Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`Един от десет ученици е бисексуален`

+12
Little.Vampire
Shinshoku
BLOODY_MERRY
ShizNat fan
~|~Crazy_kid~|~
Mad.Soul
Enery
Elune Be Praised*
LiДо4o_O
Ricchan ^^
c0lourblind-
{Bloody.Rose}
16 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Нед 30 Ное 2008, 07:36

1 на 10
icon_eek
Нещо не са смятали както трябва icon_lol
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Ricchan ^^ Нед 30 Ное 2008, 10:32

Една отметка относно това, че мъжете били открили всичко:

Всички, почти всички открития са правени ппо времената, през които жената е била само да гитви, пере, да ходи във фусти, да ражда, и ако е богата - да си седи вкъщи. За богатите дори средно образование е било много, разбираниятаса били коренно различни. Една жена да чете книга, да се позаинтересува за нещо, било е нечувано
! Е как тогава да не са мъжетет тези, които да открият нещата? Жените имаме права от точно... около 200 години, че може и по-малко да са. Та ние до 60-та година не сме познавали женски панталон, само рокли и фусти и поли ;)

Времената сега се промениха и ако някой направи едно просто проучване ще види, че винаги в класовете момичетата знаят повече от момчетата по проценти.

Моята ориентация? Я съм си хетеро принципно... Но може да се каже, че изпитвам странно привличане към едно момиче ^^' Разказвала съм за нея, нека не се повтарям, аниме фенката от класа ми... Просто като се усмихне и не знам. Искам да се заровя под земята, че да не й правя сянка и слънцето да озари лъчезарното й лице ^^
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Elune Be Praised* Нед 30 Ное 2008, 21:39

`†`Bloody Rose`†` написа:Ау .. кото си погледна ръката ..
МОМИЧЕТАТА СА ПО СИЛНИ ..

Хм.... трябва ли да ти казвам какво съм правил моите , за да те убедя просто ..Така е има изключения , но те са супер малко...
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 31
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  ShizNat fan Пон 15 Дек 2008, 18:26

Nao-senpai ^^ написа:

Моята ориентация? Я съм си хетеро принципно... Но може да се каже, че изпитвам странно привличане към едно момиче ^^' Разказвала съм за нея, нека не се повтарям, аниме фенката от класа ми... Просто като се усмихне и не знам. Искам да се заровя под земята, че да не й правя сянка и слънцето да озари лъчезарното й лице ^^
Я какво съвпадение....или поне последните ти думи drop Аз така започнах...харесах си едно момиче от класа ми и от там тръгна всичко drop Тази нейна усмивка...още немога да я забравя >.>
Преди момчетата ме привличаха силно >.< но нещата се обърнаха..както и резбата drop Сега ми дай момичета :icon_bigrin: Руси,чернокоси,червенокоси,слаби,надарени smile smile smile Май се поувлякох drop Както и да е...всичко тръгна от това момиче за което ви говоря.Видях я,харесах си я и край...не спрях да мисля за нея.Най-накрая събрах смелост и и признах...>.< Тя ме изгледа с поглед от типа: scary face Иии това беше...от тогава ме отбягва, може би защото е хетеро и не спира да се влачи след момчета 100
Честно казано на момчета никога не ми е вървяло... 100 Затова преминах към момичета. drop Освен това те по стават за обичане icon_lol Тука противоположния пол да не се обижда... drop
Първата ми целувка с момиче...о даа помня е drop Беше с най-добрата ми приятелка...иии беше страхотно drop Още една причина да мина към другия бряг icon_lol Иии честно казано това е :icon_bigrin: Сериозна връзка обаче не съм имала icon_smile
ShizNat fan
ShizNat fan
Терорист

Female
Age : 30
Location : Под леглото ти. с:
Humor : trollface.jpg
Reputation : 0
Брой мнения : 160
Дата на регистрация : 05.12.2008

http://anime-manga.forummotion.com/

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  {Bloody.Rose} Пон 15 Дек 2008, 18:29

ShizNat fan написа:Сериозна връзка обаче не съм имала icon_smile

Дано откриеш подходящият човек .. icon_smile
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  ShizNat fan Пон 15 Дек 2008, 18:31

`†`Bloody Rose`†` написа:
ShizNat fan написа:Сериозна връзка обаче не съм имала icon_smile

Дано откриеш подходящият човек .. icon_smile
Мерси, мерси ^.^ Малко трудно ще намеря такава като мене... dropВсички ме гледат странно като им кажа че съм хомо >.> И все пак човек не знае icon_smile
ShizNat fan
ShizNat fan
Терорист

Female
Age : 30
Location : Под леглото ти. с:
Humor : trollface.jpg
Reputation : 0
Брой мнения : 160
Дата на регистрация : 05.12.2008

http://anime-manga.forummotion.com/

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  {Bloody.Rose} Пон 15 Дек 2008, 18:32

Разбирам какво имаш предвид .. icon_smile
Нооо .. имаи търпение и вяра .. ще откриеш любовта ... nod
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  LiДо4o_O Пет 19 Дек 2008, 17:58

Nao-senpai ^^ написа:Една отметка относно това, че мъжете били открили всичко:

Всички, почти всички открития са правени ппо времената, през които жената е била само да гитви, пере, да ходи във фусти, да ражда, и ако е богата - да си седи вкъщи. За богатите дори средно образование е било много, разбираниятаса били коренно различни. Една жена да чете книга, да се позаинтересува за нещо, било е нечувано
! Е как тогава да не са мъжетет тези, които да открият нещата? Жените имаме права от точно... около 200 години, че може и по-малко да са. Та ние до 60-та година не сме познавали женски панталон, само рокли и фусти и поли ;)

Времената сега се промениха и ако някой направи едно просто проучване ще види, че винаги в класовете момичетата знаят повече от момчетата по проценти.

Всичко това, което каза, е напълно вярно.. точно затова мъжете са просперирали и са правили открития, а жените са стояли в домовете си и готвели, без да се зачита тяхната воля, да, факт, но също така факт е и, че мъжете са постигнали много повече неща от жените в сферата на науката, но това, че жените щяха да са по-добри, ако имаха шанс си е отделен въпрос... icon_lol Колкото за класовете.. доказано е, че момчетата се развиват по-късно от момичетата, затова и не работят толкова, пък и момчетата, на моята възраст поне, мислят само за секс, пиене, игри и пак секс... А и не всеки е гений...
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 29
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  BLOODY_MERRY Вто 07 Апр 2009, 12:01

Хора ,сериозно ме карате да се замисля за моята сексуална ориентация...не ,че не са ме обявявали за бисексуална,оба4е,нали хилиш се там с тайфата и ти минава покрай ушите като бъзик....само че и на мен ми се е случвало това с какичката (случи се само веднъж и го приех като грешка,гаф и т.н.)След това с една фр решихме ,че ще сме двойка ,понеже момчетата са вагинали...Я по-добре не ми обръщайте внимание :icon_bigrin: .откачам icon_bduh
BLOODY_MERRY
BLOODY_MERRY

Female
Age : 30
Location : На Края На Света...май..
Job/hobbies : Основно,слънчасване и други тем подобни
Humor : Калпав,от време на време и моита тиква ражда нещо свясно...
Reputation : 0
Брой мнения : 49
Дата на регистрация : 04.04.2009

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  {Bloody.Rose} Вто 07 Апр 2009, 12:20

Хахаха .. споко уе детe ..
Ако учиш в 8-мо ще те бpоя към за # 11 ..
Почти всеки в опpеделен пеpиод от живота си експеpиментиpа ..
може и пpи теб да е така icon_smile
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Shinshoku Вто 07 Апр 2009, 22:56

Никога не съм имала нищо против хомосексуалните.И не мога да разбера какво м е лошото? Всеки си избира как да си живее живота така или иначе. IT`S A FREE WORLD damn!!!
От кога да си различен е престъпление?!?!?!

Първоначално бях хетеро. В 7 клас обаче се прехвърли едно момиче в нашия клас. Беше супер мил човек,тиха и малко срамежлива но много готин човек. Всички я харесваха до момента когато имахме един куиз където имаше въпрос за ориентацията ни. Така или иначе аз не отговорих и всички се питаха един друг какъв е и що е.Питаха я нея (до тогава почти нищо не знехме за нея) тя чисто и директно си го каза че е лесбийка. И какво мисличе че стана? Всички се отдръпнаха.Първо помислиха че е шега,но не беше. Понеже аз бях единствената която беше приятелка с нея, другите постоянно ме опсипваха с въпроси от рода на "Не те ли е страх че ще ти се нахвърли?" FTW?!?!?!?! С к'во е по-различна, има 2 ръце и 2 крака като всички!Изключително много ме изнервяха...Така или иначе с нея си останахме приятелки, и всъшност тя беше човека заради който осъзнах че съм би drop
По нататък....well...my first kiss (with a girl) was with her :)

Отне ми малко време за да разбера кое повече ме влече,и преди около гидина усетих че съм привлечена и от двата пола 50/50. Но честно казано момчетата не ме влекът особено много. Само момчетата от аниметата ме привличат (е ясно де не са истински) drop
Когато се преместих да живея вече тук, нови хора, нови характери и малко ме беше страх да си призная, до като разбрах че хората с които дружах всъшност нямат нищо простив бисексуалните или изобщо хомосексуалните :) Някакси ми улекна....

И така де...ся съм малко по хлътнала по едно момиче от съседния клас,която се оказа също хомосексуална 04
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Little.Vampire Сря 08 Апр 2009, 09:08

Аз също не мисля, че човек не трябва да бъде отбягван или намразен, заради сексуалната му ориентация. Всеки има право на избор и другите трябва да го уважават. Ами помислете си, тези, които не са хетеро може да имат лошо мнение за тези, които са. Да, ама да сме чули за подобно произшествие?! Просто го таят в себе си. Много често се убеждавам, че тези, които харесват хора от същия пол дори имат по - здраво мислене и по - здрава житейска позиция, тъй като не се страхуват да покажат истинските си чувства. Аз познавам хора, които имат привличане от същия пол, но ги е страх, че ако го покажат, другите ще се присмеят и ще сочат с пръст: ''Хей, този е гея!'' или "О, лесбийката!" Това е наистина много погрешно.
Но има и разумни хора, които казват "Хомо/Би е. И какво?! Всички трябва да сме еднакви ли?! Те са част от цветния, а не черно - белия свят. С различни интереси и характери, правят света такъв, какъвто трябва да е - едно голямо семейство от черни и бели, жълти и червени лица, хомосексуални и бисексуални...
Е, ДАЙТЕ ИМ ПРАВО НА ЧУВСТВАТА!!!!!!!"

Евала на такива хора... ave
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Eyes On Fire Съб 11 Апр 2009, 13:50

Моята ситуация е странна............ icon_suprised icon_bduh
Първата ми целувка беше със една съседка, която мн прилича на момче... Та да играехме да подаръци и бях на 5 или 6 тука някъде. По - натам като станахме към 9-10 започнахме по често да се усамотяваме в тях. почти нищо не правехме понякога се целувахме, но тя винаги се дърпаше.. и тя е по - малка от мен. Второто ми гадже е момиче, но тя и до ден днешен си ме харесва от 3 години аз не съм изпитвала нещо към нея. тя винаги се дърпаше и не искаше да се целуваме и т.н.т. Дразня се. Защо все по - малки от мен ме харесват. 7 годишна пикла се влюби в мен... Та 3тото ми гадже беше момче, на първата ми среща ми налетя и си вкара езика в гърлото ми... Ляксс.... Повече не го видях. После още един. Странно момче. Женствен и срамежлив, ходехме 3 месеца и нито веднъж не ме целуна.. уоревъ.. скусах го ужасно гадно и той плака..! оттогава се чудя защо не съм била истински влюбена до сега. не харесвам момчета. не съм хомо. може би БИ. и все пак си нямам никой. в моя град всички са глупави. харесах си една от даскало мн мъжествена и хомо, не съм казвала на никой, а тя ми обяви че цялото даскало говорело че съм имала нещо общо с нея. wtf. wtf. wtf. гаджето и е супер яка и съм сиг че нямам шанс с нея. няма значение не я харесвам вече. сега съм.... празна най - точно казано, и повечетъо ми приятели ме отбягват. не защото съм би или нещо такова незнам защо просто не ме харесват. Аз съм ужасен човек нищо чудно.. хДД И така ще си умра сама... Защото обратни момичета в моя град няма.. А момчетата са зле. 🇲🇺 34


Историята ми е найстина - тъпа и неразбираема, но на кой му дреме..
Eyes On Fire
Eyes On Fire

Female
Age : 30
Job/hobbies : guitar and vocals
Reputation : 0
Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 03.01.2009

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  LiДо4o_O Съб 11 Апр 2009, 13:59

Имам чувството, че изведнъж всички станаха би.. Убийте ме с камъни, но имам това чувство... Изведнъж всеки намери някаква случка в която се е целувал с някое момиче.. И ми е леко казано странно, че след като повечето узнаха, че някой са би или хомо, повече от половината форум тутакси се превърна в би/хомо или започна да ги защитава със зъби и нокти...........
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 29
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  {Bloody.Rose} Съб 11 Апр 2009, 18:59

LiДо4o_O написа:Имам чувството, че изведнъж всички станаха би.. Убийте ме с камъни, но имам това чувство... Изведнъж всеки намери някаква случка в която се е целувал с някое момиче.. И ми е леко казано странно, че след като повечето узнаха, че някой са би или хомо, повече от половината форум тутакси се превърна в би/хомо или започна да ги защитава със зъби и нокти...........

Ами явно е много модерно .. icon_smile
То с всичко става така ..
новата мода ..
Хъхъ .. както обикновено накрая остават само истинските `фенове` .. icon_smile
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Shivers Съб 11 Апр 2009, 19:03

LiДо4o_O написа:Имам чувството, че изведнъж всички станаха би.. Убийте ме с камъни, но имам това чувство... Изведнъж всеки намери някаква случка в която се е целувал с някое момиче.. И ми е леко казано странно, че след като повечето узнаха, че някой са би или хомо, повече от половината форум тутакси се превърна в би/хомо или започна да ги защитава със зъби и нокти...........

Почти същото нещо казах и аз преди известно време...
Особено като гледам някои хора как парадират с това, че са би или хомо просто ми става много смешно...
Както и да е всеки има право да е какъвто иска, но след време и това ще мине... както всичко останало icon_lol
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Ricchan ^^ Съб 11 Апр 2009, 19:49

Tц тц, аз не съм модерна, момиче не съм целувала icon_sad Убихте ме, сериозно XD

пп: и аз си го бях помислила, но няма значение :) Аз съм здраво хетеро с наклонности към Яни от моя клас, но тя не се брои, защото е просто прекалено кют, мисля, че целия клас е влюбен в нея icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  {Bloody.Rose} Съб 11 Апр 2009, 21:35

Nao-senpai ^^ написа:Tц тц, аз не съм модерна, момиче не съм целувала icon_sad Убихте ме, сериозно XD


Оооо .. огромен пропуск ..
от мен да знаеш много си е хубавко ..
Сега мислех да напиша по-подробен коментар,
но ще се въздържа ..
Пробваи .. човек трябва да опита от всичко в този живот ..
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Apathy Съб 11 Апр 2009, 22:39

сбихте двата пола в предишните коментари.. кой по-силен .. кой-по умен ... Олиле : Д hotl hotl hotl
Apathy
Apathy
Терорист

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 818
Дата на регистрация : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  c0lourblind- Нед 12 Апр 2009, 00:14

Mи.. Нямам какво да ви кажа. Просто е глупаво да се парадира с нещо такова, като сексуална ориентация.. Може да харесваш други хора е съвсем нормално - не мисля, че е от значение дали си момиче и харесваш момичета и момчета, или си момче и харесваш момчета icon_smile
И все тая.. Между другото, чела съм, че момичетата са по-склонни да пробват със същия пол, т.е. повечето признати би-та са именно женски icon_smile
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 29
Groups I'm in : `Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  neli4ka Сря 29 Апр 2009, 21:26

Хора, като ви чета коментарите, ви се чудя на късмета. Повечето ми приятели нямат нищо против сексуалната ми ориентация (даже някои изпаднаха във възторг, ама то от глупост), но така и не се сприятелих наистина с някой с хомосексуална ориентация. Познавам такива кадри, де, ама не са ми сериозни приятели. Та... единственото момче (не анимирано, живо, от плът и кръв :icon_bigrin: ), в което някога съм била истински влюбена, се казваше Даниел и той още си ме обича и беше мн разстроен, когато малко след като скъсахме (отново), тръгнах с момиче. Тя беше Лиа, първата и за сега последната... Мнооого я обичах, никога преди, дори с Дани, не се бях чувствала така. Имаше нещо специално, топло, силно, неописуемо... като магия. Разделихме се, защото аз съм една голяма глупачка, която винаги прецаква нещата, и до сега не съм я преживяла напълно. После се влюбвах доста пъти, ама не беше същото. Сега пак съм влюбена, пак е девойка, ама не ми отговаря на чувствата, ноооо преживява се.
Като се влюбих за пръв път в момиче не бях шокирана или объркана, приех го нормално, а най-добрите ми фр в началото помислиха, че се шегувам, а др (не чак толкоз близки фр) въобще не бяха изненадани, даже една от тях каза "знам". А Симо, който ми е като брат и е над фр или гадже (над вс) се изкефи и поиска да го запозная с момичето, по което си падам.
Ааа то аз май не съм съвсем хомо, бих излязла с момче два-три пъти, ама... дълга и сериозна връзка искам само с момиче.
Колкото до първата ми целувка с екземпляр от същия пол... в детската градина, ма на шега. А вече сериозна целувка беше в 5-ти клас лятото с една фр по грешка... малко беше пияна и аз бях пила (и от тогава не пия въобще) и тя още ме пита дали се целувала добре. icon_lol
Благодаря за темата, стана ми толкова хубаво, като написах всичко и го подредих... после ще си го схематизирам в някоя тетрадка.
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

`Един от десет ученици е бисексуален` - Page 3 Empty Re: `Един от десет ученици е бисексуален`

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите