майката на Влади дойде ... Влади гледа като теле пред колене (Беше някак сладко)
Натъпкахме се в трамвая с Гери
Докопах се до вратата за да сляза
Сещам се да си скифтам телефона и виждам , че Лори ми е звъняла, Което ми напомня как ми се разкрещя класната , че нарушавам дисциплината в клас , но ме мързеше да видя кой ми звъни
Звъня и
Виждам братовчед си и в същото време говоря с нея и него
Казвам чао
Лори ми дава Боби
Губя връзка какви ги говоря и махам на докато казвам здрасти на Боби
Прибирам се , Лори се чуди как толкова бързо
Затварям
Уча
Къпа се
сядам
Пиша това вече час
после ще храня кучетата и ще си легна

Боже искам мир~~
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Façade Сря 05 Ное 2008, 17:41

imm0rtaL написа:Да започнем още от ранни зори smile
Четох разни перверзии за аниме герои.Слушах музика.
После гледах някъв хентай.
После се чудих кво да прая и реших да легна,защото форумите се бяха изпразнили.
Преди млако станах за първи път.
Нагласих си алармата за след 15 мин.
Мама влезе слевд 2 мин и ми се наложи да стана.
Вмомента се каня да се обличам и пиша тва icon_lol
После продължението (:


Тааа...
Дойдоха и пак на сила ме измъкнаха от къщи.
Замъкнахме се едва едва на дскало.Замалко да закъснеем за 1вия час.
Вдигнах си учебника и спах.
Оная се развика на еидн хахв щото я побъркваше.
М/учасието седях пред кабинета по физика и чаках тъпата николова.
Математика-ЗИП - разказвах на Ева за една историика с Мелику-чан и якото рейпване,което хвърли на момето.
Николова примести Ева,а Марина се домъкна при мен.
С нея имитирахме звуци издавани от коли,а самите коли бяха малки парченца от гумата ми.
Даскалката и нея примести.
Междучасието тръгнахме да пушим.
По пътя към магазинчето видях дядо и той ме 'почерпи'(тоест ми даде пари) и купих цигари на Ева.
После ги изпушихме зад читалището и се запътихме към даскало,надявайки се Цецо Сандала да не забележи,че половината час ни е нямало.
Докъто минавах ме покрай улицата до даскало бодигарда и целия клас ни видяха и ние отидохме.Пак бяха набили Бужидар.
Цецко не разбра,че не сме били там през повечето време.
Седнахме на оградата на детската градина до даскало и почнахме да зяпаме момчетата как играят мач.
Часа свърши и ние отидохме и се проснахме пред кабинета по БГ.Легнахме в/у раниците и замалко да заспим,ама тъпия бодигард все покрай нас и ни задава тъпи въпроси.
В час - прайхме нещо като класно.
Сисито Христова разбра,че съм имала повече мозък от някой даскал,който не знае как сле членува.
После писахме някво подобие на кратък преразказ на ,,Приказка без край".
Междучасиято преди музика се покачулихме на прозорците и почти заспахме.
Малко преди да дойде питбула цапнах 'без да искам' Бужидар и той ртевна.
Дойде,пусна ни в кабинета и започна да плямпа за няква сюита.
По едно време взе на идиота,който побъркваше и био кокошката(сиреч тоя от първия час).После като свърши с него бяхме някакви забутани бг песни.
Часовете свършиха и трябваше да ходя да се събираме в кабинета по БГ,заради празника на даскало.
Предлагахме възможно най-откачените идеи.
После се прибрах,седнах за млако на компа и после си нагласих раницата за тренки.
Една фр дойдее да ме вика.
Ходихме до библиотеката.
Взех си книга.
Отидохме на тренки.
Малко побягах,а после г-на започна да се занимава с няколко момичета,а ние останалите се излегнахме в/у един дюшек.
После и г-жата дойде.
Тегли ни една лекция и ни освободи.
Преоблякох се и си тръгнах.
Ходих до фризьорката да питам за кичурите,които ще си прая.
После се прибрах и ядох.
Сега ще пиша есе и ще се опитам да науча за електрозарядите и бла-бла.
После ще си пооправя настроението с няколко яки фикове за Кура-кун и Мелику-чан,а след тва ще го мисля.
(:
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Shivers Сря 05 Ное 2008, 17:43

Събудих се.
Реших че няма защо да ставам в 6.
Но си помислих, че едва ли отново ще се събудя сама.
Нагласих алармата да звънне в 8.
Пак заспах.
Събуди ме алармата.
Станах.
Едвам ходеща отидох да си измия зъбите.
Казах на баба ми да ми направи закуска.
Седнах на компютъра.
Забелязах, че съм спала с дрехите.
Баба ми дойде със закуската.
Изядох я.
Чатих с няколко човека и гледах серияла.
Реших да си легна и да гледам.
Станах.
Писах си с едно момиче.
Тя каза че е правила секс с мен.
Не си спомнях такова нещо.
Изядох един пакет бисквити.
Облякох се и отидох на училище.
Имахме информатика. Получих някав тъп sms от още по-тъп човек.
Играх Super Mario.
Часа свърши. Излязохме да пушат. Купих чипс за мен и Йоли и сок за мен.
Изядохме чипса и изпих сока. Отидохме да искаме кола от Вики. Йоли ме удари с вратата.
Влязохме в час с малко закъснение. Отново играх Super Mario.
Часа свърши. Излязохме и отидохме да пушат. Видяхме едно момиче от класа и я питахме защо не беше в час. Тя каза, че няма да влиза цял ден понеже има среща с гаджето й, който закъсняваше вече 30 мин. Той пристигна. Скарахме му се, че постоянно кара момичето да го чака. Той каза, че не може да направи нищо.
Влязохме в училището. Купих още храна на Йоли. Казах, че мразя деца. Едно момиче каза че ще си умра сама и на погребението ми няма да има никой. Обсъдиха стила ми. Влязохме в испанския. Писахме някви глупости. Госпожата каза, че само аз съм в час с испанския. Часа свърши. Купих още храна на Йоли и една кола. Качихме се за 2рия час испански. Същото правихме. Излязохме да пушат. Качихме се в биологията. Взехме урок и госпожата изпита няколко човека и каза, че от мен винаги е доволна. Отидохме по математика. Госпожата даде на мен и Стоян една километрична задача за 6ца. Мъчихме я цял час, но не я дорешихме. Отидохме в химията. Повечето си тръгнаха. Писаха някви глупости а аз си говорих със Зори. Тя си тръгна, седнах при Зизи. Часа свърши. Тръгнах си, щях да убия едно момиче което ми пееше няква чалга.
Прибрах се. Ядох бисквити. След това и калмари. Чатя си с няколко човека. Радвам се, че майка ми ми е поръчала якето в което съм влюбена и слушам музика. Обсъждам с един приятел какво да направя следващия път с косата си. И си мисля че трябва да престана да ям постоянно. Чакам любовта ми да пристигне..
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Ricchan ^^ Сря 05 Ное 2008, 17:44

Отворих мудно очи и майка почна да се обяснява как съм имала време само колкото да се приготвя и да тръгна за даскало... Часът е 12:30... Почна да бръщолеви, че не съм й обърнала внимание като ме е будила, нито съм чула алармите. /За протокола: Легнах в 7:30 drop / Майка поднесе сандвич в леглото.
Наръфах го.
Станах.
Облякох се и оправих чантата и се сресвах, придружена от писъци и от ръфане на филия.
Майка ми обра и малкото пари, за да си купи цигари. Също така, след инспекция от моя страна, установих, че тя ми е изпушила половината кутия, която бях скрила.
Пооправих си умрялата и заспала физиономия и отхапах последната хапка от сандвича
Изругах, че съм забравила да си заредя мп4-ката.
Пих вода.
Тръгнах.
Вървях.
Стигнах и си купих Данон за пиене.
Дойдоха Киро, Яни и Мартина.
Пак ме бъзикаха, че съм се успала и Яни се засмя. icon_redface
Отидох за първи час.
Нулевия го изтървах drop
Михаела, Петя и Цветелина закъсняха защото ходиха да си взимат пържени картофки с мерудия от центъра.
Съучениците ги обсъждаха барабар с даскалката. /Тва преди да додат/
Дойдоха.
Последва злобна забележка от дасйалката да не влизат с храна вътре, още повече с картофи.
Излязоха да ядат навън.
Змиите от класа почнаха да ги коментират и да надъхват даскалката срещу тях.
Дойдоха.
Писахме и продължихме да пишем...
Свършихме
Почна се с лекцията на даскалката как не трябва да се умирисва цялата стая на картофи /те трите постоянно си взимат и наистина вечно мирише на мерудия в стаята/
Трите се изнервиха и се почна един словесен двубой.
Само Киро, Яни и Мартина останах безмълвни и се занимаваха с нещо друго, а аз зяпах сеир. Селска му работа.
Излязох в междучасие и си взех сникърсче. Всички ме привикаха при тях и ме наговориха да не давам тетрадката си на трите, за да не препишат.
Аз викам хубу.
Почнаха пак с тъпите въпроси като "Защо обичаш да си сама?" *ироничен тон*
- Щото така е спокойно. - отсякох аз и премигнах веднъж-дваж.
Най-накрая ме пуснаха да си вървя, но не и преди да констатират, че ЧРД-то ми наближавало.
- ЧРД од днеска, Стъмба! - викна Киро. Ба ли го защо.
Отидох да пуша на двора.
Английски.
Напук на хиените от класа, дадох на трите да препишат това, което бяха изпуснали. Друг е въпроса, че едвам ми разчтаха.

енд гес уот! Имам 2-ка smile smile smile smile Защото не съм пишела в тетрадка и предния час не съм й била предала тетрадката си.
- Ама г-жо, аз пиша в учебника! - викам и аз и й показвам страницата на преснетия учебник, обрисувана с аниме момченца и японски йероглифи и тук там написано упражнение измежду редовете.
- Аз това не го признавам, нз си кво... - пищи тя.
Наругах я тихо и важно й заявих, че не ме е*е за двойката, след като ще я оправя.
Отидохме да пушим.
Върнахме се за математика.
Даскалката изпитваше на аритметични лайна //т.е прогресии де// и за щастие не ме уцели. Дори да й решиха перфектно задачата, ако не носеха тетрадка за дом. работа - 1 единица сваляше.
Отделно, че аз вуобще не притежавам такова дживотно - домашна тетрадка по математика.
Свърши се с математиката.
Докато пушихме, Дени руга даскалката.
Близката кола пусна техно. Почнахме да се клатим в транс.
Върнахме се за Фирмено Право.
Диткува цял час.
Пусна на точно като би звънеца.
С Гери пушихме на двора.
Вървяхме и си приказвахме за историята.
разделихме се.
Прибрах са.
Бащата ме посреща с думите "Имаш ли пари?"
- Не. Дадох 2,50 за застраховка днес... *всъщност бяха за синьо ГД за майка*
- Що? Нали има за ядене?
- Ем аз исках да пусна тото... /демек еврофутбол/
Излезе.
Направих си три принцески и зяпах Сделка или не.
Седнах на компа.
Разгледах си най-наложителните сайтчета и ся пиша тва.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Enery Сря 05 Ное 2008, 17:55

Алармата.. телефона на земята.
Въртях се в леглото.
Мачках пандата в леглото.
Станах.
Ходих в кенефа.
Заспах.
Баща ми ме събуди.
Излезнах от кенефа.
Обух си дънките.
Гепих на баща ми джапанките.
Измих си зъбите.
Сложих си сутиена наобратно.. обличах се на ново.
Обух си сивия и прасковения чорап.
Сресох се.
ПЛюсках вафлички.
Тичам към вратата..
Обух си единия кец.
ПОдскачам на един крак.. има хлебарка.
Обух си другия кец и си взех боклуците за джобовете.
Гепих си чантата, замъкнах и папката.
Слезнах.
Качих се в колата.
Баща ми ми мрънкаше, че са ми надраскани дънките и чантата.
Пристигнах.
ИЗкачих шибаните стълби.
МЕтнах се на чина.
Ударих си крака.. скапан стол.
Влезе г-дина и ни съобщи за новия президент на Щатите.. йей icon_lol
Гледам тъпо.
Хилим се на тъпотията на г-дина.
Спя.
Спя.
Тоз до мен ме събуди.
Г-дина ми прегледа домашното.
Хиля му се.
Заспах.
Междучасието, четох книга.
английски-слушам музика и рисувам
пиша грозно.
рисувам.
спя.
междучасието целих малките с хартийки през джама.
английски-рисувам.
хиля се на г-дина.
пак се хипнотизирам в подметките на една.
междучасието гледах безизразно.
изобразително-рисувам.
междучасието се влачих до физкултурата, даже не помня кога се озовах там..
физе-г-жата ни строи половината клас без екипи.
кряка г-жата
чета книга и слушам музика на пейката.
наблюдавам животните от класа ми.
г-жата ни гони от час.
продължавам да чета книга.
тръгнах си с едно от 6-ти клас.
купихме си плюскане-пица.
към спирката
подлеза.
спирката.
ядем на една пейка.
решихме да видим ше се качваме ли на рейса.
чакахме.
качихме се.
един педераст ме сръчка.. напсувах го
една бабичка ми чете лекции.
слезнахме.
на другата спиркам срещам Боби.
вървим..
до нас, оставих си нещата.
отиваме да плащаме ток май беше..
отивам да си купя сок и шоколад.
обаждам се на Ири.
говорим.
затваряме.
ядем на ина пейка.
разказвам й един сън.
отиваме у тях.. все още й разказвам съня.
ходихме до супермаркета да купя тесто.
прибирам се.
лягам на дивана.
заспивам.
телефона ме буди.. ставам
уча
уча
ям
сядам на компа.
пиша тук, яко безмислени неща..
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  `†`ShInIgAmI`†` Сря 05 Ное 2008, 18:18

събудих се
измих си зъбите и очите та да се разсъня
навлякох дънките и няква блуза
опрайх си кревата
отидох в кенефа
плюсках icon_lol
лепнах се за компа
киснах 2 часа и се усетих че закъснявам за даскало
облекох се и уфейках от вкъщи
у даскало беше баси тъпнята
по география спах а оная крекаше като откачена
по английски същата раота само дето тая до мене ме събуди да и превеждам некъв текст
по математика блеех през джама и се чудех на акъла на едно курве
по химия да не поверваш слушах даскалицата
междучасието пихме бира с мойте съученици
по рисуване бех поставка на Марк,Деян и Аделина icon_lol а после Марк ме подкупи с кафе да му рисувам некво чаве smile
свърши даскало и се прибрах
преоблекох се
лепнах се за компа
ядох
и ся пиша графика ми за деня hotl hotl
avatar
`†`ShInIgAmI`†`
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 271
Дата на регистрация : 16.08.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Blackie. Сря 05 Ное 2008, 18:36

Алармата на тела звънна...изключих я и седнах на леглото...
Задрямах...спала съм точно 4 мин.
Станах и започнах да се обличам...
Сресах се.
Тоалетна, миене на очи, а после на зъби...
Диди ми се обади.
Излязох...обувах се 10 мин и после с нея тръгнахме към центъра...през цялото време слушам музика
Хванахме някакъв рейс
Качва се Милен....удря си главата в тавана на автобуса и шофиора му се кара как може да е толко висок...
Ткам, спря на спирката и злязохме.
Диди тръгна с другите даскалки към блатото, а аз си продължих
Изчаках Биби и Иво на Гайдарец-а
Тръгнахме заедно...спънах се в собествените си крака 'Мн си смотана' отбеляза Иво и се съгласих
Ходим...ходим...ходим... спрехме пред блока на Валерия и заедно с нея продължихме...
Стигнахме даскалото....вървим по коридора...още слушам музика
Отивам при Михи и Анелия на парното...Анелия ме нагушка...бля бля бля била съм нейното котенце...
Влизам в стаята, оставям си раницата и излизам в коридора...гледам как Клавдия, Катрин и Лери се хилят не нз какво... влязохме в стаята и те започнаха да опяват колко ги е страх за теста по математика...както става в повечето случай отцепвам се настрани в някой ъгъл и слушам музика...
1ви час - география
Госпожицата влиза и се извинява, че ще предаде 2 урока на веднъж, затова няма да ги обяснява...избухнах с Клавдия в истеричен смях...просто тя никога не обяснява, само казва да си прочетем урока drop
Междучасие... седя и слушам музика...
ЗИП български
Седнах до Антонио и го разпитвах защо го нямаше на даскало, докато г-жата не ме прекъсна и не ми каза, че я плаша о_o"
Ткам...мина тъпо...
Голямо междучасие:
както вървях по коридора някво лапе отвори вратата на стаята си и се забих направо в нея...не си чувствах носа...слязохме в стола, ядохме и т.н.
Деси влезе в стаята...гушнах я, се пак преживя катастрофа преди 2 дни и я питах как е Илияна, затова й се обадихме и я чухме...в Пирогов е icon_sad
Пак в стаята...разкрещях се на Асен, че ми лази по нервите...той продължи да ми досажда...
Тани ми зе mp4-то и започна да обикаля стаята...не си правих труда да го гоня
Денис седна до мен, ухили ми се и ме нарече 'Сополкьо' drop
После нещо ми се губи...помня само как се карах на Асен...пак...крещях на Любо и т.н.
Мина следващия час - пак ЗИП български
Следващото междучасие по коридора се задава Идиот и аз карам Клав и Лери да ме крият...ми криха ме, ама той пак ме видя и ми заяви че от някъде ми е изкопал телефона и скайпа...ужс
После имахме музика...няква анкета за здравословното хранене правихме, тъпа работа.
Английски...на даскалката й побеляха косите както винаги от нас.
Дойде ред на теста по математика...лесен беше, реших и част от този на Клавдия, щот ме помоли.
Събирам си боклуците и излизаме с Клав навън...Идиот ме чака на входа, сочи ми предполагаемия ми номер и скайп...да се пукне от яд не бяха верни :40:
Вървим вървим вървим...Клавдия се сети да ми благодари и ме нагушка, че съм й решила част от теста
Стигнахме в книжарницата и се лепнах за плюшените играчки...висях при тях 20мин и отидохмде да гледаме книгите...купих си 'Мизъри' от Стивън Кинг и излязохме пред книжарницата.
Видяхме майка ми да се разхожда с вуина...видяхме се и после си тръгнахме с колата на майка ми.
Оставихме Клав и се прибрахме...оказа се, че съм си забравила протмонето някъде из книжарницата, затова се връщахме~
Собственичката го била прибрала и ми го даде, отдъхнах си и им купих котия бонбони за благодарност.
После се прибрах вече окончателно, ядох и си легнах да чета
След 30 мин мама ме извика да й помагам...
Ткам, след 5 часа ме изпрати да си уча.
Почнах пак да чета от книгата...
Сетне седнах на компа и започнах да чатя и да пиша във форума +да слушам музика
Тате влезе...гледаше ме пренебрежително...2ри ден не ми говори
Сега си пиша графика, а после нз какво ще правя
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

График на деня Empty Re: График на деня

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите