Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кофти навици?

+34
rock_pure3
sasusaku_4ever
happinesskillsinside
luddd1988
neli4ka
Mad.Soul
Vampire_Love
Rena-Zlat
~[Twilight]~
Little.Vampire
HellGirl
Plug in,Baby~
megami_shin
Kreator
Megaphy
CriminaL Baby.
ton4encento
Elune Be Praised*
Koufuku ;3
Ayumu_chan:P
LiДо4o_O
Enery
black_warrior
Cocaine`
- Eti
What's up?
~|~Crazy_kid~|~
Ricchan ^^
Blackie.
~Black rose~
Drama.Queen
Façade
Shinshoku
c0lourblind-
38 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кофти навици? Empty Кофти навици?

Писане  c0lourblind- Пон 04 Авг 2008, 04:23

Айде, айде
всеки си има такива icon_lol
аз например винаги заключвам два пъти (и с майка ми много се караме за това)
стискам пастата за зъби през средата.. спя на отворен прозорец, слушам силно музика и оглушавам, и също така нещото което най-дразни околните е, че когато ми говорят съм способна до такава степен да ги изолирам, че дори няма да ги виждам и чувам icon_lol
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Кофти навици? 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Shinshoku Пон 04 Авг 2008, 06:25

навика ми е никога да не си сгъвам дрехите (явно за това винаги са ми омачкани) icon_lol все ми вика майка ама аз не мога и толкоз оставям ги разхвърляни(поне знам кое къде ми е) icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Façade Пон 04 Авг 2008, 06:29

ох мойте са мн :getr:
винаги като излизам тряскам вратата/несъзнатекно ест/слушам мн силно музика/тва нз кой не го прай/не си опраям леглото/ама за тва не съм мн сиг дали не е лош навик/винаги като излизам остаям вратата отключена,драскам си разни работи във час/според мен това не е лошо ама да питате даскалката.../
и да спирам до тука че моа да изреждам още мн неща :getr:
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Drama.Queen Пон 04 Авг 2008, 06:59

Ъъх..За мен силното слушане на музика не е вреден навик(То аз по друг начин не слушам музика.ПРосто не мога да й се насладя,ако не ме боли главата от нея icon_lol )После за стискането на пастана за зъби и аз го правя..Мързи ме да я държа в края,пък и мн тежи.ДА не говорим,че не я и затварям...Като простирам гледам да свърша колкото се може по-бързо,и често дрехите ги свалям озпомачкани от простора и само ги хвърлям на леглото на наще(ако са техните) и на леглата на сестра ми(мойте ги мятам на закачалки в гардероба)Като цяло мн мразя да върша всякаква къщна работа и когато някой ме накара,правя всичко възможно в следващите 5 мин да ми кажат=:"Райзкарай се!" и аз да се върна към простотиите,с който се занивама.МАйка ми изобщо не харесва факта,че "по цял ден гледам детски".+ като си готвя,мн рядко си измивам тенджерата или тигана.Сми,чинийте и приборите си ги мия,но мн мразя да мия тигани и подобни.Просто са твърде тежки,пък аз съм мързел.В час не правя нио др освен да рисувам(не,че го мога мн добре или нещо от сорта,защото съм куца и с двата крака.)Игнорирам всички,когато ми говорят и не обръщам внимание на никоого и на нищо.Могат да ми викат на главата,но аз дори няма да забележа,че са там.И..ще спра до тук,само ще кажа,че мога да не си лягам няколко дена,но ако не искам да спя няма да го направя.Може да имам пазарски чанти под очите и едва да ходя,о просто няма да стане!


Спирам до тук,защото за по-противните ми вредни навици няма да споделям.. icon_rolleyes
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  ~Black rose~ Пон 04 Авг 2008, 07:15

ЪЪЪЪммм..... smile такам
icon_confused Правя си телефона на вибрация просто ей така icon_confused нз що.(и кат званят и аз не вдигна пак си имам проблеми hotl )Слушам всока музика ама тва не се бри, hotl карам се със даскала си по музика hotl Когато излизам забравям да изключа компа и климатика smile .Събуждам съседите без да искам icon_lol (голяма гад съм).
ААААААААА и като се прибирам винаги забравям да заключвам вратата,даже веднъж излезнах и ЗАКЛЮЧИХ вратата ама тая на терсата ми била отворена smile smile smile smile smile smile .
Ъъъъъъ има и ощеее...мн,мн,мн,мн ама сега не се сещам... :crazy2: smile smile
~Black rose~
~Black rose~
Терорист

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 997
Дата на регистрация : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Shinshoku Пон 04 Авг 2008, 07:16

сетих се за още навици hotl

Когато влизам в стаята си имам навика да се заключвам (понякога го правя инстинктивно) нз що icon_suprised наще много ми се нервят
Друг навик ми е като влизам с някоя стая да се блъскам първо във вратат и после да отворя hotl (малко е болезнено) icon_suprised
ПОРЕДЕН НАВИК МИ Е ДА СИ ХВЪРЛЯМ ДОМАШНИТЕ ЧЕХЛИ hotl и ги оставям там където съм ги изперкала(нищо чудно че после трудно ги намирам) icon_suprised
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Blackie. Пон 04 Авг 2008, 08:18

Това с чехлите и пастата за зъби и аз го правя icon_lol все минавам като през завеси и почти никога не затварям вратите... постоянно ръся неща по пода и майка ми се чуди как правя вс това, като преди 2 мин е изчистила, а пак е безпорядък smile .... Друг навик ми е като видя момче с рошава коса, или такава дет седи като на бодлички постоянно да му пипам косата smile Друг гаден навик ми е винаги когато вървя с група хора, или дори да сме само 2 момичета винаги оставам някак си назад icon_suprised ....такам...ето още един - каквото и да ям, винаги си оставям последното залче smile ... ъъъ...също и като ме карат да направя нещо, на мен точно тогава ми се доспива, странно защо smile . Имам и още доста, ама ме хвана мързела smile
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Ricchan ^^ Пон 04 Авг 2008, 09:41

Знам ли...
Навик...
Не си оправям леглото НИКОГА... Дрехите стоят на фотьойла, не в гардероба... Ако някоя торбичка се търкаля по пода, мен не ми пречи... Не се занимавам да я вдигна... После стават 2-3 торбички... ама на мен не ми пука особено... Ако изтърва нещо зад леглото, което не е чак толкова ценного оставям... Пука ми за него... Обичам и да се шматкам из стаите с МП3-ката в ушите и да мисля... Майка влиза и ме пита "Какво правиш?" Аз: Ми разхождам се...
А да, на пода до стола ми има поне 5 шишета от Кока-Кола... Мързи ме да ги вдигна... С една дума на мен ми е навик да живея в бъркотия и тва е
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 04 Авг 2008, 10:32

навици ... icon_lol хъммм
... да си зарязвам нещата и след вечеря да ставам от масата без да пипна нищо и право на компа... да не пипам нищо ... котката е в стаята ми добре само за ли мога да я изкарам ... да не си оппавям леглото , да си лягам с дрехите дето съм била цал ден , да не отварям прозореца след като е къпа , да не си накисвам нещата за пране , и да не полирам всяко нещо дето съм яла с/в него , да го оставям на място а не на куп , да ходя до магазина , да не слизам на двора , да не гася компютара , да се хващам с по-голями мочета , при наличието на цяла спалня да се качвам на главата на другият ... да не дърпам пердето и да влизат некви насекоми дето посел пища от тях ...
Общо взето да не пипам нещо в къщи и да мързелувам
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  c0lourblind- Пон 04 Авг 2008, 14:35

а пък моите дрехи не са нормално сгънати, а почти на топки и винаги като отворя гардероба нещо пада върху мен и после една седмица ме боли някое от очите icon_lol оставям си гуменките по средата на коридора (аз не се събувам като нормален човек), изпускам пари..пари.. МНОГО пари под леглото и след около половин година изпускам я някой молив, я друго, а когато се наведа да го търся започвам да се радвам на богатството си, което обикновено се състои от около 5-6-7 лева на стотинки icon_lol телефона ми винаги е изключен или на вибрация и го зарязвам в нощното шкафче icon_suprised мразя да ме безпокоят когато съм в къщи.. ако искат нещо да казват - има си домашен тел. icon_lol
Като се къпя не ползвам много от топлата вода, но за сметка на това стоя по 1 час в банята и я източвам до края icon_lol
Като се прибера, първата ми работа е да си проверя форума, сиреч да седна на РС-то и майка ми все мрънка, че нищо не правя и само зяпам детски, пък аз си имам оправдание, че си обогатявам речника и уча английски icon_lol (толкова го уча от аниметата, че няма на къде просто..)
А за това в часовете.. не мисля, че е кофти навик, защото всички го правим, пък понякога даскалите не забелязват дори.. ама аз не стига, че си драскам, ами и постоянно ръчкам тоя пред мен и го питам какво да му нарисувам icon_lol
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Кофти навици? 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 04 Авг 2008, 17:15

Ъхх да тея дрехи ... майка ми отдавна се кани да ми купи гардероб понеже другият стана на склад и аз си зарязвам дрехите на малкто ми креватче icon_lol ...
слушам музика в час но понеже аз съм единствената дета се осмелява да си пропусне урока и да я хванат даскалите всички се наместват до мен та да чуят и някой се се провиква "усили че не чувам бе" ... до драскането - момчето което седеше до мен оп музика само ме ръчкаше и ме питаше "Наруто или Саске" ... "Вече мога и дейдара Икаш ли " другото което раницата ми нося я почти паднала в смис не на раменете а надоло само да затърча леко и тя се свлича ... така си я слагам еч вс около мен изохква /Премятам я че иначе няма вдигане/ Ъ също е пълна бъркотия в нея... относно това едни фр викаха "който е казал че в една женска чанта няма подредба е бил ОСОБЕНО прав за теб" имам и лошият навик да пиша например но инглиш в тетрадката по математика и обратното ... също да пропускам часоме или да закъснявам...имам навика да оставям котката да ми се катери по краката и тялото и главата защото ме ммързи да я разкарам а съм заета да цъкам на компа ... имам навика всяка вечер да падам като храня кучетата и после да седя да гледам небето и така ако съм тръгнала да ги храня в 9 се връщам в 11 или 12 О.о зависи какво е времето ... имам навик през зимата да нося летни дрехи а през лятото с пуловерчета ... icon_lol имам навика ад спя на ръба на леглото което често води до падане и заклещване... имам навик да живея в бъркотия и да не ми пука а майка ми да побеснява .... същэ така като ме пратят за нещо аз минавам през хола при компа и оставам там час два ... също така имам навика да се събуждам през ноща и да слушам музика а да и се клатя преди да заспя icon_lol май това е
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  What's up? Сря 06 Авг 2008, 12:16

Такааам..........обичам,обожавам да ходя само по чорапи(в смисал без чехли не гола),Не мога да търпя отворена врата.....по дяволите усещам и с гърба си когато е отворена.........не обичам съвети......инат съм.....отвратително разхвърляна съм........по скоро ще намеря нещо в разхвърляна стая отколкото в подредена......никога не си изхвърлям кутиите от цигари........да продължавам ли......
Мхм
What's up?
What's up?
Терорист

Female
Age : 30
Location : Sofia
Job/hobbies : ********
Humor : *********
Reputation : 0
Брой мнения : 667
Дата на регистрация : 23.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Shinshoku Чет 07 Авг 2008, 15:26

кофти навик ми е когато се замисля или чета нещи да си хващам устат и да си я дърпам icon_lol още от малко го правя т'ва icon_suprised друг навик ми е винаги когато си измия зъбите да изперкам пастата за зъби на някъде но не и на мивката да я остая icon_suprised
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  ~Black rose~ Вто 26 Авг 2008, 19:15

smile Заключвам вратата, слагам слюча в клюбалката и никой не може да влезе.. smile
~Black rose~
~Black rose~
Терорист

Female
Reputation : 0
Брой мнения : 997
Дата на регистрация : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  c0lourblind- Вто 26 Авг 2008, 19:21

Дa.. започват да звънят по звънеца, пък ако слушаш музика и не ги чуеш после става скандал, егати icon_lol
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Кофти навици? 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  - Eti Нед 31 Авг 2008, 21:51

Охх тва с ключа в ключалката го праа всеки Божи ден..Ъмм мразя да мия съдове иии винаги когато ходя на пазар взимам някой фр с мен това обичайно е Мими и винаги и давам тя да ми носи торбичките (в последно време тя почна доброволно да си ги взима защото знае кви троскания и ревове падат иначе)много обичам да се цупя и трябва да ми се разкрещят за да стана от компютъра hotl hotl hotl hotl
- Eti
- Eti
Терорист

Female
Age : 30
Reputation : 0
Брой мнения : 517
Дата на регистрация : 15.05.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Cocaine` Нед 31 Авг 2008, 22:01

и аз винаги чехлите ги заравям някъде... или например ако вечерта се местя от едната във другата стая забравям да загасям.. винаги когато се прибера си хвърлям дрехите или на дивана или на масата hotl или когато влизам в къщи чехлите или обувките си ги оставям не до шкафа или във него а на посрредата на коридора.. ако се сетя за други ще пиша :icon_bigrin:
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  black_warrior Чет 04 Сеп 2008, 16:18

при мен проблемът е 4е не мога да се сдържа когато някой прави някоя глупост и почвам да квича...
black_warrior
black_warrior
Терорист

Female
Age : 27
Location : нейде из небето:)
Job/hobbies : killer
Reputation : 0
Брой мнения : 392
Дата на регистрация : 07.03.2008

http://www.vbox7.com/user:nightwish3197

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  c0lourblind- Чет 04 Сеп 2008, 16:52

Да си зарязвам ключовете в леглото icon_suprised Чистак-нов идиотски навик и толкова белези имам от капачките от бира по ключодържателя, че не е истина icon_mad
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 30
Groups I'm in : Кофти навици? 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Enery Чет 04 Сеп 2008, 16:54

Из целия апратамент има чаши, където отида там си зарязвам чашата, да не говорим за боклуците. Хаха.. и чорапите са зарязвам на всякъде и въобще мн зле. icon_lol

ЕДИТ: никога нищо не прибирам, дрехите по столовете, понякога спя с тях, просто съм ги забравила в леглото.. Забравям лампите, колонките, телевизора, да заключа и то абсолятно винаги.. и никога не си вдигам телефона 100
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  LiДо4o_O Пон 20 Окт 2008, 18:00

стаята ми е ужасно рязхвърляна и когато се сетя да я почистя на втория ден става бунище... и когато се захиля неистово нямам спиране icon_lol
LiДо4o_O
LiДо4o_O
Терорист

Female
Age : 30
Location : Hоme, sweet home
Job/hobbies : Livin'
Humor : dark sarcasm
Reputation : 0
Брой мнения : 1432
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.citati.bg/

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Ayumu_chan:P Чет 19 Фев 2009, 18:48

Амииии...например много ама много мразя да си подреждам стаята от което следва тя почти винаги е разхвърляна и майка ми естествено много ми се кара за това. Имам манията да си лепя разни плакати и мои картини на стената от което тя е заприличала на.....нищо. Не уча(не че познавам някой който го прави). Много обичам да заключвам врата (2 пъти), да оставям ключа в ключалката и да надуя музиката. Никога не чувам когато баща ми звъни на звънеца и после става еднаааа........ icon_lol icon_lol И съм голям непукист icon_bduh icon_bduh

Еми това е. Изповядах ви се icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

EDIT: сетих се за още icon_lol icon_lol Слушам музика в абсолютно всеки час без изключения. Никога не спирам да говоря - особено по телефона и после наще се чудят що имаме такива сметки. След у-ще винаги ходя на разходка. Много обич да скачам в локвите когато вали обаче почти никога не се разболявам. Никога не отсъствам от у-ще (освен ако не избягам от някой час, а после дори с неизвинено не се сдобивам) не защото съм много ученолюбива просто се разболявам веднъж на 4-5 години (влудяващо е) Пиша единствено в тетрадки по всичкология и си рисувам, чатя и говоря в часовете (ама много)

ПС: лелеле горката аз направо да ме пратят в ада smile smile smile smile smile
Ayumu_chan:P
Ayumu_chan:P

Female
Age : 29
Location : PLD
Reputation : 0
Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 05.02.2009

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Façade Чет 19 Фев 2009, 21:10

Напоследък не мога да стоя без нещо в устата(на какво ли се дължи icon_lol ) и потърпевши от тази ситуацията са дрехите ми,химикалите,малки огледалца,близалки,клечки и всичко,за което се сетите icon_lol
А и също така се разкарвам вкъщи с обувките и да си зарязвам работите навсякъде ^^'
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Koufuku ;3 Съб 21 Фев 2009, 16:15

винаги като си оставя чехлите в някой ъгъл баба ми казва:
-Росица,ВЕДНАГА СИ ОБУЙ ЧЕХЛИТЕ!!! (много се дразняяяя 104 )

друг път когато стоя до късно на компа (Това за мен не е кофти навик,но за наш'те... 103 да не говорками...)

много често ми правят забележка,когато вечер забравям да изключа ТВ-то когато заспивам ( 109 )
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Elune Be Praised* Съб 21 Фев 2009, 16:46

Вратата на стаята и новата и старата яде мн ритници и не само :icon_bigrin:
Ам гриза си кожичките около ноктите, тва ми е от мн малък ама немога да отвикна :icon_bigrin:
Да казвам КОПЧЕ почти по 1023013012301230101 пъти на ден hotl
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 32
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Кофти навици? Empty Re: Кофти навици?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите