Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

+53
Kagura-sama
ИvИtУуУ ДqНkОvА
Na-chan no Hime
shi
Ronrinesu
nipper
Chaos
nevitu
rock_pure3
Comma.
balito
Cloud
Plug in,Baby~
miss_kapriss989
nendi_chan
sunshine_star
nini_chan
sasusaku_4ever
xYoshix
Invisible
Little.Vampire
Chocolate_Cookie
ChaosLegion
* Le jour de ma mort *
MoonChetyYy
Elune Be Praised*
Yuuki-chan
Amane-chan
Boddah.
Mad.Soul
HellGirl
Rena-Zlat
skindrawer
Sinner
~|| Hoshina Utau ||~
Bloody Iti-sama
Megaphy
Vampire_Knight_Rima
Nessie
Shivers
Blackie.
Dia-chan
Kreator
Isi-chan
Shinshoku
`†`ShInIgAmI`†`
Enery
Little`DeviL
c0lourblind-
Drama.Queen
Ricchan ^^
CriminaL Baby.
Façade
57 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Comma. Пет 02 Апр 2010, 08:23

Трима сме в класа ми. Стоях си аз до съученичката и тя като заговори за S.A, Death Note, Rosario Vampire и аз гледах като гръмната, icon_lol а другият е Нарутард~ . ^^
Comma.
Comma.

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 30.03.2010

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  rock_pure3 Съб 10 Апр 2010, 12:39

Пф.. ако някой от класа ми гледа анимета ще се гръмна. Всичките са някви фешънчета и чалгари /чалгарки/ и нямат понятие нито от хубава музика, камо ли пък за това какво е аниме. Има само едно момиче което ''уж'' се запали. Да, след това е голямата фенка. И едно аниме не е гледала.
Май няма никой. А от другия клас са 2 момичета. Едното не го познавам, а другото сме заедно още от 2-ри клас. Тя е супер голяма фенка и с нея постоянно за това говорим. ^^
:ballon:
rock_pure3
rock_pure3

Female
Age : 28
Location : все някъде..
Humor : ь.ь
Reputation : 0
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 24.03.2010

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  nevitu Съб 10 Апр 2010, 13:34

мани мани ние сме 30 пар4ета....има едно моми4е дето гледа и уж е фенка ама познанията и стигат само до наруто icon_lol
nevitu
nevitu
Терорист

Female
Age : 31
Location : на 3 градуса от адът
Reputation : 0
Брой мнения : 349
Дата на регистрация : 28.12.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Chaos Пон 19 Апр 2010, 21:05

Точно... 1. /А с'я познайте кой. ave /
Chaos
Chaos

Female
Age : 27
Location : Sf
Job/hobbies : Очерняне живота на другите~
Reputation : 0
Брой мнения : 68
Дата на регистрация : 19.04.2010

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  nipper Вто 17 Авг 2010, 23:12

От моя клас само аз и още едно момиче.Не може да се каже, че е голям аниме фен, но намира аниметата за симпатични.
Имеше още едно момиче, но тя не проявява особено голям интерес към аниметата, до колкото знам си пада по анимета от типа на Higurashi no Naku Koro ni.
nipper
nipper

Female
Age : 29
Location : Пловдив
Reputation : 0
Брой мнения : 140
Дата на регистрация : 20.09.2009

http://animelovers.findtalk.biz/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Ronrinesu Чет 09 Сеп 2010, 20:53

Имам един съученик дето зарибих. И още сигурно 5-6 човека сталкват Наруто.
Ronrinesu
Ronrinesu

Female
Age : 29
Location : Градът на липите
Job/hobbies : Китайска императрица
Reputation : 0
Брой мнения : 114
Дата на регистрация : 09.09.2010

http://forest-goddess.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  shi Вто 29 Мар 2011, 16:40

Само един :icon_evil:
shi
shi

Female
Age : 25
Job/hobbies : best anime's fan
Reputation : 0
Брой мнения : 18
Дата на регистрация : 29.03.2011

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Na-chan no Hime Чет 06 Окт 2011, 18:16

Ох, едничка аз. xD
Само единственото ни момче гледа Dragon Ball. Опитах да го накарам да гледа поне Блийч, но винаги идва с репликата "Мързи ме". :dp:
Na-chan no Hime
Na-chan no Hime
Модератор

Female
Age : 28
Location : Пловдив
Job/hobbies : Защото ти никога не плачеш, аз плача вместо теб.
Humor : Тръгвам си от мястото, на което ти продължаваш да живееш.
Reputation : 2
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 29.05.2010

http://fanfictionbg.bestforumlife.com/

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  ИvИtУуУ ДqНkОvА Вто 18 Окт 2011, 22:04

Боже, като гледам коментарите на предишните хорица, какво остава за мен depression
Почти никой...има 1 момче /Недялко или кръстен от мен Неджи /който, толкова ме дразни, че просто няма и накъде 38 / и още 1 приятелка + Моя Милост noo . Та Неджи е запален аниме фен...ама по Наруто и знанията му свършват до там. 120 Въпросната ми приятелка е гледала поне 10тина-15 анименца, ама не е много запалена. 96 как може такова нещо?? Друг няма...ако ги питаш кво е аниме или хентай, ще те гледат,все 1 виждат Китайската стена. Ако ги накараш да четат манга, израженията им придобиват тип "кво е тва, китайско писмо ли??" така, че познанията им са нулеви. Даже -ови бих казала аз....пък те наш'те кифли и кифльовци (демек пичовете) постоянно ни се подиграват на нас 3-мата,че сме гледали бебешки работи..пха,те дори не правят разлика м/у анимето и анимацията, пък ще ни се подиграват...ама аз се водя по 2 поговорки:"Убий простака с мълчание." и "Кой каквото вика, в устата си го тика." Аз съм културно момиче, все пак. noo mmm
ИvИtУуУ ДqНkОvА
ИvИtУуУ ДqНkОvА

Female
Age : 24
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 03.08.2011

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Kagura-sama Пет 21 Окт 2011, 17:27

Нито един :dp: , но пък това ме радва , защото съм единствената, която гледа аниме и манга.Не смятам, че товно тези хора биха гледали нещо такова . ci2
Kagura-sama
Kagura-sama

Female
Age : 25
Location : In my own mind....
Reputation : 0
Брой мнения : 78
Дата на регистрация : 22.01.2011

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Shinshoku Пет 21 Окт 2011, 17:38

Имам 4 класа така че общо казано...доста има.
Като цяло сегашния ми колеж е пълен с аниме фенове и к-поп фенове, което ме изненада хаха.
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Lucy_fReaK Нед 04 Ное 2012, 19:14

абсолютно никой пустош голяма depression пук и на никой не съм казала,че гледам аниме де noo
Lucy_fReaK
Lucy_fReaK

Female
Age : 29
Humor : Блъскането на главата в стената изгаря по 150 калории на час. (Не правете това у вас … но може би в училище… )
Reputation : 0
Брой мнения : 8
Дата на регистрация : 04.11.2012

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  peek-a-boo Нед 25 Ное 2012, 17:27

Две сме. Аз и една приятелка и то тя гледа от дъжд на вятър... Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 440758
peek-a-boo
peek-a-boo

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 25
Дата на регистрация : 30.07.2012

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Passione Сря 20 Мар 2013, 20:39

Само аз. >< Половината от тях дори не знаят какво е "аниме" ;х
В старият ми клас имаше две аниме фенки, едната не особено запалена, но ставаше да си обсъждаме анимета ;д
Passione
Passione

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 20.03.2013

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Не сме мнозинство.. :(

Писане  philosopher Сря 17 Юли 2013, 16:59

В класа сме само две, дето гледаме.. drop Аз и една приятелка, която сега ще ходи в ДРУГО УЧИЛИЩЕ и ще си остана самичка depression  ..имаше една, дето е една година по-голяма от мен и веднъж ме чу как говоря с другото "аниме момиче" за Naruto, Naruto Shippuuden и Fairy Tail..и тъз вика: Още ли гледате детски?! 30  Идваше ми да я заколя.. 38 Да е една година по-голяма от мен и да не знае, че се наричат АНИМЕТА 105 АААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 96 Предполагам, че пак ако кажа на някой, затова ще каже, че са АНИМАЦИИ ЗА БЕБЕТА ИЛИ НЕЩО ОТ ТОЯ СОРТ... 760 Много ме дразни това, затуй по внимавам на кой да казвам 109 Като се замисля..и едно друго момиче от класа гледаше анимета, но не съм толкова сигурнаieeeii ще я питам като пак почнем училище, но като цяло другите са МЕГА ЗЛЕ 44
philosopher
philosopher

Female
Age : 35
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 17.07.2013

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 3 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите