Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

+53
Kagura-sama
ИvИtУуУ ДqНkОvА
Na-chan no Hime
shi
Ronrinesu
nipper
Chaos
nevitu
rock_pure3
Comma.
balito
Cloud
Plug in,Baby~
miss_kapriss989
nendi_chan
sunshine_star
nini_chan
sasusaku_4ever
xYoshix
Invisible
Little.Vampire
Chocolate_Cookie
ChaosLegion
* Le jour de ma mort *
MoonChetyYy
Elune Be Praised*
Yuuki-chan
Amane-chan
Boddah.
Mad.Soul
HellGirl
Rena-Zlat
skindrawer
Sinner
~|| Hoshina Utau ||~
Bloody Iti-sama
Megaphy
Vampire_Knight_Rima
Nessie
Shivers
Blackie.
Dia-chan
Kreator
Isi-chan
Shinshoku
`†`ShInIgAmI`†`
Enery
Little`DeviL
c0lourblind-
Drama.Queen
Ricchan ^^
CriminaL Baby.
Façade
57 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Sinner Пет 22 Май 2009, 15:25

ъм мисля,че са около 3+мен=4 icon_lol Дез също е от моя клас..май тя е най-редовна tooth
Sinner
Sinner
Модератор

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 1676
Дата на регистрация : 14.05.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  skindrawer Пет 22 Май 2009, 17:59

От най-добрите ми приятели никой не гледа анимета... но имам много преятели (добри познати) дето гледат... Плюс, че съм най-големият пич (ако не друго поне имам самочувствие smile ) и всички ме обичат и ако нещо не ги кефи това, че гледам анимета то тогава те си го пазят за тях... Друг е въпосът, че не знаят, че съм почнал да превеждам анимета... тогава вече може и да ме сметнат за луд...
skindrawer
skindrawer
Терорист

Male
Age : 37
Location : France
Job/hobbies : Anime, House Music
Humor : Do you know what they call a 1/4 pounder with cheese in France? -No. -Royal with Cheese. (Pulp Fiction)
Reputation : 0
Брой мнения : 499
Дата на регистрация : 12.05.2009

http://icesubs.info

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Rena-Zlat Пет 22 Май 2009, 18:05

аз и едно момиче дето е гледала само wolf's rain и попринцип казва че аниметата са китайски детски 77
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  HellGirl Съб 23 Май 2009, 06:57

Само аз и сестра ми...има един,който гледа Наруто,но не го броя за аниме фен.И още няколко,които гледат Ю-Ги-о! и ми казват,че никога не биха гледали аниме...ако броя брат ми ставаме 3-ма аниме фенове в училището...или просто не познавам други...
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 27
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Mad.Soul Сря 10 Юни 2009, 20:23

Ами аз...и един приятел гледаше Наруто, но го спря...сега всички ми се подиграват.Когато си занесох Шогуна в училище...половината го помислиха за вълшебни приказки...другата полвина за детски комикс...после всички се насъбраха да гледат циците на Каири... icon_rolleyes

Едит:о.0...Забравих Дани-кун.Гледал е Хелсинг,Наруто и още некви там + гледа Блийч, но така или иначе ме дразни много. icon_rolleyes
Mad.Soul
Mad.Soul
Терорист

Male
Age : 26
Location : София
Humor : ;D
Reputation : 0
Брой мнения : 617
Дата на регистрация : 07.11.2008

http://www.last.fm/user/Madzzy

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Boddah. Пет 26 Юни 2009, 06:40

Meh is not alone ^_^
Има 5 момчета, които са гледали повече анимета от...поне 10 icon_lol
И 2 момичета, което едно аниме изгледахме заедно с едната smile и тя се отказа от анимета Suspect
Мдам, наистина от нашия клас имаше деца, които на анимето викат детско T_T
Но, тъй като и господина по АЕ гледа също анимета им обясни....разликата?
Boddah.
Boddah.
Терорист

Female
Age : 27
Reputation : 0
Брой мнения : 361
Дата на регистрация : 10.05.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Amane-chan Пет 26 Юни 2009, 07:34

Хмм... hmmm Включително и мен, хората от класа, който гледат аниме са седем - само момичета. Една от нас е много запалено отаку(Поли-чан), другите може би не чак толкова, но за всички е много хубаво
Amane-chan
Amane-chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : In my invisible jail...^^
Job/hobbies : Songz
Humor : Don't die nee-chan! If you do, who am I going to kill!?
Reputation : 0
Брой мнения : 540
Дата на регистрация : 22.05.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Yuuki-chan Пет 03 Юли 2009, 21:02

Само моя милост mn Правих опити да ги зарибя но бяха неуспешни 43
Yuuki-chan
Yuuki-chan
Терорист

Female
Age : 30
Location : Хъх, не се сещам нищо остроумно
Job/hobbies : мии и тук не се сещам
Humor : А сетих се тук! Никакъв :д
Reputation : 0
Брой мнения : 167
Дата на регистрация : 18.04.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Elune Be Praised* Чет 09 Юли 2009, 19:50

Само аз, иначе има човек, който е гледал Ninja Scroll и Akira само за обща култура, пък и тва са си класики иначе, само аз. Относно другото трябваше ми доста време да им обясня, че това не са детски, и малко по малко го приеха ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 31
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  MoonChetyYy Чет 09 Юли 2009, 20:04

От моя клас аниме гледаме аз и най-добрата ми приятелка... Всъщност тя ме вдъхнови да гледам аниме... Нашия клас все ни вика: "Абе вие луди ли сте да гледате бебешки глупости..." Какви са тъпи... Те пък въобще не знаят какво е аниме fubar
MoonChetyYy
MoonChetyYy

Female
Age : 29
Humor : baka yaroo
Reputation : 0
Брой мнения : 84
Дата на регистрация : 23.06.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  * Le jour de ma mort * Нед 02 Авг 2009, 12:15

MoonChetyYy написа:От моя клас аниме гледаме аз и най-добрата ми приятелка... Всъщност тя ме вдъхнови да гледам аниме... Нашия клас все ни вика: "Абе вие луди ли сте да гледате бебешки глупости..." Какви са тъпи... Те пък въобще не знаят какво е аниме fubar

+1
и при мен е така с единствената разлика че само аз гледам .. drop
* Le jour de ma mort *
* Le jour de ma mort *
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 621
Дата на регистрация : 09.06.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  ChaosLegion Пет 28 Авг 2009, 01:21

Моите съученици мислят,че гледам детски icon_lol
Не съм се и хващал да им обяснявам...би било напразно и без това.
ChaosLegion
ChaosLegion

Male
Age : 32
Location : Sofia
Job/hobbies : Anime,Manga,Music,Games,Books...
Reputation : 0
Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 10.08.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Chocolate_Cookie Съб 19 Сеп 2009, 14:56

Ами трима сме си.. 2 момичета и едно момче -.-
Chocolate_Cookie
Chocolate_Cookie
Терорист

Female
Age : 28
Location : Spellbound Land
Job/hobbies : Art, Music, etc
Humor : ъ
Reputation : 0
Брой мнения : 269
Дата на регистрация : 06.05.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Blackie. Съб 10 Окт 2009, 18:57

90% поне знаят какво е хентай, 3-ма са гледали нещо по-различно от Наруто, но всеки ден разбирам, че още някой знае какво е аниме и не твърди, че е детско. icon_smile

Едит: Цялото даскало е пълно с аниме фенове хД


Последната промяна е направена от Blackie. на Чет 22 Окт 2009, 13:18; мнението е било променяно общо 1 път
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Little.Vampire Съб 10 Окт 2009, 19:19

Признавам си, че имам късмет... Новия клас (станах 8ми клас и минах в гимназия) е просто перфектен - всички са метали и аниме/манга/хентай фенове с изключение на шестима чалгари (и чалгарки) и още един-двама, които мислят, че това са детски истории, но не очаквам да е перфектно. Благодарна съм и на това. Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 29574 Пък и да не говорим, че повечето от останалите "зайци", които познавам са също аниме фенове. Определено съм си намерия стила и приятелите!!! Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 29574
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Invisible Вто 03 Ное 2009, 16:23

Само аз.
Иначе нищо не са ми казали за това.
Те си гледат свойто, а аз мойто. icon_lol
Invisible
Invisible

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 46
Дата на регистрация : 02.11.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  xYoshix Нед 27 Дек 2009, 23:18

Ммм.. от моя клас има само още едно момиче,което гледа анимета... не ни се подиграват : ) някой от класа дори направиха опити да се превърнат в аниме фенчета ,но се отказаха...
xYoshix
xYoshix

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 129
Дата на регистрация : 27.12.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  sasusaku_4ever Пон 28 Дек 2009, 12:23

амм в нашия са няколко су6ии .. може би 3 или 4 252 всяко аниме е жестоко 66
sasusaku_4ever
sasusaku_4ever

Female
Age : 28
Location : In my hause ^^'
Job/hobbies : Да гледам аниме
Humor : Ъъъ..shy ^^'
Reputation : 1
Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 27.12.2009

http://=.=

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  nini_chan Нед 10 Яну 2010, 18:13

Липсват само аз.Целия ми клас са пълни идиоти и никои не оцнява аниме.
nini_chan
nini_chan

Female
Age : 29
Location : Хасково
Reputation : 0
Брой мнения : 57
Дата на регистрация : 18.12.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  sunshine_star Нед 10 Яну 2010, 20:31

nini_chan написа:Липсват само аз.Целия ми клас са пълни идиоти и никои не оцнява аниме.

При мен е същото.Всички си мислят че аниметата са бебешки, което ме вбесява :icon_evil: :icon_evil: Накрая и мен изкараха бебе :icon_evil:
sunshine_star
sunshine_star
Терорист

Female
Age : 25
Location : Хасково
Job/hobbies : books... writing...
Humor : 3in1 без нескафе ;3
Reputation : 1
Брой мнения : 202
Дата на регистрация : 26.07.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  nendi_chan Сря 20 Яну 2010, 16:37

В нашия клас сме повечко хора - 4 момичета, от които едната гледа доста усилено (Поли-чан), една, която не гледа много-много, но за сметка на това набляга на яои манга и фикове, и двете с Тина (Amane-chan), които сме някъде по средата icon_lol Освен нас има и още 2 момичета, които са гледали Наруто и Death note (но в момента не гледат нищо) и с които се разбирахме до края на миналата учебна година, но сега постоянно ни дразнят за това че сме били забили заради аниметата icon_bduh И има и още 3 момчета - едното се е засилило доста да гледа И гледа, за другото знам само че гледа Белина, а третото май гледаше по едно време Death note... А за да допълним аниме картинката в нашия клас - наш'та класна също гледа аниме spinin (засега, поне доколкото знам, Харухито и още едно аниме, ама може и повече^^'')
nendi_chan
nendi_chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : I'm assassin... It's natural not to tell you where I am
Job/hobbies : ...
Humor : JUST STOP THE FUCK BOTHERING ME, YOU JERK *picks up the gun and shoots the poor man* That's better^^ *then continues watching Lucky star*
Reputation : 0
Брой мнения : 203
Дата на регистрация : 08.05.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  miss_kapriss989 Пет 12 Фев 2010, 12:02

Мисля че никой... те са повечето идиоти и дори фикшън и аниме като им кажеш те гледат все едно не са чували. icon_bduh icon_bduh icon_bduh icon_bduh icon_bduh
miss_kapriss989
miss_kapriss989
Терорист

Female
Age : 27
Location : на подвижното столчи у стариъттт град^^
Job/hobbies : My hobby is to shatter the hearts of the innocent boys.
Reputation : 0
Брой мнения : 186
Дата на регистрация : 08.12.2009

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Plug in,Baby~ Пет 12 Фев 2010, 17:20

В моя клас...
1.Моята "Любов" Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 869273 ,новопроходил аниме фен,който в момента е гледал няколко други анимета,освен Наруто,
2.Моята онее-химе-сама,която гледа само шоуджо-та,
3.един приятел,който не е аниме фен,защото знае само Наруто, Мъртвата бележка и Базилиск.

Те то това са.Повечето знаят какво е Наруто и хентай. Това им стига...
Plug in,Baby~
Plug in,Baby~
Терорист

Female
Age : 28
Location : Безследно изчезнала...
Reputation : 0
Брой мнения : 507
Дата на регистрация : 09.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Cloud Съб 06 Мар 2010, 23:22

Ехм и в моят клас е пълно фешънчета icon_bduh От 28 човека само аз гледам icon_confused /Е име един дето е гледал първият сезон на Наруто 20пъти, ама познанията му стигат до тук хД/
Cloud
Cloud
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 812
Дата на регистрация : 06.03.2010

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  balito Пон 08 Мар 2010, 15:08

Само един дето е гледал само Naruto по Jetix и Avatar xD
balito
balito

Male
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 28
Дата на регистрация : 22.02.2010

Върнете се в началото Go down

Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/ - Page 2 Empty Re: Колко човека от вашият клас гледат аниме?/и какво мислят по въпроса/

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите