Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006)

2 posters

Go down

The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006) Empty The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006)

Писане  Shivers Съб 03 Яну 2009, 20:51

The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006) The.Devil.Wears.Prada.2006.XviD.AC3-WAF

Режисьор : Дейвид Франкел
В ролите : Стенли Тучи, Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Емили Блънт
Жанр: Комедия, Драма

Светът на модата в Ню Йорк. Жените трябва да са повече от слаби, липсата на прическа може да прекрати нечия кариера, а списание Runway е самата Библия. От години то е ръководено от безскрупулната Миранда Прийстли (Мерил Стрийп), модна икона и безмилостна работохоличка, която помита всичко и всеки, който се изпречи на пътя й.

Анди Сакс (Ан Хатауей) току-що е завършила журналистика и мечтае за звездна кариера като писател. Илюзиите й обаче бързо умират при срещата с трудовия пазар в големия град. След дълго търсене и безкрайни интервюта, тя неохотно приема да стане асистентка на главния редактор на модно списание, без да има представа нито кой точно ще е новият й шеф, нито в какво се забърква. Многобройните сблъсъци между невинната и напълно незаинтересуваната от модата Анди и „дяволът” Миранда са неизбежни. Дали сред блясъка на най-модерните дрехи и аксесоари и най-бляскавите събития в града, Анди ще намери сили да се пребори с тиранизма на шефката си или ще се примири с това да бъде един от ежедневно унижаваните служители в редакцията?

Филмът е базиран на едноименния роман на Лорън Уайсбъргър, до голяма степен биографичен, в който тя разказва за периода, в който тя е работила като асистент на главната редакторка на списание „Вог”.
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006) Empty Re: The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006)

Писане  Shivers Съб 03 Яну 2009, 23:38

Смело мога да кажа, че това е един от любимите ми филми...
Ммм Миранда Прийстли може да се каже, че ми е нещо като идеал... просто се възхищвам на тази жена... на това, че знае как да си изиграе картите... определено филма си заслужава...
Поне според мен... естествено не може да се сравнява с книгата, но наистина е доста добър
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006) Empty Re: The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006)

Писане  Drama.Queen Нед 11 Яну 2009, 16:16

Нямак си не ми хареса drop Съжелявам . НО го изгледах,де icon_lol заради сестра ми drop
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006) Empty Re: The Devil Wears Prada / Дяволът носи Прада (2006)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите