Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Извънземните, манипулацията на историята и легендите.

3 posters

Go down

Извънземните, манипулацията на историята и легендите. Empty Извънземните, манипулацията на историята и легендите.

Писане  Enery Чет 04 Юни 2009, 13:21

Понеже в темата " кой ни управлява " се завързаха едни такива интерссни спамове, реших, че няма да е лошо да си има отделна тема и за това. Коментара, който исках да пусна там ще си го напиша тук, за да не спамим повече. Та изразим мнение по последните постове.

Тогава защо са ни оставили да се избиваме? 1-ва Световна, 2-ра... Защо имаме смъртоносни болести като СПИН и левкимия? Нали ако им бяхме домашните любимци, би трябвало да се грижат за нас? Или просто си правят експеримент? О, между другото, мислите ли, че метеорът е реалната причината динозаврите да измрат? Възможно ли е те да са предишните домашни любимци на зелените братя?

Споменатото от Зи.
Тук се изказвам аз. Преди те да дойдат е имало живот на земята. Динозаврите заедно с неандерталците. Те просто са решили, че им трябват роби. Направили са си няколко експеримента, кръстосали са расите ни и от там сме се пръкнали ние. Но, винаги има едно НО! Имало е сблъсък на интересни от тяхна страна, някой е решил, че не сме създадени само, за да се държат с нас като боклуци, а че сме живи същества, все пак.. Тук, теорията ми наистина ми куци, защото ми се губи доста, но няма значение, да продължим. Дали са ни някакво знание колкото да можем да се оправяме без те постоянно да ни висят на главите, но постепенно сме започнали да се развиваме, да откриваме нови неща, да разбираме. Тук е бил преврата, за който споменах. Изоставили са ни, като са сключили пакт с най - образованите и висши в обществото. Те ни дават понякога знаение, а ние им позволяваме да дбиват материал. Добра идея..
От тук, всичко е преинтерпертирано в Библията. Ако някой може да я разгадае.. Но проблема е там, че това, което можем да намерим, което ни е предоставено е Новото Битие, което е доста добре преработено и скрития смисъл на самата Библия става още по - труден за дешифриране. Ако някой може да намери Старото, много по - лесно би интерпретирал думите казано в него. Един Бог, пха! Как пък не! Няколко? Глупости! Цяла цивилизация! Както стани спомена за рисунките в пирамидите. Има и други такива, клинописи, предания, та чак митове. Разпространени по цялата планета, изтерпретирани по различни начини. И всичко води до едно място.. Църквата.

Да погледнем друго. Вампири. Какво са вампирите? Същества пиещи кръв, без отражение и безсмъртие? Глупости! Най - известните.. Е, добре, за единия малко знаят, че се носят такива легенди, но да видим до какъв извод ще стигнем.
Да започнем с по - стария. Буда. Ами, да.. не сте ли чували? Първият ходещ вампир. Но това, всъщност е много слаба легенда и все пак реших, че няма да е лошо да погледнем и нея. Така ще можете да поразличите разни неща, но да видим дали мислим почти еднакво.. Според книгите и преданията човека умира на 80 години, но пък други твърдят, че са го виждали и след това. Измама? Може би, но да видим какви са мислите ми. Човека се плюснал под едно дърво, изнемощял, гладен, физически нестабилен и получил просветление. Е, да, все пак " Дървото на мъдростта ". Дърво на мъдростта, баба ми! Просто смокиня е. Таа.. не помня колко точно дни бяха, но бяха повече от три. Не е възможно човек да издържи повече от три дни без да хапва дори семка. Физически невъзможно е, а като се сетиш, че организмите на хората тогава са били по - слаби и много по - лесно са се разболявали, ние сега с тия газове и простотии сме си калени от малки, а те.. Отклоних се, съжалявам. Добре, кажете ми как е възможно човек, който е стоял да го кажем една седмица без храна, да успее да медитира успешно и получи просветление. Психически невъзможно. Поставете се на негово място. Дори човека с най - здравия орагнизъм би се противил. Как мислите, че ще реагирате, като знаете колко сте гладни, същесвременно не можете да ядете, а се опитвате да медитирате. Лесно е. Или ще изпаднете в несвяст, или ще полудеете. Но човека успял, а въпроса е " човек ли е бил? " Да, бил е човек, но с помощта на някой е успял. Извънземни? Да, най - вероятно. От тук идеята за вампира умира.
Вторият, Граф Влад Дракул или както го казваме в днешно време Дракула. От тази история ще ви докажа, че вампири не съществуват, и че историята се повтаря, но от други гледни точки и цели.
Кой всъщност е Дракула? Влад Тепеш е син губернатова на Трансилвания през 1431 година.

Spoiler:


Още тук забелязваме, че тайните общества не са много на добре. Където има тайно общество има много кръв! Да продължим..
След като баща му през 1437 г. става княз на Влахия е принуден да прати Влад и по - младия му брат като заложници на Мурад ІІ. След като там е бил подлаган на много унижения и зверства се променя драстично. От там идва и омразата му към турците, което си е съвсем нормално. През 1448 напуска Одрин, за да отиде да заеме мястото на убития си баща и по - големия си брат, които са били жертви на Унгарския крал Владислав ІІ. Същата година опитът му да проникне в Търговище е осуетен от друг претендент за трона, който е покрепян от Унгарския владетел. Осем години по - късно Влад успява да се върне на трона, след дълго воюване и много смърт, разбира се.

Spoiler:

От тук, след дългата история на човека, да продължим с теориите. Произвището му " вампир " произлиза от невероятно многото кръв, която е пролял. Ето, виждате ли, тайни общества = много смърт. Отделно тази история, неприазъмта към турците и мечтата за тяхната смърт не вви ли напомня на друга иссторическа личност? В случая целите се разминават, но броя на умрелите е горе - долу същият.
Хитлер. Да, човека избил един тон народ, защото искал Европа. Да сведем нещата под общ знаменател.
1. Расизма, който свързва и двамата.
2. Огромното количество пролята кръв.
3. Трагичния край.

Защо Хитлер е изпитвал отвращение към Евреите? Защото той самия е наполовина евреин? Не.. не знам, не съм сигурна, няма достатъчно доказателства, но явно е свързано с детството му, защото баба му е била еврейка, а расизма и неприазъмта не се появяват ей така, нали?

Води се, че е избивал евреи, а след разследвания е доказано, че от 6 000 000 евреи 1/3 няма и толкова са умряли. А сега Германците все още подпомагат еврейското общество и тези, които уж са мъртви.
Трагичния край.. човека умира от алцхаймер, до колкото помня, но дали е така? Кой знае дали не е покушение, също както американците убиха Кенеди, никой в нищо не може да е сигурен, освен в това, че историята се повтаря, постоянно! Просто случаите са с маллко по - различни цели и подбуди.

История, политика, извънземни.. В днешни дни не може на нищо да се вярва.
Сигурна съм, че ако разгледаме не един и два случая в историята ще намерим връзка между сегашното ни състояние и тогавашната работа. Ако препрочетем Библията и я дешифрираме, дали няма да намерим нещо за " Глобалното затопляне "?

Тук искам всеки да изразява мнение по дадена история. Да споделяме възгледи, да намираме прилики в миналото.. всичко, което можете да се сетите. И ще помоля, като се започне спор да няма обидени накрая.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Извънземните, манипулацията на историята и легендите. Empty Re: Извънземните, манипулацията на историята и легендите.

Писане  Ricchan ^^ Чет 04 Юни 2009, 22:20

Тогава защо са ни оставили да се избиваме? 1-ва Световна, 2-ра... Защо имаме смъртоносни болести като СПИН и левкимия? Нали ако им бяхме домашните любимци, би трябвало да се грижат за нас? Или просто си правят експеримент? О, между другото, мислите ли, че метеорът е реалната причината динозаврите да измрат? Възможно ли е те да са предишните домашни любимци на зелените братя?

Не съм казвала, че сме им домашни любимци. По-скоро сме им лабораторни плъхчета, наблюдават ни, за техни си цели. Нима нашите учени като видят че "Плъх 001" се задавя и умира тъжи и се опитва да го спаси? Не разбира се! Те даже нарочно им вкарват вируси, за да открият ваксините, нали. По същият начин, ние си имаме разум, решили сме си, бием се, избиваме се, извънземните само наблюдават и вписват информацията в тефтерчетата си. А болестите са изпит за това можем ли да се справим с предизвикателствата. Кой знае, може това да е вирус сред извънземните, които също не могат да намерят решение и са го плъзнали по нас, за да се пробваме и ние. Буквално сме лабораторни плъхове, само че такива, които също могат да правят свои изследвания. Все пак, един вирус все отнякъде трябва да тръгне, нали?

За динозаврите честно нямам мнение, но не мисля, че са били питомци на извънземните. ТУк се разминаваме с Лора - аз по-скоро мисля, че след като извънземните са видяли, че планетата е благоприятна за техният голям експеримент, решават да избият всичко населяващо я /динозавривключително/ и да й дадат едно ново начало - има подготвителен период, през който създават първо по-низшите същества, за да имат питомците им /ние/ какво да ядат по-нататък. И след това се появяваме. Губи ми се колко рестартирани поколения сме, но съм убедена, че сме минимум две /както Лора спомена за библията, тва с потопа/, дже мисля, че сме 3.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Извънземните, манипулацията на историята и легендите. Empty Re: Извънземните, манипулацията на историята и легендите.

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Съб 06 Юни 2009, 12:53

    Ако не друго , то поне научих малко история drop
    Вече си говорихме с Ло , че на мен никак не ми приличат (Вапи-чан и Ръсизъм-сама) drop
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Извънземните, манипулацията на историята и легендите. Empty Re: Извънземните, манипулацията на историята и легендите.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите