Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Junior

5 posters

Go down

Super Junior Empty Super Junior

Писане  Façade Съб 17 Окт 2009, 09:41

Super Junior Super+Junior+superman
Also known as: SJ, SuJu
Origin: Seoul, South Korea
Genres: Pop, dance, R&B, trot
Years active: 2005–present
Labels: SM, Avex, Rhythm Zone
Associated acts
SM Town
Super Junior-K.R.Y
Super Junior-T
Super Junior-M
Super Junior-Happy
Website www.super-junior.co.kr

Super Junior (Korean: 슈퍼주니어), often referred to as SJ or SuJu (슈주), is a boy band from Seoul, South Korea formed by SM Entertainment in 2005. With a total of thirteen members, Super Junior is the largest boy band in the world. The group consists of Leeteuk (the leader), Heechul, Han Geng, Yesung, Kang-in, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Donghae, Siwon, Ryeowook, Kibum, and Kyuhyun. The Chinese member, Han Geng, was chosen from three thousand applicants, via auditions held in China by SM Entertainment in 2001.

Super Junior has released and contributed in 19 different kinds of records with varying degrees of success. Over the years, they have been divided into smaller sub groups, simultaneously targeting different music industries and audiences. Largely due to Super Junior's success as entertainers, other Korean entertainment managements began to train their music groups in other areas of entertainment, such as acting and hosting. In addition to their commercial success, Super Junior has earned four music awards from the M.NET/KM Music Festival, another four from the Golden Disk Awards, and is the second singing group to win Favorite Artist Korea at the MTV Asia Awards after JTL in 2003.

SuJu - Don't Don

SuJu - Sorry, Sorry

SuJu - It's You



Последната промяна е направена от Façade на Съб 12 Дек 2009, 16:27; мнението е било променяно общо 1 път
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Super Junior Empty Re: Super Junior

Писане  Little.Vampire Съб 12 Дек 2009, 16:05

Първата песен, която чух, беше It's You... И веднаха се зарибих! ^^
Честно казано покрай Чики и още една приятелка започнах да слушам подобни бой - бендове... Super Junior 869273
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

Super Junior Empty Re: Super Junior

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Съб 12 Дек 2009, 19:26

    Не ми бяха първата група, но определено, ако имам възможност за Корейски концерт, ще се изтърся на техен.

    Искам КиБум да се върне и да си отреже косата. xD
    Искам Хенри да свири пак на цигулка в песните и на концертите~
    Искам Зоу Ми и Хенри да получават повече внимание, защото въпреки всичко са част от СуДжу.

    SuJu~ Saranghe ya~

    Чики~ Нали знаеш моите деца, колко ги обичам xD

    Ще дам повече инфо за суб групите пък Чикито, ако иска, може да я набута в първият пост~

    Super Junior-K.R.Y
    Съкращението K.R.Y идва от иманета на Kyuhyun, Ryeowook, и Yesung. Песните им са предназначени за по-зрялата публика. За първи път се появяват на 5-ти ноември 2006 в KBS's Music Bank, с песента The One I Love (한 사람만을). За разлика от другите суб групи на Super Junior, Super Junior-K.R.Y все още не са пуснали собствен албум или сингъл. За щастие може да очакваме такъв в бъдещето.

    Super Junior-T
    Т-то стой за Трот. Те са втората официална суб група на Super Junior. Също така първата айдъл група, която печели от трот(Най-старата форма на корейската поп музика). Групата се състои от 6 човека - Leeteuk (Лидера), Heechul, Kangin, Shindong, Sungmin и Eunhyuk.
    Super Junior-T издават само един сингъл в кратката си кариера. "Rokuko" е номер едно, най-продаван сингъл за 2007. През 2008 групата се завръща и дебютира в Япония с японска версия на "Rokuko".
    Свали "Rokuko".rar

    ~ СвалиСвали "ROCK&GO" feat. Moeyan.rar ~ линк 1
    ~ СвалиСвали "ROCK&GO" feat. Moeyan ~ линк 2


    Super Junior-M
    Също познато като SJ-M, е третата официална суб група на Super Junior. Те са първата международна група в Китайската музикална индустрия, която има членове от Корейски и Китайски пройзход. Групата се състой от 7 човека - Han Geng (лидера), Donghae, Siwon, Ryeowook, Kyuhyun и две момчета който не са в Super Junior , Henry и Zhou Mi.
    О, и М-то стой за " Мандарин"
    А, и когато Super Junior-M беше офишъл обявена, SM искаха Henry и Zhou Mi да станат част от Super Junior. Тогава се появи движението или фен група "Only 13", състояща се от фенове обединени против идеята, двете момчета да се присъединят към SuJu.
    ~ Свали[Album] Super Junior - M (Me).rar
    ~ СвалиSuper Junior M - ME Album.rar
    ~ СвалиSuper Junior M - Super Girl full album .rar


    Super Junior-Happy
    Четвъртата официлан суб група на Super Junior. Състой се от 6 члена - Leeteuk (лидера), Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin и Eunhyuk.
    "Cooking? Cooking!" е единственият им сингъл.
    ~ СвалиSuper Junior - Happy - COOKING COOKING!.rar



~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Super Junior Empty Re: Super Junior

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Вто 29 Дек 2009, 21:40

Соу~
В момента SuJu - >___< .
Кибум си снима филма.
ХанГенг съди компанията и Хийчул го подкрепя[явно] за това остъстват.
SuJu-M се разпада, не знайно до кога и членовете почват солово. Или по точно Хенри и Зоу Ми, останалите[без ХанГенг] са част от SuJu и продължават с промоутването на "Sorry Sorry".
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Super Junior Empty Re: Super Junior

Писане  Shinshoku Съб 17 Сеп 2011, 20:13

Първата група която ме зариби по К-POP/a. Преди това не обръщах особено голямо внимание на корейската музика.
After 'Mr.Simple' everything changed.


Последната промяна е направена от Shinshoku на Нед 25 Сеп 2011, 18:37; мнението е било променяно общо 1 път
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Super Junior Empty Re: Super Junior

Писане  Yul~ Нед 25 Сеп 2011, 17:56

Ооо, да доста са добри за да са само джуниър :Д Но пък както Кю вика , вече не могат да се наричат супер джуниър заради Итък.. боже като го видях в тийсъра на А-ча тотално си заминах.... Обожавам го!! И групата, целите 13 много ясно, то къв елф си ако ги разделяш!? Кхм, така де много са им добри всички песни, всички танци и всичко за тях ме кефи адски много.
Yul~
Yul~

Female
Age : 28
Location : Seoul, South Korea
Reputation : 0
Брой мнения : 30
Дата на регистрация : 25.09.2011

Върнете се в началото Go down

Super Junior Empty Re: Super Junior

Писане  Shinshoku Пон 26 Сеп 2011, 17:59


Sungmin like a boss.
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Super Junior Empty Re: Super Junior

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите