Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Часът на Боби: Сексуалните ориентации ..

+8
Façade
*za®aTan4o - Lee*
Enery
CriminaL Baby.
Elune Be Praised*
Ricchan ^^
c0lourblind-
{Bloody.Rose}
12 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Часът на Боби: Сексуалните ориентации .. - Page 4 Empty Re: Часът на Боби: Сексуалните ориентации ..

Писане  nevitu Пет 16 Апр 2010, 16:55

Така...всеки 4овек си има мнение аз ли4но приемам всякакви ориентаций без зна4ение какви...
Може би ги приемам защото съм БИ и не ми пре4и....
Писна ми от хората които ме смятат за луда и ме гледат с пренебрежение...няма нищо лошо да си с разли4на ориентация има хора които са много ограни4ени и не могат да го разберат

Колкото до родителите там е разли4но...има хора които го приемат като нормално нещо но и такива които мислят 4е децета им са изроди само заради това 4е са разли4ни
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 31
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Часът на Боби: Сексуалните ориентации .. - Page 4 Empty Re: Часът на Боби: Сексуалните ориентации ..

Писане  Sinner Съб 17 Апр 2010, 09:25

Аз май пак съм назад с темичките,та хайде и моето мнение да се прочете хД
а-а относно поста по-горе,за теб съществува ли безличната буква 'Ч'?

Явно повечето тук не сме толкоз тесногръди и аз като вас ще подкрепя теорията,че всеки има право на избор и по никакъв начин нетрябва и не можем да налагаме мнението си.
Ама как се нахвърлихте на пича,за това че не толерира гейовете,разбирам от една страна .. може би мъжките си имат изградени някакви принципи относно техния пол,може би в това е формулиран отговора,просто не им се връзва след като се мислят за великата сила,абе не съм мъжко,няма да задълбочавам.То и те незнаят защо се дразнят.Ама да кажем,че са ограничени,не би било правилно.
Относно мен,толерирам всички ориентации,било то Хомо или Би,няма да повтарям защо,вече го споделих.
Относноо Боби и Стеф,въъх,вие сте баси пичовете! (напоследък доста повтарям тази фраза).
Ще бъда съвсем честна,вие сте първите лесбийки,с които се запознах (да не ми се обидите за езика,това си е чистокръвен комплимент).Точно за това ви харесвам повече.
Пак ще повторя и аз като другите сладури,че няма нормална ориентация,за да казваме,че сте различни.Просто на днешните твърдо ограничени хора им е странно,че не си падате по мъжки,както е прието,бля бля,пълни глупости.Абе България кво искате ..
Ще дам пример с моето даскало,от една страна не ме харесват,защото съм метъл а всички останали са здрави чалгари.От друга страна,има не толкова тесногръди хора,които като ме опознаят по характер не ме харесват още повече icon_lol То в това се крие отговора .. трябва хората да се опознават по характер а не да ги гледаш по външност и да си създаваш мнения ..
Ама мнението си е тяхно и не смятам да се опитвам да го променям,нещо повече харесва ми да се откроявам и да не приличам на всички останали лигави кифли.Тук може да излезе,че аз съм тесногръдата от една страна,че ги наричам така,ама мацките наистина са си лигави и наистина са си кифли,старая се да опозная всички,за да си конкретизирам мнението.
Един съвет към Боби,обедена съм,че тя си го знае ама аз пак да повторя:
Пиич,въобще да не ти пука за глупавите санародници,които те гледат лошо,не се ядосвай,заради такива,които са ти под нивото.Тук може да изляза високомерна,ама те дори не бива да си позволяват да те гледат - както поясних под нивото са ти ии просто не си заслужава,бих ти препоръчала да ги подминаваш с иронична усмивка ^^
Май много се отклоних от темата а не казах нищо за мъжката аудитория Хомосексуалисти.
На мен са ми симпатични,кво лошо има да се обичат пичовете,било то мъжки или женски .. а-а както Радо сподели-те били силния пол и му било странно да види,да кажем две лигли,които се мляскат насред улицата.Това ми напомня,че трябва да има повече такива,които не се страхуват да показват любовта си,ах любов,любов ..
връщам се към думите на Радо,то и силни мутри,които съвсем се открояват в мъжкото съсловие пак са гейове.Никога няма да предположиш,то само като ги гледаш на външен вид настръхваш.
Все още не познавам някой гей,за да се задълбочавам в приказките за тях.
Зи е с две вдигнати ръце,за хората Хомосексуалисти и Би ^^
Хайде стига съм подчертавала неща известни на всички ни.Това е от мен хД
Sinner
Sinner
Модератор

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 1676
Дата на регистрация : 14.05.2009

Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите