Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Lagoon

3 posters

Go down

Black Lagoon Empty Black Lagoon

Писане  Shivers Сря 28 Май 2008, 17:21

Black Lagoon A2a4bf5effc7d685c72946718bba45fe


Черна Лагуна' е името на японска манга и аниме създадено от Реи Хирое. Сюжетната линия следва живота на група наемници познати като Групата Лагуна, които внасят и изнасят контрабанда из моретата на Югоизточна Азия. Техния базов лагер се намира във въображаемия град Роанапур в Тайлан. Техния транспорт е катера ''Черна Лагуна''. Групата Лагуна прави бизнес с различни клиенти, но е в особенни приятелски отношения с руския престъпен синдикат Хотел Москва. Мисиите, които изпълняват варират от бясни престрелки през ръкопашен бой до морски битки на различни места в югоизточна Азия. Членовете на Групата Лагуна прекарват свободното си време Жълтият Флаг, бар в Роанапур.



екипажа:
Леви доставя силата на Черната Лагуна. Бива я с оръжията, но не и с хората.
Рок''' е японски офис работник, който се присъединява към екипажа на Черната Лагуна, след като го отвличат. Рок обикновено не се бие, но е отличен преводач и посредник.
Дъч е лидера на "търговската компания" Лагуна. Той кара катера Черна Лагуна и съгласува деиствията на екипажа.
Benny е гений на електротехниката. Той е техническа експерт на отбора.
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Black Lagoon Empty Re: Black Lagoon

Писане  {Bloody.Rose} Сря 28 Май 2008, 17:27

Много якинко..ама може ли да ми разкажеш последните 2 епизода..че ме мълзи да ги сваля... drop
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Black Lagoon Empty Re: Black Lagoon

Писане  Shivers Сря 28 Май 2008, 20:03

Значи това ми е едно от любимите анимета. Revy ми е любимка, Хотел Москва или по-точно Балалайка също много ме радват и Рок също ми харесва :lol!:
Един от любимите ми моменти е там където Revy и прислужницата не и помня името се биха smile smile

УУ последните епизоди не ги помня одавна съм ги гледала и честно да ти кажа не си ги спомням.
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Black Lagoon Empty Re: Black Lagoon

Писане  Apathy Вто 28 Окт 2008, 18:19

Аууууу адското аниме .. и Леви .. тоталната мацка .... като цяло е супер .. забавление на 100 % :Д
Apathy
Apathy
Терорист

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 818
Дата на регистрация : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

Black Lagoon Empty Re: Black Lagoon

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите