Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пиърсинг..

+17
Angel of the dead
Blackie.
Sinner
Cocaine`
Mad.Soul
Apathy
Liquid Sugar
Shinshoku
Enery
c0lourblind-
CriminaL Baby.
Façade
{Bloody.Rose}
Ricchan ^^
~|| Hoshina Utau ||~
I'm Just a kid! :(
Drama.Queen
21 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Liquid Sugar Нед 09 Ное 2008, 10:19

За! пиарсингите съм. Имам не един и от много малка си правя (да не говорим, че това ми е една от големите адикций). Първият ми пиарсинг си го направих на 12, на веждата, в едно от малкото добри студия в София. От трогава ми стана навик. Досега съм имала снейк байтс, два на носа, един веждата, на пъпа, монро и много на ушите. Тази година се наложи да махна всичките поради лични проблеми (не инфекция или нещо такова). Преди две-три седмици си направих лабрет и пак от лявата страна на носа (някой път може да ги покажа), сега планирам по 5 дупки на всяко ухо, но това по-натам. Често ми се е случвало да се пробивам и сама (добре, че не съм си засегнала някой нерв) но определено си трябва опит. Пробивала съм и много мои приятели, за сега няма оплаквания. В никакъв случай обаче не препоръчвам хора, които нямат опит с това да се пробиват сами. Пиарсингите не са скъпи, обиците също - по-добре да го направи специалист и си имайте в предвид, че не на всеки му отива пиарсинг, не на всяко лице стои добре, преди да тръгнете да си правите, купете си самозалепващи се камъчета и вижте дали ще ви хареса - същото важи и за размера на обицата. Иначе всеки си преценява за себе си, стига да не са прекалено много, писарингите са хубаво нещо.
Liquid Sugar
Liquid Sugar

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 06.10.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Shinshoku Съб 15 Ное 2008, 19:06

Как искам на устата 34 Ма ми дават само на езика мамка му 34 Позволиха ми и още 2 дупки само на 1 ухо по дяволите 34 Защо родителите ми са толкова пратив пиърсинга?! 34
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Apathy Вто 18 Ное 2008, 05:36

ох ох .. супе е icon_smile
Apathy
Apathy
Терорист

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 818
Дата на регистрация : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Mad.Soul Съб 29 Ное 2008, 19:19

Кефят ме icon_wink
Mad.Soul
Mad.Soul
Терорист

Male
Age : 26
Location : София
Humor : ;D
Reputation : 0
Брой мнения : 617
Дата на регистрация : 07.11.2008

http://www.last.fm/user/Madzzy

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Cocaine` Вто 16 Дек 2008, 12:55

Ии, много искам на ухото на хрущяла.. ама мама не дава icon_sad пък тати дава icon_sad бахти гадното .. както и да е аз имам 3 обици общо.. две на едното ухо и 1 на другото.. ако не ме домързи ще снимам .. icon_lol
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Sinner Пет 15 Май 2009, 19:16

аз бих искала на устата и мама ше даде :icon_bigrin:
Sinner
Sinner
Модератор

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 1676
Дата на регистрация : 14.05.2009

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Apathy Чет 21 Май 2009, 10:00

дупча се дупча се .. сега ме боли :Д чудя се за веждата и езика...
6 на едното ухо .. на другото не мисля да си слагам обеци ! :)
Apathy
Apathy
Терорист

Male
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 818
Дата на регистрация : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Ricchan ^^ Чет 21 Май 2009, 19:15

Не помня кво писах...
Аз нямам дупки smile И без тва щях да изглеждам на още по-голям олигофрен с две висящи обички с тая шапка :X
Обаче за в бъдеще искам такава, която е прилепнала на ушната мида и такава която излиза от горния край и свъшва на долния край на ухото :ballon: И на веждата искам, ма едва ли icon_lol Ще остана с мечтите 1000% icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Blackie. Чет 21 Май 2009, 19:20

Имам две на лявото ухо и една на другото, а майка ми ми предлага да си направя още една icon_lol
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Shinshoku Чет 21 Май 2009, 20:20

Blackie. написа:Имам две на лявото ухо и една на другото, а майка ми ми предлага да си направя още една icon_lol

бах маа му и аз искам такава майка :Х наще не ми дават да си направя на устата *фък*...казват ми че трябвало да ме гледат как съм си грозяла лицето *омггггг!* icon_lol искам снейкбайтс...ама аз като не мога да си изпрося една ко остана за 2 icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Angel of the dead Сря 09 Сеп 2009, 14:26

Аз преди много исках да си сложа пиърсин г на носа и на пъпа обаче нашите категорично ме забраниха като ми казаха че е прекалено натруфено и че не съм циганка да си слагам такива боклуци . От една страна е хубаво да имаш пиърсинг защото изглежда добре но пък трябва доста гриши ихигиена а ако си мърльо не ти трябва да имаш такова нещо като не можеш да го подържаш.
Angel of the dead
Angel of the dead
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 239
Дата на регистрация : 07.09.2009

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Façade Вто 06 Окт 2009, 14:14

Много искам да си направя лабрет, но в шибания град няма такива екстри. Пробиват смао носове и уши ^^'
Ени уей, ако *дай боже, в който не вярвам* имам такъв шанс бих се зарадвала на нещо такова или нещо като обицата на Мияви <3 *Mисля че беше нещо подобно на това * Т__Т
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Megaphy Вто 06 Окт 2009, 15:10

Бих склонила само за ушите. Не искам да имам нещо в устата или по лицето, защото би ме скъсало от нерви. На други места да не говорим.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Nessie Вто 06 Окт 2009, 15:40

Аз имам по една на двете уши, демек нищо. Ама имам голям мерак да си сложа още на ушите, на носа и може би на веждата. По едно време исках и на долната устна, ама една приятелка, като ми обясни кво станало с нея се стреснах и се отказах (не че е задължително и при мен да стане така и не че е задължително и на другите места също да стане това...). Питах майка ми и каза че може като стана на 14 можело само на ушите по още една. Тати сигурно няма да даде, ама кой го пита. :icon_bigrin: Може да си изпрося още тая Коледа да ми сложат, ама едва ли ще се навият. То всъщност май и на 14 няма да се навият. Абе и на Коледата и на следващата Коледа и на рд-то ще пробвам пък когато дадат. При всички положения няма да остана без пиърсинг! Като цяло съм за, ама без да са прекалено много, щото според мен е претруфено, всеки както си харесва. :]
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  c0lourblind- Пет 09 Окт 2009, 23:46

Чики, в отговор на твоето мнение и снимките, които показа, нека аз пък да ти покажа с какво разполагаме в нашия клас и на какво се радвам всеки ден отблизо <3

Пиърсинг.. - Page 2 2m2waxw

Мъжко е т'ва, нека не чувам тъпи мнения =D


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 12:57; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Пиърсинг.. - Page 2 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Nessie Съб 10 Окт 2009, 07:01

Според новия правилник за училищата не се разрешава пиърсинг. Ще ги махате ли? (Глупав въпрос, знам...)
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  c0lourblind- Съб 10 Окт 2009, 10:07

В нашето училище нищо такова не са забранявали, още повече пък дългите коси и такива работи. Само токчета се забраниха и късите поли, но на кого му пука? Всеки ходи както си иска.
И да бяха забранени - нямаше да ги махна, просто защото това си е моето тяло и никой няма правото да ми налага модел за външен вид, още повече да превръщат пиърсинга ОТНОВО в табу dull


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 12:52; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Пиърсинг.. - Page 2 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Cocaine` Съб 10 Окт 2009, 12:16

Т'ва дет' Зи го показа много ме кефи, обаче никога няма да имам нещо подобно (може би). На мен ми отива фейк пиърсинг на устата, със Сис си купихме едни и всички ме питаха "Ама ти наистина ли имаш обица на устната?" icon_lol
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  CriminaL Baby. Пон 16 Ное 2009, 19:28

Бла, реших най-после да пиша в тая тема. Все ме домързява, но това е друг въпрос.
Както и да е, с днешното пробиване станаха 7 дупки - 5 на едното ухо (от които едната на хрущяла) и 2 на другото. Мисля да ги докарам до 10 и да спирам засега, докато не се появи възможност да си пробия някъде лицето (а тази възможност няма да е скоро).
Много си се радвам на новата дупка на ушото (тази на хрущяла), въпреки, че не е нищо особено. Просто от много време искам да се пробия там и най-накрая се наканих.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  cool cheryll Пет 10 Дек 2010, 15:10

hotl Хах... Ето една темичка в допълнение с тази на татусите, за които вече изказах мнение. Абсолютно за съм за пиърсинг независимо къде. Не страдам от консервативно мислене, нито се ограничавам от коронната реплика: " Ама какво ще кажат хората ?! " Преди време си бях пробила устната, но я махнах, защото след това си пробих езика и двете много ми пречеха. Сега си си я харесвам тази на езика и не мисля да я махам скоро време. Все пак оттогава минаха почти две години... и още не ми е омръзнала.
cool cheryll
cool cheryll

Female
Age : 40
Location : Earth
Humor : ...
Reputation : 12
Брой мнения : 127
Дата на регистрация : 22.10.2010

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Гост Съб 11 Дек 2010, 17:30

Абе в тоя студ тия железа не замръзват ли по вас?
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  cool cheryll Нед 12 Дек 2010, 16:00

hotl Няма как просто... Поне моето се намира в устата!
cool cheryll
cool cheryll

Female
Age : 40
Location : Earth
Humor : ...
Reputation : 12
Брой мнения : 127
Дата на регистрация : 22.10.2010

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Thanatophilia Нед 26 Дек 2010, 23:26

О пиарсингите са ми болна тема... 🇲🇺 За сега имам само 1 флеш и една нормална дупка. Но мисля по натам да се пробия още няколко пъти по ушите и да си направя на устната и септум ieeeii Много е гадно родителите да не ти дават да се дупчиш :getr:
Thanatophilia
Thanatophilia

Female
Age : 113
Reputation : 0
Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 20.12.2010

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Shinshoku Нед 26 Дек 2010, 23:54

Позната ми е болаката, да не ти дават. Мрънках на нашите 3 години за проклетите снейкбайтс, но така и не ме огря. Те често се бъзикаха с мен, да си направя на езика, но много добре знаеха, че аз няма да си го извадя (страх от игли брр). Но идеята ми допадна но и там не ме горя.
Но честно казано сега нямам особено голямото желание вече за пиърсинг, но мога да кажа че станах почитателка на Earl-а (най-вече заради еди определен вид на една определена група ;Д). Както и да е.
До година живот и здраве, мисля да си направя още няколко дупки на ушите. Попринцип преди време не ме интересуваха дупките там, но напоследък започнаха да ми харесват и това ще направя. (май се дължи на прекрасните уши които Юки има <3 пиърсингите му ми повлияха!)
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Пиърсинг.. - Page 2 Empty Re: Пиърсинг..

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите