Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

какво предпочетате-само секс или любов?

+28
Elune Be Praised*
nevitu
neli4ka
NiKa-chan
Chocolate_Cookie
Koufuku ;3
Shinshoku
c0lourblind-
CriminaL Baby.
LiДо4o_O
Cocaine`
ton4encento
papity-san
Tifa
Michiyo
{Bloody.Rose}
~Black rose~
rocksteady...
Fearless
Ricchan ^^
~|~Crazy_kid~|~
Façade
Tzeentch God of Chaos
General_Grievous
Enery
I'm Just a kid! :(
B1nKaTa
Drama.Queen
32 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

какво предпочетате-само секс или любов? - Page 3 Empty Re: какво предпочетате-само секс или любов?

Писане  Shivers Пон 12 Юли 2010, 19:44

Vampire_Love написа:
Days and Days написа:
Blackie. написа:
А иначе знам какво е даден човек да ти допада страшно, но грам да не те привлича. И обратното. Отговор на зададения въпрос не мога да дам, защото нито съм се влюбвала, нито секс съм правила. ^^


    Дес като гледам си е казала, че не може да даде отговор.

Деси спокойна съм. Освен книжките има кой да говори с нея за тези неща.

Да, не може да даде отговор, но говори, Без да знае.


    И какво като говориш с нея?
    С говорене какво? Ще разбере какво е да правиш секс ли?
    И къде по-точно Дес се изказа без да знае? Посочи ми какво от нещата, които е написала, не е вярно?
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

какво предпочетате-само секс или любов? - Page 3 Empty Re: какво предпочетате-само секс или любов?

Писане  Elune Be Praised* Пон 12 Юли 2010, 19:46

Ами всъщност с мнението си Дез доказа, че знае много повече теория от доста от тези "Лоф хейтъри" и основният проблем си остава. Това, че сте харесвали някого, не означава, че сте го обичали.
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

какво предпочетате-само секс или любов? - Page 3 Empty Re: какво предпочетате-само секс или любов?

Писане  c0lourblind- Чет 15 Юли 2010, 00:28

Лолз - нека и аз се включа (отново).
Предишното ми мнение в темата е от преди година /може би и повече/ но все още мисля по същия начин.

И кой е казал, че секса е лесен? Всъщност е огромна отговорност, също и психическа нагласа. Какъв трябва да си и би ли се гордял ако спиш с човек, който дори не харесваш, само заради собственото си "удоволствие", което е всъщност непълно, защото не те.. допълва в емоционално отношение? Нали знаете (надали), секса е в главата. Ако човека до теб не знае как да те предразположи как очакваш да ти е хубаво и следователно как би го предпочел пред любовта? Я пак помислете - любовта ти доставя достатъчно психическо удоволствие, а реално удоволствие от секса едва ли може да се изпита на такава.. възраст. Просто.. не, наистина не мога да го обясня, понеже е писано поне 10 пъти в темата - не е само до "лашкането". Сексуалния контакт е също и с цел да те задоволява психически, но едва ли бихте го осъзнали точно сега.

Моят извод поне е, че не можеш да изпиташ пълното удоволствие от секса ако нямаш чувства към човека.

И другото, което искам да попитам.. Бихте ли ми обяснили как точно любовта боли? Макар и да е глупост, колкото и да бягаме от нея, когато се случи е хубаво, нали? Иначе защо се усмихваме при мисълта за любимия човек? какво предпочетате-само секс или любов? - Page 3 29574
Просто не се опитвайте да я обясните - толкова поети са се опитали и не са успяли, та вие ли..


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Пет 23 Сеп 2011, 13:25; мнението е било променяно общо 2 пъти
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : какво предпочетате-само секс или любов? - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

какво предпочетате-само секс или любов? - Page 3 Empty Re: какво предпочетате-само секс или любов?

Писане  Shivers Чет 15 Юли 2010, 01:56

Ain't it FUN написа:Лолз - нека и аз се включа (отново).
Предишното ми мнение в темата е от преди година /може би и повече/ но все още мисля по същия начин.

И кой е казал, че секса е лесен? Всъщност е огромна отговорност, също и психическа нагласа. Какъв трябва да си и би ли се гордял ако спиш с човек, който дори не харесваш, само заради собственото си "удоволствие", което е всъщност непълно, защото не те.. допълва в емоционално отношение? Нали знаете (надали), секса е в главата. Ако човека до теб не знае как да те предразположи как очакваш да ти е хубаво и следователно как би го предпочел пред любовта? Я пак помислете - любовта ти доставя достатъчно психическо удоволствие, а реално удоволствие от секса едва ли може да се изпита на такава.. възраст. Просто.. не, наистина не мога да го обясня, понеже е писано поне 10 пъти в темата - не е само до "лашкането". Сексуалния контакт е също и с цел да те задоволява психически, но едва ли бихте го осъзнали точно сега.

Моят извод поне е, че не можеш да изпиташ пълното удоволствие от секса ако нямаш чувства към човека.

И другото, което искам да попитам.. Бихте ли ми обяснили как точно любовта боли? Макар и да е глупост, колкото и да бягаме от нея, когато се случи е хубаво, нали? Иначе защо се усмихваме при мисълта за любимия човек? какво предпочетате-само секс или любов? - Page 3 29574
Просто не се опитвайте да я обясните - толкова поети са се опитали и не са успяли, та вие ли..


    Абсолютно и напълно те подкрепям. А въпроса за това как точно любовта боли има един много прост отговор. Мили ми деца любовта не боли. Боли от липсата на човека когото обичаш, боли когато същия този човек се държи като задник /с извинение/, боли когато те отхвърля.. мисля, че няма смисъл да изброявам, схванахте идеята. Но точно от любовта не те боли, любовта носи единствено щастие. Просто това, че вие сте недорасли, дори не знаете какво е любов. Били сте отхвърлени от някого когото сте мислели, че обичате и естествено сте на мнение "Love Sux, Hurts или там каквото друго си решите"... Пораснете малко.


Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

какво предпочетате-само секс или любов? - Page 3 Empty Re: какво предпочетате-само секс или любов?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите