Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuuki Nao (Mai-series)

+8
ShizNat fan
Cocaine`
Apathy
Tzeentch God of Chaos
Enery
General_Grievous
Façade
Ricchan ^^
12 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Сря 28 Яну 2009, 15:58

Влизам ти в положението, но в случая това го приемам лично -.-

Ако ме килваше Шизуру щеше да ми е все тъз, но точно Натсуки е едиснтвеното чаве, което не бих желала да убива Нао и ти знаеш що icon_rolleyes

То пък Шизуру е мн спокойна, само дето изби половината Childs в ХиМЕ вселената ... hotl
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  ShizNat fan Сря 28 Яну 2009, 16:05

...заради НаоНат нали? -.- Не го приемай лично, нямах картинка на която Шиз да убива Нао (ако имах добре ми дошла)Освен това мразя НаоНат, нормално е за мене да сложа такъв подпис....

Шизуру не е спокойна, но запазва някакво самообладание....като например не изпада в истерия като някой други -,- Не е нервна, не крещи и т.н и т.н. защото така мога да продължа до утре xD
Нао ми е прекалено...как да се изкажа......абеее не е мой тип и толкова -.- Винаги съм си падала по герой като Шиз :) Лично аз гледам характера а не външния вид icon_wink
ShizNat fan
ShizNat fan
Терорист

Female
Age : 30
Location : Под леглото ти. с:
Humor : trollface.jpg
Reputation : 0
Брой мнения : 160
Дата на регистрация : 05.12.2008

http://anime-manga.forummotion.com/

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Сря 28 Яну 2009, 16:18

Нао си е кучка, няма кво да се правя на две и половина; та аз затова я харесвам толкова много! love Въпрос на личен вкус, мен Шизуру главно ме дразни, защото просто Натсуки според мен по никакъв начин не е неин тип - иначе като характер - ми е неутрална, даже получава моя респект за онзи психо поглед като нападна втория път Нао - доста добро, макар и Нао да ги има по-хубави love

Аз също ги подбирам по характер. Това сега не знам предното намек ли беше, защото не си права icon_rolleyes Например Огиуе /аватар и подпис/ момиченцето е пълно дебилче на външен вид, особено с вързана коса / макар и аз да го намирам за супер сладко love / и пак мн си я харесвам, точно защото толкова много си приличаме и характера й рули.

Това че Нао си е две в едно - т.е. и е kawaii desu~ е просто съвпадение на събитията, неслучайно ми е сред най-любимите, защото ми покрива всички фетиши
icon_rolleyes
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  ShizNat fan Сря 28 Яну 2009, 16:33

Напротив, Шиз и Нат си отиват много защото са различни характери, те са като черното и бялото.... Нао И Натсуки според мен хич не върви да са заедно защото и двете ми седят еднакво... като черното и черното например О.о (изказах са...) Както и да е....
това не беше поредния намек, аз така си говоря -,-
И така проблемът е очевиден icon_smile Ама направо очеизваждащ -.- И именно фактът че двете с теб си падаме по различни характери ни води до този безсмислен спор icon_smile И аз смятам да приключа спора защото наистина в него няма смисъл icon_smile Мрази си Шиз, обичай си Нао, това не ми пречи.А сега да си стиснем ръцете и всеки да продължава по пътя си.... icon_smile
ShizNat fan
ShizNat fan
Терорист

Female
Age : 30
Location : Под леглото ти. с:
Humor : trollface.jpg
Reputation : 0
Брой мнения : 160
Дата на регистрация : 05.12.2008

http://anime-manga.forummotion.com/

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Сря 28 Яну 2009, 16:43

Аз не споря, защитавам си фенгърлщината icon_lol Ама кажи сега, КАК да не се заям??

Нао И Натсуки според мен хич не върви да са заедно защото и двете ми седят еднакво...
Еднакви? Любимата ти Натсуки си прилича с омразната ти Нао по характер? Нещо ми се губи връзката hotl
Кажи, че не те кефят и толкоз, в кви филми влизаш, дето сама си затъваш
icon_confused
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  ShizNat fan Сря 28 Яну 2009, 17:07

Мислех че съм приключила но очевидно трябва да ти отговоря -,-
Когато казах че Нао и Натсуки ми седят еднакво имах предвид че ми седят еднакво когато са заедно -.- Нао е едно агресивно егоистично същество, в на Натсуки характера също има нещо такова.....И ми седят еднакво =/ Иначе по някаква причина Нао ме дразни, а Натсуки не -.- Просто може би Нао е прекалено егоистична и агресивна, а Натсуки само малко......Колкото до Шиз...в нея няма нито едното нито другото и с Натсуки си пасват идеално =/ Като черното и бялото както вече споменах...Представи си 2 агресивни момичета заедно (седят еднакво) а сега си представи едно спокойно момиче и едно агресивно момиче заедно (седят контрастно).Затова са ги избрали да са заедно...Надявам се разбра, защото аз приключих спора -.-
ShizNat fan
ShizNat fan
Терорист

Female
Age : 30
Location : Под леглото ти. с:
Humor : trollface.jpg
Reputation : 0
Брой мнения : 160
Дата на регистрация : 05.12.2008

http://anime-manga.forummotion.com/

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Сря 28 Яну 2009, 17:14

Аз ще ти отговоря - и Нао и Натсуки са с хладно държание, приличат си, само дето Натсуки има мнооого по-малко bitch mode. Неслучайно ме кефят и двете я icon_lol
И точно защото и двете са агресивни, само като си ги представя в леглото, коя ще търси надмощие и ква страст ще пада и го предпочитам ^_^ And that's all, my reason ^_^
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Enery Сря 28 Яну 2009, 18:28

Как не ви е срам да не ме викнете в този красив спор? =_= Е, както и да е.
На мнението на Стани съм ест. icon_lol , no да добавя, както сподели хлапето, дето не му знам името.. Пълни противоложности са Шизуру и Натсуки и си мисля, че точно, заради това не ги харесвам заедно.. то като са абсолютно различни за какво ще си говорят? Как ше живеят заедно, като едната ще иска едно, а другата друго?
Зарежи тфа.. Нао може да прилича на кучка, но точно в това й е чара. Пък и спокойните и добрички герои вече не са толкова харесвани. В Шизуру няма живец.. има много болен поглед.. баш като на зомби. Имаше моменти, в които се плашех от нея, докато при Нао винаги си под напрежение.. не знаеш какво ще е следващото изникнало в главатай и дали ще е пълната простотия. Пък и с нея имаше много повече смях и болка, не както при Шизуру - само хладнокръвие и Натсуки =_=
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Megaphy Сря 28 Яну 2009, 18:55

BookwoRm написа: Как не ви е срам да не ме викнете в този красив спор? =_=
Баш...та няма как да не се намеса и аз.То не че ми остана нещо за казване двете мацки всичко казаха, ама айде ще изръся нещо колкото да защитя страната. drop Натсуки и Шизуру просто не си отиват Шизуру е прекалено скучна за Натсуки пък да не говорим що за перверзна откачалка е. (а също и умее да изневерява) icon_confused А пък Нао е печена червенокоска, с която двете с Натсуки се допълват перфектно. ^^ Подписа и аватара на момичето няма да го коментирам иначе ще има обидени. -_-
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 29
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Сря 28 Яну 2009, 19:12

Naisu jobu~ :icon_bigrin:

Но нека се придържаме към Нао, че го обърнахме много офтопик - ако имате друго за казване - в Спама ;)
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  ShizNat fan Сря 28 Яну 2009, 19:14

А кой ще защити моята страна????? хО Да му се невиди не издържам вече, и моите нерви си имат предел -.-
Шизуру била перверзна откачалка...така е и за това ми харесва, умее да изневерява...за това също ми харесва...има психясъл поглед...още един плюс да му се невиди -.-
Не мога да разбера как издържате такова същество като Нао... а Шиз какво ви е направила?Седи си момичето и си пие чая -.- Ама и тя накрая не издържа и изби почти всички (напълно я разбирам) -.-
Просто не виждам Нао и Натсуки заедно и толкова -.- А Шиз и Натсуки са много сладки заедно, каквото и да ми говорите -.-

Подписа и ава не съм си ги сложила за да се коментират, а за да им се радвам -,-
Аз приключих! Окончателно! И се надявам и вие, защото станах прекълено нервна
ShizNat fan
ShizNat fan
Терорист

Female
Age : 30
Location : Под леглото ти. с:
Humor : trollface.jpg
Reputation : 0
Брой мнения : 160
Дата на регистрация : 05.12.2008

http://anime-manga.forummotion.com/

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Uchiha_Mizuki Пон 22 Юни 2009, 21:21

Чесно казано не ми допада... Всъшност хич не ми допада!Аз попринцип не харесвам герои които са харесвани от много хора..Тоест НЕ МЕ КЕФИ!
2 срички - ТЪ ПА! Ей тва е dull
Uchiha_Mizuki
Uchiha_Mizuki

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 22.06.2009

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Пон 22 Юни 2009, 22:19

lol smile smile smile smile smile smile smile


Хубаво, няма значение, ама... знаеше ли, че Шизуру е най-харесваната? + Натсуки? А ти ги харесваш и двете сигурно ;) Демек... няма логика в тва, което казваш.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Uchiha_Mizuki Пон 22 Юни 2009, 22:25

Или може би просто ти не си СХВАНАЛА! :getr:
Uchiha_Mizuki
Uchiha_Mizuki

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 22.06.2009

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Пон 22 Юни 2009, 22:26

Аз попринцип не харесвам герои които са харесвани от много хора..
. . . ? о.О

Мисля, че мн добре схванах даже. Една проста проверка в МАЛ, ще ти покаже, че Шизуру има един гъзилион повече фенове от Нао.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Uchiha_Mizuki Пон 22 Юни 2009, 22:31

От каде знаеш че съм имала предвид ЦЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯКАТА ВСЕЛЕНА?
Ехооо аз пиша само в този форум!!!!Не схващаш ли мисълта??? 🇸🇸
Uchiha_Mizuki
Uchiha_Mizuki

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 22.06.2009

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Пон 22 Юни 2009, 22:34

omg... smile smile smile smile smile
Нима ако всички викахме в тоиз форум "йеееей Шизуру, йееей" ти щеше да промениш мнението си за нея? lawl smile Няма да споря повече, че ме напуши на смях XD
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Uchiha_Mizuki Пон 22 Юни 2009, 22:44

:poster_stupid:
Личи ти че си напушена ама не от кво да е ами от "липса на сън" ..!
Ае мани са че не мой та гледам ако щете ма блоквайте ама майка ти да еба дразниш ма!Аз си имам мнение както и ти,ама то твоето прекалява >.> Имам чувството че винаги искаш да си над всички ама не миличка няма да стане!Въри си гледай Нао буклука и не са обаждай повече...Ако искайте ма блоквайте мен тва не ма сърби .. ама само да знайте ОТ ТОЯ ФОРУМ НИЩО СМИСЛЕНО НЕ ВИДЯХ!Ае няя спора пойче с вас!
Uchiha_Mizuki
Uchiha_Mizuki

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 22.06.2009

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Ricchan ^^ Пон 22 Юни 2009, 22:50

icon_eek Аз съм мн мил човек по принцип и съвсем не стоя над другите, кво се обаждаш без да знаеш? Всъщност, да, недоспивам vv Но това не ми пречи да мисля трезво. Просто нямаше смисъл в това, което каза. Аз ще отида да си гледам Нао бОклука, а ти поне вземи се обоснови правилно за някои неща.

Защото това е може би единствения форум, който ще намериш, където Нао феновете > Шизуру феновете. Нима ако влезеш в друг такъв пак ще кажеш това? Няма логика! Замисли се!

И за разлика от certain someone аз не съм ругаеща малка сополанка, нито се обиждам от тези работи, нито ще те блоквам. С ШизНат фен си се разбираме добре обикновено, защото момичето знае как да говори. Нея уважавам, щото поне си е наистина фен на Шизуру, а знам какво е да фенгърлстваш по някого. А един форум е за забавление, не за смислени философски постове, освен ако не отидеш в някоя филсоофска тема xx
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Uchiha_Mizuki Пон 22 Юни 2009, 22:53

ти кощеш ме блоквай ама аз ше си се махна щото почвате да дразните още от както почнахте да се заяждате затуй че чао ви и дано не се видим ;]
Uchiha_Mizuki
Uchiha_Mizuki

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 27
Дата на регистрация : 22.06.2009

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  VamPireGirL Вто 23 Юни 2009, 09:23

Нао... love Любимката ми в цялото аниме. За мен няма равна, характера и Рулзз... Всичко в нея е невероятно love


Последната промяна е направена от VamPireGirL на Вто 23 Юни 2009, 14:29; мнението е било променяно общо 1 път
VamPireGirL
VamPireGirL

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 42
Дата на регистрация : 23.06.2009

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  MoonChetyYy Вто 23 Юни 2009, 13:29

Нао... Тя просто е една от любимките ми в анимето. Голяма психопатка е... Много ме кефи когато ограбва мъжете в анимето! love love love
MoonChetyYy
MoonChetyYy

Female
Age : 29
Humor : baka yaroo
Reputation : 0
Брой мнения : 84
Дата на регистрация : 23.06.2009

Върнете се в началото Go down

Yuuki Nao (Mai-series) - Page 2 Empty Re: Yuuki Nao (Mai-series)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите