Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

+3
Ricchan ^^
Megaphy
Elune Be Praised*
7 posters

Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Elune Be Praised* Вто 21 Апр 2009, 18:40

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Movie5

## Жанр : Action, Martial Arts, Ninjas, Shounen, Super Power

## Държава : Japan/Япония

## Година : 2009

## Времетраене : 93 minutes/ 93 минути

## Резюме : When a mysterious group of Shinobi make a surprise attack on Konoha, the village is left in ruins. Only then does it becomes apparent that another shinobi world war could become a reality. Meanwhile, Sasuke who left Konoha to avenge his clan by killing his brother Itachi, appears for a second time in front of his friends.

Излезна RAW-а ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Megaphy Вто 21 Апр 2009, 19:03

Егати кефа RAW.А субс кога ще има? icon_rolleyes
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Ricchan ^^ Вто 21 Апр 2009, 19:49

До 2-3-4 дена ще има 1000% icon_lol

Туй ще е бати филъра майни, Саске е на майната си, но ся разбираш ли ш'са съюзи с Нарутардко срещу филърните злодеи
icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Megaphy Сря 22 Апр 2009, 13:17

Nao-senpai ^^ написа:До 2-3-4 дена ще има 1000% icon_lol

Туй ще е бати филъра майни, Саске е на майната си, но ся разбираш ли ш'са съюзи с Нарутардко срещу филърните злодеи
icon_lol
Добре казано. icon_lol
Аз поне ще си зяпам Сасуке друго не ми остава.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Shinshoku Съб 02 Май 2009, 20:12

*лол* изгледах го и честно казано очаквах нещо по-добро но защо ли се учудвам icon_lol
Прекалено бързо ми се развиха действията и в началото не можах да захапя ко става icon_lol
Засрамена ще кажа че този път Саске ми хареса icon_lol (*лол*)
Филма съква drop Само дето му прайха толкова голяма реклана...а и това бижуу просто не мога да го свържа с нищо drop "0-опашато?" че то си имаше опашка drop лол....
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Megaphy Съб 02 Май 2009, 20:30

Тъп беше аз друго и не очаквах.Сасуке го имаше в началото и после в последните 15 минути на филма.Тва си е чист рекорд не му бях виждала физиономията от много отдавна.Езък, че когато бях Нарутард нямах търпение да излезе като разбрах, че ще има и сега да ме мързи да го тегля.Гледах го колко да отбия номера и да кажа, че съм го гледала. icon_rolleyes
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  HellGirl Нед 03 Май 2009, 09:22

-Storm.Fucker- написа:*лол* изгледах го и честно казано очаквах нещо по-добро но защо ли се учудвам icon_lol
Прекалено бързо ми се развиха действията и в началото не можах да захапя ко става icon_lol
Засрамена ще кажа че този път Саске ми хареса icon_lol (*лол*)
Филма съква drop Само дето му прайха толкова голяма реклана...а и това бижуу просто не мога да го свържа с нищо drop "0-опашато?" че то си имаше опашка drop лол....
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 28
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Elune Be Praised* Пон 04 Май 2009, 21:17

Доста съм разочарован от филма.. Неможах да не забележа как Саске използва техниките само виждани до сега в анимето icon_lol тоест са го сложили във филма само заради Fan girlz & boyz или иначе казано за рейтинг, а като цяло просто поредната отбивка за пари ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Minche7o_96 Нед 10 Май 2009, 20:17

Аз го гледах вече страхотен еее love и то с БГ субс там Наруто и Сасуке се бият рамо до рамо.
Minche7o_96
Minche7o_96

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Shinshoku Нед 10 Май 2009, 20:34

Minche7o_96 написа:Аз го гледах вече страхотен еее love и то с БГ субс там Наруто и Сасуке се бият рамо до рамо.

*lol* май си се позаблудила малко drop плз само защото Саске се бие редом *е бахти и преувеличението* с Наруто *което не може да се нарече даже и така*...хм...по скоро ...само защото Саске беше с Наруто не означава че това прави филма drop историята беше гора долу интересна *лол пак преувеличение* но начина по който беше направен си беше чиста излагация....филмите които бпха от НАРУТО не НАРУТО ШИПУДЕН бяха къде къде по-интересни и добре направени icon_rolleyes
признайте си го хора...филма съкваше хард...

п.п. пакий тоя дето го раздаваше зъл като се преобрази *стана млад* ми приличаше на ония от Dragon Ball smile
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Façade Пон 11 Май 2009, 03:53

Ако лошия поне беше хубав,щеше да ми хареса поне млако icon_lol
А и да си призная Саске ме израдва..
Spoiler:

А и когато накрая започна да се облича си викам "А,ако искаш и без горнище може да стоиш.Няма да възразя" icon_lol
Честно казано,единственото,което ме израдва май беше Саске.Срам ме е да го кажа,но е факт icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Megaphy Пон 11 Май 2009, 04:28

Да ви кажа единствения хубав филм на Наруто е първия, но не този на Шипуден, а ония с The Snow Land.Беше епичен просто...
Сасуке си беше готин в тоя филм.Тоя път не се превземаше много много, ами отиде колко да си свърши работата и се разкара.Както каза един от анимес~имаше повече участие от 100 епизода на Наруто Шипуден. smileАз мисля, че и това му беше много съдейки по това как вървят филърите.Все пак хубаво е, че му дадоха шанс да се изяви явно на всички ни е липсвал за това му се кефиме.Искам си Сасуке да му се не види - тия филъри ми изпиват животеца. icon_lol
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009) Empty Re: Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds (2009)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите